شاتل دوست داشتنی من

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها
این شاتل چه بچه خوبه
نگاه کنین
بهم 3گیگ مفت داده:biggrin::biggrin:
تو این مملکت ادامس خرسی مفت بدن ادم لذت میبره از خوردنش

مشترک گرامی،
خرسندیم به اطلاع شما برسانیم بر اساس ارزیابی انجام شده میان کلیه ی شرکت ها و سازمان های کشور، شرکت شاتل موفق به دریافت تندیس دیموند و کسب رتبه برتر در بین تمامی شرکت های فناوری ارتباطات گشته است.

هیات داوران این انتخاب، متشکل از نمایندگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت صنایع و معادن، وزارت بازرگانی، وزارت اقتصاد و دارایی، وزارت تعاون، وزارت نفت، وزارت جهاد کشاورزی، اتاق بازرگانی تهران، شورای هماهنگی مدیران عامل بانک های دولتی، موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی، شهردای تهران و ... بوده است. گفتنی ست، نفت ایرنول، یک و یک، کاله، بهروز، داروگر، لوازم خانگی پارس، بانک ملی ایران، بیمه ایران، روزنامه همشهری، بارز، گلبافت، پادیسان، باتری نیرو، زر ماکارون، انتشارات گاج و ***** سرکان برگزیدگان دیگر صنایع در ارزیابی انجام شده بوده اند.

این دستاورد در شرایطی حاصل گشته است که با مشکلات و موانع زیادی از جمله فراهم نبودن زیرساخت های مورد نیاز برای توسعه ی فعالیت ها، عدم همکاری شرکت های مخابراتی و ... مواجه بوده ایم. بی گمان، فراهم آوردن رضایت مشتریان و ارایه ی خدمات با بهترین کیفیت ممکن، همواره یکی از اصلی ترین اهداف شرکت شاتل محسوب می شود و تمام تلاش این مجموعه بر این است که به زودی بتواند خدماتی منطبق با استانداردهای جهانی در سراسر کشور ارایه کند.

بر این اساس و به پاس همراهی خوب و همیشگی شما مشتریان عزیز، 3 گیگ ترافیک رایگان در تاریخ 1 شهریور ماه به سرویس شما اضافه خواهد شد که مشتریان سرویس های ویژه (آرت) می توانند در شهریور ماه و مشتریان سرویس های اقتصادی (اکو) می توانند از آن در دوره ی جاری سرویس* خویش بهره گیرند. لازم به ذکر است این هدیه شامل شهرهای بندرعباس، بندرلنگه، بروجن، یاسوج و شهر کرد نخواهد بود.

با امید و آرزوی موفقیت های روزافزون
گروه شرکت های شاتل

*: منظور از دوره جاری سرویس، دوره ای است که آغاز آن قبل از 1/6/1389 و پایان آن پس از تاریخ 1/6/1389 باشد.

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
هاها:smile:
به ما هم دادن:smile:
ما می خواستیم بریم اون یارویی که 3گیگ می خری 3تا هم خودشون مفتی میدنو بخریم که بهمون میل زدن گفتن نه دس نگه دارید:smile:
من عاشق چندتا از پرسنلشون شده بودم:(
خیلی خوگشل بودن:cry::smile:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما که شانس نداریم....
ما داریم واست تعریف میکنم
هاها:smile:
به ما هم دادن:smile:
ما می خواستیم بریم اون یارویی که 3گیگ می خری 3تا هم خودشون مفتی میدنو بخریم که بهمون میل زدن گفتن نه دس نگه دارید:smile:
من عاشق چندتا از پرسنلشون شده بودم:(
خیلی خوگشل بودن:cry::smile:

جان:eek:

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره من شيدم شاتل هييييييي ترافيك ميده
مام صبانتي ها بد بختيم ....

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه که به من اضافه نشده!!! :surprised:
منتها از یه نظر حسودی داره!
دوره ی جدید برا من فردا شروع میشه و این دیوونه ها از دیروز بهم 3 گیگ اضافه کردن که تا آخر امروز کاربرد داره! یعنی از فردا میسوزه!!! :cry:
گرچه نصفشو امروز دانلود کردم!! :دی!

ها :surprised:
یعنی چی؟:surprised:
چرا؟؟؟

raghsebad

عضو جدید
باریکلا شاتل
ما که از این شبکه ای که توش عضویم شانس نیاوردیم البته خوبیش به اینه که اگه استفاده نکنی
شارژت زیادی نمیسوزه;)

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه که به من اضافه نشده!!! :surprised:
منتها از یه نظر حسودی داره!
دوره ی جدید برا من فردا شروع میشه و این دیوونه ها از دیروز بهم 3 گیگ اضافه کردن که تا آخر امروز کاربرد داره! یعنی از فردا میسوزه!!! :cry:
گرچه نصفشو امروز دانلود کردم!! :دی!

