آخی الهی بمیرم دستتو سوزوندی ( میگم ترقه بازی نکن این میشه)

PESARE IRAN

عضو جدید
کاربر ممتاز

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
ووواي اينقدر حال ميده ترقه بازي من كه كلي خنديدم تازه اومدم خونه هيچ كارمم نشد اين طفليم ياد نداشته كه دستش سوخته

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
ووواي اينقدر حال ميده ترقه بازي من كه كلي خنديدم تازه اومدم خونه هيچ كارمم نشد اين طفليم ياد نداشته كه دستش سوخته

باشگاه خلوت بود همه رفته بودن ترقه بازی!!!!!!!!!!!!!!!!خدارو شکر که سالمین امیدوارم اتفاق بدی برای دوستانمون نیفته

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشگاه خلوت بود همه رفته بودن ترقه بازی!!!!!!!!!!!!!!!!خدارو شکر که سالمین امیدوارم اتفاق بدی برای دوستانمون نیفته

نه همه مواظبن من كه خانوادگي ميرم جا خونمون ي رسم قديمي از رو اتيش ميپريم نه كه نارنجك بزنيم

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)
نه همه مواظبن من كه خانوادگي ميرم جا خونمون ي رسم قديمي از رو اتيش ميپريم نه كه نارنجك بزنيم

پس خوبه خدا روشکر اگه خود مشهد هستین هروقت رفتین حرم سلام مارو به امام رضا برسونین خیلی ممنون میشم ازت

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو راهنمایی قرار بود شعار بدن و راهپیمایی کنن

نه بابا كسي از اين جراتا نداره اينقدر كه شلوغ بود داداشام با دوستاشون رفتن 600 دستگاه ميگن اونجا بهتره هنوزم هست اما راهنماي و سجاد ما اومديم تموم شد

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)

پس خوبه خدا روشکر اگه خود مشهد هستین هروقت رفتین حرم سلام مارو به امام رضا برسونین خیلی ممنون میشم ازت

چشم هتمن عزيز دلم
من هر وقت ميرم حرم واسه همه بچه هاي باشگاه دعا ميكنم.بيا اينجا خوشحال ميشيم..

tahe-t

عضو جدید
الاااااااااااااااااااااااااااااااااااهی من فدااااااااااااااااااااش چقد نااااااازه...:w34::w38:

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای جونم چقده خوشگله!!!!!!!!!!!!!گفتم حتما باید یه چیزی باشه که تو میگی بمیرم الهی!

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخی...............
نازی...........
چقدر قشنگه.............
بچه ی به این خوبی که ترقه بازی نکرده.........:heart: