كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااام به برو بچه های ابیه گل و

ههههههههههههههههه پرسپولیس همیشه سوراخ بوده و هست و
اینو با بازیه دیشب به طرفدارهای ..........ثابت کرد:biggrin: دلم براتون میسوزه اخی طفلکی ها...................ههههههههههههه
¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\
\¸.♥.PERSPOLIS.♥.\
.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*
..\
…\☻
…..▌\
…./.\
...امسال پرسپولیس چند تا گل به استقلال میزنه ؟فال گیر: به زار ببینم….والا تعدادش انقدر زیاده تو فنجون جا نمیشه دید ! باید با پارچ ببینم !!

:biggrin::biggrin:

m.a.r.y.jooon

عضو جدید
واقعا پرپولیسی ها پررو هستن !!!!!!!!!

خوبه باختید !!!! احتمالا فالگیر هم چون دلش واستون سوخته خواسته امیدوارتون کنه،ببین دیگه کارتون به کجاها رسیده !!!!:w07:
دلم واستون میسوزههههههههههههههههههههه:biggrin:

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونید محمود یاوری چی گفت؟؟گفت مربی لنگیا04 گفته بود که منو نمیشناسه،راست گفته من کجای فوتبال جهان بودم....ولی حالا منو خوب میشناسه!!!:biggrin:
تیمی کخ 2تا هافبک درست حسابی نداره میخواد قهرمان بشه؟؟؟نزدیک بود دوباره 4تایی بشینو!!هنوز این عادتو ترک نکردید؟؟هان؟؟:w15::w15:

*moonlight girl*

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونید محمود یاوری چی گفت؟؟گفت مربی لنگیا04 گفته بود که منو نمیشناسه،راست گفته من کجای فوتبال جهان بودم....ولی حالا منو خوب میشناسه!!!:biggrin:
تیمی کخ 2تا هافبک درست حسابی نداره میخواد قهرمان بشه؟؟؟نزدیک بود دوباره 4تایی بشینو!!هنوز این عادتو ترک نکردید؟؟هان؟؟:w15::w15:
:thumbsup2::w15::w15::w15::w17:

*moonlight girl*

عضو جدید
کاربر ممتاز

دیشب باختید ای قرمزهاا
ولی امشب ما میترکونیم استقلال رو عشق است:w33:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

علي پروين پس از نخستين شكست سرخپوشان در فصل جديد ليگ برتر سرمربي اين تيم را به باد انتقاد گرفت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، علي پروين پس از شكست سه بر دو پرسپوليس مقابل فجر سپاسي در جمع خبرنگاران با انتقاد از نحوه بازي سرخ‌پوشان اظهار كرد: تيم ما امروز بد بازي كرد. ظاهرا مربي ما هم از همين الان شروع كرده ومي‌گويد من تيم را نبسته‌ام. ظاهرا بايد 20 باخت بدهيم تا مربي تيم را بشناسد.

وي ادامه داد: روز گذشته ژوزه گفته است كه تيم 14 بازيكن جديد گرفته و من تيم را نبسته‌ام اما اينجوري مثل فصل قبل مي‌شويم. پرسپوليس اصلا هماهنگ نبود و حتي يك موقعيت هم براي خودشان خلق نكردند. هر دو گلشان هم روي دو اشتباه حريف به ثمر رسيد.

پروين در ادامه با انتقاد از انتخاب ژوزه گفت: من 62 سال دارم و هزار بار گفته‌ام كه براي پرسپوايس مربي ايراني بهترين گزينه است. حالا بايد ببينيم شرايط چگونه پيش مي‌رود. بازيكنان امروز نه سانتري كردند و نه شوتي زدند. بايد تغييرات زيادي در اين تيم ايجاد شود. ما گفته بوديم كه به اين تيم بايد تا هفته سوم، چهارم فرصت دهيم اما اينطوري نمي‌شود!

عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس افزود: حق ما در اين بازي باخت بود. اگر بازيكنان بگويند به خاطر نبود تماشاگران اين نتيجه رقم خورده است بي‌انصافي كرده‌اند چرا كه خودشان بد بازي كردند. براي تيمي كه اينقدر هزينه‌اش شده نبايد اين اتفاقات بيفتد. اگر من جاي ژوزه بودم كاري مي‌كردم كه اين بازيكنان تا صبح گريه كنند.

وي در ادامه درباره انتخاب سرپرست پرسپوليس گفت: در چند روز آينده در كميته فني باشگاه در اين مورد تصميم گيري مي‌كنيم.

مدير راهبردي تيم فوتبال پرسپوليس درباره درگيري لفظي رويانيان و فتح‌الله زاده در برنامه نود گفت: من اگر جاي اين دو نفر بودم اصلا روي خط نمي‌آمدم. اين دو نبايد با هم درگير شوند.

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خرید های مسخره ای!! اگه من جای ژوزه بودم کریم انصاری فرد رو تو 18 تا نمی ذاشتم! و اگه جای قلعه نویی بودم ,بائو رو به این نکو نام ترجیح می دادم!!

این همه پول می گیرن اندازه ی تیم دسته دو افغانستان هم بازی نمی کنن!!

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه دوستان لنگی که میگن ما استقلالیا بعد ار باخت آفتابی نمی شیم کجایید پس؟؟؟؟؟؟؟
مابلافاصله بعد از باخت اومدیم ولی شما دو روزم که ازباختتون گذشته هنوز آفتابی نشدید!!!!!!!!!
البته این وقت شب باید مهتابی شید........:biggrin:
استقلال زلزله محبوبه هرچی دله

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم هستم...
استقلال قهرمانه......
هر شکستی یک پله برای رسیدن به قهرمانیه استقلاله، زیاد دلتونو صابون نزنید لنگیا....................
به قول داداشم:

*leila*

عضو جدید
منم هستم...
استقلال قهرمانه......
هر شکستی یک پله برای رسیدن به قهرمانیه استقلاله، زیاد دلتونو صابون نزنید لنگیا....................
به قول داداشم:

فتل چطوره !!؟

باختین
:biggrin:

سلطان همه شما پرسپولیس...............
....................................................

..................................................
.

.
...
.
.
.
..................................................................پرسپولیس

به فتل بگو که 2میلیارد دادی
اما هیچ کاری نکردی

ادعاااااااااااااااااا

پرسپولیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

*leila*

عضو جدید
منم هستم...
استقلال قهرمانه......
به قول داداشم:

فتل چطوره !!؟

باختین

.

.
...
.
.
.

اما هیچ کاری نکردی

ادعاااااااااااااااااا

فقط
پرسپولیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هستم...
استقلال قهرمانه......
به قول داداشم:

مخلصیم ابجی جان امیدوارم فقط این پله ها زیاد نشه ما با آسانسور می ریم بالا...........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
فتل چطوره !!؟

باختین

.

.
...
.
.
.

اما هیچ کاری نکردی

ادعاااااااااااااااااا

فقط

خانم محترم فتل چیه دیگه..... اونی که شما می گی فیتیله هست شما احتمالا برنامه ی فیتیله ای ها رو اشنباه فکر کردی ورزش و مردمه نه خواهر من کانال و یکی اضافه رفتی بالا......
البته شایدم به دلیل کاری عمو قناد به رویانیان دچار این اشتباه شدی......
اون ادم دو میلیاردی دو تا شوت گذاشته کنار یکی واسه کله کچل سید جلال یکی هم سه جاف دروازه گردان.........

red-girl

عضو جدید
تا دنیا دنیاست پرسپولیس سرور استقلاله
من بجای استقلال بودم ازهمین حالا از لیگ کنار میکشیدم
این نکونام هم که نتونست هیچ کاری بکنه واسه استقلال
خدا این فصل به هوادارهای استقلال صبر بده

hooman_hooman

عضو جدید
آقایان و خانم ها خودتونا اذیت نکنید /فعلا که سپاهان قهرمانه ؟
این 2 تا تیم بازم مثل سال های قبل زیادی پول خرج می کنند ولی بازم سپاهان قهرمان میشه :)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا دنیا دنیاست پرسپولیس سرور استقلاله
من بجای استقلال بودم ازهمین حالا از لیگ کنار میکشیدم
این نکونام هم که نتونست هیچ کاری بکنه واسه استقلال
خدا این فصل به هوادارهای استقلال صبر بده
آره خدا به ما صبر بده که باید شما لنگیا رو تحمل کنبم......
اگه فصل قبل فقط به شما ها صبر داده این فصل به ما هم می ده........
شما مراقب باشین نرین دسته 1 نمی خواد نگران بازیکنا یما باشین.........

