مدل مو مردانه

sami6374

عضو جدید
جدیدترین مدل مو های مردانه که از سایتهای گوناگون جمع آوری شده در اینجا قرار داده میشوند،تعداد مدل موهایی که مشاهده میکنید۲۴ عدد میباشند
روی مدل مد نظر خود کلیک کنید
علل ریزش مو و کم‌پشتی موها
موهای سر انسان به دو دسته موهای مقاوم و غیر مقاوم تقسیم‌بندی می‌شوند.
موهای غیر مقاوم که اکثرا در سطح جلو و فوقانی و میانی سر قرار دارد به دلیل داشتن گیرنده حساس به تستوسترون تحت تاثیر تغییرات این هورمون قرار می‌گیرند و به خصوص بعد از سن بلوغ که میزان این هورمون در خون افزایش می‌یابد عموما ریزش مو آغاز می‌گردد.
موهای مقاوم که معمولا در پشت و اطراف سر قرار دارند فاقد این گیرنده بوده و تحت تاثیر هورمون مردانه قرار نمی‌گیرند. به همین دلیل است که این موها هیچ وقت نریخته واز آن به عنوان ناحیه دهنده در عمل جراحی پیوند مو استفاده می‌شوند.
• علت ریزش و کم‌پشتی مو در آقایان: در ریزش موی سر در آقایان دو عامل ژنتیک و هورمونی دخیل‌اند. در بیش از ۹۵ درصد موارد علت ریزش موی سر در آقایان هورمونی می‌باشد و عوامل دیگری نظیر شیمی‌درمانی، رادیوتراپی، بیماری‌های خود ایمن و التهابی، تیرویید و… ممکن است در درصد کمی‌ از موارد علت بیماری باشد.
• علت ریزش و کم‌پشتی مو در خانم‌ها: در دهه گذشته تکنیک‌های پیوند مو چنان پیشرفت نموده‌اند که قادرند اکثر بیماری‌های ریزشی مو در خانم‌ها را درمان نمایند. قبلا خانم‌ها فکر می‌کردند به هیچ عنوان کاندید عمل جراحی نیستند ولی امروزه به راحتی در اکثر موارد تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند.
ریزش مو در خانم‌ها بیشتر تحت تاثیر مسایل ژنتیک بوده و اختلالات هورمونی نیز به این امر کمک می‌کند. علل خاص دیگری مانند اختلالات هورمون‌های قاعدگی، استرس و هیجانات می‌توانند به شدت ریزش بیفزایند.

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
این عکسا رو چرا منتشر می کنین؟ بچه مردم دلش می خواد گناه نداره؟؟؟ ایران و دانشجو جماعت با این چیزا بی جنبه بودنشونو نشون می دن!! فرهنگ خودتونو اگه بلدین اشاعه کنین!!

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
این عکسا رو چرا منتشر می کنین؟ بچه مردم دلش می خواد گناه نداره؟؟؟ ایران و دانشجو جماعت با این چیزا بی جنبه بودنشونو نشون می دن!! فرهنگ خودتونو اگه بلدین اشاعه کنین!!

چه ربطی داشت الان!!! چه ربطی به جنبه داره؟؟!!!! 2تا مدل مو دیدن نشون ترویج فرهنگ 1 جای دیگه نیستش! مدل مو چه ربطی به دانشجو جماعت داره یا به ایرانی بودن؟؟!!!!

ای بابا جنبه دیدن 2تا عکس رو داشته باش دیگه.

"ALPHA"

کاربر ممتاز
چه ربطی داشت الان!!! چه ربطی به جنبه داره؟؟!!!! 2تا مدل مو دیدن نشون ترویج فرهنگ 1 جای دیگه نیستش! مدل مو چه ربطی به دانشجو جماعت داره یا به ایرانی بودن؟؟!!!!

ای بابا جنبه دیدن 2تا عکس رو داشته باش دیگه.

من دارم جنبه دیدنشو و نقدشو!! پسرک تنبل خانی که رفته دقیقا موهاشو عین یکی از این مدلا کرده و هر روز می بینمش حرصمو درمیاره .... فرهنگ خودمونه راست می گی ربطی هم به جنبه نداره تو راست می گی;)

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز

این مدل ها رو من تاحالا امنجان کردم.. کلا هر 2 الی 3 ماه یه مدل موهامو درست می کنم
البته اینم بگم موهامو از روی کسی درست نمیکنم.. خودم واسه خودم یه جوری درست میکنم...

بقیه رو هم در حد یکی دو روز امتحان کردم آخه خجالت میکشم باهاشون برم دانشگاه:دی
البته تو دانشگاهمون اجازه میدن ولی خو ملت از تعجب شاخ درمیارن دیگه:دی

ایشالله بعد فارغ التحصیلی:دی

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دارم جنبه دیدنشو و نقدشو!! پسرک تنبل خانی که رفته دقیقا موهاشو عین یکی از این مدلا کرده و هر روز می بینمش حرصمو درمیاره .... فرهنگ خودمونه راست می گی ربطی هم به جنبه نداره تو راست می گی;)

مگه واسه شما موهاشو اینجوری کرده که حرص شما در میاد...؟ واسه دله خودش کرده...شما میتونی احترام بذاری به سلیقشو و حرصتم در نیاد! مدل مو مربوط به مد هستش و هرکسی میتونه مطابق فرهنگ خودش و مدلی که دوس داره زندگی کنه!
...می بخشید رنگ مو هم واسه خانومها جریانش مثل همینه
چون غربیها موهاشونو رنگ میکنن..مش میکنن و خیلی کارای دیگه. حالا ما بگیم خانومای ایرانی بی جنبه هستن که موهاشونو رنگ می کنن؟یا مطابق فرهنگ ما نیستش؟
اگر 2-3 تا مدل از این مدلا تو دانشگاهتون دیدی حرص نخور...دانشگاه جاییه که 100 تا ادم با 100 تا فرهنگ متفاوت میاد...پس شما با طرز فکر خودتون قضاوت نکن رو مردم!

ربطش بدی به دانشجو جماعت و ایرانیا درست نیست...هرکسی هرجور بخواد زندگی میکنه دوست عزیز.

"ALPHA"

کاربر ممتاز
مگه واسه شما موهاشو اینجوری کرده که حرص شما در میاد...؟ واسه دله خودش کرده...شما میتونی احترام بذاری به سلیقشو و حرصتم در نیاد! مدل مو مربوط به مد هستش و هرکسی میتونه مطابق فرهنگ خودش و مدلی که دوس داره زندگی کنه!
...می بخشید رنگ مو هم واسه خانومها جریانش مثل همینه
چون غربیها موهاشونو رنگ میکنن..مش میکنن و خیلی کارای دیگه. حالا ما بگیم خانومای ایرانی بی جنبه هستن که موهاشونو رنگ می کنن؟یا مطابق فرهنگ ما نیستش؟
اگر 2-3 تا مدل از این مدلا تو دانشگاهتون دیدی حرص نخور...دانشگاه جاییه که 100 تا ادم با 100 تا فرهنگ متفاوت میاد...پس شما با طرز فکر خودتون قضاوت نکن رو مردم!

ربطش بدی به دانشجو جماعت و ایرانیا درست نیست...هرکسی هرجور بخواد زندگی میکنه دوست عزیز.

وقتی اون یه نفر داداشت باشه و توی هیچ جا بند نباشه و ممکن باشه اخطاری چیزی بدن توی دانشگاه از ترس اینکه بهش گیر بدن حرصت دربیاد؛ اون موقع می فهمین که چرا حرصم در میاد وگرنه تابستون هر جوری می خواد می تونه موهاشو درس کنه!!! من همیشه پشتشم!! کاری هم به موهاش یا گردنبندش و ظاهرش ندارم! دوست عزیزتر!

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بدک نیست ولی اگه بغل هاش بلند تر باشه بهتره.;)

عکسای مدلای امسال رو وقت کنم براتون میذارم.;)

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی اون یه نفر داداشت باشه و توی هیچ جا بند نباشه و ممکن باشه اخطاری چیزی بدن توی دانشگاه از ترس اینکه بهش گیر بدن حرصت دربیاد؛ اون موقع می فهمین که چرا حرصم در میاد وگرنه تابستون هر جوری می خواد می تونه موهاشو درس کنه!!! من همیشه پشتشم!! کاری هم به موهاش یا گردنبندش و ظاهرش ندارم! دوست عزیزتر!

آها حالا شد! پس اون اقایی که حرصتونو در اورده داداشتونه!
حق داری دوست گلم... خواهرخیلی خوبی هستی :gol: