پرند

minerva

عضو جدید
از همتون ممنونم...امیدوارم روزی بیاد که خبر سلامتی الهه رو بهتون بدم...........
من به این ایمان دارم که اگه خدا بخواد الهه حالش خوب می شه...به این ایمان دارم که اگه خدا بخواد سرنوشت الهه و خانوادش تغییر می کنه...به این ایمان دارم که اگه خدا بخواد کوه مشکلات از سر راهشون برداشته می شه...ولی به این ایمان ندارم که خدا بخواد:crying:

gtrfjn

عضو جدید
minerva امیدوارم حال دوستت خوب بشه تا چی قسمتش باشه لوسمی مریضی سختیه.

مرتضی هفته پیش دکتر شهرام یار گفت که این هفته سه شنبه اعلام میکنه در ضمن احتمال کوئیز تو سه شنبه بالاست آماده باش.
دوستان این اقای دکتر شهرامیار چه جور استادیه ریاضیات مهندسیو خوب میگه ؟؟؟ادکتر رستگاری بهتره یا این؟؟؟کلا ریاضیات مهندسیو کی بهتر میگه از بین رستگاری دهقان و شهرام یار؟؟؟

morteza_mousavi

عضو جدید
آخرین خبر:

دانشگا میخاد یه کار مثبت انجام بده و برای جمعه برنامه کوهنوردی گزاشته
من ثبت نام کردم (چندتا از بچه ها هم همینطور)
تا 3 شنبه مهلت دارید ببرای رنامه صفاسیتی ;);););)

ramin_k

عضو جدید
دوستان این اقای دکتر شهرامیار چه جور استادیه ریاضیات مهندسیو خوب میگه ؟؟؟ادکتر رستگاری بهتره یا این؟؟؟کلا ریاضیات مهندسیو کی بهتر میگه از بین رستگاری دهقان و شهرام یار؟؟؟
ریاضی مهندسی رو فقط دهقان میگه و محمدی البته ترم قبل رهبری هم بود که دهقان گفت عمرا دیگه بهش این درس رو بده رستگاری ارائه نمیده.اگه تو سیستم برای درسای پایه دیدی نوشته شهرام یار همون دهقانه ولی اگه طراحی اجزا و مقاومت 2 (فعلا این ترم)... دیدی شهرام یاره.
چون همه مجبورن از جزوه دهقان درس بدن خودش بهتر از همس البته تو پرتال به اسم شهرام یاره
دکتر شهرام یار واقعا استاده درس دادنش عالیه....اگه چرت ترین سوال رو هم ازش بپرسی با حوصله جواب میده...اما میگن امتحاناش سخته و اوپن بوک،نمره الکی هم نمیده

ramin_k

عضو جدید
دانشگا میخاد یه کار مثبت انجام بده و برای جمعه برنامه کوهنوردی گزاشته
من ثبت نام کردم (چندتا از بچه ها هم همینطور)
تا 3 شنبه مهلت دارید ببرای رنامه صفاسیتی ;);););)
دانشگاه...صفا سیتی...!!!؟؟؟ فکر نکنم خوش بگذره بیشتر باید شبیه اردوی کار اجباری....عذاب صبح روز جمعه....بیگاری.....اینا باشه
در ضمن مگه دانشگاه کدوم کارش خوب بوده که این یکیش خوب باشه.
حتما تمام تیم حراست و نگهبانی و اینا هم میان بگن :اول کارت های دانشجوییتون رو نشون بدین :biggrin:آقا این چیه پوشیدی..این کارو نکن....اون کارو نکن....وای سیگار تو شماره دانشجوییت چنده و...از این حرفا...

gtrfjn

عضو جدید
دانشگاه...صفا سیتی...!!!؟؟؟ فکر نکنم خوش بگذره بیشتر باید شبیه اردوی کار اجباری....عذاب صبح روز جمعه....بیگاری.....اینا باشه
حتما تمام تیم حراست و نگهبانی و اینا هم میان بگن :اول کارت های دانشجوییتون رو نشون بدین :biggrin:آقا این چیه پوشیدی..این کارو نکن....اون کارو نکن....وای سیگار تو شماره دانشجوییت چنده و...از این حرفا...
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

aftab

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به این ایمان دارم که اگه خدا بخواد الهه حالش خوب می شه...به این ایمان دارم که اگه خدا بخواد سرنوشت الهه و خانوادش تغییر می کنه...به این ایمان دارم که اگه خدا بخواد کوه مشکلات از سر راهشون برداشته می شه...ولی به این ایمان ندارم که خدا بخواد:crying:
من براش دعا می کنم.نگران نباشین
واقعیت اینکه تو زندگی مشکلاتی پیش می یاد که فقط باید از خدا بخوایم بهمون تحمل و صبر بده.
خدا از خیلی از اتفاقات آینده ما خبر داره.اون برای همه بهترین رو می خواد.شاید بنظر ما خیلی از اتفاقات بد باشه

gtrfjn

عضو جدید
انسان با امیده که زندست...امید همواره با انسانها معنی پیدا میکنه پس امیدوار باش و به خانوادشم بگو امیدوار باشن...همیشه امکان پیشرفت و حرکت به سوی بهبودی هست

dimah_azer

عضو جدید
می دونستم اینجا اینجوری میشه

زودتر راپرت می دادم تا *****ش کنن ،

بابا کی اینجا رو باز کردن ؟ یه بوقس هم برا من می زدید
ماشالله چقدر هم اکتیو شدید ، قبلا ها که جونتون بالا میومد تا یه پست بدید،

تولد بوده منو خبر نکردید ؟ نامردا ؟ چطور دلتون اومد بدون من تفلد بگیرید ؟ هان هان ، اون نامرد سیبیل فابریک که اب شنگ... باقی مونده ر واورده بود دانشگاه ، تا میل کنه ، ای نامرد

کلا دعا می کنم همتون ذوب شدید، شیر دریایی بهتون حمله کنه، اوتوبوسی که داره می برتتون خونه تو راه پنجر شه، دهقان به جای 1و30 دقیقه 2 ساعت بهتون درس بده ، استاد "ق" هیچ وقت براوت غیبت نکنه،
هیتمن خفتتون کنه،

dimah_azer

عضو جدید
انسان با امیده که زندست...امید همواره با انسانها معنی پیدا میکنه پس امیدوار باش و به خانوادشم بگو امیدوار باشن...همیشه امکان پیشرفت و حرکت به سوی بهبودی هست

"یه چیز ادمو به مرز جنون می کشونه اونم امیده "

جمله ای معروف از فیلمی معروف که خود فیلم جمله رو نقض کرد ،

حتما تمام تیم حراست و نگهبانی و اینا هم میان بگن :اول کارت های دانشجوییتون رو نشون بدین آقا این چیه پوشیدی..این کارو نکن....اون کارو نکن....وای سیگار تو شماره دانشجوییت چنده و...از این حرفا...

جالب اینجاست که

دشت هویچ که بد مسیره برا دختراس

اهار خوش مسیر برا پسر ها ،

خیلی باهاله ، فکر کنم دانشگاه دیده جمعیت دخترا زیاد شده ، ............

-------------> اینا رو ولللش ، یه بار یه برنامه ردیف کنیم خودمون بریم ، مختلط مختلط ، سیبیلو ها با ریشو ها

مورتضی هم که ماشین داره فکر کنم همه توش جا شیم (* ماشین نیست که کشتیه، با تو دودزی)

minerva

عضو جدید
بازم من اومدم اینجا از کار افتاد، بچه ها به این دو جا یه سر بزنید

http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=172436

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8901181603
سلام...ممنون که گفتید:smile:
در مورد اولی باید بگم منم از یکی از دوستانم که توی کاناداست همچین چیزی رو شنیده بودم ولی خیلی خیلی کامل تر...به نظرم دختره روانیه...چون (حرف های غیر معمولش )خیلی زیاد بود...البته شاید نظر من درست نباشه...شما اگه خودتون متن کامل حرف های که دختره زده رو بخونید می فهمید من نظرم درسته یا...
در مورد دومی هم حرفی ندارم بزنم...

minerva

عضو جدید
به قول کارل گوستاویونگ تا زمانی که چیزی را نپذیریم نمی توانیم تغییرش دهیم.محکوم کردن آزاد نمی کند,سرکوب می کند.

minerva

عضو جدید
من براش دعا می کنم.نگران نباشین
واقعیت اینکه تو زندگی مشکلاتی پیش می یاد که فقط باید از خدا بخوایم بهمون تحمل و صبر بده.
خدا از خیلی از اتفاقات آینده ما خبر داره.اون برای همه بهترین رو می خواد.شاید بنظر ما خیلی از اتفاقات بد باشه
آره خوب قبول دارم...فکر کنم توی سوره ی بقره بود همچین آیه ای داشتیم چه بسیار چیزهایی که فکر می کنیم خوبه اما بده و چه بسیار چیزهایی که ما فکر می کنیم بده اما خوبه...(ترجمش دقیقا این نیستااا...یادمه همچین معنی داشت)
خواهشا برای دوستم دعا کنید...اگه سلامتیش رو بدست بیاره قول می دم یه شیرینی درست حسابی این جا بدم...

minerva

عضو جدید
ممنون...من هم امید دارم که خوب شه...حرف شما من رو یاد این جمله نیچه انداخت:
باید دنبال شادی ها گشت,چرا که غم ها خودشان ما را پیدا می کنند.

ramin_k

عضو جدید
بابا این دختره عجب اوسکولیه
شاید هم خیلی باهوشه همچین کتابی نوشته که ملت رو اوسکل کنه کتابشو بخرن میلیاردر شه
شاید هم کلا یه دروغ دیگس یا یه بخش های خاصی از کتابو انتخابی بریدن دارن به خورد ما میدن

dimah_azer

عضو جدید
من مندونم ، اخرش ارزو به دل از این دنشگوه فارغ از حال می شم ،

بم بم جانهای محترم ، پاشید بریم یه کوهی دشتی دمری ،

یعنی حتی منم توش جا میشم!!!!؟

والا هرچی حساب کردم دیدم تو محاسباتم جا نمی شی ،
حالا خود تصمیم بگیر چند راه داری ،
1. باربند ماشین
2. صندوق عقب
3. پشت ماشین بدویی ( بهت قول میدم برگشتنی جا شی)
4.یه وانت بگیر تا بیارتت
5. به اقا کوچیکه بگی برات دعا کنه ( می دونی که دعاهاش می گیره )

در مورد اون دختر اسکوله هم بگم که این ایتالیا دیگه شورشو دروورده (خاک تو سر جاسوس دو جانبش بکنن)

ramin_k

عضو جدید
والا هرچی حساب کردم دیدم تو محاسباتم جا نمی شی ،
حالا خود تصمیم بگیر چند راه داری ،
1. باربند ماشین
2. صندوق عقب
3. پشت ماشین بدویی ( بهت قول میدم برگشتنی جا شی)
4.یه وانت بگیر تا بیارتت
5. به اقا کوچیکه بگی برات دعا کنه ( می دونی که دعاهاش می گیره )
گزینه ی 6 رو انتخاب می کنم.اصلا نمیام

morteza_mousavi

عضو جدید
رامین تو بیا من خودم نوکرتم!
خودم واست بی آر تی دربست میگیرم!!!

آواتارم چطوره؟

اینارم تقدیم میکنم به خودت:

اینم بخونید بد نیست(از ترانه های هایده) :

سر به روی شانه های مهربانت می گذارم
عقده دل می گشاید گریه ی بی اختیارم
از غم نامردمی ها بغض ها در سینه دارم
شانه هایت را برای گریه كردن دوست دارم

شانه هایت را برای گریه كردن دوست دارم دوست دارم
بی تو بودن را برای با تو بودن دوست دارم دوست دارم
خالی از خود خواهی من برتر از آلایش تن
من تو را بالا تر از تن بر تر از من دوست دارم

عشق صدها چهره دارد عشق تو آیینه دارعشق
عشق را در چهره آیینه دیدن دوست دارم
در خموشی چشم مارا قصه ها و گفتگو هاست
من تورا در جذبه محراب دیدن دوست دارم
من تورا بالاتر از تن برتر از من دوست دارم
بی تو بودن را برای با تو بودن دوست دارم دوست دارم

در هوای دیدنت یك عمر در چله نشستم
چله را در مقدم عشقت شكستن دوست دارم
بغض سرگردان ابرم قله آرامشم تو
شانه هایت را برای گریه كردن دوست دارم
من تو را بالاتر از تن بر تر از من دوست دارم

ا

آخرین ویرایش:

dimah_azer

عضو جدید
حالا که روحت شاد شد.میخواستم بگم حرف مرد یکیه من گزینه 6 رو انتخاب کردم فورد موستانگ هم بیارین نمیام.

ترو خدا بیا ، جون هر کی دوست داری بیا ، اصلا تو نیایی که حال نمی ده، وای خدا مگه میشه نبود رامین گل رو پذیرفت ،

میایی دیگه ،

dimah_azer

عضو جدید
حالا که روحت شاد شد.میخواستم بگم حرف مرد یکیه من گزینه 6 رو انتخاب کردم فورد موستانگ هم بیارین نمیام.

ترو خدا بیا ، جون هر کی دوست داری بیا ، اصلا تو نیایی که حال نمی ده، وای خدا مگه میشه نبود رامین گل رو پذیرفت ،

میایی دیگه ،

minerva

عضو جدید
سلام...
بچه ها من کتاب رسم فنی متقی پور رو می خوام...خودم دارم ها! به خاطر جواب هاش می خوام.
اگه کسی این کتاب رو داره و مطمئن هست که جواب هاش درسته بگه که ازش بخرم یا....

morteza_mousavi

عضو جدید
من نقشه کشی صنعتی 2 متقی پور دارم ولی توش تقریبا چیزی ننوشتم!
یه کتابم دارم واسه موئسسه مدرسان شریفه
به کارت میان؟