adsl

NILUFAR2

عضو جدید
adsl ام از دیروز وصل نمی شه! چراغ adsl رو مودم ثابت نمی شه! مشکلش چی می تونه باش! از خط مرکز نیست! تو سیستم چی رو باید چک کنم؟؟؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
adsl ام از دیروز وصل نمی شه! چراغ adsl رو مودم ثابت نمی شه! مشکلش چی می تونه باش! از خط مرکز نیست! تو سیستم چی رو باید چک کنم؟؟؟
ما هم بعد یکسال همین مشکلو داشتیم شرکت زیربار نمیرفت میگفت مشکل از سیم کشیتونه!! باید سیم کشی عوض بشه!
ولیاخرشم به نتیجه نرسیدیم که مشکل از کجاست!

NILUFAR2

عضو جدید
ما هم بعد یکسال همین مشکلو داشتیم شرکت زیربار نمیرفت میگفت مشکل از سیم کشیتونه!! باید سیم کشی عوض بشه!
ولیاخرشم به نتیجه نرسیدیم که مشکل از کجاست!
آره! این شرکته هم زیر بار نمی ره! میگه باید برق کار بیارین و سیم کشی تون و عوض کنید!!! ولی تا 2 روز پیش با همین سیم کشی داشت وصل می شد! چی کار کنم من؟؟؟؟؟
انتخاب واحدم و که زدم داغون کردم... با این دیال آپ...

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره! این شرکته هم زیر بار نمی ره! میگه باید برق کار بیارین و سیم کشی تون و عوض کنید!!! ولی تا 2 روز پیش با همین سیم کشی داشت وصل می شد! چی کار کنم من؟؟؟؟؟ انتخاب واحدم و که زدم داغون کردم... با این دیال آپ...
pas bara shomam hamino goftan!! pas ehtemalan dge dorost nmishe!!adsl che sherkatie?ma ke gheidesho zadim raftim wimax gereftim, gheymata farghe chandani nadaran..

NILUFAR2

عضو جدید
pas bara shomam hamino goftan!! pas ehtemalan dge dorost nmishe!!adsl che sherkatie?ma ke gheidesho zadim raftim wimax gereftim, gheymata farghe chandani nadaran..
پویش نته!!!! نه!!!!! تو این نوار زیره کامپیوتر یه علامت تعجبی داره! می گم شاید مشکل از سیستم باشه!!!! ینی خدا کنه این طوری باشه! روش که نگه می دارم می نویسه downloading updates:2%

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
on alamat ke vaghti natoone connect beshe hamishe hast,age moshkel az pc bashe vaghti pc khamooshe bayad betone vasl beshe

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ma ke kari natonestim bokonim, kolan raftim soraghe nete bi sim..jalebtaresh ine ke chand rooz ye bar ya hata shaba vasl mishe!! age injoori shod fatehasho bekhoon

NILUFAR2

عضو جدید
ma ke kari natonestim bokonim, kolan raftim soraghe nete bi sim..jalebtaresh ine ke chand rooz ye bar ya hata shaba vasl mishe!! age injoori shod fatehasho bekhoon
کلا نا امیدم کردی که!!! نت بی سیم هم مودم می خواد؟؟؟؟؟ آخه کلی پولشو دادم حالا هیچ!!! ینی چی؟؟؟؟:mad:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
man tajrobe khodemono goftam,bara shoma momkene moshkelesh chize dge bashe mitooni sim keshio avaz koni bebini chi mishe...vali age bade chand rooz didi on chizayi ke goftam etefagh oftad yani hamon moshkele maro dari

NILUFAR2

عضو جدید
اگه کلا ثابت نمیشه احتمالا یکی از اتصالاتون مشکل داره
اما اگه گاهی ثابت میشه گاهی نه ماله اپراتوره
شرکتتون؟؟؟
کلا ثابت نمی شه! سیم تلفن و کلا چک کردم مشکل نداره!پویش نت! چی کار کنم حالا!؟؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
پویش نت!!!
تو نت ورک کانکشنتون برین و لوکال فعالتون رو انتخاب کنین ببینین سمت چپ آی پی آدرس چیه البته یه خورده روش ثابت بمونین ببینین تغییری میکنه!!!

