گفتگوی آزاد به معنای واقعی کلمه!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا این چه وضعشه..اسم تالارو گذاشتن گفتگوی آزاد درحالیکه حتی نمیتونی یه پست منطقی بذاری
شورشو در آوردن دیگه باشگاه داره از دست میره یکی به دادش برسه:cry::cry:روزبه روز از تعداد کاربرا کم میشه!!!!

دیگه کم کم وضع سایتو میشه به اوضاع امروز کشور تشبیه کرد:w06:ادامه بدین ببینم به کجا خواهید رسید:mad:

n_roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرزو جان از این نمونه پست ها منم زدم ولی بی فایده بوده متاسفنه

shotgun

عضو جدید
والا من 3 روزه ثبت نام كردم تو سايت. و از اوضاع قبليش خبر ندارم.

saeed_pacino

عضو جدید
هر چی بود بهتر از الانه:(
توی ایران فقط لودگی و حرف مفت خریدار داره.خیلیا دوست ندارن تو این کشور اصلا حرف جدی زده شه تا خیلی از گند کاریا نمایان نشن.این موضوع فقط مختص این سایت نیس آبجی آرزو.ولی کاملا باهات موافقم

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی ایران فقط لودگی و حرف مفت خریدار داره.خیلیا دوست ندارن تو این کشور اصلا حرف جدی زده شه تا خیلی از گند کاریا نمایان نشن.این موضوع فقط مختص این سایت نیس آبجی آرزو.ولی کاملا باهات موافقم

:w27::w27:حرف دلمونو زدی:w27::w27:

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
تالار گفتگوی آزاد یعنی حرفهای چرت و پرت آزاده
نه حرف حسابی
درست مثل مملکتمون

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سایتای دیگه هم عضوم خدایی اینجوری نیست دیگه!!!!!

saeed_pacino

عضو جدید
یکی نیست به این تاپیک من یه سر بزنه.فکر کنم خوندنش ضرر نداشته باشه.نامه ای از طرف خدا

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی آرزو خانوم...من توی خیلی از فروم های دیگه با اسم های مستعار عضوم...درسته این فروم آزادی زیادی داشت و همین الانش هم نسبت به فروم های دیگه از آزادی بیشتری برخورداره...تو پرشین تولز یا پی سی ورلد یا موریوس یا هنر هفت یا...اگه پست سیاسی می زدی پدرتو درمیاوردن بعدشم سایت ***** می شد خداد روز...خوب مگه ندیدین زدن اینجا رو ***** کردن...باید به مدیرا حق بدین که اینطوری برخورد کردن به هر کدوم از دوستام که می گفتم ادمین باشگاه ساکن ایرانه باورشون نمی شد می گفتن اگه تو ایران بود تا الان 100 بار گرفته بودنش...ادمین اینجا یه ایرانیه و مطمئن باشد با کوچکتریبن بحثهای سیاسی تحت فشار قرار می گیره...بهتره کمی واقع بین باشیم

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
اينجا مثل بقيه جاها براي حفظ روند كاري خودش قوانيني داره. اگه اون بالا با قرمز نوشته ارسال مطلب سياسي مجاز نيست بايد رعايت بشه تا باشگاه بتونه به فعاليت خودش ادامه بده.
قفل شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.