درخواست کتاب های برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من حل المسایل مخابرات شانموگام وهمین طور حل المسایل مایکروویو collin رو لازم دارم.
لطفا اگه کسی داره اینجا قرار بده.
ممنون
سلام
این کتابها انگلیسیش هم روی نت سخت گیر می یاد چه برسه فارسی
کتاب های فارسی هم به دلیل کپی رایت بر روی سایت قرار نمی گیرند
موفق باشید

naserhashemnia

عضو جدید

soltanimehr66

عضو جدید
solution for optimal control

solution for optimal control

با سلام
اگه از دوستان کسی حل المسائل کنترل بهینه فرانک لوییز رو داره ممنون میشم لینکشو برام بزارید

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
اگه از دوستان کسی حل المسائل کنترل بهینه فرانک لوییز رو داره ممنون میشم لینکشو برام بزارید
اگر منظورتون حل المسایل این کتاب هست. چیزی پیدا نشد.

• Like
واکنش ها: sh85

محمد_صادق

عضو جدید
سلام بر همه

من خیلی دنبال کتابطراحی و بررسی سیستم قدرت راجر گلاور گشتم ، اما فقط حل المسائلش هست ؛ اگر کسی میتونه کمکم کنه که کتاب بررسی سیستم قدرت(زبان فارسی) هم استیونسون و هم گلاور(جلد دومشون) رو دانلود کنم . ممنون
;)

soltanimehr66

عضو جدید
کنترل بهینه

کنترل بهینه

سلام دوستان. اگر کسی حل المسائل کنترل بهینه فرانک لوییس رو داره بزاره ممنون میشم. کتاب کرک رو هم بزارید حرف نداره

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همه

من خیلی دنبال کتابطراحی و بررسی سیستم قدرت راجر گلاور گشتم ، اما فقط حل المسائلش هست ؛ اگر کسی میتونه کمکم کنه که کتاب بررسی سیستم قدرت(زبان فارسی) هم استیونسون و هم گلاور(جلد دومشون) رو دانلود کنم . ممنون
;)
سلام.
دوست عزیز اگر به قوانین تالار و اطلاعیه ها توجه کنید، کتاب های فارسی در سایت قرار نمی گیرند.

sina_tf

عضو جدید
با سلام وخسته نباشید...

کتاب، نظریه اساسی مدارها و شبکه ویرایش هفتم رو میخاستم....همراه با حل المسائل

ممنون میشم..

amin6464

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیز

سئوالم این بود که کتاب حل المسائل کنترل فازی ترجمه شده ی لی وانگ هست یا نه؟؟
ممنون میشم اگه کسی بتونه بنده رو راهنمائی کنه.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام
منم تمام اینترنت رو زیرورو کردم ولی متاسفانه حل تمرین فازی (لی وانگ) رو پیدا نکردم. اگر کسی از دوستان در این زمینه کمک کنه خیلی خیلی ممنون میشم.
در ضمن کتاب کنترل غیر خطی (اوگاتا) فارسی یا زبان اصلی رو هم نمی تونم گیر بیارم .
با تشکر از همه دوستان.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام
منم تمام اینترنت رو زیرورو کردم ولی متاسفانه حل تمرین فازی (لی وانگ) رو پیدا نکردم. اگر کسی از دوستان در این زمینه کمک کنه خیلی خیلی ممنون میشم.
در ضمن کتاب کنترل غیر خطی (اوگاتا) فارسی یا زبان اصلی رو هم نمی تونم گیر بیارم .
با تشکر از همه دوستان.
این لینک ها رو. ببینید (قبل از درخواست تالار کتاب رو جستجو کنید)
1 و 2
در خصوص کتبهای فارسی اگر به قوانین تالار و اطلاعیه ها توجه کنید، کتاب های فارسی در سایت قرار نمی گیرند.

rzshirdel

عضو جدید
سلام. در صورت امکان فایل pdf این کتاب را قرار بدهید. همین طور حل المسائلش را. ممنون
Three dimensional computer vision:
A geometrical view point
By: O. Fougeras

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز

zar gol

عضو جدید
درخواست کتاب های برق

سلام وقت بخیر- توروخدا یه حل المسایل کتاب مدارهای مخابراتی کراس برام بزارید خیلی فوری:(

chichilaas

عضو جدید
حل مسائل مدار 1 جبه دار - فصل 3 رو میخواستم.. چندبار گرفتم از سایتهای مختلف ، ولی خوب اسکن نشده ، کیفیتش خیلی پایینه..

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
حل مسائل مدار 1 جبه دار - فصل 3 رو میخواستم.. چندبار گرفتم از سایتهای مختلف ، ولی خوب اسکن نشده ، کیفیتش خیلی پایینه..
بخاطر حفظ حقوق مولفان و ناشران، کتاب های فارسی رو تو این سایت قرار نمی دهیم.

sara new

عضو جدید
سلام دوستان. من نیاز به کتاب یا جزوه تئوری و تکنولوژی ساخت نیمه هادی برای آزمون دکترا دارم. لطفا اگه کسی منبع فارسی مناسبی در اختیار داره بذاره. من این درس رو در دوره ارشد نگذروندم. لطفا کمکم کنید.

nimehadi

عضو جدید
در خواست کتاب

در خواست کتاب

سلام دوستان.کسی کتاب
beyond the kalman filter particle filters for tracking applications
رو داره؟:cry:
خیلی بهش احتیاج دارم

aty

عضو جدید
درخواست ترجمه فارسي image processing

درخواست ترجمه فارسي image processing

لطفا اگر كسي ترجمه فارسي از كتاب پردازش تصوير گنزالس داره ، برام بزاره:cry:

lili777

عضو جدید
حل تمرين

حل تمرين

با سلام نياز فوري به حل مسائل كتاب بهره برداري ولنبرگ وود دارم

masoum_m

عضو جدید
کمک....

کمک....

سلام
میشه حل المسایل کتاب digital control system analys and design رو بذارید
ممنون میشم چون شدیدا نیازمندشم

masoum_m

عضو جدید
کمک....

کمک....

سلام
میشه حل المسایل کتاب digital control system analys and design رو بذارید
ممنون میشم چون شدیدا نیازمندشم

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس جان من رشتم مکانیکه توی تالار مکانیک که جوابی نگرفتم اگه ممکنه شما لطفی بکن کمکمون کن.دنبال حل المسایل دینامیک پیشرفته گرین وود هستم.شرمنده که وقت بر و بچز برق رو گرفتم:solution manual for advanced dynamics by donald greenwood

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا