[ گفت و گو ] - ارشـــد 92

keyvanm

عضو جدید
سلام.من کنترلو دارم میخونم ولی یکم باهاش مشکل دارم نمیخواستم زبان بخونم ولی با این اوضاع کنترل، اگه وقت شد ماه آخریه نگا بهش میندازم ولی فک نکنم سر جلسه حتی وقت بیارم سوالاشو نگاکنم.با این وجود شاید امسال سوالا سخت باشه اونوقت برا زبان یه امیدی هست...

سلام..میگم بدشانسی شما به ماهم سرایت کرده...هر وقت تعطیلی میشه مهمون داریم...کل تعطیلاتم میره...:(
بچه ها دقت کردین مهندسی شیمی چقد فرمولاش زیاده!چیکار کنیم اینارو؟گفتم همه فرمولارو جدا تو برگ A4بنویسم ضمیمه خلاصه هام کنم.

پیشنهاد منم اینه که حتما به درس زبان اهمیت بدیم..روزی نیم ساعت میشه براش وقت گذاشت..فقط و فقط معنی کلمه بخونید البته همرا با تستش که به راحتی کاربرد معنی جا بیوفته..گرامر فقط 5 تا تست میاد و معنی و درک مطلب 25 تا .. به قول کارشناس برنامه صعود که برنامه اون برای تحصیلات تکمیلی پخش میشه .اگه کنکور سخت باشه معجزه میکنه...

hysteric

عضو جدید
پیشنهاد منم اینه که حتما به درس زبان اهمیت بدیم..روزی نیم ساعت میشه براش وقت گذاشت..فقط و فقط معنی کلمه بخونید البته همرا با تستش که به راحتی کاربرد معنی جا بیوفته..گرامر فقط 5 تا تست میاد و معنی و درک مطلب 25 تا .. به قول کارشناس برنامه صعود که برنامه اون برای تحصیلات تکمیلی پخش میشه .اگه کنکور سخت باشه معجزه میکنه...
سلام منم با شما موافقم فقط از کجا میشه زبان مربوط به مهندسی شیمی رو گیر اورد اینجا من چیزی پیدا نکردم(یه دونه بود اونم زبان عمومی بود)میشه یه راهنمایی در مورد منبع بکنید

ramram87030

عضو جدید
بچه ها به نظر من زبان رو در این حد بخونین که فقط خالیش نزارین که اگه اشتباه نکرده باشم تو این فایل آنالیز کنکور شیمی دیدم 10 تست vocabulary میاد ،، کتاب 504 رو به عنوان تفریح آخر شب و قبل خواب بخونین خیلی کتاب خوبیه..

keyvanm

عضو جدید
سلام منم با شما موافقم فقط از کجا میشه زبان مربوط به مهندسی شیمی رو گیر اورد اینجا من چیزی پیدا نکردم(یه دونه بود اونم زبان عمومی بود)میشه یه راهنمایی در مورد منبع بکنید

سلام دوست عزیز همینطوری که اشاره شده کتاب 504شامل پرکاربردترین لغات کنکور و شما میتونید از طریق این لینک تمام لغات 504 .زبان عمومی و زبان دبیرستان رو به صورت لایتنر یاد بگیرید..امیدوارم مفید باشه..و ان اشا... همه دوستان موفق باشن
http://hfarahani48.blogfa.com/post-5332.aspx

eng_chemist

عضو جدید
سلام
بچه ها تا حالا شده یه روز حالتون خوب نباشه و نتونین درس بخونین؟
من امروز حالم خوب نیس :l

سلام.ایشالا زودتر حالتون خوب شه.هیچ نگران نباش...من اینجور مواقع سعی میکنم خودمو شارژکنم...استراحت کنم...اگر برام مقدور بود درسم میخونم.

خب به سلامتی دور اولم تموم شد...کتابامم گذاشتم تو کارتن(با یه حس خوب انگار یه بار بزرگ از رو دوشم برداشتن)الان میخوام مرورو شروع کنم...

hysteric

عضو جدید
سلام بچه ها از دیروز تمرکزم به هم ریخته نمیدونم چه کنم
یه کار با حقوق اداره کاری پیدا شده برام ولی این روزهای که برای جمع بندی تا کنکور وقت داریم اگه قبول کنیم انگار تمام زحمتهام برای ارشد ازبین میره واقعا مخم هنگیده نمیدونم چه کنم

nokia n73

عضو جدید
سلام ودرود خسته نباشید....
منو که یادتون هست یا ....
آقا من که تروکوندم شما ها رو نمیدونم . حاضرم شرط ببندم زیر 600 میشم . به خدا هیچی نیست اصلا سخت نیست اونی که خونده میفهمه من چی میگم. فعلا رفتم ایشلا بعد از کنکور دوباره میام امیدوارم همه توپ توپ باشید.

eng_chemist

عضو جدید
سلام بچه ها از دیروز تمرکزم به هم ریخته نمیدونم چه کنم
یه کار با حقوق اداره کاری پیدا شده برام ولی این روزهای که برای جمع بندی تا کنکور وقت داریم اگه قبول کنیم انگار تمام زحمتهام برای ارشد ازبین میره واقعا مخم هنگیده نمیدونم چه کنم
کار خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر میکنید درگیر تون میکنه ...من روز اولی که اومدم سرکار فکر نمیکردم انقد وقتمو ذهنمو بگیره
سلام ودرود خسته نباشید....
منو که یادتون هست یا ....
آقا من که تروکوندم شما ها رو نمیدونم . حاضرم شرط ببندم زیر 600 میشم . به خدا هیچی نیست اصلا سخت نیست اونی که خونده میفهمه من چی میگم. فعلا رفتم ایشلا بعد از کنکور دوباره میام امیدوارم همه توپ توپ باشید.
سلام..خسته نباشید خدا قوت...دقیقا همینطوره ..سخت نیست فقط وقت میخواد...منم شرط میبندم زیر 1000 شم....

5013296

عضو جدید
اینجا چند وقته خیلی خلوت شده.........من میترسم........
الان به نظر شما برای کنترل خوندن دیر شده یا نه؟
اصلا شما خیلی اهمیت بهش میدین؟

معتمدد

عضو جدید
اینجا چند وقته خیلی خلوت شده.........من میترسم........
الان به نظر شما برای کنترل خوندن دیر شده یا نه؟
اصلا شما خیلی اهمیت بهش میدین؟
اگه بقيه رو خوندي بخون هيچم دير نشده خيليم خوبه وگرنه رو كنترل سرمايه گذاري نكن تمركز كن رو درسايي كه ضريبش بالا هست
موفق باشيد

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستای کنکوری خودم.خدا قوت و خسته نباشین همتون.
من کنکور ثبت نام نکردم ولی شماها که دارین میخونین سعی کنین محکم بخونین تا جای خوب قبول بشین از قبولی که ایشالا همتون قبول میشین.
هرکدومتونم پروژه یا کارآموزی چیزی داره پیام بده خودم کمک میکنم اگه در توانم باشه.مطلب زیاد دارم تو سیستمم.بهم بگین تا بتونم ازین نظر کمکتون کرده باشم و شما راحت تر و بدون فکرای جانبی بچسبین به درستون.
ایشالا همتون موفق باشین

5013296

عضو جدید
سلام دوستای کنکوری خودم.خدا قوت و خسته نباشین همتون.
من کنکور ثبت نام نکردم ولی شماها که دارین میخونین سعی کنین محکم بخونین تا جای خوب قبول بشین از قبولی که ایشالا همتون قبول میشین.
هرکدومتونم پروژه یا کارآموزی چیزی داره پیام بده خودم کمک میکنم اگه در توانم باشه.مطلب زیاد دارم تو سیستمم.بهم بگین تا بتونم ازین نظر کمکتون کرده باشم و شما راحت تر و بدون فکرای جانبی بچسبین به درستون.
ایشالا همتون موفق باشین

