جدیدا از سرچ گوگل استفاده کردین ؟؟؟

russell

مدیر بازنشسته
سلام
الان می خواستم یه چیزی سرچ کنم که متوجه شدم گوگل یه جورایی داره تو پیدا کردن اون موضوع مورد نظر کمک می کنه مثل یاهو و cuil .
به این صورت که با زدن هر کلمه یه تعداد کلمه حدسی و پیشنهادی خودش همراه با تعداد منابع درباره اونها معرفی می کنه .. با کلمات فارسی هم جواب می ده
به نظر من خیلی جالبه ;) و جستجو در اینترنت رو خیلی حرفه ای تر و مفیدتر می کنه:)

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
بله این خیلی وقت هست الان هم حدودا 2 ماه هست که اینجوری هست... داییش بعضی وقتا من کلمه اشتباه میزنم به من نشون میده اشتباه وارد کردم... اینقدر خوبهههههه

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
این موضوع مدت‌ها قبل با کاری به نام Did you mean... بود و در یاهو و یوتیوب خیلی وقت پیش شاهد اون بودیم.
اما واقعاً کار کردن برای جستجو خیلی آسون شده. مرسی از اطلاع‌رسانی شما.

www.pacyrus.com

عضو جدید
سلام
الان می خواستم یه چیزی سرچ کنم که متوجه شدم گوگل یه جورایی داره تو پیدا کردن اون موضوع مورد نظر کمک می کنه مثل یاهو و cuil .
به این صورت که با زدن هر کلمه یه تعداد کلمه حدسی و پیشنهادی خودش همراه با تعداد منابع درباره اونها معرفی می کنه .. با کلمات فارسی هم جواب می ده
به نظر من خیلی جالبه ;) و جستجو در اینترنت رو خیلی حرفه ای تر و مفیدتر می کنه:)

خیلی عالی بود
من تا حالا ندیده بودم که گوگل چنین چیزی داره
ولی از یاهو و یا نرم افزار جستجویی که بالای مرورگرم دارم اینها را دیده بودم
مرسی

aly

عضو جدید
این قضیه که مال خیلی وقته من تقریبا حدود 9 ماهه پیش با نوار ابزار گوگل تجربه کردم اگه کسی با سرچ گوگل نمیتونه نوار ابزارشو دانلود کنه 100% میشه میتونید باهاش سایتهای خارجیه باحالی رو پیدا کنید کافیه یه کلمه انگلیسی تایپ کنید تا واسه شما یه فهرست از مطالبی که اول اسمشون با اون کلمه شروع میشه بیاره خیلی جالبه;)