صفحه 110 از 175 نخستنخست ... 1060708090100106107108109110111112113114120130140150160 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 1,091 تا 1,100 از 1748

تاپیک: تاپيك مرجع و آموزش نرم افزار ABAQUS

تازه وارد
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2013/5

پيش فرض

سلام
    لطفا نحوه بدست آوردن نمودار لنگر- تتا اتصال یک تیر به ستون رو برام توضیح بدید
    برای پروژه تخصصی به شدت احتیاج دارم
    آیا گزینه ای در create X Y data وجود داره؟

عضو آواتار shayan777777
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2010/9

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله hamid-ch نمايش پست
    سلام
    لطفا نحوه بدست آوردن نمودار لنگر- تتا اتصال یک تیر به ستون رو برام توضیح بدید
    برای پروژه تخصصی به شدت احتیاج دارم
    آیا گزینه ای در create X Y data وجود داره؟
    يك set از نوع نقطه يا ..... تعريف كن و براش history outpot با خروجي مورد نظر تعريف كن، بعد از آناليز منوي Result>historty outpot از نمودار لنگر و تتا هركدام جداگانه پلات بگير و save كن بعد از آيكن create XY data گزينه operate XY data انتخاب ، از منوي كركره‌اي سمت راست گزينه combine و به ترتيب كرنش و تنش save شده را انتخاب كنيد به نحوي كه قسمت بالاي پنجره داخل پرانتز combine به ترتيب قرار بگيرند ، سپس plot بگير !
    نميدونم كه لنگر را مستقيم اعمال كرده‌ايد يا نه ؟! اما اگر بصورت نيرو اعمال كرده‌ايد براي داشتن لنگر ابتدا از طريق Create xy data اول نمودار "نيرو*بازو" پلات و save كنيد و بعد آنرا براي combine استفاده كنيد

تازه وارد
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2013/5

Graduated تشکر

نقل قول نوشته اصلي بوسيله shayan777777 نمايش پست
    يك set از نوع نقطه يا ..... تعريف كن و براش history outpot با خروجي مورد نظر تعريف كن، بعد از آناليز منوي Result>historty outpot از نمودار لنگر و تتا هركدام جداگانه پلات بگير و save كن بعد از آيكن create XY data گزينه operate XY data انتخاب ، از منوي كركره‌اي سمت راست گزينه combine و به ترتيب كرنش و تنش save شده را انتخاب كنيد به نحوي كه قسمت بالاي پنجره داخل پرانتز combine به ترتيب قرار بگيرند ، سپس plot بگير !
    نميدونم كه لنگر را مستقيم اعمال كرده‌ايد يا نه ؟! اما اگر بصورت نيرو اعمال كرده‌ايد براي داشتن لنگر ابتدا از طريق Create xy data اول نمودار "نيرو*بازو" پلات و save كنيد و بعد آنرا براي combine استفاده كنيد
    با تشکر از مهندس شایان
    set از نوع نقطه را انتخاب کردم آیا باید از دو نقطه بالا و پایین المان را که زاویه چرخش آن را می خواهم محاسبه کنم باشند
    بعد از تعریف set منظورتون از history outpot با خروجی مورد نظر تعریف کردن چیه؟ چه گزینه هایی باید انتخاب کرد؟ displacemet؟
    آیا جزوه یا مقاله ای دارید که در این زمینه کمکم کنه دارید.
    با تشکر دوباره

تازه وارد
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2010/9

پيش فرض اموزش نصب اباکوس 6.10 روی ویندوز8

دوستان گیرم،چطور این برنامه میشه رو وین8 نصب کرد
    ممنون

عضو آواتار shayan777777
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2010/9

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله mosay نمايش پست
    دوستان گیرم،چطور این برنامه میشه رو وین8 نصب کرد
    ممنون
    خب من بعد از 3 روز بیچارگی نصب کردم ! هم نسخه 6.11 و هم 6.12 اما در حالیکه تمامی منوها و ایکن ها و هرچی که فکری اش رو کنی از Abaqus کار می کرد، اما صفجه نمایش یا interface سفید بود و هیچی نشون نمیداد !!! اما بعد از اینکه تا لبه پاک کردن ویندوز اورجینال در محل گارانتی لبتاپ رفتم، به ناگهان درست شد !!!

اما طریقه نصب : اول اینکه طبق راهنمای نصب نرم افزار که از طرف شرکت یا سایت ارائه کننده نسخه، باید عمل کنید با این تفاوت که به هیچ عنوان از طریق AutoRun عمل نمی کنید! یعنی به عنوان مثال برای نصب Ducumentation به خود ایکن نصب setup.exe مراجعه، راست کلید گزینه Properties تب دوم Compatibility و تیک قسمت Comptibele mode را روشن و گزینه windows7 را انتخاب می کنید، OK کرده و پنجره را می بندید، حال نقطه عطف ماجرا اینجاست که برای نصب رو گزینه setup راست کلید و گزینه Run As Administrator را انتخاب می کنید تا Setup آغاز شود و ادامه هم مثل دستورات راهنما با این تفاوت که برای شروع نصب لایسنس و پروداکت هم همین روند بالا را برای Setup.exe آباکوس 6.10 انجام میدهید ! یک نکته دیگه اینکه اگر ویندوز8 اورجینال دارید یعنی بصورت اولیه رو لبتاپ شما یا سیستم اولیه شما نصب بوده بهتر است NetFrameWork 3.5 رو هم نصب کنید که اگر در گوگل فارسی سرچ کنید لینک دانلود بهمراه توضیحات بطور مفصل توضیح داده شده است.

موفق باشید

عضو آواتار shayan777777
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2010/9

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله hamid-ch نمايش پست
    set از نوع نقطه را انتخاب کردم آیا باید از دو نقطه بالا و پایین المان را که زاویه چرخش آن را می خواهم محاسبه کنم باشند
    بعد از تعریف set منظورتون از history outpot با خروجی مورد نظر تعریف کردن چیه؟ چه گزینه هایی باید انتخاب کرد؟ displacemet؟
    آیا جزوه یا مقاله ای دارید که در این زمینه کمکم کنه دارید.
    با تشکر دوباره
    ابتدا باید از صلبیت اتصال اطمینان حاصل کنید که از طریق ایجاد دو SET به فاصله مساوی روی تیر و ستون از محل اتصال و اندازه گیری تغییر مکان افقی و قائم بدست می آید، اگر اتصال صلب بود تغییر مکان قائم تقسیم بر فاصله ای که از اتصال دارد "تتا" مورد نظر را می دهد در صورت صلب نبودن هم تفاضل تغییر مکان قائم و افقی کمک می کند !! در موقع تعریف STEP یک field outpot و یک history outpot بطور اتوماتیک ایجاد می شود منتها شما برای تعریف خروجی ها در محل ست ها باید H.O. جدید در محل set تعریف کنید ! برای داشتن لنگر که خروجی نیرو و RF و برای خروجی تغییر مکان هم u1 - u2 - u3 -...... هرچی که لازم دارید! خب

عضو
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2010/10
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام عزیزان - کسی در موردمدل کردن کامپوزیت ها تو آباکوس اطلاعاتی داره- کارم بدجور گیره!!!!!

عضو آواتار shayan777777
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2010/9

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله mec_eng_2010 نمايش پست
    سلام عزیزان - کسی در موردمدل کردن کامپوزیت ها تو آباکوس اطلاعاتی داره- کارم بدجور گیره!!!!!
    يك جزوه‌اي هست كه براي دانلود آن به لينك زير مراجعه كنيد:

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

9. تشكرها از اين پست

تازه وارد
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2013/5

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله shayan777777 نمايش پست
    ابتدا باید از صلبیت اتصال اطمینان حاصل کنید که از طریق ایجاد دو SET به فاصله مساوی روی تیر و ستون از محل اتصال و اندازه گیری تغییر مکان افقی و قائم بدست می آید، اگر اتصال صلب بود تغییر مکان قائم تقسیم بر فاصله ای که از اتصال دارد "تتا" مورد نظر را می دهد در صورت صلب نبودن هم تفاضل تغییر مکان قائم و افقی کمک می کند !! در موقع تعریف STEP یک field outpot و یک history outpot بطور اتوماتیک ایجاد می شود منتها شما برای تعریف خروجی ها در محل ست ها باید H.O. جدید در محل set تعریف کنید ! برای داشتن لنگر که خروجی نیرو و RF و برای خروجی تغییر مکان هم u1 - u2 - u3 -...... هرچی که لازم دارید! خب
    از این که وقت گذاشتید و راهنمایی کردید سپاسگذارم

عضو فعال
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2012/9
    محل سكونت
    زیر آسمان خدا

پيش فرض

دوستان واسه کتاب آموزش انتشارات نگارنده دانش دو جلد زده محشر. اخیرا هم یه کتاب چاپ شده معرکه س. مثالهایی توش زده که من نظیرشو ندیدم لااقل من ندیدم تا حالا.

لینک اول

لینک نگارنده دانش :

12. تشكر از اين پست

صفحه 110 از 175 نخستنخست ... 1060708090100106107108109110111112113114120130140150160 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. تاپیک مرجع و آموزش نرم افزار Solid Works
    توسط m_alizadeh در تالار نرم افزارهای مکانیک
    پاسخ ها: 1594
    آخرین ارسال: 13 ساعت پيش, 03:56 PM
  2. * تاپیک مرجع و آموزش نرم افزار Ansys
    توسط esad در تالار نرم افزارهای مکانیک
    پاسخ ها: 989
    آخرین ارسال: 16 ساعت پيش, 12:19 PM
  3. تاپيك مرجع و آموزش نرم افزار Fluent
    توسط sehreh62 در تالار نرم افزارهای مکانیک
    پاسخ ها: 773
    آخرین ارسال: 4 روز پيش, 11:40 AM
  4. تاپیک مرجع و آموزش نرم افزار مكانيكال دسكتاپ Mechanical Desktop
    توسط حامد سرلکی در تالار نرم افزارهای مکانیک
    پاسخ ها: 39
    آخرین ارسال: 2014/1/01, 10:58 PM

عبارت‌های مرتبط

آموزش نرم افزار abaqus

آموزش نرم افزار آباکوس

دانلود آموزش نرم افزار abaqus

اموزش نرم افزار abaqusاموزش نرم افزار اباکوسabaqusدانلود آموزش نرم افزار آباکوسآموزش abaqus

برچسب های اين تاپیک

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال

• شما نمی‌توانيد تاپيک جديد ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيد پاسخ ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيدنوشته‌های خود را ويرايش كنيد
  •