خدا خیرتون بده.پس میلتون رو بذارین.استادم بد جوری اذیت میکنه

mahdiyeh1367

عضو جدید
سلام..اينجا كسي هست پارسال خونده باشه و قبول نشده باشه و الان داره دوباره مي خونه؟ به نظرت اوضاع چطوره؟

سلام..اينجا كسي هست پارسال خونده باشه و قبول نشده باشه و الان داره دوباره مي خونه؟ به نظرت اوضاع چطوره؟

سلام
ب....................له، من هستم!

اوضاع چی چطوره؟ اوضاع خودم که خیلی خوب نیس، ولی در همه حال الحمدلله...

hysteric

عضو جدید
خبر خوش سازمان سنجش برای داوطلبان کارشناسی ارشد:
افزایش ظرفیت پذیرش در برابر کاهش تعداد داوطلبان
ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد سال 92 در برابر کاهش تعداد داوطلبان می تواند امید بیشتری برای پذیرش داوطلبان باشد.
دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار صنفي آموزشي باشگاه خبرنگاران گفت: در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 تعداد 896 هزار و 46 نفر ثبت نام کردند که این آمار نسبت به سال گذشته 34 هزار و 161 نفر کاهش داشته .

وی گفت: از سال 68 که کنکور کارشناسی ارشد توسط سازمان سنجش برگزار شد همه ساله ما افزایش تعداد داوطلبان را داشتیم اما الان برای سال 92 کاهش تعداد ثبت نام کنندگان را شاهد بوده ايم که پیش بینی می کنیم این کاهش یا ثابت بماند و یا همچنان کاهش داشته باشد.
علاوه بر این همه ساله افزایش ظرفیت پذیرش را داریم و این خبر خوشی برای داوطلبان است و داوطلبان می توانند نگرانی کمتری برای پذیرش در دانشگاه را داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: این آزمون 18 و 19 و 20 بهمن ماه سال 92 برگزار خواهد شد./

mohandes-87

عضو جدید
سلام دوستای گلم خدا قوت خبر وخوندید؟من که خیلی خوشحال شدم:thumbsup2:.راستی بچه ها اگه کسی به کنکورهای سالهای قبل کاملا مسلط باشه به نظرتون رتبش توی چه بازه ای قرار میگیره؟

eng_chemist

عضو جدید
خبر خوش سازمان سنجش برای داوطلبان کارشناسی ارشد:
افزایش ظرفیت پذیرش در برابر کاهش تعداد داوطلبان
ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد سال 92 در برابر کاهش تعداد داوطلبان می تواند امید بیشتری برای پذیرش داوطلبان باشد.
دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار صنفي آموزشي باشگاه خبرنگاران گفت: در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 تعداد 896 هزار و 46 نفر ثبت نام کردند که این آمار نسبت به سال گذشته 34 هزار و 161 نفر کاهش داشته .

وی گفت: از سال 68 که کنکور کارشناسی ارشد توسط سازمان سنجش برگزار شد همه ساله ما افزایش تعداد داوطلبان را داشتیم اما الان برای سال 92 کاهش تعداد ثبت نام کنندگان را شاهد بوده ايم که پیش بینی می کنیم این کاهش یا ثابت بماند و یا همچنان کاهش داشته باشد.
علاوه بر این همه ساله افزایش ظرفیت پذیرش را داریم و این خبر خوشی برای داوطلبان است و داوطلبان می توانند نگرانی کمتری برای پذیرش در دانشگاه را داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: این آزمون 18 و 19 و 20 بهمن ماه سال 92 برگزار خواهد شد./

چه اخبار خوبی:w27:من فک میکردم نیمه اول آزمون باشه...
یه سوال شما سر جلسه به چه ترتیبی تست میزنید؟همون ترتیب دفترچه؟

mohandes-87

عضو جدید
یه خواهش کوچیک

یه خواهش کوچیک

سلام بچه ها خدا قوت ایشاله نتیجه ههمون عالا باشه وهمدیگه رو توی دانشگاههای تهران ببینیم. یه خواهش داشتم اگه میشه آزمونایی که شرکت میکنید زود به زود بذارید تا ما هم استفاده کنیم دعاگو تون باشیم.ازبچه هایی که آزمون مدرسان شریف دادن خواش میکنم اوناهم این لطفو بکنن.:w40:

product man

عضو جدید
امیدوارم که همه دوستان بهترین های کنکور باشن و از خدا می خوام دانشگاه دلخواتون قبول شین .

منم با نظر دوست عزیزم موافقم زبان و کنترل رو بزارین آخر کار اما نه اینکه کامل بذارین کنار . ارشد 91 جواب داد :evil:

eng_chemist

عضو جدید
امیدوارم که همه دوستان بهترین های کنکور باشن و از خدا می خوام دانشگاه دلخواتون قبول شین .

منم با نظر دوست عزیزم موافقم زبان و کنترل رو بزارین آخر کار اما نه اینکه کامل بذارین کنار . ارشد 91 جواب داد :evil:

آره...جرم وریاضی خیلی مهمن...حیفه بذاریم آخر بقیه.

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.من برا ریاضی راهیان ارشد میخونم.اما وقت نمیکنم همشو بخونم.میشه بگید از کدوم فصل هاش بیشتر سوال میاد که برم سراغ اونا؟البته بجز قسمت محاسبات عددی

mohandes-87

عضو جدید
سلام.من برا ریاضی راهیان ارشد میخونم.اما وقت نمیکنم همشو بخونم.میشه بگید از کدوم فصل هاش بیشتر سوال میاد که برم سراغ اونا؟البته بجز قسمت محاسبات عددی

مشتقات جزیی ومعادلات بسل .البته اگه مدلسازی وفرمولاسیونت خوبه لازم نیست اونارو بخونی همون مدلسسازی رو تقویت کن.

mahtab_chem

عضو جدید
سلام بچه ها منم اومدم ایشالا که همه ترکوندید بالاخره منم درسارو تموم کردمو این هفته هم دوره کردم امروزم آزمون دارم (سنجش)
واااااااااااااااااااااااااااااااااای باورتون نمیشه حتی واسه این آزمونم استرس دارم:biggrin:
بچه ها حتما سعی کنید دوره کنید حتی اگه نرسیدین همه درسارو تموم کنید
من وقتی برگشتم دوره کردم احساس میکردم واقعا یه سری از مطالبو اصلا نخوندم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واسه زبانم من راهیان خوندم روزی یه درک مطلبشو بعد از 15تا درک مطلب سوالای کنکوره بعدم روزی یکی از سوالای کنکورو میخوندم.البته زبانو آخرشب که دیگه حس درس نبود میخوندم البته زبان خودمم خوبه، ielts خوندم. الان به جرات میگم که 70% رو دیگه میزنم:smile:

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز تلاشگر. ایشالا همتون موفق باشید و به همه ارزوهای دور و نزدیکتون برسین .خیلی دیگه تاکنکور نمونده فقط 33 روز .منکه خودم خیلی عقبم . کنترل و زبان و ریاضی که هیچی نخوندم . سیالات و راکتورم که فقط دو سه تا فصل مهمشو خوندم . هنوز مرور هم نکردم مطمینا الان همه چی یادم رفته . حالا توکل به خدا ....شد شد ...نشدم ایشالا سال دیگه
با ارزوی موفقیت واسه همتووووووون:)

eng_chemist

عضو جدید
همگی خسته نباشید..این چندوقته از خودم آزمون گرفتم (کنکور سالهای اخیر)...خواستم بدونم سایت یا نرم افزاری هست که با وارد کردن درصدای کنکور اون سال رتبه تقریبیو تخمین بزنه.

بالا