كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
یعنی فردا شهراورده واقعا ... ؟!!!!

یعنی 100 هزار تماشگر میان ... ؟!!!

یعنی الان شهرستانی ها پشت درهای بسته ورزشگاه خوابن ... ؟!!

.
.
.

نمیدونم چرا حسی نسبت به بازی فردا ندارم ...

یه جوریه ...

انگار دربی نیست ...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی فردا شهراورده واقعا ... ؟!!!!

یعنی 100 هزار تماشگر میان ... ؟!!!

یعنی الان شهرستانی ها پشت درهای بسته ورزشگاه خوابن ... ؟!!

.
.
.

نمیدونم چرا حسی نسبت به بازی فردا ندارم ...

یه جوریه ...

انگار دربی نیست ...
بخاطر اینکه عین دربیهای قبلی آبوتابش ندادن.
حس منم همینه ولی بازیه مهمیه بازنده حذف برنده صعود احتمال زیادقهرمان بعدش مستقیم آسیا.
به امید خدا.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مخلص داش علی و امضات دلمون تنگیده بود واست ... ولی باید بگم که خیلی ناجوره یه نشریه بیاد بگه ما دربی اخلاق رو شش بر صفر بردیم من موندم مسئولین این نشریه های احمقانه کیا هستن فرقی نمی کنه هر دو سمت چرت و پرت می نویسن ...
سلام داش افشين گل دل منم برات تنگ شده بود ولي خوب ديگه من خيلي كم ميام اينجا امروزم اتفاقي گفتم سري بزنم ببينم قبل دربي چه خبره كه ديدم اخرين پست رو شما دادي گفتم بيام ببينمش خوب چه خبرا
روزنامه ها كه واقعا تيتراي عجيب غريبي ميزن خدا اخر و عاقبت اين فوتبالو به خير كنه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر می کنم چون دربی های تعدادشون امسال دو تا بیشتر بوده و دیگه اون انتظار برای شروع دربی وجود نداره و داور ایرانی شده و به کل اقداماتی صورت گفته که حساسیت بازی کمتر بشه ... من اینو دوست ندارم چون حساسیت این بازیو کم کردن هیچ فایده ای نداره مگه اسپانیا تلاش میکنه که حساسیت ال کلاسیکو رو کم کنه مگه ایتالیا حساسیت بازی رم و لاتزیو رو کم می کنه !؟! تنها اینجاست که سعی می شه محبوب ها سرکوب بشن ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها پرسپولیس واسه کسایی که طرفدارشن پراید جایزه گذاشته!؟! :دی:دی:دی فک کن تیمی که مطمئنه پرطرفدار ترین تیم آسیاست واسه کسایی که هوادارش باشن جایزه گذاشته ماشین و ... خیلی مسخرس و به نظرم توهین به هواداران واقعی این تیم ... خیلی جای تاسف داره مدیریت تیم فکر کرده داره حال میده به هواداران ولی با این تیم داره تعصب هواداران رو می خره ... این خیلی زشته من جای هواداران پرسپولیس بهم برخورد:دی:دی:دی
حالا یه ماشین بهتر میذاشتین شاید ملت واسه اون ماشینم شده میومدن اعلام هواداری می کردن وگرنه پرسپولیس که به خودی خود چیزی برای جذابیت نداره و جذب شدن نداره ...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها پرسپولیس واسه کسایی که طرفدارشن پراید جایزه گذاشته!؟! :دی:دی:دی فک کن تیمی که مطمئنه پرطرفدار ترین تیم آسیاست واسه کسایی که هوادارش باشن جایزه گذاشته ماشین و ... خیلی مسخرس و به نظرم توهین به هواداران واقعی این تیم ... خیلی جای تاسف داره مدیریت تیم فکر کرده داره حال میده به هواداران ولی با این تیم داره تعصب هواداران رو می خره ... این خیلی زشته من جای هواداران پرسپولیس بهم برخورد:دی:دی:دی
حالا یه ماشین بهتر میذاشتین شاید ملت واسه اون ماشینم شده میومدن اعلام هواداری می کردن وگرنه پرسپولیس که به خودی خود چیزی برای جذابیت نداره و جذب شدن نداره ...
موافقم حرکت زشتی بود بمن هم برخوردبا اینکه استقلالیم.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آبجی.
خوبی؟کم پیدایی..

به به مهندس چندوقتی نبودین؟
آقا فرداشب چه تیممون باخته باشه چه برده باشه بیایم اینجا نظر بذاریم.بروبچ پرسپولیسیو استقلالی باهمه هستم.
حالا اگه هرکدوممون درحال ترکیدن بودیم یا... بیایم نظرمونو و احساسمونو بگیم .قبوله؟

سلام ...
والا چنباری اومدم دیدم با برادران تراکتوری درگیرین گفتم راحتتون بذارم :D
اگه اینجا بودم باشه ... اقا دشمنی که نداریم میگیم نتیجه رو فقط تیما خودشون مشخص کنن حرفی نیست مثلا همین دربی 71 که بردین ما قبول داریم بد بازی کردیم و میگیم بردن نوش جونتون! ولی اون 2 بازی معروفو که به داوری باختیم وقتی تو کری اونارو افتخار خودتون میدونید یه نمه سخت میاد !

من فکر می کنم چون دربی های تعدادشون امسال دو تا بیشتر بوده و دیگه اون انتظار برای شروع دربی وجود نداره و داور ایرانی شده و به کل اقداماتی صورت گفته که حساسیت بازی کمتر بشه ... من اینو دوست ندارم چون حساسیت این بازیو کم کردن هیچ فایده ای نداره مگه اسپانیا تلاش میکنه که حساسیت ال کلاسیکو رو کم کنه مگه ایتالیا حساسیت بازی رم و لاتزیو رو کم می کنه !؟! تنها اینجاست که سعی می شه محبوب ها سرکوب بشن ...

کاملا موافقم وقتی دربی تهرانو جزو 10 دربی برتر دنیا معرفی میکنن به خاطر کیفیتش نیس چون اونطوری که نشون داده معمولا از سطح لیگ برتر هم پایین تره . فقط به خاطر حساسیتشه که اونم دارن ازش میگیرن .
البته چون روزای قبل بازی رو عاشورا تاسوعا افتاد روزنامه و تی وی وقت نکردن جوسازی کنن!

همین که همت کردن میخوان برا اولین بار تو ایران سرشماری دقیق از هواداراشون بکنن خیلیه ... شوما نگران ما نباشید ما بهمون بر نمیخوره ;)

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
..........................................
الان فهمیدم تو چرا نقطه میزاری

فکر کنم اسم تیم بختیاری اینه
(..........................................

..........................................)
چون ترکها میان TİRƏXTUR مینویسن پارسهای تهران اس اس یا پس پس
گیلانی داماش مینویسه بختیاری هم میگه نقطه نقطه سرور فلانی

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان فهمیدم تو چرا نقطه میزاری

فکر کنم اسم تیم بختیاری اینه
(..........................................

..........................................)
چون ترکها میان TİRƏXTUR مینویسن پارسهای تهران اس اس یا پس پس
گیلانی داماش مینویسه بختیاری هم میگه نقطه نقطه سرور فلانی

...............................
..............................

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...
والا چنباری اومدم دیدم با برادران تراکتوری درگیرین گفتم راحتتون بذارم :D
اگه اینجا بودم باشه ... اقا دشمنی که نداریم میگیم نتیجه رو فقط تیما خودشون مشخص کنن حرفی نیست مثلا همین دربی 71 که بردین ما قبول داریم بد بازی کردیم و میگیم بردن نوش جونتون! ولی اون 2 بازی معروفو که به داوری باختیم وقتی تو کری اونارو افتخار خودتون میدونید یه نمه سخت میاد !

کاملا موافقم وقتی دربی تهرانو جزو 10 دربی برتر دنیا معرفی میکنن به خاطر کیفیتش نیس چون اونطوری که نشون داده معمولا از سطح لیگ برتر هم پایین تره . فقط به خاطر حساسیتشه که اونم دارن ازش میگیرن .
البته چون روزای قبل بازی رو عاشورا تاسوعا افتاد روزنامه و تی وی وقت نکردن جوسازی کنن!

همین که همت کردن میخوان برا اولین بار تو ایران سرشماری دقیق از هواداراشون بکنن خیلیه ... شوما نگران ما نباشید ما بهمون بر نمیخوره ;)

در مورد دربی که کاملا درست میگید کلا دربی های حساس معمولا سطح بازیاش پایینه ولی کارو به جایی رسوندن که الان فقط 15 هزار تو ورزشگاه اومده!!! من نمی دونم چرا فکر می کنن حساسیت این بازی کم بشه فوتبال ما پیشرفت می کنه تجربه نشون داده آشتی تماشاگر با این دو تیم یعنی آشتی تماشاگر با فوتبال ملی ... متاسفانه خیلی طول می کشه تا بفهمن برای اینکه تیم ملی موفق بشه این دو تیم باید در اوج قدرت و محبوبیت باشن ... تاریخ اینو نشون داده ...

آخه همت کردن به کنار مسئله اینجاست سرشماری دقیق هواداران یه تیم کار خیلی پسندیده و خوشگلیه به شرطی که با وعده وعید نباشه به شرطی که هوادارا بخاطر پراید و ... نیاد اعلام هواداری کنه حرف من اینه: تیمی که مطمئنه پرطرفدار ترین تیم آسیاست دیگه این وعده وعید چه معنی میده؟؟؟غیر اینه که می ترسه حرف اونی نشه که تا الان ادعا کردن و روشون کم بشه!؟!

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد دربی که کاملا درست میگید کلا دربی های حساس معمولا سطح بازیاش پایینه ولی کارو به جایی رسوندن که الان فقط 15 هزار تو ورزشگاه اومده!!! من نمی دونم چرا فکر می کنن حساسیت این بازی کم بشه فوتبال ما پیشرفت می کنه تجربه نشون داده آشتی تماشاگر با این دو تیم یعنی آشتی تماشاگر با فوتبال ملی ... متاسفانه خیلی طول می کشه تا بفهمن برای اینکه تیم ملی موفق بشه این دو تیم باید در اوج قدرت و محبوبیت باشن ... تاریخ اینو نشون داده ...

آخه همت کردن به کنار مسئله اینجاست سرشماری دقیق هواداران یه تیم کار خیلی پسندیده و خوشگلیه به شرطی که با وعده وعید نباشه به شرطی که هوادارا بخاطر پراید و ... نیاد اعلام هواداری کنه حرف من اینه: تیمی که مطمئنه پرطرفدار ترین تیم آسیاست دیگه این وعده وعید چه معنی میده؟؟؟غیر اینه که می ترسه حرف اونی نشه که تا الان ادعا کردن و روشون کم بشه!؟!

دربیو منم با حرفاتون موافقم الان مورینیو برا الکلاسیکو 3 ساعت با زیدان جلسه سری برگزار کرده مربیای ما میان میگن این بازی هم مثل بازیای دیگس ، 3 امتیاز داره و ...
دیگه نمیدونن اگه برا اونام فرقی نداشته باشه برا هوادار مهمه که جلوی رقیب دیرینه ش پیروز بشن ...

اما در مورد سرشماری رسمی هواداران ...
این قرعه کش مخصوص اوناییه که تا دربی امروز ثبت نام کنن خوب اگه واقعا بخوان به زور جایزه هوادار جمع کنن این کارو با یه دونه پراید نمیکنن !
رویانیانی که تو این شرایط برا هر برد پاداش میلیونی میده ، به بازیکنای اخلاق پرشیا و ... میده نمیاد با یه دونه پراید هوادار جمع کنه اگه میخواست هوادار مشروط ردیف کنه خیلی بهتر از اینا میتونست .
بالاخره هر هواداری یه روزی ثبت نام میکنه ولی این جایزه رو گذاشتن تا هوادارا تشویق بشن زودتر تا قبل از این دربی اقدام کنن که یه امار درست و حسابی داشته باشن برا روحیه دهی به بازیکنا برای بازی امروز.

V A H ! D

کاربر ممتاز
ترکیب احتمالی سرخابی ها ...

ترکیب احتمالی سرخابی ها ...

حميد استيلي که دستش براي دربي حسابي خالي است قصد دارد تيمش را با سيستم 1ـ 3ـ 2ـ4 به ميدان بفرستد.

