چرا مردان زنان را فقط برای رفع هوس میخوان

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب نیست که شما با دیدن یه صحنه اینجوری بخوای در مورد مرد ها قضاوت کنی.
شما دلیل این که اون مرد زنش رو می زند می دونی؟
شاید اون زن هم کاری کرده که شوهرش مجبور به انجام چنین کاری شده ، البته من هرگز کار اون مرد رو قبول ندارم ولی یه طرفه که بری قاضی رازی بر می گردی .
روزی چند بار تو خیابون ها دعوا می بینی و روزی چند بار می بینی که زن و شوهر های خوش بخت دست هم دیگه رو گرفتن و دارن با خوشی عمر رو سپری می کنن .
یکی از دوستان من این مشکل براش پیش آمده من از نزدیک در جریان زندگیشون هستم
چرا مرده دست بزن داره چون مشکوکه به همه چیز چون شک داره نکنه خواستگار سابق اون خانم با اینکه زن گرفته اما هنوز دلش پیش زن این باشه
مشکوکه که زنش سر کار با همکار مردش در مورد چی حرف میزنه
مشکوک به شوهر خواهر خانمش
به خواهر زاده زنش که سنش از زن این کمتره مشکوکه
به صاحبخونشون مشکوکه
بازم بگم یا بسه
مرد بد بینی
میدونم زوج های خوشبخت وجود دارند اما خوب خوبه منطقی برخورد کنیم شاید بتونیم مشکل این دوستمون رو حل کنیم
من ازدواج نکردم ولی اگه بکنم چون ادم اهل بزن بزن نیستم سعی میکنم با زبون خرش کنم نه با کتک
..............................

آخرین ویرایش:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ازدواج نکردم ولی اگه بکنم چون ادم اهل بزن بزن نیستم سعی میکنم با زبون خرش کنم نه با کتک
.مگه ادمیزاد با کتک خوردنم خر میشه؟...خدایی سوتی دادیا...یه زحمت بکش ثبتش کن....حالا ادم با زبون خر میشه با کتک که نه دیگه!!!:D:D:D:D

kako20

عضو جدید
ایول حرف دل من را زدی;)
یکی نیست به اینا بگه اگه از مردها بدتون میاد
پس برای چی 7قلم آرایش میکنید میاین تو خیابون
پس حالا که تونستید با بدبختی دل یه پسر بیچاره را به دست بیارید
دیگه ناز نکنید
راستی از قدیم گفتن یه خر آدم رو بوس کنه بهتر از اینه که یه بوس آدم را خر کنه:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول حرف دل من را زدی;)
یکی نیست به اینا بگه اگه از مردها بدتون میاد
پس برای چی 7قلم آرایش میکنید میاین تو خیابون
پس حالا که تونستید با بدبختی دل یه پسر بیچاره را به دست بیارید
دیگه ناز نکنید
راستی از قدیم گفتن یه خر آدم رو بوس کنه بهتر از اینه که یه بوس آدم را خر کنه:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
ناز کردن معنیش اینه ...............یعنی شما از زندگی فقط همینو فهمیدید
دل پسرا که با بد بختی بدست نمیاد اون دل دختراست که با بد بختی بدست میاد

tosa@

عضو جدید
بچه ها من اصلا اهل اینجور تایپیک ها نیستم اما امروز بر اساس موضوعی ذهنم مشغول شده و مجبور بودم این تایپیک رو بزنم
سوال
چرا آقایون هر کاری که دلشون میخواد میکنند بعد هم اصلا خجالت نمیکشند (منظورم اینه که موقعی که عصبانی میشند دست روی زنشون بلند میکنند ) و هر وقت نیاز خودشون رو دیدین شروع میکنند به زنشون بعد از اینکه نیازشون بر طرف شد دوباره روز از نو روزی از نو ؟
واقعا شرم نمیکنند
البته منظور من همه آقایون نیست
اشكال از خودمونه زيادي بهشون رو داديم!!!!!
;)

nobody!

عضو جدید
شما چرا با پسرای دودره باز رفیق میشین که این جور دهنیت درباره ماها بهتون میدن آخه؟؟؟؟
کی گفته پسرا واسه هوس زن ها رو میخوان؟؟؟
هر جایی آدم خوب هم هست آدم بد هم هست
جه زن چه مرد

سلام.
باهاتون تا حدودی موافقم و تشکر هم کردم!
اما یکم واقع بین باشید...چون بحث هوس رانی شد اینا رو می گم :
این یه واقعیت هست که شما آقایوون جنس لطیف و مکار زن رو برای جسمش می خواین نه روح اون.
به نظر من همون طور که زنها سعی در بر انگیختن غریزه ی حمایت مردها رو دارن ...مردها هم نیاز به محبت و رفتار دلسوزانه زنها رو در وجودشون احساس می کنن...که در برخی موارد غرور بیجای مرد باعث سرد شدن روابط میشه...
این یه واقعیت هست (در وجود بیشتر آدما...)

ازین جور بحثا خوشم نمی اد چون به دلیل ضعف یا نبود آگاهی یا هرچی دیگه زنها عامل مشکل شناخته می شن و این غیر منطقیه...اما قبول کنید 99% ذهن مردها در لحظه رویارویی با همسرشون در وهله اول متمرکز جسم زن هست نه روح زن.
امیدوارم مردای ایروونی روزی بیاد که برای جسم و روح زن ارزش قائل بشن و زنهای حریص به دنبال اصول ارزشمند در مردها باشن نه صرفا مسایل مالی ...

قصد توهین و جسارت به هیچ کدوم از دو جنس زن یا مرد رو نداشتم و اگر جملاتم باب میل شما نبوده رسما ازتون عذرخواهی می کنم.
یا علی

tosa@

عضو جدید
البته يه موضوع ديگه هم هست كه از قديم گفتن كرم درخت از خودشه!!!

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
باهاتون تا حدودی موافقم و تشکر هم کردم!
اما یکم واقع بین باشید...چون بحث هوس رانی شد اینا رو می گم :
این یه واقعیت هست که شما آقایوون جنس لطیف و مکار زن رو برای جسمش می خواین نه روح اون.
به نظر من همون طور که زنها سعی در بر انگیختن غریزه ی حمایت مردها رو دارن ...مردها هم نیاز به محبت و رفتار دلسوزانه زنها رو در وجودشون احساس می کنن...که در برخی موارد غرور بیجای مرد باعث سرد شدن روابط میشه...
این یه واقعیت هست (در وجود بیشتر آدما...)

ازین جور بحثا خوشم نمی اد چون به دلیل ضعف یا نبود آگاهی یا هرچی دیگه زنها عامل مشکل شناخته می شن و این غیر منطقیه...اما قبول کنید 99% ذهن مردها در لحظه رویارویی با همسرشون در وهله اول متمرکز جسم زن هست نه روح زن.
امیدوارم مردای ایروونی روزی بیاد که برای جسم و روح زن ارزش قائل بشن و زنهای حریص به دنبال اصول ارزشمند در مردها باشن نه صرفا مسایل مالی ...

قصد توهین و جسارت به هیچ کدوم از دو جنس زن یا مرد رو نداشتم و اگر جملاتم باب میل شما نبوده رسما ازتون عذرخواهی می کنم.
یا علی
ممنونم عزیزم گل فرمودی

kako20

عضو جدید
ناز کردن معنیش اینه ...............یعنی شما از زندگی فقط همینو فهمیدید
دل پسرا که با بد بختی بدست نمیاد اون دل دختراست که با بد بختی بدست میاد

دیگه شما اینو به من نگین من خودم اخر این حرف هام:redface:
تا اونجا که من میدونم این شما ها هستید که با یک چشمک از طرف پسرا
ذوق زده میشید و شب خوابتون نمی بره:biggrin:
تازه با این ذوقی که شماها دارید اصلا اجازه نمیدید پسرا خودشون را به زحمت بندازن ونگفته خودتون را در اختیارشون قرار میدین:biggrin::biggrin::biggrin:

raha 001

عضو جدید
بچه ها من اصلا اهل اینجور تایپیک ها نیستم اما امروز بر اساس موضوعی ذهنم مشغول شده و مجبور بودم این تایپیک رو بزنم
سوال
چرا آقایون هر کاری که دلشون میخواد میکنند بعد هم اصلا خجالت نمیکشند (منظورم اینه که موقعی که عصبانی میشند دست روی زنشون بلند میکنند ) و هر وقت نیاز خودشون رو دیدین شروع میکنند به زنشون بعد از اینکه نیازشون بر طرف شد دوباره روز از نو روزی از نو ؟
واقعا شرم نمیکنند
البته منظور من همه آقایون نیست

عزیزم این تقصیر آقایون نیس که این بلا ها به سرمون میاد !!! :cry:
مقصر خودمونیم که با یخورده چربزبونی آقایون ... میشیمو خودمونو راحت در اختیارشون میذاریم تا هر .... دلشون خواست بکنن !!بدشم ... :razz:

piton

عضو جدید
رها چرا به خودتون فحش میدی

خودتون رو ..... فرض میکنی نه ما اصلا اینجوری نیستیم

میگن اقایون با چشماشون گول میخورن
خانوما با گوشاشون خر میشن

raha 001

عضو جدید
رها چرا به خودتون فحش میدی

خودتون رو ..... فرض میکنی نه ما اصلا اینجوری نیستیم

میگن خانوما با چشماشون گول میخورن
آقایون با گوشاشون خر میشن

جای اینارو غلط کردی برات درستش کردم :razz:

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه شما اینو به من نگین من خودم اخر این حرف هام:redface:
تا اونجا که من میدونم این شما ها هستید که با یک چشمک از طرف پسرا
ذوق زده میشید و شب خوابتون نمی بره:biggrin:
تازه با این ذوقی که شماها دارید اصلا اجازه نمیدید پسرا خودشون را به زحمت بندازن ونگفته خودتون را در اختیارشون قرار میدین:biggrin::biggrin::biggrin:
آره نه خیلی خوش تیپ هستید همه کشته مرده شما هستند
از بس مغرورید اینجوری فکر میکنید خوبه خودتون رو ایینه ببینید
خدا نجار نیست در و تخته رو خوب بهم میندازه
اون دخترا نصیب یکی لنگه خودشون میشند
احسنت میگن تنی:w11: که خارش میکنه خودش سفارش میکنه
کی میگی از این مردا کمه ......

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزم من خودمم دخملم!!!!اين ضرب المثل بود توهين نبود خانومي:gol:
:gol::gol::gol:
عزیزم این تقصیر آقایون نیس که این بلا ها به سرمون میاد !!! :cry:
مقصر خودمونیم که با یخورده چربزبونی آقایون ... میشیمو خودمونو راحت در اختیارشون میذاریم تا هر .... دلشون خواست بکنن !!بدشم ... :razz:
نه عزیز من این دست خود ماست نباید بذاریم اینجوری بشه

hitech

عضو جدید
کی همچین حرفی زده؟! به نظر من بیشتر زنها از مردها سوء استفاده میکنن.
هی میخوان هوسهاشونو با ما رفع کنن!!!!!!:biggrin::biggrin:

hitech

عضو جدید
ببخشید کدوم هوسها .................که شما میدونید و ما نمی دونیم

همون هوس بدها! زیاد وارد جزئیات نمیشم ولی خودتون میدونین ما هم میدونیم همیشه تیریپ مظلومیت و ... میگیرن ولی آخر سیاستین!!!
کی میگه مردها فقط به دنبال هوس و ... هستن؟! زنها خیلی بیشتر هستن فقط نمیخوان اعتراف کنن!
دیگه گذشته اون دوران انکار! همه چی رو اعتراف کنید!!!!!!

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون هوس بدها! زیاد وارد جزئیات نمیشم ولی خودتون میدونین ما هم میدونیم همیشه تیریپ مظلومیت و ... میگیرن ولی آخر سیاستین!!!
کی میگه مردها فقط به دنبال هوس و ... هستن؟! زنها خیلی بیشتر هستن فقط نمیخوان اعتراف کنن!
دیگه گذشته اون دوران انکار! همه چی رو اعتراف کنید!!!!!!
ما که چیزی نمیدونیم اما کار به سر امده حکیمه حتما شما میدونید البته پدر تجربه بسوزه
سیاست کجا بوده اگر سیاست داشتیم که خودمون بلد بودیم چکار کنیم و حقمون رو از نامرد جماعت بگیریم
شما اعتراف کن ما گوش میدیم

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعيت اينه كه در اكثر اوقات مقصر اصلي دخترا هستند چون زود تحت تاثير قرار مي گيرند .

نمونه هاشو فراوان در جامعه ميبينيم . اكثر اوقات تا پسري چند تا نگاه انچناني به دختري ميندازه و چند بيت شعر زيبا و چند جمله شيرين بهش ميزنه ديگه دختره خيال ميكنه اين پسر همون شاهزاده روياهاشه و بقيه شم كه مشخصه !

تا زماني كه دخترا به اين سرعت و سادگي تحت تاثير شيرين زباني برخي پسران قرار ميگيرند همين اش است و همين كاسه :surprised:

بالا