آقا کسی نیست منو زوری ببره بهشت؟

فدايي رهبر

عضو جدید
با مثال ؛ قضيه را پي ميگيريم
دو نفر يكي بيماري زخم معده دارد ونمي خواهد خودش را درمان كند

ويكي بيماري ايدز دارد ونمي خواهد خودش را درمان كند
خوب كداميك از اين دو بيمار براي جامعه خطر دارد ؛ زخم معده يا ايدزي كداميك ؟

بيمار زخم معده اگر خودش را درمان نكرد ؛ كسي را نه مريض ميكند و نه كسي را سالم مي نمايد
پس نه كسي را او را به جهنم بيمار ي مي برد ونه بهشت سلامتي روانه اش ميسازد
ولي
بيمار ايدزي وقتي خودش را درمان نكرد وميگويد آزادي است مگر زور است كه خودم رادرمان كنم نمي خواهم به بهشت سلامتي بروم ولم كنيد .............ولم كنيد
خوب اگراين بيمار ايدزي را درجامعه رها كنيم وبه زور به سوي بهشتسلامتي نبريم ؛ متاسفانه تمام جامعه را يواشكي ومخفيانه به جهنم بيماري ايدز خواهد برد
خوب اينجا چه بايد ؟
بيمار ايدزي را به زرو به بهشت سلامتي ببريم يا اورا رها سازيم تا همه را به جهنم بيماري ايدز ببرد
كداميك ؟
(بهشت زوري سلامتي) بهتر است يا (جهنم آزادي بيماري) كداميك بهتر است

آخرین ویرایش:

فدايي رهبر

عضو جدید
بنده که میخوانم برم جهنم.
میگم حالا شما مگه ایدز داری ؟ آخه عنوان تاپیک اینطور نشون میده.

میگم خسته نمیشی هی .... مینویسی اینجا ؟
فلسفه زنده ماندن من وتمام هستي من ؛ و عشقم وهرچه دار وندارم :
عقيده ام ، مكتبم ، آرمانم ؛ ارزش هايم ؛ ودين محمد وعلي ام وبس

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز

بيمار زخم معده اگر خودش را درمان نكرد ؛ كسي را نه مريض ميكند و نه كسي را سالم مي نمايد
پس نه كسي را به جهنم بيمار ي مي برد ونه بهشت سلامتي روانه ميسازد
ولي
بيمار ايدزي وقتي خودش را درمان نكرد وميگويد آزادي است مگر زور است كه خودم رادرمان كنم نمي خواهم به بهشت سلامتي بروم ولم كنيد .............ولم كنيد
خوب اگراين بيمار ايدزي را درجامعه رها كنيم وبه زور به سوي بهشتسلامتي نبريم ؛ متاسفانه تمام جامعه را يواشكي ومخفيانه به جهنم بيماري ايدز خواهد برد
خوب اينجا چه بايد ؟
بيمار ايدزي را به زرو به بهشت سلامتي ببريم يا اورا رها سازيم تا همه را به جهنم بيماري ايدز ببرد
كداميك ؟
(بهشت زوري سلامتي) بهتر است يا (جهنمآزادي بيماري) كداميك بهتر است

مثال خیلی خوبی بود. ممنون :gol:

فدايي رهبر

عضو جدید
امام حسين در روز عاشوراء فرمود :
چو دينم نباشد تن من مباد
ومن پيرو حسينم
من مجنون حسينم

archi_arch

مدیر بازنشسته
البته یه کار دیگه هم میشه کرد!! شما خودتو از اون ادم دور نگه داری و عملی انجام ندی که باعث بشه ازش بگیری! میتونی در کنارش باشی ولی همچنان سالم زندگی کنی!
اونم این حق و داره که انتخاب کنه تو بیماریش بمیره یا نه دوباره به زندگی برگرده! هیچ کدومش به شما ربطی نداره!!

در ثانی بیماری جسمی کاملا تجربی و علمیه و ثابت شده است و هیچ کس شکی توش نداره و امیدوارم منظورتون این نباشه که اینو با اعتقادات هر کس که هیچ کدوم قابل اثبات مطلق نیست و کاملا شخصیه و متفاوت یکی کنید! چون ربطی به هم ندارن و قیاستون کاملا بی ربطه!!

