چقدر فداکار میتونید باشید؟

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به تمام دوستان
یک سوال در ذهن من غوغا کرده . چند وقته که می خوام تو سایت مطرح کنم که شاید به یک نتیجه ای برسم و کمی دلگرم بشم . ما آدما بخواهیم یا نخواهیم همیشه در حال فکر کردن هستیم
این موضوع باعث دلسردی و ترس خیلی ها از ازدواج میشه و به نظر شخصی یکی از دلایل اصلی طلاق میتونه این باشه
ببخشید من رو که انقدر رک از شما سوال می کنم اگر شما متاهل هستید یا مجرد که به هر حال روزی در زندگی خود شریکی انتخاب می کنید
چقدر فداکار هستید
به نظرم اصل خیلی خیلی مهمی . قصد شلوغ بازی ندارم . ولی واقعا برام مهم که نمونه کوچیکه این جامعه چه نظری در رابطه با فداکاری تو زندگی توی این زمان این عصر با این همه مشکلاتو سختی با این همه ناملایمات تو زندگی
چقدر حاظرید فداکار باشید برای همسرتون
من دنبال جواب کلی ام
خواهش میکنم نگید که این مسئله بستگی به طرف مقابل داره چون نظرم اینه که عشق بوجود میاد
دلیل اکثر طلاقها در این سالهای اخیر برای خودخواهی یا کم لطفی یکی از دو طرف بوده
من سوالم رو از شما اینگونه می پرسم
فرض کنید شما همسری دارید که شما را دوست دارد فقط همین عاشق شما نیست
چقدر فداکار هستید؟
چقدر حاضرید برای اینکه عاشق شما شود یا بیشتر شما را دوست بدارد از خود گذشتگی داشته باشید؟
قبل از اینکه جواب بدهید خواهش می کنم کمی بیشتر فکر کنید و خودتان را در موقعیت فرض کنید

:que:

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه من دوستش داشته باشم .....خیلی :love::w40:
فکر نکنم زیاد سخت باشه:w12:
البته اگه طرفم معرفت داشته باشه چون ممکنه اگه خیلی پررو بازی از خودش دربیاره عصبانی بشم و اونوقت...:exclaim::w06:

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چند سخته یکی مثله من که تجربشو نداره نظر بده , ولی مطمعن نیستم که بتونم خیلی فداکاری کنم(با شناختی که از خودم دارم)

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این زمینه ها آدم خیلی صریح نمیتونه وای من کلی از خود گذشتم چون تو موقیتش قرار نگرفته حداقل تا قبل از ازدواج ولی وقتی با کسی ازدواج کردی واقعا دوسش داشتی و واقعا عاشقش بودی هر کاری واسش میکنی اگر واقعا دوسش داشته باشی