فکر نمیکنید معتاد شدیم؟؟؟

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روزی چند ساعت تو باشگاهی؟
من که فکر کنم معتاد شدم.......نشدم؟قیافم نشون نمیده؟:surprised::D

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس شما چی؟
یعنی فقط من معتادم؟
شما که تزریقی شدین دیگه:D:D:D

گیگیل

عضو جدید
اره عزیز دیگه باید خداحافظی کنم
خدا نگهدار عزیزم باید برم بسوی یار اینجا کسی منو نخواست:gol:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزی چند ساعت تو باشگاهی؟
من که فکر کنم معتاد شدم.......نشدم؟قیافم نشون نمیده؟:surprised::D
سلام داداش گلم که یه جورایی خوش تیپ ترین باشگاهی.:gol:
یاد اون کسی افتادم که اشتباهی تو یه تیمارستان بستری شده بود و میدید که هر روز از سر صبح تا بوق شب یه عده از دیوونه ها صف می کشن و از یه سوراخی که رو دیوار بوده اون ور رو نیگا میکنن و باز میان ته صف و مدام این کار رو تکرار میکنند. بالاخره میگه برم ببینم اونجا چیه؟ میاد تو صف و به سوراخ دیوار که میرسه میبینه اونور هیچی نیست. دو سه بار نوبت میگیره و میاد و باز میبینه هیچی نیست. تا اینکه خسته میشه و از بغل دستیش میپرسه : داداش , من سه بار با زحمت خودمو به این سوراخی رسوندم ولی چیزی ندیدم. چرا؟
بغل دستیش بهش میخنده و میگه : مرد حسابی ما الان ده ساله از صبح تا شب تو نوبتیم و میریم نیگا میکنیم هنوز هیچی ندیدیم . تو میخوای با سه بار نیگا کردن چیزی ببینی ؟:biggrin::biggrin:
این تالار و این انجمن هم برام حکم اون سوراخ رو پیدا کرده.

آخرین ویرایش:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام داداش گلم که یه جورایی خوش تیپ ترین باشگاهی.:gol:
یاد اون کسی افتادم که اشتباهی تو یه تیمارستان بستری شده بود و میدید که هر روز از سر صبح تا بوق شب یه عده از دیوونه ها صف می کشن و از یه سوراخی که رو دیوار بوده اون ور رو نیگا میکنن و باز میان ته صف و مدام این کار رو تکرار میکنند. بالاخره میگه برم ببینم اونجا چیه؟ میاد تو صف و به سوراخ دیوار که میرسه میبینه اونور هیچی نیست. دو سه بار نوبت میگیره و میاد و باز میبینه هیچی نیست. تا اینکه خسته میشه و از بغل دستیش میپرسه : داداش , من سه بار با زحمت خودمو به این سوراخی رسوندم ولی چیزی ندیدم. چرا؟
بغل دستیش بهش میخنده و میگه : مرد حسابی ما الان ده ساله از صبح تا شب تو نوبتیم و میریم نیگا میکنیم هنوز هیچی ندیدیم . تو میخوای با سه بار نیگا کردن چیزی ببینی ؟:biggrin::biggrin:

این قضیه خوشتیپیو اینا سر کاریه دیگه؟؟:D:Dدوربین مخفیه کلک؟جان من دوربین مخفیه؟:biggrin::biggrin:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که شخصا معتاد شدم این چند روزیم که نبودم همش منتظر بودم برگردیم ببینم چی به چیه:redface::surprised:دوز داشتم بنویسه شما شوصمد امتیاز جدید گرفتین ولی ننوشته بود:cry::sweatdrop::crying::cry::D:D:D

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من که فکر نمی کنم معتاد شده باشم به اینجا ...

.

.

مطمئنم ... !

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
این قضیه خوشتیپیو اینا سر کاریه دیگه؟؟:D:Dدوربین مخفیه کلک؟جان من دوربین مخفیه؟:biggrin::biggrin:
اعتماد به نفست رو چیکار کردی داداش. برو جلو آینه . ببین من اهل دروغ و شوخی نیستم. :gol::gol::gol:
اینایی که بخاطر این کشف بزرگ منو تشویق کردن چی؟ برو زیر اون پاسخ منو ببین اونوقت باورت میشه.
سمندون گلم جواب این شکاکو بده.

mehrnaznazemi

عضو جدید
من از اعتیاد گذشتم فکر کنم اوور دوز شدم
اگه منو ندیدین حلال کنین دیگه
شایدم اورژانس اومد و نجاتم داد

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتماد به نفست رو چیکار کردی داداش. برو جلو آینه . ببین من اهل دروغ و شوخی نیستم. :gol::gol::gol:
اینایی که بخاطر این کشف بزرگ منو تشویق کردن چی؟ برو زیر اون پاسخ منو ببین اونوقت باورت میشه.
سمندون گلم جواب این شکاکو بده.
حالا تو کدوم یکی بودی؟چند ساله اونجایی؟:cool::cool:

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کردی من برای چی ازت طلاق گرفتم هان؟؟؟؟؟؟؟ خوب معتاد بودی دیگه..... حتما باید به روت بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