شما رو به تماشای این فایل زیبا دعوت میکنم امید که لذت ببرید / Winters of Long Ago

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

Winters of Long Ago

سلام دوستان گرامی
امروز پنجمین روز از فصل قشنگ زمستانه
شما رو به تماشای این فایل زیبا دعوت میکنم
امید که لذت ببرید

Click here: Winters Of Long Ago

Sing hey! Sing hey!

For Christmas Day;

Twine mistletoe and holly.

For a friendship glows

In winter snows,

And so let's all be jolly!

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره . کم کم داره برف یادمون میره .

از وقتی که یکی اومده تو زندگی این مردم برکت هم رفته یا وبا میاد یا خشکسالی میشه یه برف نمیاد یا گه بیاد به شکل بلای یخبندون میاد .عجب شومی بود این بابا.تازه اگه خدا هم به ملت رحمش بیاد این بابا خودش یه کارایی میکنه که..... ولش کن بابا دلم از جای دیگه پره تاپیک تورو هم خراب کردم ببخشید ماهپری خانم جان.

ati.art

عضو جدید
الهییییییییییییییییی

ما که امسال تو تهران یه بارون درست حسابی ندیدیم:cry::(
اما میگن امسال برف سختی میاد

امیدوارممممممممممممم:surprised:

Ali Render

کاربر بیش فعال
الهییییییییییییییییی

ما که امسال تو تهران یه بارون درست حسابی ندیدیم:cry::(
اما میگن امسال برف سختی میاد

امیدوارممممممممممممم:surprised:
نهههههههههههههههههههههههههه بارون نه برف نه فقط آفتابـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ما که تو رشتیم هواش که عالیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه دله بعضیا بسوزه:biggrin:

ecmn_ec

عضو جدید
نهههههههههههههههههههههههههه بارون نه برف نه فقط آفتابـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ما که تو رشتیم هواش که عالیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه دله بعضیا بسوزه:biggrin:
پس چرا محل سکونتت ته زدی ؟

ati.art

عضو جدید

میگم وطن فروشی بگو نه
من به ژلیس راه میگم اگه زمانی خواستی بیای تهران به جرم وطن فروشی بگیرنت تبعیدت کنن:biggrin::biggrin:

بالا