جزوات، راهنمایی، و منابع کنکور ارشد 89 ،صنایع-صنایع

m83karimi

عضو جدید
به نام الله

به نام الله

در مورد جزوات میخواستم این توضیح رو بدم که این جزوات به صورت دستنویس و برگرفته ازجزوات منابع ارشد مثه ایوزیان در درس آمار یا تو درس تحقیق :زاهدی سرشت و بازارا و......که به صورت بخش بخش هستش.
بخش های اون هم بر طبق آزمون های پارسه.
من برنامم اینه برای شروع فصل اولشو در اختیار دوستان قرار بدم و مابقی رو بعد از آزمون هر فصل به طوری که بتونید برای آزمون بعدش آماده بشید.
تنها 1 نکته میمونه و اونم اینه که من خطم خوب نیست .که اونم با همفکری شما میشه بر طرف کرد.
برای شروع من mail رو مینویسم دوستایی که خواستن من در خدمتشونم.راستی یادتون باشه که ذکر کنید بار چندم کنکور میدید چون برنامه سال اولی ها یکم فشرده تر.
email:m83karimi@yahoo.com
یا حق.

m83karimi

عضو جدید
به نام بخشایشگر

به نام بخشایشگر

با توجه به ایمیل های رسیده از شما و درخواست اکثر دوستان مبنی بر پیشنهاد منابع ارشدلازم دونستم که منابع رو برای همه داخل سایت قرار بدم.
عزیزان اگه احتمالا سوالاتی در مورد منابع داشتن میتونند میل بزنند.
یا علی.

پیوست ها

• منابع پیشنهادی ارشد.doc
    43.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

rohollah_h

عضو جدید
سلام مهندس كريمي
معرفي منابع شما واقعا امل و جامع بود اما يه سوال امكان داره برا تابستون درس تحقيق رو به صورت كامل در سايت بذارين كه ما حداقل تو تابستون يه دور جزوتونو بخونيم راستي جزوهاي كه تو سايت ميذارين شامل تمام منابع ذكر شده كه گفتين ميشه؟

m83karimi

عضو جدید
به نام مهربان

به نام مهربان

جواب شما دوست عزیز به میلتون فرستاده شد.

m83karimi

عضو جدید
به نام مهربان

به نام مهربان

جواب شما دوست عزیز به ایمیلتون فرستاده شد.

m83karimi

عضو جدید
به نام یکتا معبود

به نام یکتا معبود

دوستان گرامی : یک سری نکاتی رو لازم میدونستم در اختیار شما قرار بدم که دونستن اونها قبل از شروع مطالعه می تونه مثمر ثمر باشد. و کالیاتی از مسیر رو بهتون نشون میده

rohollah_h

عضو جدید
تشكر

تشكر

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت مهندس كريمي و ديگر دوستان
از اينكه مهندس مصطفي كريمي صميمانه و مجدانه در كنكور 89 دوستانو ياري ميكنه و ايجاد انگيزه در دوستان ميكنه كمال تقدير و تشكر داريم[:)

m83karimi

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت مهندس كريمي و ديگر دوستان
از اينكه مهندس مصطفي كريمي صميمانه و مجدانه در كنكور 89 دوستانو ياري ميكنه و ايجاد انگيزه در دوستان ميكنه كمال تقدير و تشكر داريم[:)
خواهش میکنم و امیدوارم که دوستان دیگه هم مانند شما همکاری بیشتری کنند تا تیمی که ازش صحبت شد تشکیل بشه و به فضل الهی همگی بتونید نتیجه و رتبه دلخواهتون رو بگیرید.

m83karimi

عضو جدید
به نام مهربان

به نام مهربان

دوستان با توجه به وعدهایی که راجع به جزوه داده بودم امروز 25% اول آمار رو تو سایت قرار میدم .فقط تنها یک نکته میمونه و اون دستخط ، دوستان احینا هر جاییش رو که نتونستن بخونن میل بزنند .
موفق باشید.

