این باشگاه صاحب نداره؟؟؟؟.....

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزيز
قبل از هر از "دختر شاه پریون" عزيز تشکر مي کنم که اين لطف رو در حق من کرد و اين تاپيک رو زد

من و تعدادي از دوستاني که در اين تالار هستند چند ماه پيش در تالار اخبار فعاليت مي کرديم که از اون موقع ها من ديگه نتونستم تو تالار اخبار تاپيک بزنم ، اولش فکر مي کردم که به خاطر سياسي بودنه
اما وقتي تالار اخبار بسته شد و خواستم در تالار گفتگوي آزاد تاپيک بزنم که ديدم اينجا هم اينجوريه
مدت ها اينجوري بود و چند هفته پيش اومدم تو تالار عکس چندتا تاپيک زدم که باز هم تالار عکس اونجوري شد
اومدم در بخش "نقاشي ها و عکس هاي هنري" تالار عکس يک تاپيک زدم که دوباره اون اخطار رو ميده

چندين بار از يکي از مديران تالار خواستم تا اينو به گوش ادمين برسونه که اونم لطف کرد و اينکارو کرد اما طرفه اي نداشت چون گوش شنوايي نبوده ، خودم هم به ادمين پيام دادم و مشکلم رو گفتم ولي فکر مي کنيد ادميني که هفته اي يک بار هم آنلاين نميشه ميتونه رسيدگي کنه ؟؟؟
به آقاي پيرجو خواستم اطلاع بدم که ايشون علاوه بر اينکه راه هاي پيام دادن به خودشون رو مسدود کردن مثل ادمين هفته اي سر ميزنن به سايت
بله ، راه درستش اينه که اعتراض علني نشه ولي خوب ميبينيد که هر راهي رو امتحان کردم
از خانم ستايش مدير بخش عکس اگر سوال کنيد ميبينيد که چه برنامه هايي براي سايت داشتم ولي ميبينيد مني که چه نگاهي به سايت دارم اينه حال و روز پروفايلم

حالا فکر مي کنيد من و شما چرا بايد هر روز چندين ساعت از وقتمو براي چنين سايتي تلف کنم؟؟
يادمه مواقعي شده که تو تالار معماري يکي مشکلي رو پرسيده و من نشستم تو خونه براش طرح کشيدم و گذاشتم تو سايت ، کم نبودن کساني که کمکشون کردم و کمکم کردن
اينها باني خيري شدن و يه باشگاهي در حد يک دانشگاه مجازي تاسيس کردن
ولي آيا شايسته است که اينجوري ولش کنن به امون خدا؟؟

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم عزیزم....
ولی چرا؟....واسه چی نمتونی تاپیک بزنی؟....منم الان نمیتونستم تاپیک بزنم....کافیه چندتا حرف بیخود اول بنویسی (کوتاه) بعد پستتو ویرایش کنی.....
من با عنوان نثتبحخه و با متن ثبیبثیب یه تاپیک زدم بعد ویرایش کردم.....مطمئنی مشکل از سایت نیس؟

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم عزیزم....
ولی چرا؟....واسه چی نمتونی تاپیک بزنی؟....منم الان نمیتونستم تاپیک بزنم....کافیه چندتا حرف بیخود اول بنویسی (کوتاه) بعد پستتو ویرایش کنی.....
من با عنوان نثتبحخه و با متن ثبیبثیب یه تاپیک زدم بعد ویرایش کردم.....مطمئنی مشکل از سایت نیس؟

سبک تو حتما فرق داره ، وقتی بهت اجازه نمیداد تاپیک بزنی چه اخطاری میداد؟؟؟

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش میکنم عزیزم....
این مشکل برا همه هست من هم هر وقت سایت حال کرد اجازه زدن تاپیک رو به من میده:whistle:

کسی منو صدا زد

نه با شما نبود با اونیکی صاحبش بود:surprised:

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مشکل برا همه هست من هم هر وقت سایت حال کرد اجازه زدن تاپیک رو به من میده:whistle:

چرا الان چندین ماهه که از این حالا به ما نمیده ؟؟

جالبش اینه که در سیستم خودم با یک آکانت دیگر و حتی در سیستمی دیگر با اکانتی دیگر هم همین ارور رو میده

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
بین 500 تا 505 :crying:

هر سری یکیشون :w12:

نه بابا ارورهای شما که در حد فنچ هستن

هرکسی اینو داشته و حل شده بگه

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم ولی صفحه اش شکل صفه ای میشد که انگار اینترنت وصل نیس.....چمدونم.....حالا این راهیو که گفتم تاحالا امتحان کردی؟...:redface:

نه ولی امتحانش میکنم
اگه کار کرد که باید به مخ ایرانی افتخار کرد ( منظورم تو بودیا :دی )

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا ارورهای شما که در حد فنچ هستن

هرکسی اینو داشته و حل شده بگه

دوست عزیز
من این ارور رو زیاد داشتم
طول نوشته عنوان تاپیک خودتو کمتر کن
تاپیکت زده میشه
به همین سادگی:)
تست کن اطلاع بده

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیاض تنکس ندارم جون تو....طلبت.....ولی الان امتحان کن خونتم کثیف نکن....منم این راهو از کسی شنیدم...اون مخ بوده:(

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیاض به جون خودم منم این اررورو داشتم....البته بضی وقتا این نیس ولی بضی وقتا همینه....باور کن راس میگم....اصلا سایت قاطه تحویل نگیر

بچه ها بیایین یه مغز ایرانی کشف کردم
بابا تو دیگه کی هستی
کار کرد :gol: :gol: :gol: :gol:

البته این نمی تونه کم کاری مدیرا رو لاپوشونی کنه ها

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بیایین یه مغز ایرانی کشف کردم
بابا تو دیگه کی هستی
کار کرد :gol: :gol: :gol: :gol:

البته این نمی تونه کم کاری مدیرا رو لاپوشونی کنه ها

:redface:ضایم نکن فیاض تولوخدا....من اینو کفش نکردم...یکی بم یاد داده....جاداره ازش تشکر کنم ولی یادم نیس کی بود:confused::redface:

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
:redface:ضایم نکن فیاض تولوخدا....من اینو کفش نکردم...یکی بم یاد داده....جاداره ازش تشکر کنم ولی یادم نیس کی بود:confused::redface:

احتمالا از بازمانده های تالار اخبار بوده ، چون اونجا یه شایعاتی وجود داشت که وقتی میخوای تاپیک باز کنی سیستم کلمات رو چک میکنه و اگه سیاسی بود نمیزاره تاپیک ارسال بشه
حتما اونم خواسته سیستم رو گول برنه که این راهو کشفیده
ولی به هر حال تو هم واسه خودت ... :gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
خیلی از دوستان این ارور رو دارن اگه تاپیکی که میزنین عنوانش رو عوض کنین میتونین تاپیک بزنین

ادمین و پیرجو هم به خاطر مشکلاتشون نمیتونن زود به زود بیان
تو بخش مدیریت این مشکلو عنوان کردیم انشالا که رسیدگی میشه

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا از بازمانده های تالار اخبار بوده ، چون اونجا یه شایعاتی وجود داشت که وقتی میخوای تاپیک باز کنی سیستم کلمات رو چک میکنه و اگه سیاسی بود نمیزاره تاپیک ارسال بشه
حتما اونم خواسته سیستم رو گول برنه که این راهو کشفیده
ولی به هر حال تو هم واسه خودت ... :gol:
عرق شرم بر گونه هامان مینشیند:redface:

Sarp

مدیر بازنشسته
خیلی از دوستان این ارور رو دارن اگه تاپیکی که میزنین عنوانش رو عوض کنین میتونین تاپیک بزنین

ادمین و پیرجو هم به خاطر مشکلاتشون نمیتونن زود به زود بیان
تو بخش مدیریت این مشکلو عنوان کردیم انشالا که رسیدگی میشه
بابا عنوان تایپیک رو آخه چجوری عوض کنیم ؟ :razz:

آقایون بلد نیستند یه مشکل به این کوچیکی رو حل کنند . . . . . .
اه:mad:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من نمی دونم
همیشه از تعداد کلماتی بیشتر میشه این ارور رو بهم میده
البته همیشه اینطور نیست

میتونی از تعداد کوتاه تری استفادی کنی
مشکلی نیست

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

یعنی چی چه جوری؟
خوب یه عنوان شبیه عنوانی که در نظرتون هست بذارین
یه راهش هم اینه که عنوان رو یه کلمه بذارین بعد که ارسال شد همون عنوان خودتونو بذارین

مشکلی نداره که منم بارها شده بران عنوان رو عوض کردم
یکم همکاری کنین دیگه :redface::gol:

Sarp

مدیر بازنشسته
من نمی دونم
همیشه از تعداد کلماتی بیشتر میشه این ارور رو بهم میده
البته همیشه اینطور نیست

میتونی از تعداد کوتاه تری استفادی کنی
مشکلی نیست
عزیز دل من ، اگه من کارم اینه ، میگم وی بولتین اگه عنوان از تعداد کاراکتر:razz:های تعیین شده تجاوز کنه مثل بچه آدم میگه فلان تعداد کاراکتر اضافی هست .

این مشکلش یه جا دیگس:razz: