زن میخواااااااااااااممممممم

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از قدیم گفتن هر چاهی راهی داره, هر راهی هم چاهی داره اما یه راه هست که فقط چاه داره اونم همخونه شدن با آقا مجیده , لازم به توضیح هست که آقا مجید از توالتهای یکبار مصرف استفاده میکنن! چون اگه یه بار از توالتی استفاده بکنه اون توالت دیگه برای شخصه دیگه ای ابدا قابل استفاده نیست( مثل توالت تو کتابخانه یونی که درش رو الان سه قفله کردن),و علت اینکه مجید وضع مالیش هم خوب شده واسه فروش گازهای سمی به کارخونه های اسلحه سازی آمریکا و اسراییل هست.:biggrin:

بابا اون شیمیایی که من یه بار تجربه کردمش ماسک نمیشناسه, از سرب میگذره نامروت!
خدارو شکر من از دستشویی های یونی هنوز استفاده نکردم:biggrin:
اون ماله من نبود:razz:
من اینکاره نیستم
آقا من هستم!آدرس بدم بیای خاستگاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باشه...واسه رضا میام خواستگاری

niloo_sh.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w04:

داستانه ماسک چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

:cry:

همونجور که دوستمون لارس توضیح داد
1راهیه که فقط چاه داره
اون راه ازدواج با مجیده و اون چاه خفگیه
حالا واسه فرار از این خفگی 1سری ماسک هست که الان لارس اعلام کرد نمیشه اعتماد کرد بهشون
:w15:

برای اطلاع بیشتر به 2صفحه قبل رجوع کن:w16:

niloo_sh.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجییییییییییییییییییییید

خودت تنهایی این کارو کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دستشویی کتابخونه رو میگم

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sinatra6

عضو جدید
به به 1ساعت نشده 10 صفحه رفتین جلو.........بابا وضع همگی بد جور................

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منو میگی؟ منو که تو هیچ وقت نمیبینی, من رفتم میلان واسه کار مانکنی, دیگه منو نمیبینی! بای بای:D
تورو دهاتم راه نمی دن بیچاره
برو بیل زنی تو بخون بهت نون پنیر بدن بخوری
بالاخره مادرت اجازه داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عمرا بزاره
1راهیه که فقط چاه داره
حالا واسه فرار از این خفگی 1سری ماسک هست که الان لارس اعلام کرد نمیشه اعتماد کرد بهشون

دروغه
تکذیب میکنم

good_girl

عضو جدید
اینجا آسمان ابریست ، آنجا را نمیدانم... اینجا شده پائیز ، آنجا را نمیدانم... اینجا فقط رنگ است ، آنجا را نمیدانم... اینجا دلی تنگ است ، آنجا را نمیدانم. وقتي كه بچه بودم هر شب دعا ميكردم كه خدا يك دوچرخه به من بدهد. بعد فهميدم كه اينطوري فايده ندارد. پس يك دوچرخه دزديدم و دعا كردم كه خدا مرا ببخشد. هی با خود فکر می کنم ، چگونه است که ما ، در این سر دنیا ، عرق می ریزیم و وضع مان این است و آنها ، در آن سر دنیا ، عرق می خورند و وضع شان آن است! ... نمی دانم ، مشکل در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن;)

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
1راهیه که فقط چاه داره

تشکر به خاطر توضیحاتت کاملتون.....:w05:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مجییییییییییییییییییییید

خودت تنهایی این کارو کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دستشویی کتابخونه رو میگم

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من اصلا از دستشویی یونی استفاده نمی کنم
از دستشویی عمومی بدم میاد;)
به به 1ساعت نشده 10 صفحه رفتین جلو.........بابا وضع همگی بد جور................
اره بابا
من زن میخواستم که دارم البته...اومده داره پوستمو میکنه:cry:
اینجا شده بساط خواستگاریه همه

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجا آسمان ابریست ، آنجا را نمیدانم... اینجا شده پائیز ، آنجا را نمیدانم... اینجا فقط رنگ است ، آنجا را نمیدانم... اینجا دلی تنگ است ، آنجا را نمیدانم. وقتي كه بچه بودم هر شب دعا ميكردم كه خدا يك دوچرخه به من بدهد. بعد فهميدم كه اينطوري فايده ندارد. پس يك دوچرخه دزديدم و دعا كردم كه خدا مرا ببخشد. هی با خود فکر می کنم ، چگونه است که ما ، در این سر دنیا ، عرق می ریزیم و وضع مان این است و آنها ، در آن سر دنیا ، عرق می خورند و وضع شان آن است! ... نمی دانم ، مشکل در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن;)
چطور با این فونت کپی کردی؟:دی
نه مادرم اجازه نداد, مجبور شدم با خودم ببرمش ایتالیا

