شهید (ادای دینی به شهدا و جانبازان)

شهید (ادای دینی به شهدا و جانبازان)

• موافقم

رای: 29 87.9%
  • مخالفم

رای: 4 12.1%

• مجموع رای دهندگان
    33

K.T

عضو جدید
اينجوري نيست که مدرسه اختصاصي داشته باشه ... گفتم که فرهنگيان هم استفاده ميکنن... حالا اين يه فيلتر هست برا جذب اين بچه ها .

ما خودمون لب مرزيم ... اونم مرز افغانستان
خانواده هايي رو ميدونم که پوست طرف رو کندن :cry:[/QUOTE
خدای کار ندارم سواستفاده هم زیاد شده ولی حقه که به این افراد رسیدگی بشه

ali.fatemi4

عضو جدید
اينجوري نيست که مدرسه اختصاصي داشته باشه ... گفتم که فرهنگيان هم استفاده ميکنن... حالا اين يه فيلتر هست برا جذب اين بچه ها .
اینجوری هست!!!
مدرسه شاهد کرج!
و بقیه جا ها!
یه سرچ کن تو اینترنت متوجه میشی!

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که بحث خوب گرفته
ایشالا تمامی نظرات با احترام گفته بشه و بتونیم به یه نتیجه برسیم

ali.fatemi4

عضو جدید
من یه چیزای رو باچشم خودم دیدم که تجربه شده برام نباید انسان یه تنه به قاضی بره

خوب من که یه تنه به قاضی نرفتم؟!؟!؟
مگه من گفتم با مدرسه شاهد و سهمیه کنکور مخالفم؟؟؟؟؟
من گفتم دیگه از لحاظ علمی فرزند شهید باید سالی کمتر از 1000تا باشه!!
همین!

K.T

عضو جدید
خوب من که یه تنه به قاضی نرفتم؟!؟!؟
مگه من گفتم با مدرسه شاهد و سهمیه کنکور مخالفم؟؟؟؟؟
من گفتم دیگه از لحاظ علمی فرزند شهید باید سالی کمتر از 1000تا باشه!!
همین!

تو شهر ما چندروز پیش یه سر باز بیچاره رو چند نفر با چاقو تیکه تیکه کردن گناه این بخدا هیچی نبود از این موردا زیاده تو کشور پسر خوب

ali.fatemi4

عضو جدید
تو شهر ما چندروز پیش یه سر باز بیچاره رو چند نفر با چاقو تیکه تیکه کردن گناه این بخدا هیچی نبود از این موردا زیاده تو کشور پسر خوب

مهندس جان
من گفتم مشکلی دارم با این سهمیه؟؟؟؟؟؟؟؟

ali.fatemi4

عضو جدید
یه سوال تو مدرسه شاهد چه گلی به سر دانش آموزان میزنن که تو مدرسه های دیگه نمیزنن
من اصلا کاری به گلی که میزنن ندارم!
من میگم مگه چقدر فرزند شهید هست که هنوز که هنوزه تو هر شهر nتا مدرسه براشون زدن؟؟؟!!

ali.fatemi4

عضو جدید
من میگم از اینجور اتفاقا میوفته تو درگیریا داخلی هم شهید زیاد هست
مثلا سالی چه تعداد شهید هست؟
از 10000تا بیشتر؟
100000تا بیشتر؟
100000تا اگه هر کدومشون یه بچه دبیرستانی داشته باشن، میشه 50تا مدرسه
غیر از اینه؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجوری هست!!!
مدرسه شاهد کرج!
و بقیه جا ها!
یه سرچ کن تو اینترنت متوجه میشی!

شما چرا گير دادي به مدارس شاهد ؟؟؟
ميگم اين مدارس شاهد فقط براي ازادگان و جانبازان وشهدا نيست بلکه فرهنگيان هم امتيازايي تو اين مدارس دارنو ميدوني که قشر فرهنگي کم نيست ... از نظر من اين مدارس براي پرورش فکرايي طراحي شدن که جزء خانواده هاي خاص باشن

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميگم اين مدارس شاهد فقط براي ازادگان و جانبازان وشهدا نيست بلکه فرهنگيان هم امتيازايي تو اين مدارس دارنو ميدوني که قشر فرهنگي کم نيست ... از نظر من اين مدارس براي پرورش فکرايي طراحي شدن که جزء خانواده هاي خاص باشن
بله دوست خود من از یه خانواده معمولی بود تو دانشگاه شاهد درس میخوند اصلا ربطی نداره چون اسمش مدرسه یا دانشگاه شاهد هست فقط بچه شهیدا اونجا درس بخونن تو هر شهری 10 تا مدرسه معمولی هست یه مدرسه هم اسمش شاهد باشه چی میشه

ali.fatemi4

عضو جدید

خب این اشتباهه!!!
مدارس شاهد رو همه به عنوان مدارس فرزندای شهدا میشناسن و یا آزادگان و جانبازان
آزاده ها و جانباز ها بحثشون جدا برا سهمیه کنکور
اما مدارس شاهد به قول دوستمون چه گلی به سر بچه ها میزنن که بقیه مدارس نمیزنن؟؟
چرا اینقدر باید هزینه بشه فقط برا اینکه فرزندان این قشر، مدارسشون هم از بقیه مردم جدا باشه؟
اصلا چرا باید این قشر رو جدا کنیم از مردم؟؟؟
سهمیه رو قبول دارم و حقشونه اما مدرسه شاهد امکانات خاصی نداره و البته فرزندای این قشر هم نیازی به مدرسه جدا ندارن؟!؟!

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله دوست خود من از یه خانواده معمولی بود تو دانشگاه شاهد درس میخوند اصلا ربطی نداره چون اسمش مدرسه یا دانشگاه شاهد هست فقط بچه شهیدا اونجا درس بخونن تو هر شهری 10 تا مدرسه معمولی هست یه مدرسه هم اسمش شاهد باشه چی میشه

عمرا ... اين مدارس فقط براي همچين قشري طراحي شده
اگه تو اين مدرسه بوده حتما با پارتي کلفت تونسته بره ... من خودم همکارم دخترش ميخواست بره اول دبيرستان با معدل 19و 85 با اون همه پارتي نتونست دخترشو تو اين مدرسه ثبت نام کنه

ali.fatemi4

عضو جدید
اگه تو اين مدرسه بوده حتما با پارتي کلفت تونسته بره ... من خودم همکارم دخترش ميخواست بره اول دبيرستان با معدل 19و 85 با اون همه پارتي نتونست دخترشو تو اين مدرسه ثبت نام کنه

البته از لحاظ علمی ثابت شد که اگه مدارس شاهد برا فرزند شهید ها باشه، نیازی به این همه مدرسه نیست!!!
چون فرزند شهدای دفاع مقدس الان 23 سالشونه و بقیه اونا هم نیازی به این تعداد مدرسه ندارن

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب این اشتباهه!!!
چرا اینقدر باید هزینه بشه فقط برا اینکه فرزندان این قشر، مدارسشون هم از بقیه مردم جدا باشه؟
سهمیه رو قبول دارم و حقشونه اما مدرسه شاهد امکانات خاصی نداره و البته فرزندای این قشر هم نیازی به مدرسه جدا ندارن؟!؟!

مدارس شاهد هیچ امکانات خاصی نداره ....دوست من یکم تحقیق کن
من خودم دبیرستان شاهد درس خوندم ....بخاطر شاگرد ممتاز بودنم در سطح شهرستان و هیچ نسبتی با هیچ خانواده ای نداشتم ....تنها تفاوت ما با بقیه دبیرستان ها در معلم ها بود ...در ضمن با 3تا کلاس حدود 27 نفری بودیم که فقط یک فرزند شهید داشتیم که اون بنده خدا هم بنا به دلایلی از همون مدرسه ای که براش ساخته بودند اخراج شد و رفت مدرسه عادی ....
این که شما میگی اشتباهه ... کاملا هم اشتباهه
من شخصا موافق این قضیه رسیدگی بهشون هستم اما در بعضی مسایل خیلی بیش از حد کمک میشه و در بعضی مسایل کوتاهی میشه ....

ali.fatemi4

عضو جدید
مدارس شاهد هیچ امکانات خاصی نداره ....دوست من یکم تحقیق کن
من خودم دبیرستان شاهد درس خوندم ....بخاطر شاگرد ممتاز بودنم در سطح شهرستان و هیچ نسبتی با هیچ خانواده ای نداشتم ....تنها تفاوت ما با بقیه دبیرستان ها در معلم ها بود ...در ضمن با 3تا کلاس حدود 27 نفری بودیم که فقط یک فرزند شهید داشتیم که اون بنده خدا هم بنا به دلایلی از همون مدرسه ای که براش ساخته بودند اخراج شد و رفت مدرسه عادی ....
این که شما میگی اشتباهه ... کاملا هم اشتباهه
من شخصا موافق این قضیه رسیدگی بهشون هستم اما در بعضی مسایل خیلی بیش از حد کمک میشه و در بعضی مسایل کوتاهی میشه ....

دوست عزیز الان حرف من و شما یکیه!!!
چرا تحقیق کنم؟؟؟؟

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم با همین معدل در دبیرستان شاهد درس خوندم ....به بعضی چیزها مثل منطقه و امتیاز بندی خانواده هم نیگاه میکنه ...اول خانواده شهدا و ایثارگران ...بعد قشر فرهنگی اونم هر کدومشون یک امتیاز خاص داره ...مسابقات ورزشی و فرهنگی هم همینطور ...و همینطور درجه علمی ....
در ضمن تو این مورد امتیاز محاسبه میشه و بعد شخص میره اون مدرسه ...... من خودم 4 سال دبیرستان در شاهد بودم .....همونطور که گفتم یک نفر خانواده شهید داشتیم .....

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز الان حرف من و شما یکیه!!!
چرا تحقیق کنم؟؟؟؟

همینجوری تحقیق کن دور هم باشیم ... این تیکه جا موند ...زمان ما تیزهوشان وجود نداشت و نمونه فقط 2 کلاس می گرفت ...بعد از اون دومین مدرسه شهر شاهد بود و بعد از اون به غر انتفاعی ها می رسید ...پس دبیرستان شاهد مهم بود و اتفاقا گل به سر بچه های درس خون میزد ...این مدارس در سطح شهرستان ها برای مردم مهم بود تو اون زمان ....البته نه الان که با حذف های جدید صورت گرفته نصف بچه های شهر دارن توی تیزهوشان و نمونه درس می خونن ....

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب این اشتباهه!!!
خب اينکه اينا به همچين مدرسه اي نياز ندارن شما نبايد بگيد ... اصولا از عقل بدور هست که يک خيزش کارشناسي نشده انجام بشه ...بنابراين همانطور که گفتم فرهنگيان هم تو اين مدارس سهميه دارن ...و اگه يک فرد عادي بتونه امتيازشو بدست بياره ميتونه بره ... مثلا بسيجي بودن و اين چيزا هم ملاک هست کسب رتبه در مسابقات قراني و غيره

ali.fatemi4

عضو جدید
خب اينکه اينا به همچين مدرسه اي نياز ندارن شما نبايد بگيد ... اصولا از عقل بدور هست که يک خيزش کارشناسي نشده انجام بشه ...بنابراين همانطور که گفتم فرهنگيان هم تو اين مدارس سهميه دارن ...و اگه يک فرد عادي بتونه امتيازشو بدست بياره ميتونه بره ... مثلا بسيجي بودن و اين چيزا هم ملاک هست کسب رتبه در مسابقات قراني و غيره

پس کی باید بگه؟؟؟؟
مگه من جزء این جامعه نیستم؟؟؟؟
خودتون... آیا نیازی به این موضوع میبینین که مدرسه این افراد جدا باشه؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس کی باید بگه؟؟؟؟
خودتون... آیا نیازی به این موضوع میبینین که مدرسه این افراد جدا باشه؟[/QUOTE

همچين ميگين جدا هست انگار همه اين خانواده ها بچه هاشون رو ميفرستن به اين مدرسه ها.وقتي همچين امتياز هست خب چرا ازش استفاده نشه
من مشکلي نميبينم

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس کی باید بگه؟؟؟؟
خودتون... آیا نیازی به این موضوع میبینین که مدرسه این افراد جدا باشه؟

من یک بار دیگه تاکید کنم حرفم :
ببینید قشرهای متوسط جامعه مثل فرهنگیان نسبت به این موضوع که فرزندانشون در هیچ جایی حتی برای کار سهمیه ندارند اعتراض دارند ...مثلا مثل بانک ها .... و اینکه در شهرستان ها این مدارس جایگاه دارند چون بعد از مدارس نمونه دین و دانش و تیزهوشان دارای رتبه خوبی هستش چه برسه به اینکه در شهرهای کوچک تیزهوشانی وجود ندارد ....
پس شما که داری کارشناسی می کنی این ها رو جمع بندی کن که در یک مدرسه شاهد دانش آموزان با سطح علمی بین 2-3 در حال تحصیل هستند که حقیقتا رتبه های علمی بسیار خوبی در کنکور آوردند ...

ali.fatemi4

عضو جدید
پس کی باید بگه؟؟؟؟
خودتون... آیا نیازی به این موضوع میبینین که مدرسه این افراد جدا باشه؟[/QUOTE

همچين ميگين جدا هست انگار همه اين خانواده ها بچه هاشون رو ميفرستن به اين مدرسه ها.وقتي همچين امتياز هست خب چرا ازش استفاده نشه
من مشکلي نميبينم
اصلا مگه مدارس شاهد امتیازه؟؟؟؟
خب منم همینو میگم! چیزی هست یا اصلا امتیازی هست که حتی خود این خونواده ها هم ازش استفاده نمیکنن! پس چرا اصلا باید باشه؟؟؟
چیزی که خود این خونواده ها هم قبولش ندارن، این یعنی یه جای کار می لنگه

من یک بار دیگه تاکید کنم حرفم :
ببینید قشرهای متوسط جامعه مثل فرهنگیان نسبت به این موضوع که فرزندانشون در هیچ جایی حتی برای کار سهمیه ندارند اعتراض دارند ...مثلا مثل بانک ها .... و اینکه در شهرستان ها این مدارس جایگاه دارند چون بعد از مدارس نمونه دین و دانش و تیزهوشان دارای رتبه خوبی هستش چه برسه به اینکه در شهرهای کوچک تیزهوشانی وجود ندارد ....
پس شما که داری کارشناسی می کنی این ها رو جمع بندی کن که در یک مدرسه شاهد دانش آموزان با سطح علمی بین 2-3 در حال تحصیل هستند که حقیقتا رتبه های علمی بسیار خوبی در کنکور آوردند ...

قشر های متوسط مثل فرهنگیان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما شاءالله!! از خدامه جزء این قشر باشم!!! کجاش متوسطه؟؟؟
جدای از بحث سطح آموزشی که امروز به قول شما فرهنگیان به دانش آموزا دارن یاد میدن (واللا با این آموزش!)
چرا اصلا باید از بقیه مردم جدا باشن؟
خونشون قرمز تره؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا مگه مدارس شاهد امتیازه؟؟؟؟
خب منم همینو میگم! چیزی هست یا اصلا امتیازی هست که حتی خود این خونواده ها هم ازش استفاده نمیکنن! پس چرا اصلا باید باشه؟؟؟
چیزی که خود این خونواده ها هم قبولش ندارن، این یعنی یه جای کار می لنگه

قشر های متوسط مثل فرهنگیان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما شاءالله!! از خدامه جزء این قشر باشم!!! کجاش متوسطه؟؟؟
جدای از بحث سطح آموزشی که امروز به قول شما فرهنگیان به دانش آموزا دارن یاد میدن (واللا با این آموزش!)
چرا اصلا باید از بقیه مردم جدا باشن؟
خونشون قرمز تره؟

بله مدارس شاهد يک امتيازه ...امتيازي که براي محصل هاي اين خانواده ها قائل شدن . اتفاقا خيلي ها دوست دارن تو اين مدارس درس بخونن البته بعضيا هم ترجيح ميدن مدارس ديگه اي رو برن مثل امام حسين يا تيزهوشان و غيره ...
اونايي هم که از لحاظ معدل و امتياز پايين تر هستن طبيعتا مجبورن برن مدارس عادي دولتي

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
فکر نمیکنم کسی مخالف این باشه که " به افرادی که به کشورشون به هر طریقی خدمت کردند؛ خدماتی ارائه بشه" ، نه فقط اونهایی جنگیدن، بلکه حتی اونهایی که برای آبادانی ایران تلاش کردن

اما بحث بر سر اینه که این خدمات چقدر و چگونه باشند.

موفق باشید

ali.fatemi4

عضو جدید
بله مدارس شاهد يک امتيازه ...امتيازي که براي محصل هاي اين خانواده ها قائل شدن . اتفاقا خيلي ها دوست دارن تو اين مدارس درس بخونن البته بعضيا هم ترجيح ميدن مدارس ديگه اي رو برن مثل امام حسين يا تيزهوشان و غيره ...
اونايي هم که از لحاظ معدل و امتياز پايين تر هستن طبيعتا مجبورن برن مدارس عادي دولتي

چه امتیازیه؟

بالا