بزرگترین آرزوتون چیه؟؟؟

rahaaaaa

عضو جدید
رها جون قضیه چیه؟هی امید میدی هی میگیری؟اون بالایی چی بود؟این چیه؟
عزیزم امید رو لاید همه داشته باشن آدم با امیدش زندس..منظورم این بود هرچی سن بالاتر میره آرزوها بیشر میشه..همینه که آدمای مسن تر دوس دارن بیشتر زنده بمونن..البته فکر منه شاید غلط باشه..

atimehr

عضو جدید
عزیزم امید رو لاید همه داشته باشن آدم با امیدش زندس..منظورم این بود هرچی سن بالاتر میره آرزوها بیشر میشه..همینه که آدمای مسن تر دوس دارن بیشتر زنده بمونن..البته فکر منه شاید غلط باشه..
نه خب درسته.میتونی ادامه بدی.

ali.fatemi4

عضو جدید
یه ضرب المثل 2011 میگه:
تا آرزو هست حکایت همچنان باقیست!!!!!!!!!
راستشو بخواید همچین بدم نمیگه!!!

rahaaaaa

عضو جدید
به آرزوهایی خویش ایمان بیاورید و آنگونه نسبت به آنها باندیشید که گویی بزودی رخ می دهند

rahaaaaa

عضو جدید
برای تحقق آرزوی تو، خواه امیر باشی خواه گدا، در برابر طبیعت فرق نمی‌کند و برای همه یک بها معین شده‌است و آن فداکاری و از خودگذشتگی است.

alirad

عضو جدید
راستی من فقط یه ارزو دارم اونم اینه که به همه ارزوهام برسمو دیگه هیچ ارزویی نداشته باشم!:confused:

rahaaaaa

عضو جدید
اگر کسی در راه رسیدن آرزو قدم بردارد. دائماً از لذت وصال برخوردار است.

rahaaaaa

عضو جدید
اگر روزگاری شان و مقامت پایین آمد نا امید مشو زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پایین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید»

rahaaaaa

عضو جدید
آدمهای آرمانگرا هنگامیکه به نادرست بودن آرزویی پی می برند بر ادامه آن پافشاری نمی کنند .

rahaaaaa

عضو جدید
:gol:تقدیم به همه ..امیدوارم همه به آرزوهای قشنگتون برسین..برای عشقمو من دعا کنیین که با هم به آرزوهامون برسیم.میسی...:gol:

arashlolos

عضو جدید
باشه باشه........ میگم.........میگم آرزومووووو........... چرا ایقد اسرار میکنید ااا ا ااااااا.......
رضایت کامل پدر از من (مادر که راضیه:D)
بهدشم اینکه خدای یکی یدونه ، اونی که نیمه گمشده منه رو زودتر به نیمه گمشده اون برسونه!!!:redface:

atimehr

عضو جدید
:gol:تقدیم به همه ..امیدوارم همه به آرزوهای قشنگتون برسین..برای عشقمو من دعا کنیین که با هم به آرزوهامون برسیم.میسی...:gol:
واااااااااااااااااااااااااااااای حتما این کارو میکنم.توام برا ما دعا کن.