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

ما هم هر از چند گاهیی همین مشکل رو داریم ...ولی به یک تلفن ساده مشکل بر طرف شده ....
من شماره تلفن پویش نت رو ندارم ....
من که خودمم از پارس انلاین اشتراک میگریم (02182201 )
شما نیز اگر شماره تلفن مستقیم تهران رو پیدا کنید و مشکلتونو بگید مطمئن باشید مشکلتون حل میشه ...ولی اگر همش به شهرستان زنگ میزنید هیچ وقت مشکلتون حل نمیشه ..
فقط به تهران زنگ بزنید

یه راه حل دیگه این است :
که به اداره مخابرات شهرستان یا همین تهران مراجعه کنید و ازشون بپرسید که ایا برای خط من اشتراک ای دی اس رو فعال کردید یا نه ..
ممکنه شرکت ارائه دهنده اییترنت این کد رو فعال نکرده باشد ...

یه راه دیگر :
نویز گیر در سر راه مودم نصب کردید ؟؟؟ به این دقت کن که باید سیمهایی که به تلفن ومودم وصل میشن از درگاه مخصوص خودشون در نویز گیر وصل باشن

NILUFAR2

عضو جدید
ما هم هر از چند گاهیی همین مشکل رو داریم ...ولی به یک تلفن ساده مشکل بر طرف شده ....
شما نیز اگر شماره تلفن مستقیم تهران رو پیدا کنید و مشکلتونو بگید مطمئن باشید مشکلتون حل میشه ...ولی اگر همش به شهرستان زنگ میزنید هیچ وقت مشکلتون حل نمیشه ..
فقط به تهران زنگ بزنید

یه راه حل دیگه این است :
که به اداره مخابرات شهرستان یا همین تهران مراجعه کنید و ازشون بپرسید که ایا برای خط من اشتراک ای دی اس رو فعال کردید یا نه ..

یه راه دیگر :
نویز گیر در سر راه مودم نصب کردید ؟؟؟ به این دقت کن که باید سیمهایی که به تلفن ومودم وصل میشن از درگاه مخصوص خودشون در نویز گیر وصل باشن
نویز گیر داره! ای دی اس ال و فعال کردن تا چند روز پیش وصل می شد! اما شماره تهران....؟؟؟؟ تلاشمو می کنم پیداش کنم! ممنون از راهنماییتون

NILUFAR2

عضو جدید
فقط به تهران زنگ بزنید

یه راه حل دیگه این است :

یه راه دیگر :
پویش نت رو هم که تو گوگل سرچ می کنم ، فقط شهرستان خدمون می آد....! خیلی جالبه×:confused: شما یادتون نیست چی کار می کنید که خوب می شه!!؟

NILUFAR2

عضو جدید
iهنوز درس نشده! 4 تا شماره تلفن دادن! همه به هم پاس می دن و می گن مشکل نداره! دیگه نمی دونم چی کار کنم! کلا 10 -15 روز ازش استفاده کردم. مودم هم سالمه! فقط می تونم بگم راضی نیستم بابت پول هایی که دادم! 30000 شارژ برای سه ماه! 13000پول نصب به مخابرات ، 35000 تومان پول مودم و 15000 پول نصب مودم فک کنید!

behzadk2019

کاربر ممتاز
iهنوز درس نشده! 4 تا شماره تلفن دادن! همه به هم پاس می دن و می گن مشکل نداره! دیگه نمی دونم چی کار کنم! کلا 10 -15 روز ازش استفاده کردم. مودم هم سالمه! فقط می تونم بگم راضی نیستم بابت پول هایی که دادم! 30000 شارژ برای سه ماه! 13000پول نصب به مخابرات ، 35000 تومان پول مودم و 15000 پول نصب مودم فک کنید!

من بازم میگم مودم رو به جایی وصل کن که سیم مخابرات وارد خونه شده ...ببین اونجا فعال میشه یا نه ...اگر نشد اشکال از مخابراته ....

شما مطمئنی که هنوز چراغ اشتراکتون تو مخابرات روشنه ....بعضی موقعا از بدشانسی یهویی از مخابرات قطع میشه ..انوقته که هر کاری کنید مودم روشن نمیشه

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

سلام

اگه از شرکت پویش نت مطمئنید که مشکل از اونا نیست فقط و فقط مشکل از مخابرات منطقه تونه
منم همین مشکلو داشتم یک هفته تمام هر چی زنگ میزدم شرکت میگفت مشکل از ما نیست برید سیم کشی ساختمون تونو چک کنید:confused:...دیدم اینطوری نمیشه در عرض دو روز که سیم کشی خراب نمیشه رفتم مخابرات مشکلمو در میون گذاشتم اونا هم گفتن بررسی میکنن و خداییش یک ساعتم نشد درستش کردن
مال شما هم همینه از مخابراته

NILUFAR2

عضو جدید

سلام

اگه از شرکت پویش نت مطمئنید که مشکل از اونا نیست فقط و فقط مشکل از مخابرات منطقه تونه
منم همین مشکلو داشتم یک هفته تمام هر چی زنگ میزدم شرکت میگفت مشکل از ما نیست برید سیم کشی ساختمون تونو چک کنید:confused:...دیدم اینطوری نمیشه در عرض دو روز که سیم کشی خراب نمیشه رفتم مخابرات مشکلمو در میون گذاشتم اونا هم گفتن بررسی میکنن و خداییش یک ساعتم نشد درستش کردن
مال شما هم همینه از مخابراته
آخه مخابراتم می گه ما همه چی و چک کردیم. مشکل از ما نیست!!!!

NILUFAR2

عضو جدید
من بازم میگم مودم رو به جایی وصل کن که سیم مخابرات وارد خونه شده ...ببین اونجا فعال میشه یا نه ...اگر نشد اشکال از مخابراته ....

شما مطمئنی که هنوز چراغ اشتراکتون تو مخابرات روشنه ....بعضی موقعا از بدشانسی یهویی از مخابرات قطع میشه ..انوقته که هر کاری کنید مودم روشن نمیشه
مخابرات می گه همه چیز سر جاشه !!!!

behzadk2019

کاربر ممتاز
مخابرات می گه همه چیز سر جاشه !!!!

یه چیز دیگه ..... من یه بار مودمم قطع شد ...زنگ زدم تهران ..ولی بازم حل نشد ....خیلی تلاش کردم ..اخه انتخاب واحد داشتم ....زنگ زدم بازم تهران ..گفتم که انتخاب واحد دارم .....بعدش گفت شماره تلفن رو بگو ..منم گفتم ....

شما زنگ بزن تهران ....بهشون بگو میخام ببینم مقدار نویز خط تلفنم چه قدره ..... یه حد معینی داره ...و قتی از اون حد بره بالاتر نمیتونه وصل شه به نت ...... اگر از اون حد بالاتر بود ..پس یه جایی از خطوط داخل ساختماتون اتصالی پیدا کرده .......
ولی وقتی گفت اینقدره نوِیز تلفن ..ازش سوال کنید که عادی هست یا نه .....

اگر نمیدونستن که عادی هست یا نه ....بگید من براتون میپرسم ..خبرتون میکنم

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم موقعی که در ایران بودم برای مدتی کم چنین مشکلی داشتم
هرچقدر با شرکت تماس گرفتیم مشکل را گردن نمیگرفتند
گفتند از مودمه . گفتیم با چند مودم دیگه تست کردیم
گفتند از کارت شبکه ست . گفتیم شبکه نصب است و مشکلی نداره
آخر سر دیدند از همه راهها به بن بست رسیده اند دست گذاشتند رو سیم کشی
هرچقدر گفتیم ممکن نیست مشکل از سیم کشی باشه گفتند نمیشه که نمیشه . مشکل شما از سیم کشی است و والسلام
پدرم هم رفت سیم کش آورد و کل سیم کشی خط تلفن رو عوض کرد و سیمهای شیلد دار هم خرید
سیمهایی که اگه دور و اطرافش میدان الکتریکی هم باشه نویز نمیگیرند و بارون هم روشون تاثیری نداره
دوباره تماس گرفتیم گفتیم مشکل ما چی شد ؟ . گفتند از سیم کشی است :D
بعد که گفتیم سیم کشی ما مال 5 ساعت پیش است و سیمها هم همه شون دارای محافظ و شیلد هستند ، کلی از خودشان شرمندگی درکردند :D
آخر سر مشخص شد که اصلا adsl رو وصل نکرده اند :biggrin: