راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
از خدا که پنهون نیس از تو چه پنهون داشتم میرفتم مهمونی اما دلم نمیومد تو باشگاه نیام.
زودی اومدم خواستم جواب بدم دیدم یه جواب می خوام بدم گفتم از روش پاک و مطهر کپی پیست استفاده کنم:smoke:
ببخشید قصد نداشتم بی احترامی کنم :w30:

باور کن شریعتی رو 99%میاری اون یه درصدم مال اینکه یهو دانشگاه شریعتی یهو کلن تعطیل شه دانشجو نگیره که تو اونجا در نیای:w25:

تو قبولییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی تهران

قربونت برم مرسی :gol:

من از اونجایی که اهل افراط و تفریطم امروز خیلیم حالم خوبه :D

FCH

عضو جدید
سلام دوستان
خوبید؟:gol:
تبریک به همه قبول شدگان:thumbsup2:
من یه راهنمایی می خوام در رابطه با آزمون های آزمایشی
پارسه برم یا ماهان یا مدرسان؟

nil00far

عضو جدید
سلام سلام سلام
ميبينم كه همه به زير هزار ميگن گند زديم ؟؟؟:D
بهله
واقعااااااااااااااا تبريك ميگم آفرين شماااا ها جا هاي دلخواه ما هم يه جا فقط قبول شيم :D
بازم تبرييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييك

maryam0982

عضو جدید
سوال درمورد رتبه

سوال درمورد رتبه

سلام رویاجون من ازت یه سوال دارم لطفا اگه میتونی جواب بده. من رتبه ام 7000 شده امید داشته باشم واسه قبولی؟ کجا؟؟:(

FCH

عضو جدید
فرزاد جان خسته نباشی :gol:
مرسی از اینکه بچه هارو راهنمایی میکنی.
من زیاد تو سراسری تخصص ندارم واسه همین خیلی نمیتونم نظر بدم.
من تخصصم دانشگاه آزاده :lol:
به مسائل دورو برتم خیلی اهمیت نده.. :victory:

خب دخملم سوال دانشگاه آزادی منو جواب بده دیگه!من نا امید از سراسری رو به آزاد آوردم!:crying2:

من ترازم تو کنکور 88 ،5600 شد:sweatdrop:
انتخابام قزوین تهران جنوب تهران شرق بود
قبول نشدم:cry:
1ماه بعدش تکمیل زده که نمی دونم جریانش چیه و چجوری ثبت نام کردن که من هرچی مشخصاتمو می زنم میگه نیستی!!!:w19:
بعد واسه مهر امسال دوباره تکمیل میگیره آیا؟

• Like
واکنش ها: MEG

FCH

عضو جدید
کی به داداش فرزاد ما چی گفته ه ه ه ه ه ه :neutral:
فرزاد نبینم میدون خالی کنی واسه حرف یه نفرا!:w01:
بعضیا معلوم نیست از کجا می سوزن که 2 روز یبار باید اینجا تشویش درست کنن:w13:
فرزاد تجربه 3 ساله کنکور داره و 3 سال هم هست که اینجا با همین بچه ها داریم تبادل اطلاعات میکنیم واسه هر کنکوری.:w10:
مشکلی داری،خودت بیشتر بلدی،بسم الله:hate:
بلدم نیستی،لطف کن :redcard: و بچه هارو از راهنمایی خوب بقیه محروم نکن:smoke:

rommanc

عضو جدید
بحق که همه را خوووب سر کار گذاشته ای.بحق همه ی اطلاعاتت چپه است.

نبینم کسی به داداش فرزاد ما بی احترامی کنه:mad::mad::mad:
اگه اومده اینجا و وقت گذاشته داره لطف میکنه بهت
اگه اطلاعاتت بیشتره دست به کار شو بسم ا...

راستی به همه تبریک میگم با رتبه های عالیتون موفق باشید:gol::gol:

FCH

عضو جدید
سلام رویاجون من ازت یه سوال دارم لطفا اگه میتونی جواب بده. من رتبه ام 7000 شده امید داشته باشم واسه قبولی؟ کجا؟؟:(

ببخشید من جواب میدم
پارسال بچه ها تا 7300 فکر کنم قبول شدن
زاهدان و لامرد
موفق باشی

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دخملم سوال دانشگاه آزادی منو جواب بده دیگه!من نا امید از سراسری رو به آزاد آوردم!:crying2:

من ترازم تو کنکور 88 ،5600 شد:sweatdrop:
انتخابام قزوین تهران جنوب تهران شرق بود
قبول نشدم:cry:
1ماه بعدش تکمیل زده که نمی دونم جریانش چیه و چجوری ثبت نام کردن که من هرچی مشخصاتمو می زنم میگه نیستی!!!:w19:
بعد واسه مهر امسال دوباره تکمیل میگیره آیا؟

اهم اهم ... آخ جون.. بلاخره یکی یه سوال دانشگاه آزادی پرسید.بلاخره نوبت منم شد کمک کنم :redface:
بله.. ببین دختر گلم... این دانشگاه آزاد هیچ چیش معلوم نیست. یه دفعه بی خبر واسه خودش تکمیل ظرفیت اعلام میکنه(مثل همین که شما میگی اسمت توش نبود یعنی قبول نشدی).یهو دیدی یه سال 2 بار تکمیل داد یه سالم هیچی...
ولی اینو مطمئن باش که یه تکمیل ظرفیت واسه آخر شهریور اعلام میکنه :victory:.
با توجه به اینکه ترازت 5600 بوده شاید تهران شرق قبولت کنن شایدم انتخاب خود دانشگاه واست یه جایی بندازه.من یکی از دوستام قبول نشده بود.سال بعدش شهریور انتخاب دانشگاه واسش زده بود اشکذر ( نزدیکیای یزد :surprised:) !!
یکی دیگه از دوستامم واسش زده بودن سمنان. دیگه شانسیه.امیدوارم همون تهران شرق بقبولی اما اگه نشدی لااقل یه جای نزدیک بیوفتی انتخاب خود دانشگاهو.

اصلانم خودتو ناراحت نکن.کنکور آزاد آذر ماهه. دیگه امسال 100% قبولی.

بحق

عضو جدید
با سلام.لطفا کسی میدونه با رتبه 1572 در تهران میشه قبول شد؟.سوره روزانه شبانه فرقی نمیکند

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خوبید؟:gol:
تبریک به همه قبول شدگان:thumbsup2:
من یه راهنمایی می خوام در رابطه با آزمون های آزمایشی
پارسه برم یا ماهان یا مدرسان؟

درباره آزمون های آزمایشی
ببین من شخصا" نه کلاسای کنکورو قبول دارم نه کنکور های آزمایشیو.
من خودم 1 دونه آزمون آزمایشی هم ندادم و کلاس کنکورم فقط ریاضی میرفتم مدرسان.
بستگی به خودت داره.به نظر من معماری احتیاج به کلاس کنکور نداره.اکثر درساش خوندنیه.
وقتتو الکی تو راه کلاس رفتن هدر نکن.بشین خودت بخون. بازم بستگی به خودت داره که چجوری راحتی.
این آزمونا هیچکدومشون استاندارد نیستن.اگه خدایی نکرده یکیشو خراب کنی اونوقته که روحیتو از دست میدی.. من واسه همین طرفشون نرفتم.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
جهاد دانشگاهیه اهواز جالب نیست...اگرم اهواز دربیام نمی رم..
می گم تو این غیرانتفاعیا چند ترمه میشه تموم کرد؟؟
با فرض اینکه هر ترم 20 واحد بگیریم..

من فکر میکنم تو رشته ما همه 5 ترمه بشن. چون 4 تا طرح داریم + طرح نهایی و با توجه به اینکه نمیشه طرح 5 و طرح نهایی رو با هم برداشت ( چون هر دوتاشون سنگینن و کار میبره)
واسه همین طرح نهایی میوفته واسه ترم 5 . مگر اینکه تابستون هم واحد برداری.اونجوری شاید 4 ترمه بشه تموم کرد...

FCH

عضو جدید
اهم اهم ... آخ جون.. بلاخره یکی یه سوال دانشگاه آزادی پرسید.بلاخره نوبت منم شد کمک کنم :redface:
بله.. ببین دختر گلم... این دانشگاه آزاد هیچ چیش معلوم نیست. یه دفعه بی خبر واسه خودش تکمیل ظرفیت اعلام میکنه(مثل همین که شما میگی اسمت توش نبود یعنی قبول نشدی).یهو دیدی یه سال 2 بار تکمیل داد یه سالم هیچی...
ولی اینو مطمئن باش که یه تکمیل ظرفیت واسه آخر شهریور اعلام میکنه :victory:.
با توجه به اینکه ترازت 5600 بوده شاید تهران شرق قبولت کنن شایدم انتخاب خود دانشگاه واست یه جایی بندازه.من یکی از دوستام قبول نشده بود.سال بعدش شهریور انتخاب دانشگاه واسش زده بود اشکذر ( نزدیکیای یزد :surprised:) !!
یکی دیگه از دوستامم واسش زده بودن سمنان. دیگه شانسیه.امیدوارم همون تهران شرق بقبولی اما اگه نشدی لااقل یه جای نزدیک بیوفتی انتخاب خود دانشگاهو.

اصلانم خودتو ناراحت نکن.کنکور آزاد آذر ماهه. دیگه امسال 100% قبولی.

نه من تهران می خوام برررررررررررررررررررررم:cry:
یعنی واسه تکمیل خودشون انتخاب می کنن؟

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونکه بلد بود جواب میدادو ناراحتش کردن رفت.کسی نیست جوابتو بده :w15:

عزیزم من بلدم جوابشو بدم. نمیخوام جواب بدم.میدونم با این رتبه کجاها قبول میشه اما
میخوام از منابع موثق خودش استفاده کنه :lol:

FCH

عضو جدید
آره گلم.خودشون انتخاب میکنن..
تا آذر چیزی نمونده. بخون واسه امسال ;)

اوووووه . حوصله صبر کردن ندارم دیگه!مهر می خوااام:wallbash:

درباره آزمون های آزمایشی
ببین من شخصا" نه کلاسای کنکورو قبول دارم نه کنکور های آزمایشیو.
من خودم 1 دونه آزمون آزمایشی هم ندادم و کلاس کنکورم فقط ریاضی میرفتم مدرسان.
بستگی به خودت داره.به نظر من معماری احتیاج به کلاس کنکور نداره.اکثر درساش خوندنیه.
وقتتو الکی تو راه کلاس رفتن هدر نکن.بشین خودت بخون. بازم بستگی به خودت داره که چجوری راحتی.
این آزمونا هیچکدومشون استاندارد نیستن.اگه خدایی نکرده یکیشو خراب کنی اونوقته که روحیتو از دست میدی.. من واسه همین طرفشون نرفتم.

منم تا حالا نرفتم.الانم فقط واسه اینکه ماهی یبار یه یادآوری کلی برام بشه می خوام برم.کلاس نه!فقط آزمون.چون 1سالی میشه از جو درس اومدم بیرون.یه برنامه می خوام

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوووووه . حوصله صبر کردن ندارم دیگه!مهر می خوااام:wallbash:

منم تا حالا نرفتم.الانم فقط واسه اینکه ماهی یبار یه یادآوری کلی برام بشه می خوام برم.کلاس نه!فقط آزمون.چون 1سالی میشه از جو درس اومدم بیرون.یه برنامه می خوام

چه عجله ای حالا ؟ واسه خودت تا بهمن استراحت میکنی.بهمن میری سر کلاس.خوبه که :redface: حالا انشالله تکمیل یه جای خوب قبول شی که دوست داری از مهر بری :gol:

من تا حالا تجربه آزمونارو نداشتم. نمیدونم مال کدوم موسسه بهتره.. بزار سینا بیاد ببینیم اون نظرش چیه ;)

• Like
واکنش ها: FCH
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا