دکتر بودن کلاسش بیشتره با مهندس بودن؟

10+20min

عضو جدید
رشته ی مهندسی که خیلی داریم، بالاخره آدم قبول می شه (البته منظور خاصی ندارم از این حرف) ، اما پزشکی رو باید با هزار زحمت قبول بشی
دیگه اینکه 7 سال باید ففط بخونی تا پزشک عمومی بشی ولی با 4 سال خوندن تو دانشگاه دولتی یا آزاد یا پیام نور یا علمی کاربردی یا ....بالاخره مهندس میشی
شاید ما مدرک مهندسی کار پیدا کنی شاید!
کلا به نظر خودم پزشکی بهتره!
(تصمیم دارم بچه های باشگاه رو با خودم دشمن کنم!:))

akhoondzadeh

اخراجی موقت
پزشک هم بشی فک کردی همه میان پیشت ! اینقد دکتر اسم در کردن که شما اگه بهترین دکتر هم بشی باز پیشه اونا میرن ! من به چشمه خودم دیدم ! ولی یه مهندس عمران در نظر بگیر !! میتونه پیمان کار بشه !! میتونه شرکت بزنه ! میتونه طراح داخلی بشه !

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه تاپیک مزخرفی!!!!!!!!!:دی

10+20min

عضو جدید
پزشک هم بشی فک کردی همه میان پیشت ! اینقد دکتر اسم در کردن که شما اگه بهترین دکتر هم بشی باز پیشه اونا میرن ! من به چشمه خودم دیدم ! ولی یه مهندس عمران در نظر بگیر !! میتونه پیمان کار بشه !! میتونه شرکت بزنه ! میتونه طراح داخلی بشه !
تعداد منهدسا خیلی بیشتره
در ضمن همه ی آدما به دکتر نیاز دارن نه مهندس

simiar

عضو جدید
حرف شما رو قبول دارم ، اگه منظورتون از کلاس درآمد باشه وضعیت پزشک ها هم خیلی بهتر نیست منظورم پزشک های عمومی .

ولی جهت اطلاع شما بگم که مهندسا درک بهتری از جامعه دارند.

10+20min

عضو جدید
شما از اون عضو فعال هایی هستی که مثلا داری ضد حال می زنی به تازه واردا
اهمیتی نداره

akhoondzadeh

اخراجی موقت
تعداد منهدسا خیلی بیشتره
در ضمن همه ی آدما به دکتر نیاز دارن نه مهندس
کی گفته اگه همین مهندسای صنایه غذایی نباشن ! دکترا بیکار میمونن !!

اصلا حوصله بحث ندارم !! اوکی تو خوبی خانوم دکتر !! البته هنوز که نشدی !! به ترمه آخر هم نمیرسی !!

akhoondzadeh

اخراجی موقت
حرف شما رو قبول دارم ، اگه منظورتون از کلاس درآمد باشه وضعیت پزشک ها هم خیلی بهتر نیست منظورم پزشک های عمومی .

ولی جهت اطلاع شما بگم که مهندسا درک بهتری از جامعه دارند.
می خوامت در حد بنززززززز کروک !!
می خوامت با* ت * دسته دار !!

mehdi 59

اخراجی موقت
هر کدومش که باشی فرقی نمیکند فقط باید مثل ادم باشی نه چیز دیگه.....وخودتو گم کنی

10+20min

عضو جدید

اصلا حوصله بحث ندارم !! اوکی تو خوبی خانوم دکتر !! البته هنوز که نشدی !! به ترمه آخر هم نمیرسی !!
در این که خوبم یا نه بحثی ندارم، به عبارتی مسئله این نیست
شما زیاد چوش نیار، به حرف گربه سیاه هم بارون نمیاد

dokhtare bala

عضو جدید

دقیقا درسته اگه مهندس صنایع غذایی نبود مردم از سو هاضمه میمردن حتا اگه دنیا پر دکتر بود اگه مهندس عمران نبود مردم بیجا ومکان از سرما میمردن حتا اگه دنیا پر دکتر بود پس در نتیجه نفش مهندسین پر رنگتر مخصوصا از نوع صنایع غذایی:biggrin:

Leily810

عضو جدید
با کلاستر معلومه مهندسی!
ولی خدایی فرقی نمیکنه!با کلاستر اونه که تو علمی که خونده عالی باشه! نه محتاج کتاب هاش!
ما داریم میبینیم که اون کسی که علم زیادی نداره ولی کار و تجربه اش عالیه رو هم مهندس و دکتر صدا میزنن!

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من هر کدوم در جای خودش با ارزشه ولی ببین الان از نظر اشتغال هر دو بیکارند چه پزشک باشه چه مهندس

akhoondzadeh

اخراجی موقت
دقیقا درسته اگه مهندس صنایع غذایی نبود مردم از سو هاضمه میمردن حتا اگه دنیا پر دکتر بود اگه مهندس عمران نبود مردم بیجا ومکان از سرما میمردن حتا اگه دنیا پر دکتر بود پس در نتیجه نفش مهندسین پر رنگتر مخصوصا از نوع صنایع غذایی:biggrin:
مهندسا پرچم بالاست !!