زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سیلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم:gol:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اشک منو هم در اورده....:cry:
جواب پیامای اینجا رو نمیده....
جواب اس مسامو نمیده....
بعدش هم ادعا داره من متخصص باغبانیم...یه نهالستان کوچولو دارم.... دوست دارم....عاشقتم.. دیوونتم....برات میمیرم
:D.....بحث چی بود... یادم رفت...... اهان اس مس الوئه ورا...
میگم الوئه ورام برگاش نازک و شکننده شده.. خم میشن....و داره علفی و نازک میره بالا... چه کارش کنم میگه :::
خودت متخصصی دیگه ======> خشکش کن

بعد که اگه خشک شد...میگه این که چیز تازه ای نیست... عادته...تخصصته....

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
شاعر میگه:
مامانم گفته به من دست تو دماغت نکنی...:D;)

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام به روی ماهت ...

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشک منو هم در اورده....:cry:
جواب پیامای اینجا رو نمیده....
جواب اس مسامو نمیده....
بعدش هم ادعا داره من متخصص باغبانیم...یه نهالستان کوچولو دارم.... دوست دارم....عاشقتم.. دیوونتم....برات میمیرم
:D.....بحث چی بود... یادم رفت...... اهان اس مس الوئه ورا...
میگم الوئه ورام برگاش نازک و شکننده شده.. خم میشن....و داره علفی و نازک میره بالا... چه کارش کنم میگه :::
خودت متخصصی دیگه ======> خشکش کن

بعد که اگه خشک شد...میگه این که چیز تازه ای نیست... عادته...تخصصته....
:biggrin::cool::D

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سر برم ببینم چند تا مدیر حاضر هستن
بيشترين تراكم كاربري در سايت 1,689 کاربر در 2009/12/15 و ساعت 09:44 PM بوده است.
kaghaz rangi, * فریبا *, *3pehr*, *mana, 1ali1, 2&2, 22mesam, 3D Art, 73-anonymous, 86412740152, A.S.Roma, a2002reza, abdolghani, abdollahi_d_m, AFROO, afsoon6282+, aftab, ajamian, Ali-Electronics, amin1365, amin_nimr, amir khajvand, amirs1987, ansarweb, atena_2019, barg, behnam5670, b_fadaie, chafgir, chiefengineer, com928, d.msi, DELTASADRA, ebliise_piir, elaheh_, eskan, farda_65, farid_ghasemi, faryadesard, gole yakh_archi, H A M I D+, hacker boy, hadi_ghorbani, haisa, hamed/s, hamid takro+, hamid15, hami_sani, honey 86, hooman.m.m, hosseinassar, jabr, je30, jentleman_arch, jeny02, jessica, kaneh, khosrojerdi88, leily89, Lillian, M&SH, m31363, mahdi.E, mahsa_sh5620, maryam_th, maysam4, melad.p, memari_love, MEN, Mj na, mold_silver, mostafanokhodian, mo_amin, msn_syst3m, nader_telecom, navidsaket, Nima_r, Nimitzo, nobody!, noirgalaxy, noom, parandi2, parisa06, physics9, piton, plant, R@mtin.eng, RAMIN.EMADI, rezareza13, reza_pa48, rofi20012003, roonash, Saber-jojo, sakineh, SASE, shahedeh, shahryar14, shamimi, shanli, shirin_asal, silenta+, sima2009, sohila200, Soofia, sp2_sp, tak2750, tatu_lover1366, under, User Name, كربلايي حسام, مهرومهتاب, مهسا جونور, میقات, ماکزیمم, محمد سینا, محدثه صداقت, مرمت گر جوون+, کوروش هخامنشی, گل صنم, گندم طلایی+, venous_20+, zadshafagh, Zaneti, ziarifar, zoro.cut, ارمیامهاجر, بهار20, بهترین دوست, باغبان 65+, رضاجیگرک, سپهرگستر

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده یه دقیقه نتم قطعید 3 صفحه اومدید جلو ...
.
همتون اشتباه گفتید!
شاعر میگه:
.
پسر نوح با بدان بنشست
الان برو زندگیشو ببین میگن پرادو خریده!

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرمنده یه دقیقه نتم قطعید 3 صفحه اومدید جلو ...
.
همتون اشتباه گفتید!
شاعر میگه:
.
پسر نوح با بدان بنشست
الان برو زندگیشو ببین میگن پرادو خریده!

از همون شاعره که....

جدا؟
اما ما نون حروم از گلومون پایین نمیره...

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راسته هتل ها به دخترای مجرد اتاق نمیدن؟؟؟؟

باید نامه از دادگاه ببره:eek:گواهی از پدرش.. یه چیزی تو این مایه ها...
اما وجدانا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه دختر تنها یه شب یه جایی گیر افتاد و هیچ کس هم نداشت... هتل راش نده... بعد میگن چرا دخترا خراب میشن... خیلی بدم امد...:razz:

بالا