علاقه مندان به نقاشی

پری

عضو جدید
سلام دوستای گلم من یه چند سالی هست نقاشی رو به صورت تجربی شروع کردم وکلاس هم نرفتم خوش حال می شم تو هر زمینه ی مثل رنگ روغن و مداد رنگی و... مشکل داشتین تا جایی که بتونم کمکتون کنم:w24:

مداد رنگی-ضامن آهو

سیاه قلم-حضرت ابوالفضل

مدادرنگی- داریوش

گچ پاستل _حضرت ابوالفضل

سیاه قلم-امام علی(فروخته شد)

مداد رنگی-ضامن آهو

سیاه قلم-یتیم نوازی امام علی

گچ پاستل گوگوش

مداد رنگی

سیاه قلم-مهر مادری

اینا هم یه سری از کارامه اما با موبایل عکس گرفتم متاسفانه کیفیت نداره

آخرین ویرایش:

ghisoo_tala

عضو جدید
من هم خوشحالم که کسی هم پیدا شد که به نقاشی علاقمنده .منم از شما ممنونم .منم علاقه زیادی به کشیدن نقاشی دارم .:gol:

ghisoo_tala

عضو جدید
من وقتی 10 سالم بود این نقاشی هارو کشیدم با مداد طراحی ولی به خاطر درسم دیگه نذاشتن چیزی بکشم وامیدوارم بعد از تموم شدن درسم ادامش بدم .

ghisoo_tala

عضو جدید
من هم با گوشی همراه اینارو گرفتم ، برای همین به خاطر کیفیتشون معذرت می خوام ، خیلی وقت هم هست که تو کمدم مونده .:gol:

پری

عضو جدید
ممنون از لطفت عزیزم که کاراتو گذاشتی خیلی عالی بودن مخصوصا آخریش:w27:عزیزم نمی خوای دوباره شروع کنی من تدریسم می کنم

ghisoo_tala

عضو جدید
چرا خیلی دوست دارم که بازم شروع کنم ، چون 11 سال از آخرین باری که نقاشی کشیدم میگذره نمی دونم بازم می تونم با حوصله بکشم یا نه ، ولی خوشحال میشم اگه کمکم کنی ، چون احساس می کنم واقعا به نقاشی کشیدن احتیاج دارم، حالا از کجا باید شروع کنم؟

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز

:gol::gol:سلام پری جان :gol:
:gol:خیلی خوشحالم از این که این تاپیک زده شد ... من خیلی وقته می خواستم یه همچین تاپیکی بزنم اما وقت نشد :gol:
:gol:جای یه همچین تاپیکی واقعا توی سایت خالی بود ... ممنون خانوم گل :gol::gol:
:gol:منم در اولین فرصت فیگور ها و صراحی هامو میذارم :gol:
:gol::gol:بازم میسی ... موفق و سربلند باشی :gol:

پری

عضو جدید
خواهش

خواهش

خواهش می کنم شما لطف دارین خوشحال می شم کاراتون رو بذارین:D

پری

عضو جدید
چرا خیلی دوست دارم که بازم شروع کنم ، چون 11 سال از آخرین باری که نقاشی کشیدم میگذره نمی دونم بازم می تونم با حوصله بکشم یا نه ، ولی خوشحال میشم اگه کمکم کنی ، چون احساس می کنم واقعا به نقاشی کشیدن احتیاج دارم، حالا از کجا باید شروع کنم؟

خب عزیزم مراحلش رو نوشتم بینن حوصله داری روزی 6 ساعت کار کنی یا حداقل 4 ساعت

ghisoo_tala

عضو جدید
خب عزیزم مراحلش رو نوشتم بینن حوصله داری روزی 6 ساعت کار کنی یا حداقل 4 ساعت

خیلی ازت ممنونم ، من تقریبا تا قسمت سایه بلدم ولی بازم کار می کنم همه ی سعی خودمو می کنم که روزی حداقل 4 ساعت کار کنم . راستی اسم من شیداست ، گفتم شاید بهتر باشه که اسمم رو هم بدونین . بازم ممنون از لطفت و خیلی خوشحالم که کمکم می کنید .:gol::gol::gol::w27:

