به نظرتون چرا؟؟؟؟؟؟

kar20

عضو جدید
این خل بازیا واسه جووناست.............................همیشه میخوان بگن یه جورایی فرق داریم.اگه قراره طرف اخلاقش به این بدی باشه همون بهتر که بی خیالشون بشیم.:razz:

پس دستت تو کار نبوده
این یه حقیقته که توی سن و جنس نمیگنجه محبت مثل یه طنابه

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
از قدیم گفتن دوری و دوستی .

مگه اینکه آهنربا باشی
راستی میگی به قول افلاطون عشق فقط واسه موقع دوریه.
منم این موردو تجربه داشتم ولی خیلی راحتت از اون چیزی که بشه فکرشو کرد بی خیال همه چی شدم.هیچ چی مهم نیست.

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره همینطوره تا بفهمن دوسشون داری یا دوسمون دارن همینطوری میشیم
دقت کردید که در مورده خودمونم همین موضوع صادقه؟؟؟؟؟!!!!
هم مرد هم زن از کسی خوششون میاد که دست نیافتنی باشه البته منظورم از لحاظه روحیه

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشقت دروغ بوده
اگه همه واقعا عاشق بودن دیگه هیچ کی زنده نبود.منظورم این بود ارزش غصه خوردنو نداره.تازه متوجه میشی دوری و جدایی بهتره.خیلی چیزا واقعا ارزششو نداره.البته شاید دیر متوجه بشی.

kittleboy_87

عضو جدید
چرا تا کسی میفهمه بهش علاقه دارید قیافه میگیره؟
اما
وقتی سرد باشی بهت علاقه مند میشه؟؟
هم دخترا هم پسرا؟

وقتی سردی بهت علاقه مند میشه، درواقع نمیشه
وقتی سردی و مثلا ساکتی در یک جمع، کم حرفی و و و و و ...
از روی کنجکاوی که انسانها دارن ( و البته از روی فضولی ) میخوان بفهمن دلیل این ساکتی چیه یه به اصطلاح شما سردی. خب میان پرس و جو می کنن و ... که بعد شما فکر می کنی که علاقه مند شدن، یه به نظرم مقصود شما از این علاقه مند دوست داشتن و .. هست.

اول اینکه در مورد علاقه مندی، من دوست دارم مثلا در مورد حالا یه چیزی بدونم، ولای اصلا دوسش ندارم، فقط واسه اینکه اطلاعاتم بیشتر شه می خوام بدونم. پس سوال پرسیدن و اینا دلیل دوست داشتن نیست.

میشه حالتهای دیگه ای رو هم گفت واسه جمله شما تا قبل از " اما " :

خیلی خودخواه و مغرور ( خودش رو برتر از بقیه و در این مورد شما می دونه ) چیزی در شما نمیبینه که اون رو جذب کنه که جتی مثلا سوالی در مورد شما بپرسه از بقل دستیش
متاسفانه این بیماری خود برتر بینی تو کشور ما به دلایلی !! خیلی خیلی زیاده )

یا خیلی ساده، از شما خوشش نمیاد

ویا بچه هست، هنوز نفهمیده اینجور چیزا رو.

و صد البته، حرف شما در مورد دوست شدن هست یا عاشق شدن .
این دو خیلی با هم فرق دارن
( توضیحات من درمورد عاشق شدن بود )

دوست شدن اینجور چیزا رو نباید داشته باشه ( هرچند که تو ایران خب داره )
دختر می خواد خودش رو یه جوری نشون بده ( طبق ذاتش البته به چه روشی، آیا این درسته یا نه و .. اینا رو کاری نداریم ) با توجه به محیط بسته ایران دقیقا همین جمله شما پیش میاد و دلایلی که گفتم .

اوه چقدر زیاد شد حرفام
ببخشید

fatiostad

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در زمین عشقی نیست که زمینت نزند، آسمان را دریاب!
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif

ر.میرعماد

عضو جدید
به نظر من این رفتار از روی زیاد خواهیه .
و اینکه برای احساسات دیگران ارزش قائل نمیشه (یه جورای غرور همراه باحماقت)
به آدم یه حس برتری دست میده از اینکه انتخاب شده و این باعث میشه که حالا با یه اعتماد به نفس بیشتری بره وانتخاب کنه. به همین علت کم محلی میکنه. البته این نظر منه.:redface:

cutler

عضو جدید

اما
هم دخترا هم پسرا؟
راستش رو بخوای این سوالیه که هنوز خودم جواب کاملی براش پیدانکردم:smile:...........واونطور که من فهمیدم از ازل هم همینطور بوده........:smile:ولی اونطور که من این مطلب رو دنبال کردم وازیک نفر که استاد دانشگاه بود و حداقل ده تا کشور اروپایی رو رفته بود پرسیدم واون اینطوری جوابمو داد که:هر چیزی که در طبیعت وجود داره از قانون جاذبه و دافعه پیروی میکنه اگر شما چیزی را زیاد دوست داشته باشید وتمام فکرو ذکر و تمام تمرکزو تمام احساسات خود را متوجه آن بکنید این جاست که قانون جاذبه و دافعه وارد عمل میشود وشما به دوقطب همنام تبدیل میشوید وهمدیگر را دفع میکنید..........ومن از او پرسیدم مگه میشه آدم کسی رو دوست داشته باشه وبهش فکر نکنه ویا از توی قلبش بیرون کنه وبه فکرو یادش نباشه اون به من گفت:درسته ولی نباید تمام فکرو تمام احساسات و تمرکز و حواسش را متوجه آن کند هر چقدر این گونه به دنبال آن باشد او از او فراری میشود ..........

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما
هم دخترا هم پسرا؟

برو بابا حال نداری;)
عمو جون تازگیا به نظرم در مغازه نونوایی نرفتی که عاشقی یادت بره
یا احیانا سر جلسه پایان ترم ش...شت نگرفته که عاشقی یادت بره:biggrin::biggrin:

kar20

عضو جدید
برو بابا حال نداری;)
عمو جون تازگیا به نظرم در مغازه نونوایی نرفتی که عاشقی یادت بره
یا احیانا سر جلسه پایان ترم ش...شت نگرفته که عاشقی یادت بره:biggrin::biggrin:

گفتم علاقه تو هنوز به علاقه میگی عشق؟
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کجا میدونی وقتی سردی بهت علاقه داره؟؟؟

شاید لازمه که خودش‌و بگیره!!!!!!!!!!
بعضی پسرا خیلی پروا! توقع دارن وقتی میگن دوست داریم باور کنی و توام بهش بگی ولی انکه دلیل نمی‌شه! خوب داری که داشته باش!

من منظورم به کسی نیست!

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدنم ولی میگن وقتی عاشق کسی شدی سوارت میشه و وقتی سوار کسی شدی عاشقت میشه.:D
البته یه جور دیگم میگن که من اینجا نمیگمش.....هر کی میدونه منظورمو میگیره:D

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس سعی کن دیگه به کسی ابراز احساسات نکنی تا برات قیافه نگیرن !!!

kar20

عضو جدید
از کجا میدونی وقتی سردی بهت علاقه داره؟؟؟

شاید لازمه که خودش‌و بگیره!!!!!!!!!!
بعضی پسرا خیلی پروا! توقع دارن وقتی میگن دوست داریم باور کنی و توام بهش بگی ولی انکه دلیل نمی‌شه! خوب داری که داشته باش!

من منظورم به کسی نیست!

این تاپیک مال 2 هفته پیش بوده و بنده الان توی چند روز اخیر با تفکرات و مثالهایی از عشق آشنا شدم که .....................................
آره شاید شما درست بگید.

اما این رو خوب میدونم که دوست داشتن توی دوستی های امروز که با عشق بسیار فاصله داره مشمول این قوانین میشه

من هم این رو خیلی قبلا شاید تجربه کرده باشم اما مدتی زیاده که با کسی با این رویکرد ارتباطی نداشته ام و خیلی وقته ازش فاصله دارم و فقط به منزله ی یه سوال 2 هفته پیش مطرحش کردم.

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کجا میدونید من قیافه گرفتن خودمو نمیگم

:warn::que::warn::que::warn:

بنده ام جنابعالیو عرض نکردم. گفتم شما دیگه سعی کن به کسی ابراز احساسات نکنی تا کسی دیگه خودشو برای شما نگیره و ناز کنه !!!
.
.
.
.
مگه میشه کسی برای خودش قیافه بگیره ؟!!! :w05:

kar20

عضو جدید
بنده ام جنابعالیو عرض نکردم. گفتم شما دیگه سعی کن به کسی ابراز احساسات نکنی تا کسی دیگه خودشو برای شما نگیره و ناز کنه !!!
.
.
.
.
مگه میشه کسی برای خودش قیافه بگیره ؟!!! :w05:

هرچند مواردی از این مورد هم یافت شده
اما
منظورم برای دیگران بود و هدفم شاید نقد کردن خودم؟
منظورتون رو از (بنده هم جنابعالی رو عوض نکردم ) متوجه نشدم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک مال 2 هفته پیش بوده و بنده الان توی چند روز اخیر با تفکرات و مثالهایی از عشق آشنا شدم که .....................................
آره شاید شما درست بگید.

اما این رو خوب میدونم که دوست داشتن توی دوستی های امروز که با عشق بسیار فاصله داره مشمول این قوانین میشه

من هم این رو خیلی قبلا شاید تجربه کرده باشم اما مدتی زیاده که با کسی با این رویکرد ارتباطی نداشته ام و خیلی وقته ازش فاصله دارم و فقط به منزله ی یه سوال 2 هفته پیش مطرحش کردم.
بعضی ادما لیاقت ندارن!!!!!!!!!!

mahan 2

عضو جدید
یه بار یکی بهم ابراز علاقه کرد ... من سریع رفتم (انگار دست خودم نبود ) یه چیزی تو مایه های فرار یا...
اون موقع 17+ یا - بودم.:cool: