ملاک شما برای رفتن تو یه تاپیک چیه؟

ملاک شما برای رفتن تو یه تاپیک چیه؟

• عنوان تاپیک

رای: 28 75.7%
  • شخص شروع کننده ی تاپیک

رای: 12 32.4%
  • شخصی که آخرین پست رو داده

رای: 6 16.2%
  • تعداد پستهای تاپیک

رای: 5 13.5%
  • فرقی نداره همه رو میبینم

رای: 2 5.4%
  • هیچکدام

رای: 2 5.4%

• مجموع رای دهندگان
    37

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر تاپیکارو میبینم ......ولی اگه صاحب تاپیک مهرشاد ......سارا (هر دو)........یوزا .....یا دانیال باشه حتما میبینم

• Like
واکنش ها: yuza

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ کدوم
واسه تفاهمی که با سهیل دارم
الان میرم خودکشی میکنم...............

Lillian

عضو جدید
عنوان تاپیک که حتما مهمه....
اما اگه شروع کننده مهرشاد 53 :Dباشه حتما تاپیک با حالیه! پس شروع کننده هم مهمه!!!:D

mehrshad53

اخراجی موقت
همه رقم اسپم فقط 100 تومان!
اسپم تازه رسید.....
اسپم خونگی بدون مواد نگهدارنده
اسپمه.....اسپم.....

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مدیر فروشم هرکی بیشتر بخره بر اساس قرعه یه گونی سیب زمینی میگیره

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
عنوان تاپيک مهمتره ولي به هر حال شخص شروع کننده هم مهمه . مثلاً اگه فرزان شيراز شروع کرده باشه بايد حتماً بري باهاش کل کل کني نذاري خودشو نسيم خانوم اسپم کنن .

• Like
واکنش ها: yuza

آذرتاش

عضو جدید
من بیچاره هم که هیچکدام از این صفت ها و تجارب را ندارم به همین دلیل تاپیک نمیزنم. فقط میخوانم و گاهی هم نظر خودم را مینویسم.
در ضمن مگر تاپیک برای رفتن و خواندن نیست.؟

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بیچاره هم که هیچکدام از این صفت ها و تجارب را ندارم به همین دلیل تاپیک نمیزنم. فقط میخوانم و گاهی هم نظر خودم را مینویسم.
در ضمن مگر تاپیک برای رفتن و خواندن نیست.؟
بله برادر اما دقت کنی میبینی میلاد تاپیک قدیمی رو اورده بالا

تاپیکم رنگ داره مدل:eek: میخای بخندی برو تاپیکای یومی :redface: میخای اسپم کنی سهیل برو ازاده اسپم اونجا:D میخای کل بندازی فرزان:(

آذرتاش

عضو جدید
بله برادر اما دقت کنی میبینی میلاد تاپیک قدیمی رو اورده بالا

تاپیکم رنگ داره مدل:eek: میخای بخندی برو تاپیکای یومی :redface: میخای اسپم کنی سهیل برو ازاده اسپم اونجا:D میخای کل بندازی فرزان:(
تاپیکهای اقا سهیل را خواندم. هر چند هم ولایتی منه ولی کمی خطرناکه . یا باشدان وورار یا دیبدن. نمیشه باهاش در افتاد. در ضمن من معنی اسپم را نمیدانم. در موردش توضیح بدهید لطفا .

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیکهای اقا سهیل را خواندم. هر چند هم ولایتی منه ولی کمی خطرناکه . یا باشدان وورار یا دیبدن. نمیشه باهاش در افتاد. در ضمن من معنی اسپم را نمیدانم. در موردش توضیح بدهید لطفا .
spam:نامه ها يا پيغامهاي ناخواسته اي که اغلب از طريق ايميل به افراد فرستاده ميشوند و اغلب تبليغاتي و مزاحم ميباشند.

چیزی که تاپیک. از مسیر اصلی منخرف میکنه مثال: در تاپیک عیدی میان میگن ااااا کی اومدی خوبی:biggrin:

خودتو نزن به اون راه ما اون راه هم بلدیم:razz:

• Like
واکنش ها: YuMi