عليرضا حقيقي درون دروازه مي‌ايستد و رضا نورمحمدي و ممدوتال هم دو مدافع مياني خواهند بود، مجتبي شيري به عنوان مدافع راست و اميرحسين فشنگچي به عنوان مدافع چپ بازي مي‌کند و مازيار زارع و حسين بادامکي دو هافبک دفاعي سرخپوشان خواهند بود که در اين ميان وظايف تهاجمي بادامکي بيشتر خواهد بود.

محمد نوري به عنوان هافبک تهاجمي بازي خواهد کرد و علي کريمي و غلامرضا رضايي به عنوان دو هافبک ـ مهاجم سمت راست و چپ خواهند بود و مهرداد اولادي هم به عنوان مهاجم نوک به ميدان خواهد رفت.
نکته قابل توجه اين است که که پرسپوليس روي نيمکت فقط ميثاق معمارزاده، محمد منصوري و سامان آقازماني و الهایی را دارد. با اين شرايط به نظر مي‌رسد حميد استيلي يکي از سخت‌ترين روزهاي مربيگري‌اش را تجربه کند.
ترکیب استقلال:
سيدمهدي رحمتي درون دروازه مي‌ايستد و پژمان منتظري و حنيف عمران‌زاده وسط آبي‌ها خواهند بود. در سمت راست شانس بازي کردن مهدي اميرآبادي از علي حمودي بيشتر است ولي در سمت چپ ميثم حسيني بازي خواهد کرد.
کيانوش رحمتي و آندارنيک تيموريان دو هافبک دفاعي استقلال خواهند بود و مجتبي جباري هم به عنوان هافبک وسط، بازي‌ساز اصلي آبي‌ها خواهد بود.با حرفهای فتح اله زاده در برنامه ورزش و مردم اینطور به نظر می رسید که او امروز بازی می کند و زندی ذخیره خواهد بود.
فرهاد مجيدي و ميلاد ميداوودي مهاجمان کناري استقلال هستند و آرش برهاني هم به عنوان مهاجم نوک به ميدان خواهد رفت.

V A H ! D

کاربر ممتاز
نیمه اول که خیلی بازی قشنگ بود ...

.
.
.

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک به آبیهای اس اس

Yaşasın TİRƏXTUR

تسلیت به قرمزهای پیروزی

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک میگم بهتون ... قبول دارم تیممون داغون بود حقتون بود ببرین ...

تیمی که فشنگچی بشه دفاع و اقازمانی سرشناس ترین نیمکت نشینش بهتر از این نمیشه:cry:

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بنظرم پرسپولیس تو 90 دقیقه خیلی خوب و بهتر از استقلال بازی کرد فقط مشکلش این بود که بعد از گل اول خیلی روحیشونو باختن ......
خوشم اومد جباری جواب همه الطاف مظلومی رو داد مظلومی بدبخت همین مونده به پای جباری بیفته ..مخصوصاً وقتی تعویض شد دیگه آخرش بود ..:biggrin:

و همچنان پرسپولیس سرور اس قت لاله ........ :cool:

Ehsan_M

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که بازیرو ندیدیم ولی با دیدن نتیجه به یاد جوونیامون که کل کل می‌کریدم حال رفیق پرسپولیسیمو گرفتم

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه عجب یکی اعتراف کرد تیمتون بد بازی کرد ولی خداییش دلم سوخت وقتی نیمکت نشینا داشتن گریه میکردن

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که بازیرو ندیدیم ولی با دیدن نتیجه به یاد جوونیامون که کل کل می‌کریدم حال رفیق پرسپولیسیمو گرفتم

اقا احسان فقط شما مونده بودینا !
همین که با این لشگر مصدوم تونستن 90 دقیقه رو اونجوری بازی کنن خودش خیلیه ولی انصاف نبود با این وضع پرسپولیس برنامه بازیا رو تغییر بدن و دربیو بندازن قبل نیم فصل ... ناجوانمردانه ترین نوع برنامه ریزی بود

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه عجب یکی اعتراف کرد تیمتون بد بازی کرد ولی خداییش دلم سوخت وقتی نیمکت نشینا داشتن گریه میکردن

