هوافضا رو از من نگيريد

fly in sky

عضو جدید
سلام دوستان
من براي انتخاب رشته هوافضا خيلي تحت فشارم به خاطر اينكه:

ميگن 90درصد جاهايي كه در اين زمينه كار ميكنن نظامين و زير نظر وزارت دفاع و من اصلا از كاراي نظامي خوشم نمياد و بيشتر زمينه هاي فضايي و هواپيما و هليكوپترو دوست دارم

دوم گزينش براي كاره

سوم ميگن امكان كار خصوصي كردن تو اين رشته تقريبا وجود نداره و نياز به سرمايه خيلي زيادي داره

لطفا اگر اطلاعات مفيدي داريد برام بنويسيد
ممنون:(

hamed775

عضو جدید
سلام
اولا : راست میگن.بیشتر جاهایی که تو این زمینه ها کار میکنن یا وابسته به صنایع دفاع هستن یا اگه خصوصی باشن باز هم وابسته اند.
در زمینه ماهواره و فضا ،سازمان فضایی(وابسته به وزارت ارتباطات) هم هست که متولی امور مربوط به ماهواره های عموما غیر نظامی با کاربرد های مخابراطی و ... است.که واسه ارشد هم دانشجوی بورسیه میگیره.
یه شرکت نیمه خصوصی هم هست که وابسته به نیروی هوایی س پ ا ه هست و تو کار هواپیماهای دو نفره و تفریحی و ... کار میکنه.

خلاصه اینکه خیلی حق انتخاب نداری چون هنوز بازار کار هوافضا تو ایران اون تنوع لازم رو نداره و خیلی ازین جاهایی که گفتم رو هم باید با کلی پارتی بری توش.

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من براي انتخاب رشته هوافضا خيلي تحت فشارم به خاطر اينكه:

ميگن 90درصد جاهايي كه در اين زمينه كار ميكنن نظامين و زير نظر وزارت دفاع و من اصلا از كاراي نظامي خوشم نمياد و بيشتر زمينه هاي فضايي و هواپيما و هليكوپترو دوست دارم

دوم گزينش براي كاره

سوم ميگن امكان كار خصوصي كردن تو اين رشته تقريبا وجود نداره و نياز به سرمايه خيلي زيادي داره

لطفا اگر اطلاعات مفيدي داريد برام بنويسيد
ممنون:(

سلام........

میدونم رشته ی دوست داشتنی و خوبیه ولی احتمالا مشکل کار خواهی داشت....... رشته ای انتخاب کن که توش نون باشه.......:gol:

fly in sky

عضو جدید
سلام........

میدونم رشته ی دوست داشتنی و خوبیه ولی احتمالا مشکل کار خواهی داشت....... رشته ای انتخاب کن که توش نون باشه.......:gol:

از ابراز همدرديت ممنون.اما به نظرت يه رشته اي كه مي خواي يه عمر باهاش زندگي كني فقط با نون داشتن راضيت ميكنه ؟زجر نمي كشي از بي علاقگي؟
در ضمن اگه اطلاعاتي راجع به اين رشته تو خارج از كشور داري ممنون ميشم برام بنويسي;)

بالا