تفاوت بی حجاب و با حجاب!!!!!

mehrshad53

اخراجی موقت
عزیز من یه جایی خوندم یه زنی بود قبل از پیامبر تو مکه که کلی ثروتمند بود و 300 تا شتر داده بود و 300 تا برده رو ازاد کرده بود بعد که اسلام اومد این رفت به پیامبر گفت این کارهای من سودی و ثوابی داره؟ پیامبر گفت نخیر چون تو اون زمون مسلمان نبودی کارهات هیچ ارزشی نداره و روش حساب نکن
با این حساب کل بنی بشر افریده شده قبل از اسلام بعلاوه کل بنی بشر افریده شده بعد از اسلام در سایر ممالک غیر اسلامی مستقیما با کله به ته جهنم نایل خواهند شد :)

تازه فقط شیعیان میرن بهشت!!!!
اه اه اه ....م تو این بهشت...
منو ببرین جهنم

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز من یه جایی خوندم یه زنی بود قبل از پیامبر تو مکه که کلی ثروتمند بود و 300 تا شتر داده بود و 300 تا برده رو ازاد کرده بود بعد که اسلام اومد این رفت به پیامبر گفت این کارهای من سودی و ثوابی داره؟ پیامبر گفت نخیر چون تو اون زمون مسلمان نبودی کارهات هیچ ارزشی نداره و روش حساب نکن
با این حساب کل بنی بشر افریده شده قبل از اسلام بعلاوه کل بنی بشر افریده شده بعد از اسلام در سایر ممالک غیر اسلامی مستقیما با کله به ته جهنم نایل خواهند شد :)
از خدا بترس این مزخرفات رو میگی
قبل دین اسلام دین بوده فقط باید با دین های روز آنلاین بودی

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادیسون یه نفر غیر مسلمان بود و با اون کار بزرگی که کرد از دنیا رفت/واشخاص عادی غیر مسلمان هم از دنیا میروند/آیا خدا با این همه مهربانی بین این دو تفاوت قائل نمیشود؟مسلما میشود
و آیا بین یک شخص مخرع مسلمان و یک شخص عادی مسلمان خدا در آخرت تفاوت قائل نمیشود؟مسلما میشود
ولی در کل میزان اسلام است
بازم میخوای گریه کنی

نشد دیگه شما که داری تخفیف میده چونه b چونه
اول میگی میزان اسلامه
بعد میگی در کل بگم باید مسلمون باشی
بعدشم در کل میزان اسلامه
با این چیزی که شما میگی پس قبول داری کلی آدم غیر مسلمون تو دنیا هستن
که ادمای خوبین و بهترین جایگاه ها رو نزد خدا دارن؟

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
از خدا بترس این مزخرفات رو میگی
قبل دین اسلام دین بوده فقط باید با دین های روز آنلاین بودی
والا من چیزی رو که خوندم تازه تو یکی از کتابهای چاپی این جکومت که فکر کنم مال انتشارات تبلیغات اسلامی هم بود رو گفتم حال و حوصله ندارم وگرنه میگشتم پیداش میکردم متن کاملشو میذاشتم ببینین

Sarp

مدیر بازنشسته
قال رسوالله: بعد از من 72 فرقه بوجودم می آید که فقط یکی از آنها نجت میابد و مابقی هلاک میشوند وآن هم شیعه عثی عشری است
:eek::eek::eek:
جک نگو بابا
خودت داری میگی اهل علمی که در مسجد نشسته بودن
حرفت خوب بود ولی این یه بحث جداگانه و مفصلی داره/در کل بهت بگم باید مسلمان باشی
احتمالا منظور ایشون اینه که مساجد ، امروزه شدند لونه فساد ;)
مدرک لطفا :razz:
ادیسون یه نفر غیر مسلمان بود و با اون کار بزرگی که کرد از دنیا رفت/واشخاص عادی غیر مسلمان هم از دنیا میروند/آیا خدا با این همه مهربانی بین این دو تفاوت قائل نمیشود؟مسلما میشود
و آیا بین یک شخص مخرع مسلمان و یک شخص عادی مسلمان خدا در آخرت تفاوت قائل نمیشود؟مسلما میشود
ولی در کل میزان اسلام است
بازم میخوای گریه کنی
خیر نمیشود
اولا در جایگاهی نیستی که نشستی وکالت خدا رو میکنی
دوما معیار افراد اعمالشونه:mad:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب که چی چرا داری به من میگی واقعا خودت فکر کن !!!!
یعنی به نظر تو این حقیقت داره؟
شما کجا اینو خوندی؟
منبع موثقه؟
اخه کار خدا بی حکمت نیست که این همه ادمو خلق کرده قبل از اسلام بعد همه باید برن جهنم؟؟؟
:eek::eek::eek:
نظر خودت چیه؟
این به نظرت توهین نیست
اعوذ بالله فکر نمیکنی حکمت خدا رو زیر سوال بردنه؟:surprised:
والا من چیزی رو که خوندم گفتم حالا درست بود یا غلط نمیدونم خودم حال و حوصله ندارم بگردم پیدا کنم اگه براتون مهم بود بگردید پیدا میکنید فکر کنم تو یکی از کتابهای منتشر شده توسط نشر تبلیغات اسلامی بود

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
نشد دیگه شما که داری تخفیف میده چونه b چونه
اول میگی میزان اسلامه
بعد میگی در کل بگم باید مسلمون باشی
بعدشم در کل میزان اسلامه
با این چیزی که شما میگی پس قبول داری کلی آدم غیر مسلمون تو دنیا هستن
که ادمای خوبین و بهترین جایگاه ها رو نزد خدا دارن؟
وقتی میگم در کل باید مسلمون باشی مسلمون از چی میاد؟ از اسلام
مسلما کلی آدم غیر مسلمون تو دنیا هست و مثل آدم زندگی میکنن/من کی گفتم جایگاه خوبی نزد خدا دارن؟گفتم بین غیر مسلمون ها هم خوب و بد هست/جهنم 7 در داره
غذیه ای وای ببخشید قضیه بد و بدتره

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسلما کلی آدم غیر مسلمون تو دنیا هست و مثل آدم زندگی میکنن/من کی گفتم جایگاه خوبی نزد خدا دارن؟گفتم بین غیر مسلمون ها هم خوب و بد هست/جهنم 7 در داره

من نگفتم که شما میگی من پرسیدم قبول داری یا نه؟
پس خدا نگهدار و دوباره به امید .................

mehrshad53

اخراجی موقت
اون وقت سنی ها هم راهشون میدین بهشت؟
گناه دارنا؟
حالا یه کاریش بکن!!!
هنوز معلوم نیست خدایی باشه واخرتی،اینا دارن بلیط ردیف اولشو میفروشن!!!!
ابلفضل العباس!!!!!!

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله .... فعلا که زور شمایین هر چی میخواین بگین و هر جور میخواین تشبیه کنید ببینیم از این بیشتر میتونید جامعه رو به فساد بکشونید...

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون وقت سنی ها هم راهشون میدین بهشت؟
گناه دارنا؟
حالا یه کاریش بکن!!!
هنوز معلوم نیست خدایی باشه واخرتی،اینا دارن بلیط ردیف اولشو میفروشن!!!!
ابلفضل العباس!!!!!!
تو کارت از بیخ ابراد داره
خدا هم فکر نکنم بتونه به راه راست هدایتت کنه(نعوذبالله)
لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین دوست عزیز یک هفتس من دارم پستات و میخونم شما یا در حال نصیحتی یا جنگ و دعوا
فکر کنم خیلی پای صحبت آخوندا تو مسجد میشی نه بابا اینطوریا هم نیست که شما میگی :w12:

mehrshad53

اخراجی موقت
تو کارت از بیخ ابراد داره
خدا هم فکر نکنم بتونه به راه راست هدایتت کنه(نعوذبالله)
لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

:biggrin:
یه چیزی خواستم بگم که منهدم بشی ولی نمیگم!!!!
خدا هم نمیتونه؟
هااااااااااااان؟
اون خدایی که نمیتونه مال خودتون!!!!!
من فکر کردم میتونه!!
جالب اینکه شما ها در مورد خدا هم به جای خودش فکر میکنین،آخر عقب موندگی مزمن لاعلاج کهن سال غیر قابل ترمیم نوع B!!!!
:cool:

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه عمره دارین تو گوشمون این مزخرفاتو میخونین
دیگه حالم داره بهم میخوره :mad:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره
مثلا یه حدیث از امام صادق(ع) برات میگم که فرمود شفاعت ما به کسانی که نماز را سبک میشمارند نمیرسد-وای به حال کسی که حالا نمیخونه-حرف امام صادق(ع)=حرف خدا
این حرفا رو ولش والا من بیس سی تا حدیث از امام صادق دیدم همش مربوط به زیر پتو بود:w15::w15:
در ضمن خدا گفته من از حق الناس نمیگذرم ولی از حق خودم میگذرم;)

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرفا رو ولش والا من بیس سی تا حدیث از امام صادق دیدم همش مربوط به زیر پتو بود:w15::w15:
ببین دنبال چی بودی که به این احادیث رسیدی :biggrin::biggrin::biggrin:

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
نعوذبالله مگه خدا اشتباه هم حرف میزنه
خدا از حق الناس نمیگذره/ولی اگه کلید بهشت رو نداشته باشی مگه میتونی بری داخلش؟

mehrshad53

اخراجی موقت
نعوذبالله مگه خدا اشتباه هم حرف میزنه
خدا از حق الناس نمیگذره/ولی اگه کلید بهشت رو نداشته باشی مگه میتونی بری داخلش؟

کلید؟!:eek::surprised::biggrin:
من که از دیوار میرم اصولا کلا اغلب!!!!!!
در ضمن اگه اخوند توی بهشت هست بگو که بیخودی نمیریم اصلا:biggrin:

sariii

کاربر بیش فعال
جوابي كه ما بايد به اين تاپيك بديم بدون شرحه نه خود تاپيك!!!!!!!!!!

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

پیامبر اکرم (ص):

چون عروسی به خانه آوردید، با محبت و تواضع کفش هایش را در آورده ،پاهایش را بشویید آن گاه او را به حجله دعوت کنید .این چنین است که مهر،برکت و رحمت بر خانه و عروستان سایه می افکند .

امام صادق(ع):

وقتی عروس به حجله آمد به کعبه رو کنید،گیسوان او را نوازش کرده زلف تاب دارش را به چنگ گیرید و آرام بگویید ((خدایا !این امانت توست که به من سپردی .با گفته ی تو او را به خود حلال کرده ام ،فرزندم را مبارک ، پارسا و از پیروان پیامبرت قرار ده و شیطان را از او دور فرما))

امام صادق(ع) :

آن گاه وضو سازید ،تن و روان خویش طراوت بخشید ،رو به خدای مهربان کنید و دو رکعت نماز عشق به جای آورید .به عروس خود نیز بگویید همین کار را بکند.

امام صادق(ع) :

پیش از این که با عروس خویش به بستر زفاف روید،هدیه ای به وی بدهید ،با این کار عشق و آرامش را به او هدیه کرده اید.

پیامبر اکرم(ص):

شب هنگام که شوهرتان در بستر آرمیده و منتظر آغوش گرم شماست،خود را به کاری سر گرم نکنید،زمان را طول ندهید ،مبادا همسرتان به خواب برود، چرا که زنی این چنین ،تا بیداری شوهر همواره مورد نفرین فرشتگان است.

امام صادق(ع):

خانمها شرم و آرزم صفت پسندیده و نیکوی شماست ،اما حیا از شوهر ،ناپسند و بیجا. بهترین شما کسی است که چون با شوهر خلوت کند ،لباس حیا از خود بیفکند و چون لباس بپوشد ،جامه ی شرم و حیا را نیز بپوشد و زیبایی ها و دل ربایی های خود را به دیگران عرضه مدارد.

