از اوووووووون رطبـــــــها !!!

waffen

اخراجی موقت
ايـــــــــــــول آدرسش پيدا شد بالاخره !!! :d

waffen جون حالا بيا با وحيد برو زير عباي ملا هر چي ديدي از بيخ بكن!!! :w15:
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
نه اون زیر غیر از درخت خیلی چیزهای دیگه هم هست که من نیازی ندارم دست بزنم.:surprised:
بزار همونجا باشه.:smile:

آذرتاش

عضو جدید
:w15:

يك پُست براي پاچه خواري در راه اسلام بهتر از 70 سال عبادت است !

اينم يه حديث ديگه از شادمهر (ث) :smile:
ما و مجنون همسفر بودیم در دشت جنون * او به مطلب‌ها رسید و ما هنوز آواره‌ایم.

قصه و حال و روز شما هم اینه :
مرغ زیرک که میرمید از دام؛ با همه زیرکی به دام افتاد

آذرتاش

عضو جدید
فکر کنم پدر مادر این قویترین مردان،چندتا نارگیل زده بودن به بدن در شب فلان!
ولی خودمونیما،چه عقب مونده هایی این حرفا را باور میکنن!
خیلی ها باور میکنند . خیلی ها هم فکر میکنند تا باور کنند. فرقی هم نمیکنه. به هر حال دستاویز خوبی برای متهم کردن دین و اعتقادات مردم به دستتان میدهد . خیلی جالب شده. یارو میگه تو ایالت آریزونا سیل آمده . اینا میگن تقصیر این جمهوری اسلامیه. اون یکی راجع به ملا نصرالدین مینویسه , اینا میگن همه حوزه اینطوریه. شانس ماست که دشمنانمان همه شون احمقند و با حرفهایی که میزنند خودشان را خراب میکنند و نیازی به جواب ما نمی ماند. تمومش کردی این امضای منم بخون . دستتون رو رو کردم . تمام شد رفت پی کارش.

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ها باور میکنند . خیلی ها هم فکر میکنند تا باور کنند. فرقی هم نمیکنه. به هر حال دستاویز خوبی برای متهم کردن دین و اعتقادات مردم به دستتان میدهد . خیلی جالب شده. یارو میگه تو ایالت آریزونا سیل آمده . اینا میگن تقصیر این جمهوری اسلامیه. اون یکی راجع به ملا نصرالدین مینویسه , اینا میگن همه حوزه اینطوریه. شانس ماست که دشمنانمان همه شون احمقند و با حرفهایی که میزنند خودشان را خراب میکنند و نیازی به جواب ما نمی ماند. تمومش کردی این امضای منم بخون . دستتون رو رو کردم . تمام شد رفت پی کارش.
شووما حرص نخور..پوستت خراب میشه!!!

آذرتاش

عضو جدید
شووما حرص نخور..پوستت خراب میشه!!!
چشم . :gol:
الانه که سمندون و چمندونو مهرچا و چاد مهر و شادونه بیان ازت تشکر کنند که اینو گفتی. اگه یکم دیگه بیشتر میگفتی اون 21 هم می اومد تشکر میکرد. منم ازت تشکر میکنم که نگران منی . شکلک دماغ عمل شده.

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
لیکن رطب اگر با هسته تناول گردد به انرژی هسته ای آمیزه گردد ....

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم . :gol:
الانه که سمندون و چمندونو مهرچا و چاد مهر و شادونه بیان ازت تشکر کنند که اینو گفتی. اگه یکم دیگه بیشتر میگفتی اون 21 هم می اومد تشکر میکرد. منم ازت تشکر میکنم که نگران منی . شکلک دماغ عمل شده.
باور کن بعضیا نمیتونن طنز باشن..تو چرا اصرار داری بگی روحیه طنز داری!!!
ایراد نداره بالاخره همه از یه جایی شروع کردن دیگه...شکلک دماغ سوخته

daneshjoo_1361

عضو جدید
نقل چنين رواياتي هيچ انگيزه‌اي ندارد جز شکستن قداست امام علي در اذهان مسلمين و متزلزل ساختن مقام والايش در قلوب آنان. حال بايد از آنان پرسيد که:

آيا اين همان علي است که شب هجرت با وجود خطرات فراوان و براي حفظ جان رسول خدا در بستر ايشان خوابيد؟ آيا اين همان علي است که در جنگهاي خندق و خيبر آنهمه از خود رشادت نشان داد؟

آيا اين همان علي است که در جنگ احد با آنکه بسياري از صحابه فرار کردند، او در کنار پيامبر ماند؟

آيا اين همان علي است که رسول خدا او و فاطمه و حسنينش را براي مباهله با مسيحيان نجران با خود برد؟ آيا اين همان علي است که پيامبر در حقش فرمودند : « علي همواره با حق است و حق هم با علي» آيا اين همان علي است که در ماه رمضان و به هنگام عبادت در مسجد به شهادت رسيد؟
خوب بابا توام خوراكت اينه گير بدي بابا اين شادمهر اومده يه چي گفته كه تايپينگش رونق بگيره حالا اين گير داده توهم بايد گير بدي؟

آذرتاش

عضو جدید
:surprised::razz:بیا به من راستش رو بگو منو از کجا میشناسی؟
چند وقت پیش لباس خوشگل عروس تو تنت بود مگه نه؟
تو تاپیک شب زنده داران باشگاه هم دیدمت.
خلاصه هر چی . نازی و والسلام.
راستی سمندون اون خلبانه نمیذاره باهات صحبت کنم. داداشته؟ asiabadboy
بهش بگو من خودی ام.

سمندون

عضو جدید
خوب بابا توام خوراكت اينه گير بدي بابا اين شادمهر اومده يه چي گفته كه تايپينگش رونق بگيره حالا اين گير داده توهم بايد گير بدي؟
شادمهر احتیاجی نداره جفنگ بگه که تاپیکاش رونق بگیره:surprised:

سمندون

عضو جدید
چند وقت پیش لباس خوشگل عروس تو تنت بود مگه نه؟
تو تاپیک شب زنده داران باشگاه هم دیدمت.
خلاصه هر چی . نازی و والسلام.
راستی سمندون اون خلبانه نمیذاره باهات صحبت کنم. داداشته؟ asiabadboy
بهش بگو من خودی ام.
خلبانه؟چیزی نمیگه که؟اگه افتحار بده داداشم هست;)

بالا