مرسی به تو که هنوز یادت مونده :heart::heart:

دمت جیز

آخی
آخی
آخی
خانم هات رو هم میبری ایتالیا:دی

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
1راهیه که فقط چاه داره

نیلوفر جان ممنونم ازت بابت اطلاع رسانی درست

والا در خصوص این ماسکها باید بگم, این ماسکها تولید شرکت "مجید حسینی پوشش" هست, یعنی خود مجید این ماسکها رو تولید میکنه, سیاست شرکت مجید هم مثله سیاست شرکتهای سازنده آنتی ویروس برای رایانه هست, بدین صورت که مجید ابتدا یه گاز شمیایی از خودش خارج میکنه و ملت رو مجبور میکنه تا برن و از ماسکهای تولید مجید بخرند بعد از اینکه کل ماسکهای تولیدی فروش رفت حالا مجید با تغییر در فرمولاسیون گاز خروجی از خودش عملا گازی درست میکنه که ماسکهای قبلی در برابرش بی فایده هستند در نتیجه ملت مجبورند برای مقابله با این گازهای کشنده نسل جدید ماسکهای تولیدی مجید رو بخرند و بدین ترتیب این سیاست کثیف شرکت مجید ادامه داره, اینه که نیمشه به ماسکهایی که تو بازار هست اعتماد کرد.:cool:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نیلوفر جان ممنونم ازت بابت اطلاع رسانی درست

والا در خصوص این ماسکها باید بگم, این ماسکها تولید شرکت "مجید حسینی پوشش" هست, یعنی خود مجید این ماسکها رو تولید میکنه, سیاست شرکت مجید هم مثله سیاست شرکتهای سازنده آنتی ویروس برای رایانه هست, بدین صورت که مجید ابتدا یه گاز شمیایی از خودش خارج میکنه و ملت رو مجبور میکنه تا برن و از ماسکهای تولید مجید بخرند بعد از اینکه کل ماسکهای تولیدی فروش رفت حالا مجید با تغییر در فرمولاسیون گاز خروجی از خودش عملا گازی درست میکنه که ماسکهای قبلی در برابرش بی فایده هستند در نتیجه ملت مجبورند برای مقابله با این گازهای کشنده نسل جدید ماسکهای تولیدی مجید رو بخرند و بدین ترتیب این سیاست کثیف شرکت مجید ادامه داره, اینه که نیمشه به ماسکهایی که تو بازار هست اعتماد کرد.:cool:

رضا برو خودتو درست کن
اول پیچ میچای خودتو سفت کن
بعد واسه من اساسنامه بگو

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا برو خودتو درست کن
اول پیچ میچای خودتو سفت کن
بعد واسه من اساسنامه بگو

من که موردی ندارم

من هر وقت وارد جمعی چیزی میشم همه میگن : رضا آمد و بوی عنبر آمد:D

این تویی که هروقت میای توی یه جمعی همه میگن : مجید آمد و بوی عن برآمد:D

niloo_sh.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیلوفر جان ممنونم ازت بابت اطلاع رسانی درست​

خواهش میکنم لارس عزیز
دست تو هم درد نکنه
بالاخره ما تو این باشگاه سبب خیری هستیم برای اطلاع رسانی:w15:
اگه امثال من و شما نبود هم چندتا از هموطنای دیگمون خفه میشدن هم سری جدید ماسکهای شرکت "مجید حسینی پوشش" فروش میرفت :biggrin:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که موردی ندارم

البته اگه بخوان تورو عنبر بدوونن که پس عن خیلی خوشبو هستش:biggrin:
گل افشانی تو...فقط نمیدونم چرا همه پژمرده میشن بعدش:دی
خواهش میکنم لارس عزیز
دست تو هم درد نکنه
اگه امثال من و شما نبود هم چندتا از هموطنای دیگمون خفه میشدن هم سری جدید ماسکهای شرکت "مجید حسینی پوشش" فروش میرفت :biggrin:

بیشین بینیم بابا توهم:biggrin:

good_girl

عضو جدید
من که موردی ندارم

به نظرتون چیزای بهتری نیس راجع بهشون صحبت کنین؟ خوبه مهندس این مملکتین
خواهش میکنم لارس عزیز
دست تو هم درد نکنه
به نظرتون چیزای بهتری نیس راجع بهشون صحبت کنین؟ خوبه مهندس این مملکتین