خدا به هممون رحم کنه

Atheist

عضو جدید
بهترین راه برای خروج از کشور که تضمینی هم هست اینه که برید تو نمایشگاه کتاب یه پلاکارد مرگ بر دیکتاتور هم بگیرید دستتون. یه لباس سبزی چیزی هم بپوشید. درجا برادران قاتل سپاهی میگیرن میبرن کهریزک بعد از اون هم یه مدت نوشابه میل میکنیم و بعد آزاد میشیم میریم هر خراب شده ای که دوست داشتیم پناهنده میشیم. من که قراره جمعه پروژم رو اجرایی کنم. دیگه از این دری وری ها خسته شدم.

ترمه جون

عضو جدید
بهترین راه برای خروج از کشور که تضمینی هم هست اینه که برید تو نمایشگاه کتاب یه پلاکارد مرگ بر دیکتاتور هم بگیرید دستتون. یه لباس سبزی چیزی هم بپوشید. درجا برادران قاتل سپاهی میگیرن میبرن کهریزک بعد از اون هم یه مدت نوشابه میل میکنیم و بعد آزاد میشیم میریم هر خراب شده ای که دوست داشتیم پناهنده میشیم. من که قراره جمعه پروژم رو اجرایی کنم. دیگه از این دری وری ها خسته شدم.

تنها نرو منم میام.

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
جمعه كه ديگه نمايشگاه تموم ميشه! :surprised:

Atheist

عضو جدید
جمعه كه ديگه نمايشگاه تموم ميشه! :surprised:
نه بابا. جمعه هم هست دیگه. روز آخرشه. مگه نه ؟ :surprised:
من با کلی آدم جمعه قرار دارم ها :cry::cry::cry:
من گور ندارم که کفن داشته باشم.
اشکال نداره گرفتنم سیگار برسونید.

باشه خودم سیگارت رو تامین میکنم. :smile:
ولی خوب یادت باشه قبل از اینکه بیای دارائی هات رو تقسیم کنی. :cry:

ترمه جون

عضو جدید
باشه خودم سیگارت رو تامین میکنم. :smile:
ولی خوب یادت باشه قبل از اینکه بیای دارائی هات رو تقسیم کنی. :cry:[/QUOTE]

همه ی قبض هایم برای تو.
دیگه چیزی ندارم.

ترمه جون

عضو جدید
راستی اینم ترفند خوبیه که ملت یادشون بره مجسمه های برنزی به اون عظمت کجا غیب میشن.

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگیم دیگه عادت کردیم به شنیدن این خبرها.
یاد یه شعر از خواجه شمس الدین افتادم.حافظ عزیز.

واعظان کین جلوه در محراب و منبر میکنند
چون بخلوت میروند آن کار دیگر میکنند

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس
توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می کنند

گوئیا باور نمیدارند روز داوری
کاین همه قلب و دغل در کار داور می کنند

یا رب این نو دولتان را با خر خودشان نشان
کاین همه ناز از غلام ترک و استر می کنند

MaFia

عضو جدید
حرف امام جماعته رو شنيدين ؟

مردم جانشان به لبشان رسيده از اين بد حجابي !!

اي الهي واريكوسل بگيري بميري !! مرتيكه ي وطن فروش بي شرف فك كرده مردم خرن...

كسايي كه اونجا چهار زانو نشستن و به حرفاش گوش ميدن چند حالت دارن
1 - نظامي بودن ( هوايي ، انتظامي ؛ سپاه و ... ) كه سر كار بي انضباطي و تاخير و غيبت داشتن و اسمشون رد شده واسه نماز جمعه ، به عنوان تنبيه . ( ايني كه ميگم رو از يك نظامي سوال كنيد ببينيد صحت داره گفتم يا نه !! )

2- خانواده شهدا..!
3- پير مرد هاي بيكار
4 - مردم علاف !!

بعد يك مشت خزعبلات ميكنن توي گوش اينا كه آره فلان مصوبه چرا اجرا نشد جانمان به اينجا رسيده...

ترمه جون

عضو جدید
حرف امام جماعته رو شنيدين ؟

مردم جانشان به لبشان رسيده از اين بد حجابي !!

اي الهي واريكوسل بگيري بميري !! مرتيكه ي وطن فروش بي شرف فك كرده مردم خرن...

كسايي كه اونجا چهار زانو نشستن و به حرفاش گوش ميدن چند حالت دارن
1 - نظامي بودن ( هوايي ، انتظامي ؛ سپاه و ... ) كه سر كار بي انضباطي و تاخير و غيبت داشتن و اسمشون رد شده واسه نماز جمعه ، به عنوان تنبيه . ( ايني كه ميگم رو از يك نظامي سوال كنيد ببينيد صحت داره گفتم يا نه !! )

2- خانواده شهدا..!
3- پير مرد هاي بيكار
4 - مردم علاف !!

بعد يك مشت خزعبلات ميكنن توي گوش اينا كه آره فلان مصوبه چرا اجرا نشد جانمان به اينجا رسيده...

1.تایید شد.
2.تایید شد
3.تایید شد
4.تایید شد.

اما میترا جون خر کم نیست.میدونی چی میگم.امروز کرج بودم عینهو پشگل پلیس ول بود تو شهرتون.بی پدرا همچین به سیگارم زل میزدن انگار دارم درخت ماری جوانا میکشم.

بالا