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته یه کار دیگه هم میشه کرد!! شما خودتو از اون ادم دور نگه داری و عملی انجام ندی که باعث بشه ازش بگیری! میتونی در کنارش باشی ولی همچنان سالم زندگی کنی!
اونم این حق و داره که انتخاب کنه تو بیماریش بمیره یا نه دوباره به زندگی برگرده! هیچ کدومش به شما ربطی نداره!!

در ثانی بیماری جسمی کاملا تجربی و علمیه و ثابت شده است و هیچ کس شکی توش نداره و امیدوارم منظورتون این نباشه که اینو با اعتقادات هر کس که هیچ کدوم قابل اثبات مطلق نیست و کاملا شخصیه و متفاوت یکی کنید! چون ربطی به هم ندارن و قیاستون کاملا بی ربطه!!

در مثل مناقشه نیست ! (درست گفتم؟!)
شما فرض کن یه نفری که آنفولانزای خوکی و مرغی و A گرفته تو اجتماع به ازای هر بازدمی ویروس رو گسترش میده و رهگذری که نفس میکشه (اگه نفرمایید خودشو کنترل کنه و نفس نکشه !) گناهی نداره که باید آنفولانزا قورت بده !

archi_arch

مدیر بازنشسته
در مثل مناقشه نیست ! (درست گفتم؟!)
شما فرض کن یه نفری که آنفولانزای خوکی و مرغی و A گرفته تو اجتماع به ازای هر بازدمی ویروس رو گسترش میده و رهگذری که نفس میکشه (اگه نفرمایید خودشو کنترل کنه و نفس نکشه !) گناهی نداره که باید آنفولانزا قورت بده !
وقتی از مثال برای اثبات چیزی استفاده بشه که هیچ ربطی به هم نداشته باشن باید روش بحث بشه و این مثل شامل حالش نمیشه!

اگه اینطور بود الان تمام بیماران انفولانزای خوکی و مرغی و ... تو قرنطینه بودن که بقیه نگیرن! ولی چرا اینطور نیست و به جاش تو تلویزیون و با هزارجور پوستر و تبلیغ واسه جلوگیری ازش تبلیغ میکنن؟

spow

اخراجی موقت
چون عروس رفته گل بچینه!!
این بیماری ایدزی مورد نظر میاد ایران تا از اخرین تکنولوژی روز دنیا که توسط متخصصان گمنام ایرانی کشف شده بهره ببره
ولی میبینه زرشک
مشترک مورد نظر دردسترس نمیباشد....دی:
بعدش میره موهاشو نارنجی میکنه ویه راس میره بهشت

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولي
خوب اينجا چه بايد ؟
كداميك ؟
دوستی میگفت آیا اسلام آیین تفکر است یا نه...
به نظرم این مثال خوبی برای عقب ماندگی ایرانیان در حل مسائل در سده های بعد از ورود اسلام به ایران است...
چنین تفکری نه تنها خلق نمیکند بلکه اندیشه های دیگر رو میسوزاند...
ای خدا از دست این مثالها و این قیاسکهای مع الفارق نا بجا...:razz:
==

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اصلا گیریم هم که حرف تو درست (که درست نیست) ،اونی هم که نمیخواد باید یقه شو گرفت بردش بهشت ؛کی گفته بهشت اونجاییه که تو میگی؟راهش اونییه که تو میگی؟

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستی میگفت آیا اسلام آیین تفکر است یا نه...
به نظرم این مثال خوبی برای عقب ماندگی ایرانیان در حل مسائل در سده های بعد از ورود اسلام به ایران است...
چنین تفکری نه تنها خلق نمیکند بلکه اندیشه های دیگر رو میسوزاند...
ای خدا از دست این مثالها و این قیاسکهای مع الفارق نا بجا...:razz:
==

اتفاقا مثال خیلی خوبی بود. اسمش روشه.
مثال.
نه عین.
اگر قرار بود عین مطلب گفته بشه که دیگه مثال نبود.
مثال چیزی است که جزئی از آن به جزئی از چیزی دیگر تشبیه شده. یعنی یه بخش از اولی به بخشی از دومی شبیه هست و این به این معناست که باقی بخش ها فرق دارند.

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا مثال خیلی خوبی بود. اسمش روشه.
مثال.
نه عین.
اگر قرار بود عین مطلب گفته بشه که دیگه مثال نبود.
مثال چیزی است که جزئی از آن به جزئی از چیزی دیگر تشبیه شده. یعنی یه بخش از اولی به بخشی از دومی شبیه هست و این به این معناست که باقی بخش ها فرق دارند.
این از خودت بود؟؟:(

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولي
خوب اينجا چه بايد ؟
كداميك ؟

با این مثال متاسفانه معلومه شما اصلا درک درستی از آزادی ندارید، امیدوارم این مطالب رو از یک سایت حامی دولت کپی کرده باشین و این فکر خودتون نبوده باشه. چند تا نکته تو این نوشته به نظرم جالب اومد : یکی اینکه شما مثالی زدین که اصلا ربطی به موضوع اصلی ( آزادی ) نداشت و یکی هم اینکه انگار از آزادی فراری هستین (جهنم بيماري، جهنم آزادي بيماري) ، میدونی از آزادی ترسوندنتون فکر میکنی این هم مثل اینترنت و ماهواره و ... دسیسه غرب و اسرائیل و ... هست، اینا رو برای نابودی حکومت ایران ساختن و به این ترتیب میخوان بر کل دنیا حکومت کنن و ... . مثلا کسی که دم از آزادی میزنه رو به کسی که ایدز داره تشبیه کردین !
اینجاست که به یاد حرفی میفتم که میگفت دشمن دیکتاتوری فقط اطلاع رسانی است و بس.

mamadj

عضو جدید
بیماری زخم معده واگیریه...............من ناراحتی معده قبلا داشتم.........خدارو شکر خوب شدم
دکتر میگفت کسی که ناراحتی معده داره از میکروبیه که در معده شما وجود داره.......و واگیر هست....لطف کن برو مطالعه کن:surprised:

*Essi*

اخراجی موقت
یه بنده خدایی بین بهشت و جهنم گیر کرده بود.
بهش گفتند چرا حیرانی؟
گفت مجموع پاداش ها و عذاب هایم صفر شده فقط یک کاری کردم که هنوز تکلیفش معلوم نیست.
پرسیدند چه کردی؟
گفت تو دنیا ماهی اوزون برون خوردم.
عده ای از مراجع میگن حلاله،عده ای میگن حرامه.
این ملائکه که مشغول جمع و تفریق کارنامه اعمال من هستند،حسابی گیج شده اند.
اگر نایبان بر حق آقا و کسانیکه خود را صاحب اختیار و ولی امر این مردم و این سرزمین میدانند،اجازه دهند و جلوی دروازه بهشت و خدا را نگیرند، بیمار ایدزی هم به بهشت میرود.

فدايي رهبر

عضو جدید
به تمام مخالفين تاپيك من .....
ميگويم :
يك چيزي يادتان رفت يا نمي خواهيد يادتان بيايد
1 - آنكس كه ايدزي هست هرگز به مردم عادي وكوچه وبازار نمي گويد وبصورت مخفي ميان مردم در رفت وتردد است
2 - معلومست فرد سالم ديگر وقتي مراعات شرايط بهداشتي را بكند ، ريسك واحتمال سرايت بيماري ايدز ازاين بيمار ايدزي به خودش خيلي كم خواهد بود
3 - ولي واي به حال كسانيكه بدون مراعات شرايط بهداشتي وبدون محابا با يك فرد ايدزي كه خود را سالم نشان ميدهد حشر ونشر داشته باشد ...........واي به حال او
4 - ميدانيد بيماري ايدز به راحتي از طريق بيمار ايدزي در مطب دندانپزشكي به ديگران منتقل ميشود مگر شرايط بهداشتي واستريل كردن محيط اعمال شود
5 - چرا در اكثريت قاطع مراكز درماني كشور بويژه خصوصي از درمان بيمار ايدزي خودداري ميكنند
6 - پس :
بيماري ايدز را ابايد شناخت ، علل وعلائم وراه هاي انتقال آن ( بيماري ايدزي فكري را نيز)
البته از چه كسي وچگونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از كارشناسان بهداشتي وپزشكان ومتخصصين وكتاب هاي معتبر پزشكي مربوطه ............(وبراي بيماري ايدزي فكري از كارشناسان مكتبي وپزشكان روحي ومعنوي وانبيياء وكتب اسلامي وقران و.و. )
انسان بايد دائماً گوش به زنگ ودر تماس با مراكر بهداشتي ورسانه هاي خبري باشد تا آماده باش .....باشد
ومسلمان مومن بايد گوش به زنگ ودر تماس با مراگز اسلامي ورسانه هاي مكتبي (حوزه هاي علميه ....)
7 - در مقابل بيماري هاي واگير وغير واگير جسمي بايد فرد مجهز ؛ قوي واكسينه شده واهل ورزش وتغذيه سالم باشد
مسلمان در مقابل بيماري هاي واگير وغير واگير روحي ومعنوي بايد نيز مجهز ؛ قوي واكسينه شده واهل ورزش وتغذيه سالم از نظر فكر وانديشدن واعتقاد باشد
قدرت فكري ما وتوانايي معنوي خويش در مقابل بيماري هاي واگير وغير واگيرفكري واعتقادي وارداتي وداخلي .........
از وحي خدايي واز سنت نبوي واز سيرت علوي به دست مي اوريم واز هيچ فكر ومرام وفريب ودروغ وتهمت ؛ واهمه وترس نداريم

امام خميني فرمود :
تا شرك وكفر هست مبارزه هست وتا مبارزه هست ما هستيم

آخرین ویرایش:

فدايي رهبر

عضو جدید
یه بنده خدایی بین بهشت و جهنم گیر کرده بود.

بهش گفتند چرا حیرانی؟

گفت مجموع پاداش ها و عذاب هایم صفر شده فقط یک کاری کردم که هنوز تکلیفش معلوم نیست.

پرسیدند چه کردی؟

گفت تو دنیا ماهی اوزون برون خوردم.

عده ای از مراجع میگن حلاله،عده ای میگن حرامه.

این ملائکه که مشغول جمع و تفریق کارنامه اعمال من هستند،حسابی گیج شده اند.

اگر نایبان بر حق آقا و کسانیکه خود را صاحب اختیار و ولی امر این مردم و این سرزمین میدانند،اجازه دهند و جلوی دروازه بهشت و خدا را نگیرند، بیمار ایدزی هم به بهشت میرود.

اتفاقاً حرفهاي همچون حرفهاي بالا......
معلومست از چه كسي وبا چه فكري صادر ميشود
از همين افرادي به شكل زير است :biggrin::biggrin::D

*Essi*

اخراجی موقت

فدايي رهبر

عضو جدید
بیماری زخم معده واگیریه...............من ناراحتی معده قبلا داشتم.........خدارو شکر خوب شدم
دکتر میگفت کسی که ناراحتی معده داره از میکروبیه که در معده شما وجود داره.......و واگیر هست....لطف کن برو مطالعه کن:surprised:
ميكروب زخم معده فرد بيمار باعث زخم معده فرد سالم ديگر نمي شود
خود فرد مبتلا ؛ مستعد تاثير گذاري از ميكروب موجود در بدنش خواهد بود
تمام مردم در بدنشان ميكروب مسبب زخم معده دارند ..پس چرا بيمار نمي شوند
شرايط خاص هر فرد ،اگر مستعد كننده شد ؛ بيماري بروز مي كند
اقاي دانشمند

واگر فرضاً زخم معده واگير است ( كه نيست) با بيماران واگير چه بايد كرد ؟؟؟؟/

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده که میخوانم برم جهنم.
میگم حالا شما مگه ایدز داری ؟ آخه عنوان تاپیک اینطور نشون میده.

میگم خسته نمیشی هی .... مینویسی اینجا ؟
wafen?????:eek::eek::eek::eek:
از در میندازن بیرون از دیوار میاد تو
اونوقت میگن قطره ها چند نام کاربری دارن

آخرین ویرایش:

tosa@

عضو جدید
اقا چرا انقدر تو نگرونه!!!!!!جوش نزن انقد!!!
من خودم شده با زور مي فرستمت بهشت!!
بابا بي خيااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال!!

فدايي رهبر

عضو جدید
خدا هيچكس را به زور نه به جهنم مي برد ونه به بهشت
اين اعمال ورفتار من وتو هستند كه سرنوشتمان را جهنمي ميكند يا بهشتي
ولي تمام خلاف كاران از كيفر فرار ميكنند كه بايد خلافكار را به زور كيفر داد
زور براي مجرمين وخلافكاران سزاور است

فدايي رهبر

عضو جدید
اقا چرا انقدر تو نگرونه!!!!!!جوش نزن انقد!!!
من خودم شده با زور مي فرستمت بهشت!!
بابا بي خيااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال!!
امام علي مي فرمايد :
خدا من تو را مي پرستم نه ترس از جهنم.......ونه طمع به بهشت ...........بلكه تو شايستگي عبادت واطاعت وستايش هستيد

خدايا ..........ما چقدر از اسلام دور هستيم واز نظر بينش مكتبي ضعيف ...........واي برما

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرمایش شما متین. ولی از اینکه بخواهیم به بهشت و جهنم تشبیهش کنیم یک ایراد داره. مسله اینه اون کسانی که قوانین اسلامی رو پیداه میکند چقدر درست پیاده کنند.یک میلیارد سنی در جهان وجود داره که جور دیگه از اسلام برداشت میکنند. در علمای تشیع هم اختلافات زیاد هست. خود شما هم که مثلا اسمتون رو گزاشتید فدایی رهبر . من اگه بودم میخواستم اسم مشابه شما رو انتخاب کنم مثلا میزاشتم فدایی خدا چون به نظر من کفره که انسان خودش رو فدای شخصی کنه.حتی اگه به واسطه اون شخص بخوات به بهشت برسه. فدایی صدام هم بود اگه شنیده باشید. اونها هم فکر میکردند میخوان مردم رو ببرند بهشت. یهود و مسیح هم جور دیگه. به نظر من حداقل دین اسلام احتیاج به وکیل و وصی نداره. هر کس قران رو بخونه متوجه بسیاری از قوانین اسلامی میشه و میتونه توی زندگی پیاده کنه.بدترین نوع بهشت رفتن هم اینه که کسانی فکر کنند پیامبر خدا هستند وباید به هر طریقی که شده مردم رو با زور و چماق و زندان و اعدام خلاصه هرچی شد ببرند بهشت. خودشون هم بشن همه کاره مملکت . فقط هم فکر کنند اسلام توی کشور خودشون پیاده میشه. بقیه دنیا همه میرن جهنم. القاعده وطالبان هم اینجوری فکر میکنند. خلاصه بهشتی این جور بدست میات که انسان خودش راه درست و مستقیم رو بدست بیاره نه اینکه اجازه بده اشخاص دیگه بنا به سلایق شخصی و بعضا منافع شخصی بزور بخورد شما بده. مثلا من فکر میکنم اگه جهنمی باشه شما باید فورا جهنمی بشید چون که خدا رو رها کردید و شخص رو چسبیدید.(البته پستهای دیگه شما رو هم مد نظرمه) خوب حالا من باید از شما چماق بخورم و بزور برم بهشتی که شما فکر میکنید چون طرز فکر شما اینه که باید اینجوری رفت بهشت و همه دارند اشتباه میکنند. موفق باشید

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي فريبكاراني كه شركت سهامي خريد و فروش و رهن و اجاره بهشت و جهنم براه انداخته ايد ما را به بهشت گند شما نيازي نيست .

بهشتي كه وعده داده ايد محلي براي عياشي و شهوت راني و فسق و پرخوري است .

ارزاني خودتان باد كه گويا بنده خوشگذراني با هزاران حوري هستيد .

ما ان جهنمي را كه به ميل و اراده خود به انجا برويم را هزار بار به ان بهشت زوري ترجيح ميدهيم .

ان بهشت و حوريها و شرابهايش و قصرها و اب روان و سيب و هلو و عسل ان گواراي خودتان باد .

Mehdi_Architect

عضو جدید
آنقدر از اعراب جنگجوی 1400 سال پیش طرفداری کنید تا ببینیم آخر به کجا می رسید! امیدوارم به راه خوبی برسید. . .
فقـط متاسفم با دیدن این عقاید! همین...

farane67

عضو جدید
ميكروب زخم معده فرد بيمار باعث زخم معده فرد سالم ديگر نمي شود
خود فرد مبتلا ؛ مستعد تاثير گذاري از ميكروب موجود در بدنش خواهد بود
تمام مردم در بدنشان ميكروب مسبب زخم معده دارند ..پس چرا بيمار نمي شوند
شرايط خاص هر فرد ،اگر مستعد كننده شد ؛ بيماري بروز مي كند
اقاي دانشمند

واگر فرضاً زخم معده واگير است ( كه نيست) با بيماران واگير چه بايد كرد ؟؟؟؟/

استاد جناب mamadj کاملا درست گفتند...زخم معده عاملش باکتری هلیکوباکتر هستش و واگیر دار است...در بدن همه این باکتری هست ولی رخم معده به تعداد این باکتری بستگی داره و.................:surprised:
چه ربطی به موضوع تایپیک داشت، نمیدونم:D

فدايي رهبر

عضو جدید
فرمایش شما متین. ولی از اینکه بخواهیم به بهشت و جهنم تشبیهش کنیم یک ایراد داره. مسله اینه اون کسانی که قوانین اسلامی رو پیداه میکند چقدر درست پیاده کنند.یک میلیارد سنی در جهان وجود داره که جور دیگه از اسلام برداشت میکنند. در علمای تشیع هم اختلافات زیاد هست. خود شما هم که مثلا اسمتون رو گزاشتید فدایی رهبر . من اگه بودم میخواستم اسم مشابه شما رو انتخاب کنم مثلا میزاشتم فدایی خدا چون به نظر من کفره که انسان خودش رو فدای شخصی کنه.حتی اگه به واسطه اون شخص بخوات به بهشت برسه. فدایی صدام هم بود اگه شنیده باشید.
اونها هم فکر میکردند میخوان مردم رو ببرند بهشت. یهود و مسیح هم جور دیگه. به نظر من حداقل دین اسلام احتیاج به وکیل و وصی نداره. هر کس قران رو بخونه متوجه بسیاری از قوانین اسلامی میشه و میتونه توی زندگی پیاده کنه.بدترین نوع بهشت رفتن هم اینه که کسانی فکر کنند پیامبر خدا هستند وباید به هر طریقی که شده مردم رو با زور و چماق و زندان و اعدام خلاصه هرچی شد ببرند بهشت. خودشون هم بشن همه کاره مملکت . فقط هم فکر کنند اسلام توی کشور خودشون پیاده میشه. بقیه دنیا همه میرن جهنم. القاعده وطالبان هم اینجوری فکر میکنند. خلاصه بهشتی این جور بدست میات که انسان خودش راه درست و مستقیم رو بدست بیاره نه اینکه اجازه بده اشخاص دیگه بنا به سلایق شخصی و بعضا منافع شخصی بزور بخورد شما بده. مثلا من فکر میکنم اگه جهنمی باشه شما باید فورا جهنمی بشید چون که خدا رو رها کردید و شخص رو چسبیدید.(البته پستهای دیگه شما رو هم مد نظرمه) خوب حالا من باید از شما چماق بخورم و بزور برم بهشتی که شما فکر میکنید چون طرز فکر شما اینه که باید اینجوری رفت بهشت و همه دارند اشتباه میکنند. موفق باشید
در مثل مناقشه نيست
1 - در زيارت امام معصوم همچون امام رضا وامام حسين ميگويم : پدرم ومادرم به فداي تو باشد ..........درست است يا غلط است نكند مومنين كه اين زيارت ها را ميخوانند كافر هستند .........اين نظريه غلط وهابيت است
2 - در روز عاشورا ....تمام ياران حسين فرمودند :
جان وهستي ما فدا تو باشد اي فرزند رسول خدا ........... درست گفتند يا غلط
3 - حضرت رسول فرمود بعد از من ؛ امتم به 70 فرقه تقسيم ميشود وفقط يك فرقه اهل نجات هستند وبعد به علي اشاره كرد ..................
4 - مسيحيت چند ميليارد هستند ..........خوب اينان برتر از شيعيان علي هستند ...........:eek::eek::eek:
5 - اگر هركس از خواندن قران متوجه قوانين اسلامي ميشودوبه زندگي خود بدون اشتباه ادامه دهد ؛ پس چرا من وتونوعي با هم اختلاف داريم وچرا سني ها با ما شيعه مخالف هستند در صورتيكه هر دو شيعه وسني يك قران ويك خدا ويك كعبه داريم ........چرا با هم اختلاف داريم ........
6- در اين زمان كه امام معصوم نداريم وقتي اختلاف در دين پيدا كرديم به كجا مراجعه كنيم تا مشكلمان حل شود
7 - آيا ميشود بدون پزشك ؛ بيماري هاي خود درمان كنيم
8 - مردم عقل وشعور واراده وقدرت تشخيص وانتخاب دارند ..............قبول ..........
خوب خدا چرا جهنم را آفريد ؟ مگر لا اكراه في دين نيست .......پس جهنم چرا وبراي چه كسي خلق شده است ؟