من گفتم ولی نه تو 90 دقیقه ... بعد از گل اول داغون شد تیممون
وقتی کریمی مصدوم باید 120 دقیقه بدوئه ... وقتی هافبک نفوذی رو بکنن دفاع چپ ... وقتی برا نیمکت بازیکن از تیم امید بیاریم معلومه همچین وضعی پیش میاد

کاش بعد نیم فصل مینداختن...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اومدم بگم که منتظرم اولین لنگی بیاد و باز کری بخونه و لقب از رو نرو ترین آدم دنیا رو به خودش اختصاص بده دیدیم بابا لنگیا زودتر از آبیا اومدن و عزاداری که چه عرض کنم توجیه رو شروع کردن ...
بابا بی خیال ما بودیم حداقل چند روزی خودمون رو میزدیم به اون راه و در مورد فوتبال حرف نمیزدیم و دور و بر اون نمی گشتیم!!!
بهرحال دیگه کل کل با قرمزا هم حال نمیده از بس بردیم خسته شدیم ولی باز پرسپولیسیا از رو نرفتن و حرف خودشون رو میزنن

دیگه چه باید بکنیم لنگیا ساکت بشن خدا می داند طرفدار درست بعد از باخت سه بر صفر میاد میگه ما برتر بودیم !!!

ما که فعلا میریم تهران واسه دانشگاه یکشنبه که برگشتیم صحبت می کنیم مفصل

Ehsan_M

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا احسان فقط شما مونده بودینا !
همین که با این لشگر مصدوم تونستن 90 دقیقه رو اونجوری بازی کنن خودش خیلیه ولی انصاف نبود با این وضع پرسپولیس برنامه بازیا رو تغییر بدن و دربیو بندازن قبل نیم فصل ... ناجوانمردانه ترین نوع برنامه ریزی بود
اصلا این بازی ناجوانمردانه بود
اگه همین شرایط برعکس بود استقلال تو ۹۰ دقیقه ۳ تا میخورد;)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرم پرسپولیس تو 90 دقیقه خیلی خوب و بهتر از استقلال بازی کرد فقط مشکلش این بود که بعد از گل اول خیلی روحیشونو باختن ......
خوشم اومد جباری جواب همه الطاف مظلومی رو داد مظلومی بدبخت همین مونده به پای جباری بیفته ..مخصوصاً وقتی تعویض شد دیگه آخرش بود ..:biggrin:

و همچنان پرسپولیس سرور اس قت لاله ........ :cool:
:biggrin:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بروبچ تبریک.
پرویز سوبله چوبله پوبله...........

ولی حقیقتش دلم ووسه استیلی سوخت تو مصاحبه آخر بازی دیدین نمیدونست چی بگه فک کنم یه 5شیش باری گفت :از مردم عذر میخوام.
چه شعارایی که علیهش ندادن بنده خدارو.
ولی حیف شد استیلی برکنار شد.:D
امیدوارم غم آخرتون باشه.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا این بازی ناجوانمردانه بود
اگه همین شرایط برعکس بود استقلال تو ۹۰ دقیقه ۳ تا میخورد;)

بابا دارم جدی میگم !
عزیز محمدی میبینه پرسپولیس بازیکن نداره لیست 18 نفرشو کامل کنه میاد برنامه بازیارو عوض میکنه وسط هفته لیگ برتر یه بازی از جام حذفی میندازه ...

وقتی مجبوریم شیری و فشنگچی رو بچپونیم تو دفاع ... کریمی مصدوم که باید بیشتر از 45 دقیقه بازی نکنه مجبوره 120 دقیقه بدوئه ... وقتی بازیکن نداریم 3ومین تعوضمونو بکنیم ووو ... این انصافه تو همچین موقعیتی بیان همچین دربی مهمی رو که امکان جبرانش هم نیست به اجبار بندازن الان؟

رویانیان خسته شد از بس گفت بذارید بازیا سر موقع خودشون برگزار بشن که هم سرمربیمونو عوض کنیم هم لشگر محرومو مصدومامون برسن ...

ما که عادت کردیم به بازی تو شرایط غیر مساوی ...

رویانیان به خاطر اخلاق نذاشت دفاع های اخراجیمونو بازی بده فتح الله زاده اومد به قیمت خرد کردن مربیش جباری رو برگردوند و نتیجشو هم گرفت ...

بالا