"تغییر"

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
از فضای بی نظم . یک نواخت اتاق خسته شدم تصمیم گرفتم تغییر کوچکی بدم به فکرم رسید یه گلدونی گلی گیاهی خلاصه موجود زنده ای بگیرم ...یکی از دوستان اینو پیشنهاد داد منظورم گل بامبو ..شبیه نی قلیون اما سبز چند ماهی هم دنبالش بودم پارسال وقت خرید هفت سین گیرش اوردم ..همین کافیه ..یه منظره غروب بزرگ هم چسبوندم بالاش..
امرو صب که بیدار شدم تغیر و بیشتر حس کردم ...بعدش با خودم گفتم وقتشه که به زندگی هم یه جور دیگه نگاه کنم یه کم زیباتر ..اما چه طور ؟ یه طوری که خیلی دوستش دارم اما قرار نیست که همچی رو بهتون بگم ...
باشه ناراحت نشید بازم راهنمایی می کنم ... اینکه ساده تر تصمیم بگیرم زیاد نپیچونم ...
نه به همین سادگی نیست همین الان هرچی بیشتر توضیح می دم بیشترمی پیچونم
پس تموم ...

اما قبلش بگم ...
واقعیت همه تو اتاق خوابشون بیشتر مشخص می شه درست مثل من که اتاقی به شلوغی و بی نظمی این روز های زندگیم دارم ..

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونايي که گوشه خيابون ميخوابن چي؟؟

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرط میبندم از اتاق من بهم ریخته تر نیست :redface:
هیچوقت یاد ندارم درست حسابی مرتب اش کرده باشم.
یادم نیست کی؟اما یکی یه دفعه بهم گفت : اتاق شلخته = ذهن شلخته
فکنم راست میگفت :( ذهن من که خیلییی شلخته و درهم برهمه.توام؟

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
از فضای بی نظم . یک نواخت اتاق خسته شدم تصمیم گرفتم تغییر کوچکی بدم به فکرم رسید یه گلدونی گلی گیاهی خلاصه موجود زنده ای بگیرم ...یکی از دوستان اینو پیشنهاد داد منظورم گل بامبو ..شبیه نی قلیون اما سبز چند ماهی هم دنبالش بودم پارسال وقت خرید هفت سین گیرش اوردم ..همین کافیه ..یه منظره غروب بزرگ هم چسبوندم بالاش..
امرو صب که بیدار شدم تغیر و بیشتر حس کردم ...بعدش با خودم گفتم وقتشه که به زندگی هم یه جور دیگه نگاه کنم یه کم زیباتر ..اما چه طور ؟ یه طوری که خیلی دوستش دارم اما قرار نیست که همچی رو بهتون بگم ...
باشه ناراحت نشید بازم راهنمایی می کنم ... اینکه ساده تر تصمیم بگیرم زیاد نپیچونم ...
پس تموم ...

اما قبلش بگم ...
واقعیت همه تو اتاق خوابشون بیشتر مشخص می شه درست مثل من که اتاقی به شلوغی و بی نظمی این روز های زندگیم دارم ..

خب که چی؟؟

الان راجب چه موضوعی باید نظر بدیم؟؟

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه..اتاق خواب ..پیچوندن ...تغییر ... بامبو ... غروب خورشید ..
اگه کمه بگو تا بازم بگم ...

آها!!!:cool:
خب اونا که بدیهیه!!!
اتاق خواب که شلوخ نباشه اتاق نمی شه!!
پیچوندن که خوراکه خودمه!:smile:
از وضعیت کنونی خیلی شیکار نیستم که تغییرش بدم!!:cool:
بامبو که خیلی باحاله!!! منم خیلی خوشم میاد ازش!!
حرفه غروبو که میزنی یاده این جمله میافتم!! پس از آن غروب رفتن آخرین طلوع من باش!! (درست گفتم؟ :surprised:)
خوب بید؟ :redface:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا با تغيير موافقم ولي فکر ميکنم اول يکي بايد اونو بهمون آموزش بده!!

مادر خدابیامرزم همیشه می گفت ..
هیچ وفت دنبال کسی نباش اتافتو مرتب کنه خودت شروع کن اونوقت ابجیتم کمکت کرد اشکالی نداره ...فک کنم قضیه اتاف خواب خیلی کلی باشه چیزی در حد همون ززندگیه ..

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز

آها!!!:cool:
خب اونا که بدیهیه!!!
اتاق خواب که شلوخ نباشه اتاق نمی شه!!
پیچوندن که خوراکه خودمه!:smile:
از وضعیت کنونی خیلی شیکار نیستم که تغییرش بدم!!:cool:
بامبو که خیلی باحاله!!! منم خیلی خوشم میاد ازش!!
حرفه غروبو که میزنی یاده این جمله میافتم!! پس از آن غروب رفتن آخرین طلوع من باش!! (درست گفتم؟ :surprised:)
خوب بید؟ :redface:

یعنی اینا که گفتی همش بدیهیه!!!..
فک نمی کمی یه کمی حیلی زیاد ادم ارومو ساکتی باشی ..

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس تموم ...

اما قبلش بگم ...

تغییر :smile:..............خیلی چیز خوبیه
اما من فعلا دوست دارم بی خیال همه چی بشم بی خیال زندگی دنیا آدما اینکه چه جور در موردم فکر می کنن
بی خیال

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
تغییر :smile:..............خیلی چیز خوبیه
اما من فعلا دوست دارم بی خیال همه چی بشم بی خیال زندگی دنیا آدما اینکه چه جور در موردم فکر می کنن
بی خیال

آره از تعییر اوتارت معلومه... ا ادمای بزرگ می رن دنبال تغییر در مورد اما تون باد بگم نه بی خیال ...

Lillian

عضو جدید
من اتاقمو حدود 3ماه پیش تغییر دادم..:D. خیلی عوض شد..:D.هر کی اومد کلی تعریف کرد...:Dواقعا هم زیبا شده....:D یکی از همون روزا به یاد کسی که خیلی دوسش دارم رفتم یه گلدون گل بگونیا خریدم...:heart::redface:خیلی گل رویایی و قشنگیه.....:heart::redface: البته به خاطر گرم بودن اتاقم الان جای دیگه ست...:(
.
.
.
.
شاید اتاق یه مثال کلی باشه...ولی من با تغییر دادن اتاقم خودم هم تغییر کردم:surprised:..در واقع دیدم تغییر کرد.... :surprised:حتی اطرافیان متوجه این موضوع شدن...
:surprised::D

اینم عکسه گلمه!!!

پیوست ها

• 20100303(001).jpg
    20100303(001).jpg
    56.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اتاقمو حدود 3ماه پیش تغییر دادم..:D. خیلی عوض شد..:D.هر کی اومد کلی تعریف کرد...:Dواقعا هم زیبا شده....:D یکی از همون روزا به یاد کسی که خیلی دوسش دارم رفتم یه گلدون گل بگونیا خریدم...:heart::redface:خیلی گل رویایی و قشنگیه.....:heart::redface: البته به خاطر گرم بودن اتاقم الان جای دیگه ست...:(
.
.
.
.
شاید اتاق یه مثال کلی باشه...ولی من با تغییر دادن اتاقم خودم هم تغییر کردم:surprised:..در واقع دیدم تغییر کرد.... :surprised:حتی اطرافیان متوجه این موضوع شدن...
:surprised::D

اینم عکسه گلمه!!!

اتاق، گلدون ، گل و پنجره زیبایی داری ... جالب ولذت بخش که ادم شاهد تغیرات مثبتش باشه!!!

گلابتون

مدیر بازنشسته
آرش جان اوين تغييرات هميشه بايد توي ذهنت و دل و وجودت پيش بياد
اما براي تغيير دكوراسيون اتاقت بهتره فقط جاي وسايلت رو عوض كني
توضيح بيشتر خواستي بگو عزيز در خدمتم.

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرش جان اوين تغييرات هميشه بايد توي ذهنت و دل و وجودت پيش بياد
اما براي تغيير دكوراسيون اتاقت بهتره فقط جاي وسايلت رو عوض كني
توضيح بيشتر خواستي بگو عزيز در خدمتم.

ممنون سایه خانم ... اتاق تنها یه مثال بود .
شما درست می گید اگه ذهن ادما رو اتاق در نظر بگیریم با کوچکترین تغیراتی نگاشون به زندگی عوض میشه ..کافی قدرت تغیر دادن رو داشته باشیم .

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدما سه دسته هستن :

دسته اول : اونایی که نسبت به مسائل زندگی زیاد اهمیت نمیدن، یعنی اصلا متوجه نمیشن که بخوان حساسیت هم نشون بدن یا این مسائل براشون مشکل ساز و فکر آفرین بشه. بیخیال خدایی، صبح میرن سر کار شبم میان و اصلا نمیدونن چی به چیه. که انصافا بعضی مواقع بهشون حسوددی میکنم. مثل این شخصیت خیالی که دوستمون ازش گفته :

همیشه دوست داشتم یک راننده اتوبوس بین شهری بشم
و الان هم دوست دارم
یک اتوبوس خشک و عروسک و آخرین مدل داشتم و می انداختمش بین شهری
و همیشه سرویس های صبح هم می رفتم. آهنگ ناب می زاشتم و می روندم.
عصر هم دنبال کار ماشین می رفتم
شب هم از خستگی و رانندگی می گرفتم میخوابیدم
و صبح دوباره این چرخه را ادامه می دادم.
و همیشه اتوبوس تمیز و نو نگه می داشتم.

اما فعلا دارم رشته کامپیوتر را می خوانم :smile:
حالا شاید مرتبط با هم هست و نمیدانیم
ولی به پدرم گفتم گفت: بدبخت تو اول و آخر حمال می شوی
;)

دسته دوم : اونایی هستن که از دسته اول با شعور تر و نسبت به مسائل با فکر بازتری برخورد میکنن و خیلی از مسائل رو میفهمن و اگر مسئله ای براشون پیش میاد اون رو فقط مستقیم نگاه نمی کنن و از مسائل پشت پرده هم خبر دارن، ولی ایراد این دسته اینه که اونقدر درگیر مسائل میشن که واقعا زندگی بهشون سخت میگذره و حرص زیادی می خورن و خیلی خود خوری میکنن.

دسته سوم : اما دسته سوم اونایی هستن که دیگه خیلی شاهکارن و همیشه سعی میکم جزء این دسته باشم. این افراد تقریبا پشت سر هر قضیه رو میبینن، از این لحاظ خیلی شبیه دسته دوم هستن ولی یه نمونه کامل تری از اونا هستن. این دسته به خاطر توانایی هایی که در زندگی پیدا کردن به هیچ وجه در مقابل مشکلات کم نمیارن بلکه خیلی راحت اونارو حل میکنن و میذارن کنار واز دید دیگران زیاد سخت نمیگیرن و میدونن با این روزگار نمیشه در افتاد. ظاهر این دسته اصلا چیزی نشون نمیده اونم به خاطر اینه که اصلا ظاهر مسائل و افراد اونطور که برای دسته اول مهمه برای اینها مهم نیست، کلا اکثر آدمای این دسته خیلی موفق میشن.

امیدوارم آرش جان قصد رفتن تو این دسته رو داشته باشی.:gol:

راستی یه نکته بی ربط با منظوره آرش: این بامبو ها نباید تعدادشون زوج باشه و باید براشون موزیک هم بذاری.

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدما سه دسته هستن :

دسته اول : اونایی که نسبت به مسائل زندگی زیاد اهمیت نمیدن، یعنی اصلا متوجه نمیشن که بخوان حساسیت هم نشون بدن یا این مسائل براشون مشکل ساز و فکر آفرین بشه. بیخیال خدایی، صبح میرن سر کار شبم میان و اصلا نمیدونن چی به چیه. که انصافا بعضی مواقع بهشون حسوددی میکنم. مثل این شخصیت خیالی که دوستمون ازش گفته :

دسته دوم : اونایی هستن که از دسته اول با شعور تر و نسبت به مسائل با فکر بازتری برخورد میکنن و خیلی از مسائل رو میفهمن و اگر مسئله ای براشون پیش میاد اون رو فقط مستقیم نگاه نمی کنن و از مسائل پشت پرده هم خبر دارن، ولی ایراد این دسته اینه که اونقدر درگیر مسائل میشن که واقعا زندگی بهشون سخت میگذره و حرص زیادی می خورن و خیلی خود خوری میکنن.

دسته سوم : اما دسته سوم اونایی هستن که دیگه خیلی شاهکارن و همیشه سعی میکم جزء این دسته باشم. این افراد تقریبا پشت سر هر قضیه رو میبینن، از این لحاظ خیلی شبیه دسته دوم هستن ولی یه نمونه کامل تری از اونا هستن. این دسته به خاطر توانایی هایی که در زندگی پیدا کردن به هیچ وجه در مقابل مشکلات کم نمیارن بلکه خیلی راحت اونارو حل میکنن و میذارن کنار واز دید دیگران زیاد سخت نمیگیرن و میدونن با این روزگار نمیشه در افتاد. ظاهر این دسته اصلا چیزی نشون نمیده اونم به خاطر اینه که اصلا ظاهر مسائل و افراد اونطور که برای دسته اول مهمه برای اینها مهم نیست، کلا اکثر آدمای این دسته خیلی موفق میشن.

امیدوارم آرش جان قصد رفتن تو این دسته رو داشته باشی.:gol:

راستی یه نکته بی ربط با منظوره آرش: این بامبو ها نباید تعدادشون زوج باشه و باید براشون موزیک هم بذاری.

ممنون از دقت وحصلتون دوست عزیز
دسته اول خوب فهمیدم اما دوم سوم یه کم شبیه هم بودن بیشتر دقت کردم تا متوجه شدم ..
" یاد داستانی از مولوی افتادم که می گه زندگیس مثل اینه که پادشاهی کسی رو مامور کنه بره شهری کاری رو انجام بده طرف بره و هزارتا کار انجام بده کار های سخت و خیلی هم به خودش سخت بگیره اما اون کاری رو که مامور بوده انجام نده مثل اینه که هیچ کاری نکرده "

گل بامبو هم پنج تا گرفتم ... اگه شد عکساشو می زارم ...12 ساعتی بیشتر با اهنگ سر می کنم مگه موقعه مطالعه و خواب ..
ممنون از نظرت :gol:

• Like
واکنش ها: NYC