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط استقلاللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل
آبیتهههههههههههههههههههههههههههههههه
سپاهانیا کری نخونن 2تا قهرمانیتون با امیرخان بوده.دی
لنگیا هم که دیگه هیچی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که دوباره پرسپولیسیا دارن به آب و آتیش میزنن که کاپیتان تیم ملی رو عوض کنن
حق حجازی رو خوردن و پروین رو کردن کاپیتان تیم ملی ، حق شاهین بیانی رو خوردن و پنجعلی رو کردن کاپیتان تیم ملی ، مایلی کهن رو آوردن و اونم زرینچه رو کنار گذاشت تا عابدزاده بشه کاپیتان تیم ایران
حالا هم طاقت ندارن ببینن نکونام کاپیتان تیم ملی اومده استقلال

جوی راه انداختن بر علیه استقلال که نگو ، هنوز معنی قرعه کشی تو لیگ رو نمیدونن
مثل این میمونه که ما بگیم اون سال چرا بازیتون با سپاهان افتاد هفته آخر ( 8 دقیقه وقت اضافه هم اصلا هیچی ) و با گل دقیقه 97-98 قهرمان شدید ؟، بابا قرعه کشی میدونید یعنی چی؟؟ یعنی شانس , یعنی قانون احتمالات ، بابا بهونه هایی جز این برای قهرمان نشدن امسالتون پیدا کنید
همیشه از کسر 6 امتیاز ازشون میگن که ما با این وجود قهرمان شدیم اما نمیگن همون سال فدراسیون تا دید فیفا 6 امتیاز پرسپولیس رو کسر کرده 3 امتیاز هم از سپاهان کم کرد واسه سنگ پرونی و شعارهای هواداراشون که به پرسپولیس کمک کنه و در نهایت هم جواب داد ، به قول ساکت مدیر عامل اون سال سپاهان از ما 3 امتیاز کسر کردن بخاطر تماشاگرامون در حالی که در بازی برگشت و آخرین بازی لیگ همون اتفاقات برعکسش افتاد.
حتی پارسالم با لابی رویانیان 2 امتیازی که قرار بود کسر بشه هیچ وقت اجرایی نشد تا مبادا استرس این تیم برای سقوط بیشتر نشه
به تعداد بازیهای استقلال، شما هم تو آزادی بازی میکنید حتی جلوی گهر لرستان هم تو آزادی میهمانید و درخواست گهر برای بازی تو اهواز رو رد کردن بخاطر پرسپولیس ، دیگه پارتی بازی روشن تر از این؟؟

بعد از استقلال و سپاهان تیم سوم کشور هستید و این همه هم سر و صدا راه میندازید

آخرین ویرایش:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینجا وقتتون رو تلف نکنید لنگی ها ترسیدن پیداشون نمی شه بیاید همون کلوپ خودمون صفاش بیشتره..........

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
شعراتونم مثه رنگ تیمتون و خود تیمتون ابکیه اخه!

آخه خواهر من شعر آبکیم که باشه باز یه هنره.ادبیه.
شما چی که بازیکناتون ماشالا تو زمین.........
استغفرالله
ابجی تا وقت هست خودتو اصلاح کن استقلالی شو
درهای توبه همیشه بازه ها

Mohsen89

عضو جدید
یعنی خاک بر سر این فوتبال کثیف و آدم های توش.
اون از استقلال که گل دقیقی رو نگرفتند البته خیلی تابلو نبود ولی توپ امروز راحت 1 متر داخل گل رفت. یه پنالتی هم که نگرفتند.
اون روز دو گل تراکتور رو هم جلوی پیکان نگرفتند. امسال یه خورده زودتر تابلو کردند کی قراره قهرمان بشه.
هوادارای استقلال پرسپولیس خیلی خوشحال نباشند به خاطر ستاره های میلیاردیشون. امسال هم سپاهان قهرمانه. دادکان خوب گفت. سال بعد انتخاباته و نه فتل می مونه نه این رویانیان روباه که با گردن کلفتی میزبانی رو داد به پرسپولیس و البته 70 هزار نفر رو خراب کرد. تازه می خواست کل ماه رمضون لیگ رو تعطیل کنه تا تیمش که دیر جمع شده برسه. سال بعد انتخابات میشه و هیچ کدوم از اینا نمی مونن. مدیر بعدی هم 1 قرون بهش نمی دند تا به نکونامی که امسال 3 میلیارد گرفته سال بعد 4 میلیارد بده.
واقعا راست و حسینی شما راضی هستید تیمی مثل گهر فقط دو میلیارد می خواد ورزشگاهش تکمیل بشه باید بیاد تهران بازی کنه بعد شما میلیاردی بدید به گردان که این طوری سوتی بده؟ یا به نکونام که 90 دقیقه راه بره؟
آخر فصل می بینمتون.

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهای لنگیا ....................
بابا بیاین استعفا بدین از طرفداری این تیم
بخدا خیلی زاقارتین شما
زبانم قاصره از دست این تیم خنده دار شما
تو تهران با گهر اینجوری.............
جمع کنید برید بابا

بالا