نصب دوویندوز

besavad

عضو جدید
ناراحت]باسلام​
من هم اکنون ازویندوز ایکس پی استفاده میکنم میخواستم یک ویندوزویستا درکنارویندوز ایکس پی نیز نصب کنم تابتوانم ازدوویندوز استفاده کنم باتوجه به اینکه ویندوز اول من ایکس پی میباشد لطفا من راراهنمایی کنید

mina alvandy

عضو جدید
چون ویستا حجم کمی داره می تونید در ویندوز xpسی دی ویستا رو بزارین و در یه درایو دیگه نصب کنید

ترکیه

عضو جدید
سلام.برا چی ناراحتی این که ناراحتی نداره.
وقتی ویندوز xp رو نصب کردی دوباره برو به حالت نصب ویندوز واگه مثلا ویندوز xp رو تو درایو c نصب کردی این ویندوز دیگه رو توی درایو مثلاf نصب کن . ;)
حالا هم که ویندوز اولت xpبوده یه ویندوز دیگه رو توی یه درایو دیگه نصب کن.
موفق باشی.

russell

مدیر بازنشسته
ناراحت]باسلام​
من هم اکنون ازویندوز ایکس پی استفاده میکنم میخواستم یک ویندوزویستا درکنارویندوز ایکس پی نیز نصب کنم تابتوانم ازدوویندوز استفاده کنم باتوجه به اینکه ویندوز اول من ایکس پی میباشد لطفا من راراهنمایی کنید
هیچ مشکلی نداره !
همونطور که بچه ها هم گفتن تو یه درایو دیگه براحتی میتونی هر سیستم عاملی از جمله ویستا رو نصب کنی .

ftaghinezhad

عضو جدید
هیچ مشکلی نداره !
همونطور که بچه ها هم گفتن تو یه درایو دیگه براحتی میتونی هر سیستم عاملی از جمله ویستا رو نصب کنی .
بله ، همونطور که دوستان گفتن میتونین یه درایو رو خالی کنین و ویستا رو توش بریزین ، من حتی linux رو هم کنار xp , vista نصب کردم هیچ مشکلی نداشت فقط سرعت سیستمم خیلی پایین اومد که اونم طبیعیه ! :smile:

farhang_760

عضو جدید
با سلام

با سلام

دوست من دوستان حرفای جالبی زدند
تشکر از همتون میکنم
ولی یک نکته را یادت باشه
همیشه اول ورژن جدید سیستم عامل رو نصب کن بعد ورژن قدیم رو نصب کن
ابتدا ویستا رو بوت کن و نصب کن بعد از نصب ویستا ایکسپی رو بوت کن و نصب کن ترجیحا هیچکدوم رو از داخل ویندوز بوت نکن
بگذار خودشون در ابتدای ویندوز توسط درایو o.d.d بوت بشند
منظورم توسط دیسکت خودشون بود
این به تجربه ثابت شده:gol:

rahimsaei

عضو جدید
با سلام

من دوتا ویندوز 7 و ایکسپی رو سیستم نسب کرده ام و حالا می خواهم که ویندوز 7 را حذف کنم

البته در موقع نسب اول ایکسپی را نسب کرده ام

به این خاطر می خواهم ویندوز 7 را حذف کنم چون بعضی از برنامه ها را نمی شه روش نسب کرد. یا نسب کردن دوباره اش خیلی سخته

ممنون از کمکتان​

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

من دوتا ویندوز 7 و ایکسپی رو سیستم نسب کرده ام و حالا می خواهم که ویندوز 7 را حذف کنم

به این خاطر می خواهم ویندوز 7 را حذف کنم چون بعضی از برنامه ها را نمی شه روش نسب کرد. یا نسب کردن دوباره اش خیلی سخته

ممنون از کمکتان​

سلام دوست عزیز اگه تو یه درایو دیگه باشه مشکلی نداره می تونید حدفش کنید.

Adamak

عضو جدید
با سلام

ممنون از کمکتان​

من سون واکس پی نصل نکردم روی هم تالا حالا ! اما قدیما که دو تا ویندوز نصب میکردم .. از ویندوزی که اول نصب شده بود ... توی کنترل پنل .. اد ریمو پروگرم .. میتونستم ویندوز دوم رو حذف کنم! یه چک کن شاید بشه :)

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

ممنون از کمکتان​

اگه تو یه پارتیشن دیگه باشه که راحت میتونی فورمت کنی و بعد اینکه فورمت کردی این راه رو بری تا دیگه اصلا تو صفحه بوت نشون داده نشه برات

1. بعد فورمت برو به
  2. کنترل پنل
  3. سیستم
  4. advance
  5. گزینه سوم
  6. edit
  7. یه خط برات نشون داده میشه مثل این multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Windo ws XP professional " /noexecute=optin /fastdetect
  8. مساوی رو بردار مشکلت حل میشه
موفق باشید .