حقته:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
بچه ها
این شاتل چه بچه خوبه
نگاه کنین
بهم 3گیگ مفت داده:biggrin::biggrin:
تو این مملکت ادامس خرسی مفت بدن ادم لذت میبره از خوردنش

مشترک گرامی،
خرسندیم به اطلاع شما برسانیم بر اساس ارزیابی انجام شده میان کلیه ی شرکت ها و سازمان های کشور، شرکت شاتل موفق به دریافت تندیس دیموند و کسب رتبه برتر در بین تمامی شرکت های فناوری ارتباطات گشته است.

هیات داوران این انتخاب، متشکل از نمایندگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت صنایع و معادن، وزارت بازرگانی، وزارت اقتصاد و دارایی، وزارت تعاون، وزارت نفت، وزارت جهاد کشاورزی، اتاق بازرگانی تهران، شورای هماهنگی مدیران عامل بانک های دولتی، موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی، شهردای تهران و ... بوده است. گفتنی ست، نفت ایرنول، یک و یک، کاله، بهروز، داروگر، لوازم خانگی پارس، بانک ملی ایران، بیمه ایران، روزنامه همشهری، بارز، گلبافت، پادیسان، باتری نیرو، زر ماکارون، انتشارات گاج و ***** سرکان برگزیدگان دیگر صنایع در ارزیابی انجام شده بوده اند.

این دستاورد در شرایطی حاصل گشته است که با مشکلات و موانع زیادی از جمله فراهم نبودن زیرساخت های مورد نیاز برای توسعه ی فعالیت ها، عدم همکاری شرکت های مخابراتی و ... مواجه بوده ایم. بی گمان، فراهم آوردن رضایت مشتریان و ارایه ی خدمات با بهترین کیفیت ممکن، همواره یکی از اصلی ترین اهداف شرکت شاتل محسوب می شود و تمام تلاش این مجموعه بر این است که به زودی بتواند خدماتی منطبق با استانداردهای جهانی در سراسر کشور ارایه کند.

بر این اساس و به پاس همراهی خوب و همیشگی شما مشتریان عزیز، 3 گیگ ترافیک رایگان در تاریخ 1 شهریور ماه به سرویس شما اضافه خواهد شد که مشتریان سرویس های ویژه (آرت) می توانند در شهریور ماه و مشتریان سرویس های اقتصادی (اکو) می توانند از آن در دوره ی جاری سرویس* خویش بهره گیرند. لازم به ذکر است این هدیه شامل شهرهای بندرعباس، بندرلنگه، بروجن، یاسوج و شهر کرد نخواهد بود.

با امید و آرزوی موفقیت های روزافزون
گروه شرکت های شاتل

*: منظور از دوره جاری سرویس، دوره ای است که آغاز آن قبل از 1/6/1389 و پایان آن پس از تاریخ 1/6/1389 باشد.
لوووووووووووووووووس..همتون لووووووووووووووووسین
اصلا هم شاتل خوب نیست،برن گل بگیرن در شاتل رو:razz:
چیه:cry:
خوب کارکنانش خوشگل ان دیگه:cry:
به من چه؟:cry:
منکه اوندفعه زنگ زدم یه خانمی برداشت بعد داد دسته یه آقا:redface:
وووووووووی کم نمونده بود اسمشو بپرسم:biggrin:
نه پس آقایونش منظورمه:surprised:
خاک تو سرت:razz:
خوب برو سلام منم برسون:دی
تو هنوز بچه ای،روتو زیاد نکن کوشولو:razz:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لوووووووووووووووووس..همتون لووووووووووووووووسین
اصلا هم شاتل خوب نیست،برن گل بگیرن در شاتل رو:razz:

منکه اوندفعه زنگ زدم یه خانمی برداشت بعد داد دسته یه آقا:redface:
وووووووووی کم نمونده بود اسمشو بپرسم:biggrin:

خاک تو سرت:razz:

تو هنوز بچه ای،روتو زیاد نکن کوشولو:razz:

حسود حسود
3گیگ رفت:دی
حسود حسود:دی
3گیگ مفت از دستت رفت:دی
منم میخوام:razz:

lastgoddess

عضو جدید
تا اونجایی که یادمه تو اعیاد و جشنها شاتل ترافیک رایگان میده ..
از پارس آنلاین بهتره....
البته فک کنم........