پری

عضو جدید
شیدای عزیزم سایه هات بد نیست اما ناراحت نشیا باید در زمینه ی طراحی خیلی کار کنی بعد به سایه برسی

شیدا جان می خوام اگه حوصله داری یه جسم رو بزاری جلوت مثل گلدون یا هرچی که دوست داری اما سایه نزن فقط طراحیش کنی تا ببینم در چه سطحی هستی تا میتونی از خط استفاده کن پاک کن خیلی کم به کار ببر :)

پری

عضو جدید
یادم رفت بگم عزیزم از مداد استفاده کن از اتود استفاده نکنیا مدادتم بهتره از نوع B باشه HB هم برای کار اولت خوبه منتظرم گلم:w27:

الهه_م

عضو جدید
سلام بچه ها
ممنون از کار قشنگتون:gol:
خانوم معلم تکلیف کسی که هیچ استعدادی در این زمینه نداره و فقط علاقه داره چیه؟:cry:
ضمنا احساس میکنم وقتی هم واسه اینکار ندارم.:(عکاسی رو ترجیح میدم و میخوام درسم که تموم شد ایشالله از بهمن برم سراغش.ولی نقاشی رو هم دوست دارم
حالا چیکار کنم؟:w19:

پری

عضو جدید
سلام بچه ها
ممنون از کار قشنگتون:gol:
خانوم معلم تکلیف کسی که هیچ استعدادی در این زمینه نداره و فقط علاقه داره چیه؟:cry:
ضمنا احساس میکنم وقتی هم واسه اینکار ندارم.:(عکاسی رو ترجیح میدم و میخوام درسم که تموم شد ایشالله از بهمن برم سراغش.ولی نقاشی رو هم دوست دارم
حالا چیکار کنم؟:w19:

سلام عزیزم فکر نمی کنم کسی تو ایران باشه که استعداد نداشته باشه عزیزم با نقاشی به آرامش می رسی اما چند روز اولش سخته من می تونم کمکت کنم اما خودت باید انتخاب کنی گلم:w24::w24::)

پری

عضو جدید
:gol::gol:سلام پری جان :gol:
:gol:خیلی خوشحالم از این که این تاپیک زده شد ... من خیلی وقته می خواستم یه همچین تاپیکی بزنم اما وقت نشد :gol:
:gol:جای یه همچین تاپیکی واقعا توی سایت خالی بود ... ممنون خانوم گل :gol::gol:
:gol:منم در اولین فرصت فیگور ها و صراحی هامو میذارم :gol:
:gol::gol:بازم میسی ... موفق و سربلند باشی :gol:

پس کارات چی شد من هنوز منتظرم:cry:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خوشحالم یه همچین تاپیکی هم باز شد، من هم به نقاشی یه علاقه خاصی دارم ، فرصت کردم از کارام میگذارم!
موفق باشید

sony_vaio

عضو جدید
سلام پری جون .
تاپیک خوبیه:gol::gol:
منم به نقاشی خیلی علاقه دارم ولی هیچ وقت براش وقت نذاشتم .

ghisoo_tala

عضو جدید
سلام پری عزیزم
من حدود 17 تا طرح کشیدم همونطور که گفتی ولی متاسفانه از اونجایی که خانوادم هنوز اجازه نمی دن نقاشی بکشم ..... نمی دونم بالاخره کی به آرزوم میرسم .
به هر حال چاره ای ندارم باید به حرفشون گوش بدم ، ازت به خاطر راهنمایی هات ممنونم ، واقعا لطف کردی . دیگه نمی دونم چی بگم . تو به من واقعا روحیه دادی ازت خیلی سپاسگذارم:gol::heart::w27::w30:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه پیشنهاد دارم، از اونجایی که کار مدادرنگی شما خیلی زیبا بود ، یه کمی راجع به تکنیک مدادرنگی برامون توضیح بدید!