یه سوال ذهن مشغول کن

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم سوال بود

اینم سوال بود

یه سال به عمرمون اضافه میشه ،، البته از اون طرف یه سال کم میشه :biggrin: !!

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
از یکی که ریش بلندی داشته می پرسن تو وقتی می خوابی پتو رو میندازی رو ریشت یا زیر اون؟

طرف کلی فکر می کنه میگه تاحالا بهش فکر نکرده بودم گاهی مینداختم روش گاهی هم زیرش.

هفته بعد طرف رو می بینه میگه خدا بگم چیکارت کنه که از وقتی این رو گفتی موقع خواب ساعتی به این فکرم که الان روی ریشم هست باید زیر باشه بهتره، بعد دوباره و چند باره همین فکر رو می کنم.:w47::w47::w47:

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر سال روز تولدمون، یکسال به عمرمون اضافه میشه یا یکی ازش کم میشه؟
Basic = 100 year

هر سال روز تولد

يك سال به تجربه زندگي و پختگي توي زندگي اضافه

و يك سال از عمر و به ضعف قواي بدن نزديك ميشيم;):D:biggrin::heart::gol:

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
جريان مرغ و تخم مرغ هستا.....
كه اول مرغ بوده بعد تخم مرغ بوجود اومده يا اول تخم مرغ بوده كه شده مرغ.....

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

880981939

عضو جدید
.

.

چون درصد هوش ما مهندسان خیلی بالاست به اینجور سوالها جواب نمیدیم:cool:

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر سال روز تولدمون، یکسال به عمرمون اضافه میشه یا یکی ازش کم میشه؟
Basic = 100 year
سوال جالبی بود.

از یکی که ریش بلندی داشته می پرسن تو وقتی می خوابی پتو رو میندازی رو ریشت یا زیر اون؟

طرف کلی فکر می کنه میگه تاحالا بهش فکر نکرده بودم گاهی مینداختم روش گاهی هم زیرش.

هفته بعد طرف رو می بینه میگه خدا بگم چیکارت کنه که از وقتی این رو گفتی موقع خواب ساعتی به این فکرم که الان روی ریشم هست باید زیر باشه بهتره، بعد دوباره و چند باره همین فکر رو می کنم.:w47::w47::w47:
خیلی خوب گفتی!
واقعا گاهی چیزای مزخرفی ذهن آدمو به خودشون مشغول میکنن که اگه همون تایمو رو چیز دیگه ای متمرکز کنیم شاید به جاهای بهتری برسی.

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگو دلم گرفت بیخیال سال و ماه اکنون عشق است:gol::gol:
قرببونت برم ههمه مون جای آخرمون مشخصه تازه باید خوشحال هم بشی که از این دنیای پر از دروغ و ریا خلاص میشی!!!
البته منم به نظرت احترام میذارم ! ایشالا که همیشه زنده باشی:gol:;)

فردی

عضو جدید
قرببونت برم ههمه مون جای آخرمون مشخصه تازه باید خوشحال هم بشی که از این دنیای پر از دروغ و ریا خلاص میشی!!!
البته منم به نظرت احترام میذارم ! ایشالا که همیشه زنده باشی:gol:;)

اره عزیزم حالا که تنها چیزی که داریم و میتونیم ازش استفاده کنیم عمرمون حالا که ما فقط یه جوونیه خشک و خالی داریم تو این کشور پس بیخیال میشم عمر من هم مثل من فک کنم بیخیال:biggrin:ممنون همیشه شاد سرزنده باشی فدات:gol::gol:این گل ها هم برای تو دوست خوبم

Mehrdad-254

عضو جدید
ظریفی به جوانی گفت چند سال داری؟
جوان گفت 20 سال دارم.
ظریف گفت نگو 20 سال دارم بگو 20 سال دیگر ندارم.

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظریفی به جوانی گفت چند سال داری؟
جوان گفت 20 سال دارم.
ظریف گفت نگو 20 سال دارم بگو 20 سال دیگر ندارم.
:surprised::surprised::surprised::surprised::eek:
عجب ظریف نفهمی بوده اون

خوب پرسیده چند سال داری؟
نپرسیده چند سال دیگر نداری؟
تفلک جوونه درست جواب داده خوب!!!!!

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سوال اگه درست گفته باشم از دسته سوالات منطق تو هوش مصنوعی هست که در زیردسته مبحث reasoning قرار داره . باید تک تک جمله ها رو به شکل گزاره ی منطقی نوشت و اونها رو به فرم کلاز (Cluse) یا (CNF) درآورد و در آخر با یه تاتالوژی (جمع نقیضین) به جواب هر خونه رسید . البته ظاهرا خیلی زمان بر هست و حوصله میخواد ولی تقریبا ساده هست !

آخرین ویرایش:

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سوال اگه درست گفته باشم از دسته سوالات منطق تو هوش مصنوعی هست که در زیردسته مبحث reasoning قرار داره . باید تک تک جمله ها رو به شکل گزاره ی منطقی نوشت و اونها رو به فرم کلاز (Cluse) یا (CNF) درآورد و در آخر با یه تاتالوژی (جمع نقیضین) به جواب هر خونه رسید . البته ظاهرا خیلی زمان بر هست و حوصله میخواد ولی تقریبا ساده هست !
باشه...تو بلدی!