پیامبر اکرم(ص):

شب هنگام که پرده ها فرو می افتد ، خواب بر پلک ها چیره میشود بر هیچ بانویی روا نیست که بخوابد،مگر آن که خویشتن را به آغوش شوهر بسپارد .باید لباس از تن به در آید ،کنار شوهر بیارامید و پوست بدن خویش به بدن شوهر بچسبانید .این چنین خود را به شوهر عرضه داشته اید .

پیامبر اکرم(ص):

هر جا که شوهرتان شما را به خلوت بخواند ،همان جا بهشت شماست! روا نیست شوهر خود را از بهره وری جنسی و لذت حلال منع کنید .

امام صادق(ع):

دنیا و خوشی های آن برای شما آفریده شده است . لذیذ ترین چیزها در این دنیا آمیزش با همسر است .چنان که لذت بخش ترین کاردر باغ بهشت نیز همین است.

امام صادق(ع):

چه لذتی بالاتر و چشم نواز تر از دیدن بدن عریان همسر است . قبل از هم خوابگی خود را از شوهرتان دریغ مدارید ،بگذارید شوهرتان شما را ببوید و ببوسد.

پیامبر اکرم(ص):

وقتی به سوی همسرتان می روید ،در آغوش فرشتگانید.چون به آمیزش می پردازید گناهانتان چون برگ درختان فرو می ریزد و چون غسل میکنید خود را می شویید ،از گناهان بیرون می روید .

پیامبر اکرم(ص):

مرد را به حال خود بگذارید با وی در نیاویزید او را به اجبار به سوی خود نخوانید مرد نیازمند عشوه گری و طنازی است نه زور و اجبار.

پیامبر اکرم(ص):

سخن گفتن با پروردگار لذت بخش و روح افزاست،اما وقتی شوهرتان شما را به خلوت خویش میخواند، نماز را طول ندهید و خرامان به سویش بشتابید.

پیامبر اکرم (ص):

هنگام در آمیختن با همسر خویش ،یکدیگر را ببویید ،ببوسید ،عشق بازی کنید و با سخنان محبت امیز ،عشق را به او پیش کش کنید .

امام صادق (ع) :

هنگام آمیزش چون پرندگان شتاب نکنید صبر پیشه ی خود سازید زنها نیازمند وقت بیشتری هستند مدتی نه چندان طولانی به عشق بازی بپردازید همسرتان را کاملا” آماده سازید.آمادگی دو سویه آمیزش را فرح بخش و کامل می کند.

امام رضا(ع):

آمیزش مکن مگر اینکه با همسرت بسیار بازی کنی و سینه هایش را آرام بفشاری چون چنین کنی آمادگی لازم را برای در آمیختن پیدا می کند .در این حالت،شهوت از صورت و چشمان او نمایان می شود و از تو همان میطلبد که تو از وی می خواهی .

امام صادق (ع):

هیچ گاه با شکم سیر با همسر خود هم بستر نشوید این کار موجب بیماری و چه بسا موجب مرگ خواهد شد .

امام صادق(ع):

چون شب از سفر بر می گردی،خستگی راه آرامش از تو میستاند بهتر است آمیزش با همسرت را تا صبح به تاخیر اندازی.
funpatogh . com

هک احادیث امامان و پیامبر اسلام ( ص) در مورد روابط جنسی بین زوجین(۲ )

احادیث امامان و پیامبر اسلام ( ص) در مورد روابط جنسی بین زوجین(۲ ) – مهمان گرامی به این سایت خوش آموزش مسائل جنسی و زناشویی،مشاوره و ازدواج ·▪••●۩

نرم افزار احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی » سایت مهندسی پزشکی

پیامبر اکرم (ص): چون عروسی به خانه آوردید، با محبت و تواضع کفش هایش را در آورده ،پاهایش را بشویید آن گاه.

خرید پیام امام حسین(ع)………………. – احادیث پیرامون روابط جنسی و

احادیث امامان و پیامبر اسلام ( ص) پیرامون روابط جنسی و زناشویی پیامبر اکرم(ص ) : وقتی کودکی در اتاق است و شما را می پاید و حتی بی اختیار نفس و صدای شما

ارزان آموزش جنسی روابط زناشویی رابطه زناشوئی – آموزش مسائل زناشویی

عصر ایران:: آموزش مسایل جنسی باید شروع شود # احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی » سایت مهندسی پزشکی احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی

پستی مقالات – امام صادق(ع) و ریشه دار سازی اسلام در زندگی مردم

زیرا پیامبر اسلام برای آن مبعوث به رسالت شده بود. می فرمود: "من برای کامل کردن مکارم اخلاق …. در حدیث امام صادق(ع) آمده است: "بر شما باد رکوع و سجود طولانی." چرا که این نشانه عبودیت است. زن در دائره روابط زناشویی / مقاله معظم له

زنگ حدیث های پیامبر اکرم درباره زندی زناشویی

نام های پیامبر اکرم (ص) ابن بابویه به سند معتبر از جابر انصاری روایت کرده است امام (ع ) رهنمودهایی ارائه دادند که در آن هم انواع احادیث رواج یافته و هم

چگونگی حکومت پیامبر اکرم(ص) در رابطه با جانشینی ایشان- چگونگی

آنان که با گرایش به اسلام و در سایه حکومت پیامبر اکرم(ص) امت واحدی را به وجود ….. چهل حدیث از پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم …. کتاب الکترونیکی جاوا در رابطه با امام حسین (ع) برای گوشی های موبایل Mobile Ebook بررسی رابطه میان ساختار قدرت در خانواده با رضامندی زناشویی زنان کارمند و خانهدار شهر تهران

ارزان نظرات یادداشت احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی و آمیزش

نظرات وبلاگ irgunners.ParsiBlog.com یادداشت احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی و آمیزش با همسر.

با تالار گفتگوی پارسی فروم – نمایش پست تنها – احادیث امامان و پیامبر

پیش فرض احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی. پیامبر اکرم (ص): چون عروسی به خانه آوردید، با محبت و تواضع کفش هایش را در آورده ،پاهایش را بشویید آن

سایت مذهبی – احادیث امامان پیامبر اکرم روابط زناشویی

در این قسمت ما برای شما قسمت مذهبی,مذهب,و دیگر عکس مذهبی,عکسهای مذهبی,و همچنین عکس های مذهبی, فراهم آوردیم و به زودی موبایل مذهبی,دانلود مذهبی,و حتی تم

موبایل :: نمایش موضوعات – احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی

ارسال شده در: شنبه، ۲۲ اسفند ماه ، ۱۳۸۸ ۲۳:۱۸:۲۱ موضوع مطلب: احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی, پاسخ همراه با اعلان

به احادیثی در رابطه با روابط زناشویی « دیگر سو

14 فوریه ۲۰۱۰ Tags: حدیث زناشویی, رفتار با همسر. پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله: تعدادی بر جدم امام باقر علیه السلام داخل شدند و او را در حال خضاب

احادیث زناشویی « دیگر سو

احادیثی در رابطه با روابط زناشویی فوریه ۱۴, ۲۰۱۰٫ دستهها: احادیث زناشویی — digarsoo Tags: حدیث زناشویی, رفتار با همسر. پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله: تعدادی بر جدم امام باقر علیه السلام داخل شدند و او را در حال خضاب (رنگ کردن

نوکیا پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده – مشاوره ،ازدواج ، مسائل جنسی و

تنظیم خانواده ، ازدواج ، همسریابی ، آموزش ماسئل جنسی ، روابط جنسی ، جنس مخالف ، asheghi4u ، مشاوره ازدواج. اهمیت لامسه در روابط زناشویی · حقایقی تلخ در مورد مردان احادیث امامان و پیامبر اسلام ( ص) در مورد روابط جنسی بین زوجین

در احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی – بزرگترین سایت تفریحی

دختر پسر،اخبار، دانلود،فیلم،نرم افزار،بازی موبایل،سرگرمی،طنز، کاریکاتور،عکس بازیگران، بیوگرافی بازیگران، ژورنال لباس ، آموزش ،زوج های

ارزان احادیث امامان و پیامبر اسلام (ص) پیرامون روابط زناشویی – انجمن

26 آوریل ۲۰۱۰ چون عروسی به خانه آوردید، با محبت و تواضع کفش هایش را در آورده ،پاهایش را بشویید آن Ú.