m83karimi

عضو جدید
به نام مهربان

به نام مهربان

بخش اول از 25% اول آمار

پیوست ها

• 1-1.jpg
    1-1.jpg
    32.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 2-1.jpg
    2-1.jpg
    30 کیلوبایت · بازدیدها: 0

m83karimi

عضو جدید
به نام مهربان

به نام مهربان

بخش دوم از 25% اول

پیوست ها

• 1-2.jpg
    1-2.jpg
    31.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 2-2.jpg
    2-2.jpg
    32 کیلوبایت · بازدیدها: 0

m83karimi

عضو جدید
به نام بخشایشگر

به نام بخشایشگر

قابل توجه دوستان کنکوری
با توجه به درخواست بعضی از دوستان در مورد ظرفیت دانشگاه های مختلف لازم دونستم طی یک فایلی در اختیار همه دوستان قرار بدم.
موفق باشید.

پیوست ها

• ظرفیت پذیرش دانشگاه ها برای سال تحصیلی 88-89.doc
    126.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

asd12

عضو جدید
جزوه

جزوه

سلام.من جزوات ریاضی 2, معادلات و ریاضی مهندسی پارسه دارم.هرکی می خواد پیام خصوصی بده

asd12

عضو جدید
سلام.من جزوات ریاضی 2, معادلات و ریاضی مهندسی پارسه دارم.هرکی می خواد پیام خصوصی بده

m83karimi

عضو جدید
به نام او

به نام او

به دلیل مشارکت کم دوستان در این تاپیک تصمیم بر این شد که دوستانیکه خواستار جزوات هستند ، جزوات رو به امیلشون بفرستم .
دوستانی هم که تازه با این تاپیک آشنا شدن ایمیل من پایین نوشته شده .می تونن پیام بذارن.
موفق باشید.

m83karimi@yahoo.com

rohollah_h

عضو جدید
سلاه به همه دوستان
قراره از شهريور ماه تو سايت http://www.imenpour.com/ ازمون هاي امار و تحقيق به صورت انلاين بين اعضاي سايت برگزار بشه با ثبت نام در اين سايت سوالات به ميلتون ارسال و پس از پاسخگويي جواب را ارسال مي كنيد كه كلا 40 سوال تستي تو يك ساعت از دوستاي خوبم ميخوام كه ضمن معرفي اين سايت به همه در اين ازمون شركت كنند مرسي
ياعلي

m83karimi

عضو جدید
به نام خالق

به نام خالق

با تشکر از دوست خوبم جناب مهندس همایون زاده
که تو سایت مشارکت میکنن و این سایت رو به دوستان معرفی کردند.
به دوستان دیگه هم توصیه میکنم که با مراجعه به این سایت آزمون ها رو دریافت کنن و اینجوری خودشون رو نسبت به بقیه محک بزنن.
موفق باشید.

nima28

عضو جدید
سلام خدمت دوستاي گلم.اميدوارم بتونم يه روزي زحمات شما رو جبران كنم. دمه همتون گرم. آقاي كريمي اگه امكان داره جزوه هاي تحقيق و آمار رو كه up كردي واسم ميل كني آخه لينكهاي رپيدشير خراب شدن. nimababolda@gmail.com

m83karimi

عضو جدید
به نام او

به نام او

سلام خدمت دوستاي گلم.اميدوارم بتونم يه روزي زحمات شما رو جبران كنم. دمه همتون گرم. آقاي كريمي اگه امكان داره جزوه هاي تحقيق و آمار رو كه up كردي واسم ميل كني آخه لينكهاي رپيدشير خراب شدن. nimababolda@gmail.com
به میلتون فرستادم

najm133

عضو جدید
سلام
از همه راهنماييهاتون و كمكهاتون متشكرم
ميخواستم بگم اگه بخوايين من ميتونم براتون جزواتتون را تايپ كنم

hasi

عضو جدید
جزوه

جزوه

سلام دوست عزیز خوبی نماز روزه هات قبول
میشه خواهش کنم جزوه هاتو واسم بفرستی