انرژِی هسته ایی لازم است یا نه؟

انرژِی هسته ایی لازم است یا نه؟

• بله

رای: 9 90.0%
  • خیر

رای: 1 10.0%

• مجموع رای دهندگان
    10

جوجه سرامیکی

عضو جدید
بچه ها به نظر شما با اینهمه فشار و تحریم هایی که از همه طرف به ما وارد میشه حتی در ایرنترنت هم گاهی اوقات گوگل مارو تحریم میکنه،مردم روزبه روز فقیرتر میشن،....آیا به نظر شما باید از انرژِی هسته ایی مان دفاع کنیم یا نه؟انرژی هسته ایی کمک میکنه که از منابع سوختی استفاده کمتری کنیم چرا از انرژِی های نو مانند سولارها در مناطق گرمایی و بیابانی،انرژی بادی در مناطق بادخیز،انرژِی آبی.... خیلی ناچیز استفاده میکنیم؟
آمار نشان داده انرژِی باد در ایران تا سال 2009 فقط 130 مگاوات!بوده در صورتی که در کشورهایی مانند آمریکا 16800 مگاوات در سال 2008 بوده!:eek:

mr.rohalamin

اخراجی موقت
اگه صلح آميز استفاده بشه، كيه كه بدش بياد!
ولي نه مثل امريكا يا اسرائيل كه مي تونن اين كره خاكي رو بفرستن رو هوا!

جوجه سرامیکی

عضو جدید
به نظر من ایران با تمام کشورها باید دوست باشه.نه با کشورهایی مثل سوریه (که ایران خودش بهش 10 سال گاز رایگان داد) یا افغانستان که سالانه 2 بار از بیت المال بدون اجازه مردم بهشون کمک میکنند.چرا باید با کشوری دشمن بود که اینهمه فشار به ما وارد شه که آخرش چی شه؟چرا باید با کشوری دشمن بود که هیچ کس حتی کنیا!!! هم ماها رو تحریم کردند و قبولمون ندارند!باید با همه دوست بود.

mr.rohalamin

اخراجی موقت
به نظر من ایران با تمام کشورها باید دوست باشه.نه با کشورهایی مثل سوریه (که ایران خودش بهش 10 سال گاز رایگان داد) یا افغانستان که سالانه 2 بار از بیت المال بدون اجازه مردم بهشون کمک میکنند.چرا باید با کشوری دشمن بود که اینهمه فشار به ما وارد شه که آخرش چی شه؟چرا باید با کشوری دشمن بود که هیچ کس حتی کنیا!!! هم ماها رو تحریم کردند و قبولمون ندارند!باید با همه دوست بود.
دو سوال:
اول چه ربطي به موضع داره؟
براي ادعاتون مدركي دارين؟
اميدوارم كه از رك بودن بنده ناراحت نشين!

جوجه سرامیکی

عضو جدید
دو سوال:
اول چه ربطي به موضع داره؟
براي ادعاتون مدركي دارين؟
اميدوارم كه از رك بودن بنده ناراحت نشين!
من خودم شخصا کسانی رو دارم که یه کاره مملکت هستند.که جاش نیست که بگم.اگه واقعا بدونی چی میگذره و هیچوقت یک طرفه و چشم بسته به چیزی نگاه نکن.
دوما من خودم تو تلویزین شنیدم که خود حامد کرزای داشت تشکر میکرد از ایرانی ها که سالانه دو بار کمک میکنند.البته کرزای داشت دفاع میکرد از ایران.
سوما من رفتم سوریه.عربی بلدم.وقتی تو تاکسی هاش مینشستم و دوست داشتم عربیم قوی شه میدیم که مردمش از ایرانی ها قدردانی میکنند.میپرسیدم چرا؟میگفت 10 سال رایگان گاز به ما دادند.و من پرسیدم این پراید رو شما چند خریدی؟که به پول ما میشد 1500000 هزار تومان.

mr.rohalamin

اخراجی موقت
من خودم شخصا کسانی رو دارم که یه کاره مملکت هستند.که جاش نیست که بگم.اگه واقعا بدونی چی میگذره و هیچوقت یک طرفه و چشم بسته به چیزی نگاه نکن.
دوما من خودم تو تلویزین شنیدم که خود حامد کرزای داشت تشکر میکرد از ایرانی ها که سالانه دو بار کمک میکنند.البته کرزای داشت دفاع میکرد از ایران.
سوما من رفتم سوریه.عربی بلدم.وقتی تو تاکسی هاش مینشستم و دوست داشتم عربیم قوی شه میدیم که مردمش از ایرانی ها قدردانی میکنند.میپرسیدم چرا؟میگفت 10 سال رایگان گاز به ما دادند.و من پرسیدم این پراید رو شما چند خریدی؟که به پول ما میشد 1500000 هزار تومان.

اولا :حالا نه اينكه ما نمي شناسيم!
اكثر آدمهايي كه مي شناسم و آشنا هستن تو پست هاي مهم دولتي دارن كار مي كنن!
دوما :پول دادن و كمك كردن رو اكثر كشورها حتي همين امريكا و انگليسي كه جناب عالي مدنظرتون هست هم كمك مي كنن!
سوما كشوري هم هست كه همه مردم از وضعيتشون راضي باشن!(حتي امريكا و انگليس)
چهارما اوني كه بايد ناراحت باشه ما بوشهري ها هستيم كه گاز رو دارن از زير پامون مي برن ولي خودمون لوله كشي نداريم(بعدش آقاي رئيس جمهور مي ياد تو تلوزيون و ميگه: 18 شهر استان گاز داره!(اينو كه ميگه حسابي آتيشي ميشم! كو لوله كشي گاز))
در مورد قيمت ماشين صحبت نمي كنم چون كلا قبول دارم.
ولي اين موضوع لوله كشي رو شك دارم(جسارتا)(واقعا اگه اينطوري باشه...كثافتا)