بیاید تو کارتون دارم!!!!!!!!

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه کاریه اخه!
وقتی میخوان لجن!!!!! رو تمیز کنن نمیرن بندازنش تو یه برکه یا حوض دیگه تا اونجارم کثیف کنه که!
یا باید حوضتو از اب خالی کنی یا مرتب اب حوضتو تمیز نگه داری که اونا رشد نکنن!

اخه کلمه لجن بهتر پیدا نکردی؟! خجالت بکش!

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس همون بهتر که با بچه ها تو تایپیک های اسپم بگیم و بخندیم، جون میدونیم از توهین در امانیم

متاسفانه همه بچه های فعال قدیمی هم به همین نتیجه رسیدن. وضعیت باشگاه قبلنا خیلی خوب بود.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه کاریه اخه!
وقتی میخوان لجن!!!!! رو تمیز کنن نمیرن بندازنش تو یه برکه یا حوض دیگه تا اونجارم کثیف کنه که!
یا باید حوضتو از اب خالی کنی یا مرتب اب حوضتو تمیز نگه داری که اونا رشد نکنن!

اخه کلمه لجن بهتر پیدا نکردی؟! خجالت بکش!

با زبون خوش برو بیرون تا نزدم لهت نکردما!

سلاااااااااااام
من شرمنده ام...:redface::redface:
جبران میکنم

دشمنت شرمنده گلم. شوخی میکنم.

EVELVENT

عضو جدید
با زبون خوش برو بیرون تا نزدم لهت نکردما!

دشمنت شرمنده گلم. شوخی میکنم.

سلام
من هم موافقم با حرف شما....
اما خداوکیلی بعضی بچه ها کم لطفی رو از حد گذروندن همین چند روز پیش یکی از بچه های مکانیک اومد تو تالار برقیا هر چی از دهنش دراومد به ما بار کرد و رفت البته به شما برنخوره یه وقت:redface:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من هم موافقم با حرف شما....
اما خداوکیلی بعضی بچه ها کم لطفی رو از حد گذروندن همین چند روز پیش یکی از بچه های مکانیک اومد تو تالار برقیا هر چی از دهنش دراومد به ما بار کرد و رفت البته به شما برنخوره یه وقت:redface:

درست میگی.
خوب و بد همه جا پیدا میشه. ولی بحث من اینه که رسالت باشگاه چیز دیگه ای هست و این افراد فضای ایجارو خراب میکنن.

EVELVENT

عضو جدید
درست میگی.
خوب و بد همه جا پیدا میشه. ولی بحث من اینه که رسالت باشگاه چیز دیگه ای هست و این افراد فضای ایجارو خراب میکنن.

درسته
من خودم دوست دارم همیشه چیزای تازه یاد بگیرم فرقی هم نمیکنه طرفم چی میخونه بخاطر همین هم عضو باشگاه شدم:)

lastgoddess

عضو جدید
از چندی پیش تو این باشگاه مد شده دو جناح مختلف که راجع به مساله ای اختلاف نظر دارن با همدیگه به بحث میپردازن. اول بحث خیلی خوبه ولی دو صفحه که جلو میره افتضاحات شروع میشه و بعضی از دوستان کم لطفی میکنن.

من برای این دوستان یه پیشنهاد دارم. مضحکه! ولی برای مشکلات مضحک باید راه حل های مضحک پیشنهاد کرد.

به نظرم دوستانی که احساس میکنن لازمه بهم دیگه فحش (گاها ناموسی)بدن با همدیگه قرار بزارن و رو در رو صحبت کنن که فضای این باشگاه به لجن کشیده نشه. میخواید دعوا کنید بکنید، میخواید فحش بدید، بدید، کتک کاری و ...
هرکاری دارید اونجا انجام بدید و اگر واقعا میبینید نمیتونید با منطق همدیگه رو متقاعد کنید با زور متقاعد کنید. چه اشکالی داره؟ حتما لازمه دیگه. خیلی ساده است.
لطفا فضای باشگاهو به لجن نکشید.

با تشکر از دوستان چاله میدانی عزیز. :gol::gol::gol:
امیدوارم با راه حلی که ارائه کردم بتونید کلیه مشکلاتتونو حل کنید.

و عذرخواهی میکنم از سایر دوستان و مدیران که جسارت کردم و این تاپیکو زدم.[/QUOTE]:gol::gol::gol:
:w00::w00::w00:

بالا