پست احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی [بایگانی] – انجمن

1 post - 1 author - Last post: May 20[بایگانی] احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی احادیث و کلمات قصار اهل بیت (علیهم السلام)

آنلاین مقالات آموزشی – احادیث امامان و پیامبر اسلام ( ص) در مورد روابط

مسائل زناشویی*ترفندهای موبایل*اس ام اس*نرم افزار کامپیوتر و موبایل*گالری عکس احادیث امامان و پیامبر اسلام ( ص) در مورد روابط جنسی بین زوجین

برای احادیث امامان پیامبر اکرم روابط زناشویی – —–S A T I R A N —–

پیامبر اکرم (ص): چون عروسی به خانه آوردید، با محبت و تواضع کفش هایش را در آورده ،پاهاÙ.

نوکیا احادیث امامان و پیامبر اسلام ( ص) پیرامون روابط – Salamat Iran

13 posts - 6 authors - Last post: Aug 26, 2008و در حدیث معتبر از حضرت امام جعفر صادق (ع) نقل شده است که حضرت رسالت پناه …. پیامبر اکرم(ص): با زنی که به آمیزش بی علاقه باشد ازدواج نکنید . را به عمل زناشویی و تمکین وابدار، بلکه مـی فرمایدبه او در بستر پشت کن .

با احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی – پاتوق سرگرمی ایرانیان

حالت من. Khoshhal. windows_xp_2003 firefox. HoorSun به Yahoo ارسال پیام. Not Ranked : +0 / -0 0 score. icon29 احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی

برای رابطه زناشویی (جنسی)

نحوه ی درخواست + اهمیت لامسه در روابط زناشویی + ماساژ جنسی بدن زن + روش های عاشقانه * احادیث امامان و پیامبر اسلام ( ص) در مورد روابط جنسی بین زوجین

خرید PersianV.com ::: احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی

احادیث امامان و پیامبر اکرم : روابط زناشویی. پیامبر اکرم (ص): چون عروسی به خانه آوردید، با محبت و تواضع کفش هایش را در آورده ،پاهایش را بشویید آن گاه او را

به اس ام اس مخصوص ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) | عکس و

میلاد پیامبر اکرم و امام صادق (ع) تهنیت باد . دانستنیهای زندگی برای تمام سنین الزلمی راهنمای روابط زناشویی معرفی و اموزش اخرین روشهای درمان بیماریهای ج.

سایت داستان های کوتاه جالب – هر هفته یک داستان – احادیث امامان و پیامبر

احادیث امامان و پیامبر اسلام (ص) پیرامون روابط زناشویی پیامبر اکرم(ص)، همان ص ۱۷ " خانمها شرم و آرزم صفت پسندیده و نیکوی شماست ،اما حیا از شوهر ،ناپسند

برای شوهر من زناشویی برگ خانه

1 post - Last post: May 5SiteRooz.com :: احادیث امامان پیامبر اکرم در روابط زناشویی www.siterooz.com/ webgard/029482.php همشهری جوان – تاثیرات بوسه در روابط زناشویی

خرید !کلی جفنگ در مورد همه چیز – احادیث امامان و پیامبر اسلام (ص

احادیث امامان و پیامبر اسلام (ص) پیرامون روابط زناشویی ….. پیامبر اکرم(ص): با زنی که به آمیزش بی علاقه باشد ازدواج نکنید . پیامبر اکرم(ص): از وظایف زن است

:biggrin: