نظرسنجي:اگه شرايط عالي داشته باشيد ازدواج يا تجديد فراش خواهيد كرد..؟!!

نظرسنجي:اگه شرايط عالي داشته باشيد ازدواج يا تجديد فراش خواهيد كرد..؟!!

• هزينه ها سنگينه نميشه اصلاً ازدواج كرد!!

رای: 2 15.4%
  • بعد از طرح تحول اقتصادي حتماً ازدواج ميكنم!!

رای: 0 0.0%
  • دوستم غضنفر قصد ازدواج نداره!!

رای: 1 7.7%
  • پوشاك بچه خيلي گرانه!!

• به تو هيچ ربطي نداره!!

رای: 4 30.8%
  • دختر همسايمون جناب اقدس قصد ازدواج نداره!!

• جرأت ندارم..ولي جنبه دارم!!

• همين يه دونه برا هفت پشتمون بسه!!

• يارانه ها رو بردارند ازدواج مجدد راحتر ميشه..!!

• سال مضاعف زن مضاعف

• مجموع رای دهندگان
    13
  • نظرسنجی بسته .

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
باتوجه به اين نظرسنجي ها در سال جديد ديدم گفتم يه نظر سنجي خول و ول هوا كنم تا ملت در اين روز عيد شاد بشن وما هم به مقصود اصليمان برسيم !! اما اين نظرسنجي كه بنده راه انداختم در پيرو سال كارمضاعف و همت مضاعفه و در اين نظرسنجي طرح برنامه پنچم هم مورد توجه قرار گرفته...بس لطف كنيد ودر اين نظر سنجي شركت كنيد:smile::gol::gol:
اين نظرسنجي ها رو ميگما.....
نظر سنجي: ايا شما مسجد ميرويد؟خب مگه خونه رو ازمون گرفتن كه بريم مسجد.... ويه سري حرفهاي تكراري بشنويم :surprised:

نظر سنجي: ايا نماز مي خونيد ؟خب چه بخونيم چه نخونيم چه ميشه؟؟؟!!:surprised:

نظر سنجي: مرد سال ایران چه کسی را انتخاب میکنید؟؟ خب معلومه ميرحسن شاهرودي:surprised::surprised:
حالا نظرسنجي خودمون....
نظر سنجي :اگه شرايط عالي داشته باشيد ازدواج يا تجديد فراش خواهيد كرد...؟!!!

آخرین ویرایش:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اينكه برادر من ...دوس نداري نظر نده كسي مجبورت نكرده .
دوما خيلي مهم اصلا بگو ببينم مگه مهمتر از نماز تو دين چيزي هست . كي گفته مهم نيست اتفاقا خيلي مهم ...اونقد مهم كه با همين نماز خوندنها دارن يه مملكت رو 1400 سال مي برن عقب ...
سوما ..برو يه نيگا به امار نظرسنجي نماز بنداز بعد با امار مسجد مقايسه كن ..نه خدايش خودت بگو اين همه بودجه و خرج و مخارج كه مي كنند ..فقط برا ملت كه برن مسجد نماز بخونند ..

به هر حال نظرت محترم اما همچي رو كه نبايد بگي خودت هم نتيجه بگير اما درست :smile::smile::gol:

nimaparham

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اگه همسرتون ( زنتون ) امکانات مالی داشته باشد شما دوست دارید شما را بذاره و بره با یکی دیگه ازدواج نماید یا کلا عاشق کسی دیگر بشود و شما را ول کند ؟

یا دوست دارید همسر شما با دو یا چند نفر دیگه رابطه یا ازدواج کند ؟

پس اگه برای خود دوست دارید و این حق را قائل هستید برای اونم باید این حق بدهید

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
..........ببخشید موضوع جدیدتری برای نظرسنجی نبووووووووووووووود؟:huh:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوما خيلي مهم اصلا بگو ببينم مگه مهمتر از نماز تو دين چيزي هست . كي گفته مهم نيست اتفاقا خيلي مهم ...اونقد مهم كه با همين نماز خوندنها دارن يه مملكت رو 1400 سال مي برن عقب ...
سوما ..برو يه نيگا به امار نظرسنجي نماز بنداز بعد با امار مسجد مقايسه كن ..نه خدايش خودت بگو اين همه بودجه و خرج و مخارج كه مي كنند ..فقط برا ملت كه برن مسجد نماز بخونند ..

به هر حال نظرت محترم اما همچي رو كه نبايد بگي خودت هم نتيجه بگير اما درست :smile::smile::gol:
كي گفته بنده نظرسنجي رو دوست ندارم..!!!
شايد براي تو ايناي كه گفتي مهم باشه .....ولي براي من اصلاً مهم نيست ...........ميدوني چرا چون اين حرفها خريدار نداره..منظورم اوناي كه بالانشستن و ميگم......
اين سومنت برو از كسهاي كه مسجد ميرن بپرس..
وبلاخره اين بند آخرت رو هم من متوجه شدم ببين خودت متوجه شدي چي گفتي؟!:surprised::D:gol:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اگه همسرتون ( زنتون ) امکانات مالی داشته باشد شما دوست دارید شما را بذاره و بره با یکی دیگه ازدواج نماید یا کلا عاشق کسی دیگر بشود و شما را ول کند ؟

عزيزم ايناي كه گفتي با عرض شرمندگي بايد بگم ربطي به نظر سنجي نداشت...:gol:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا تو هم كه هي سكرت سكرت ميكني...ميگي باهات همكارم.بعد ميپرسم از چه نظر ميگي سكرت....ميگم گزينه مورد نظرت رو بگو ميگي سكرت.....بهتر نبود به جاي ستاره 66 اسمه كاربريت رو ميذاشتي سكرت 66:surprised::D:D:gol:

rf_niloofar

عضو جدید

به این میگن حرف حساب

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا تو هم كه هي سكرت سكرت ميكني...ميگي باهات همكارم.بعد ميپرسم از چه نظر ميگي سكرت....ميگم گزينه مورد نظرت رو بگو ميگي سكرت.....بهتر نبود به جاي ستاره 66 اسمه كاربريت رو ميذاشتي سكرت 66:surprised::D:D:gol:
:gol::gol::gol:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
كي گفته بنده نظرسنجي رو دوست ندارم..!!!
شايد براي تو ايناي كه گفتي مهم باشه .....ولي براي من اصلاً مهم نيست ...........ميدوني چرا چون اين حرفها خريدار نداره..منظورم اوناي كه بالانشستن و ميگم......
اين سومنت برو از كسهاي كه مسجد ميرن بپرس..
وبلاخره اين بند آخرت رو هم من متوجه شدم ببين خودت متوجه شدي چي گفتي؟!:surprised::D:gol:

والا منم چيزي از حرفات نفهميدم ...اون جمله اخري هم يعني اينكه برادر من تو درست مي گي اصلا هرچي تو بگي ...ما مخلص شما هم هستيم ...بازم سوالي هست ؟

فدات ...

torpheh

عضو جدید
حداقل درست حسابی نظر سنجی می کردی

بحث که جدی نیست نه؟ بیشتر شبیه یه مطلب طنزه.
البته گزینه ها رو خیلی بهتر هم می تونستی انتخاب کنی

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا منم چيزي از حرفات نفهميدم ...اون جمله اخري هم يعني اينكه برادر من تو درست مي گي اصلا هرچي تو بگي ...ما مخلص شما هم هستيم ...بازم سوالي هست ؟

فدات ...
داش آرش با اينكه خيلي دوست دارم ولي چرا جديداً متوجه حرفات نميشم؟:surprised::heart::gol:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
حداقل درست حسابی نظر سنجی می کردی

بحث که جدی نیست نه؟ بیشتر شبیه یه مطلب طنزه.
البته گزینه ها رو خیلی بهتر هم می تونستی انتخاب کنی
شما به بزرگي خودت ببخش بابا بزرگ...:surprised::D:heart::gol:

ماله منم تو گزینه ها نبود!
ببخشيد چيزي گم كردي كه ميگي ماله من تو گزينه ها نبود

گزینه ای که من میخوام نیست : اگه مامان بابام راض بشن ازدواج میکنم:gol:
چرا ديگه...همون جرات ندارم ....ولي جنبه دارم ميشه گزينه شما....;)

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::cry::cry:حالا چرا عصبانی میشی؟..........آخه نمیدونم چرا همه چیز به این مسئله ازدواج میرسه؟..........اون از سریالای تیوی اینم از............

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::cry::cry:حالا چرا عصبانی میشی؟..........آخه نمیدونم چرا همه چیز به این مسئله ازدواج میرسه؟..........اون از سریالای تیوی اینم از............
نه بابا چرا عصباني....:D:gol:بعدشم من اصلاً سريالهاي تي وي رو نگاه نميكنم:smile:;)

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای مهندس میبینم که همچنان در جهت این عمر خیر پرکارین!!!:w10:
یه دست و آسینی هم برا خودتون بالا بزنین...:w33:

آذرتاش

عضو جدید

اگر واقعآ اینی که میگی درست باشه . لابد با کوروش گفتن و داریوش گفتن هم 2500 سال میریم عقب دیگه . مگه نه؟ پس گور بابای کوروش و دایوش و محمد رضا شاه پهلوی
اگر نماز خواندن عقب ماندگی باشد پس شاه پرستی هم جهالته .

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر واقعآ اینی که میگی درست باشه . لابد با کوروش گفتن و داریوش گفتن هم 2500 سال میریم عقب دیگه . مگه نه؟ پس گور بابای کوروش و دایوش و محمد رضا شاه پهلوی
اگر نماز خواندن عقب ماندگی باشد پس شاه پرستی هم جهالته .
مشترك مورد نظر در دست رس نميباشد(آرش پاك) لطفاً به صندوق پيامهاي خصوصيش پيام بذاريد:D;)