دختران ایرانی زیباترین های جهان

zahra-FARZIN

عضو جدید
بابا اسمش روشه ها دختر ایرانییییییی
دیگه شکی نیس که خوشگلننننننننننن

ویسا

عضو جدید
حالا اینقدر تعریف میکنین عکسی چیزی هست ببینیم؟؟؟؟؟؟

شاید خوشم اومد و قسمتمون شدو تن به ازدواج دادیم...........:w18:

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون قصد ازدواج نداریم عکس هم نذاشتیم که دلتون نسوزه:w25:
به این میگن خانم بشر دوست.

خوب اومدی در حد گواردیولا:biggrin::biggrin::biggrin:
برو بالاتر . . .

حالا اینقدر تعریف میکنین عکسی چیزی هست ببینیم؟؟؟؟؟؟

شاید خوشم اومد و قسمتمون شدو تن به ازدواج دادیم...........:w18:

بابا اعتماد به نفس!!!
تو که روی دخترا رو هم توی اعتماد به نفس کم کردی! :دی

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
از خداتونم باشه
خوشتیپ
خوشگل
با کلاس
پولدار(پرایدم دارم تازه)
تازه از اینکه بترشین که بهتره
نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می خواستم ازت بگذرم اما گفتی پراید داری، دیگه نمی تونم خودمو نگه دارم
باشه الان عکسمو می ذارم برات

ویسا

عضو جدید
می خواستم ازت بگذرم اما گفتی پراید داری، دیگه نمی تونم خودمو نگه دارم
باشه الان عکسمو می ذارم برات
خداییش کف کردی نه؟
تا حالا پراید سوار شدی؟
من تازه سفیدشو دارم 2 تا تو دنیا بیشتر نیست

یکی من دارم یکیم اوباما

ویسا

عضو جدید
خوب همین کارارو میکنین که می ترشین دیگه
وقتی با یه پسر با کلاس مثل من هم صحبت میشی باید تمام رخ باشه عکست که
فقط تو یه نگاه......................

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تعارف کردن رو از خودمون یاد گرفتن.

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]خبر: روزنامه‌ استار مالزی به تازگی گزارشی به چاپ رساند[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] درباره‌ی سایت "مردم زیبا" (eautifulpeople) که از [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]روز 26 اکتبر 2009 کار خود را آغاز کرده‌ و طی تنها دو هفته [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]به یکی از جنجالی‌ترین و بحث‌برانگیز‌ترین سایت‌های دنیا بدل شده است.[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]به گزارش روزنامه استار، از طریق این سایت هر کس می‌تواند [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]یک قطعه عکس از چهره‌ی خود را به نمایش و قضاوت عمومی بگذارد. [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]کاربران این سایت طی دو هفته 1.8 میلیون نفر از 190 کشور را "نازیبا" دانستند[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif].[/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]به گفته‌ی مسئولین وب‌سایت مردم زیبا، نتایج نظرسنجی‌ها نشان داده است [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]که در لیست عمومی کاربران سوئدی، برزیلی و نروژی موفق‌ترین ها[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] و کاربران آلمانی و انگلیسی مغلوب‌ترین‌ها شناخته شده‌اند[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif].[/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] وی افزود بدون شک از نظر کاربران، مردم سوئد و برزیل زیبا‌تر هستند
[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] و به نظر می‌رسد مردان و زنان آلمانی باید [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]در انتخاب عکس‌های[/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] خود تجدید نظر کنند [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]و لطافت بیشتری به خرج دهند.[/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]وی به سانسور و قطع دسترسی این وب‌سایت در خاورمیانه اشاره کرد [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]و گفت: با تمام مشکلاتی که در دسترسی وجود دارد[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] کاربران زیادی از منطقه‌ی خاورمیانه شرکت ‌کرده‌اند. [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]در میان این گروه دختران ایرانی تا به حال زیباترین‌ها شناخته شده‌اند.[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]در این وب‌سایت کاربران با گزینه‌های
[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]"بله، قطعا"، "ای، بدک نیست"، "ای، نه" ، " نه خیلی"، "قطعا نه" [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]توسط جنس مخالف ارزیابی می‌شوند[/FONT]

فکر کنم بیشتر کسانی که تو این نظرسنجی شرکت کردن عرب بودن... چون عربا خیلی از ظاهر دخترای ایرانی خوششون میاد. ما که بیست و اندی سال در این مملکت زندگی کردیم آنچنان چیزی در مورد ظاهر دخترای ایرانی ندیدیم.
آخرالزمان شده. آدم چیزای عجیب و غریب میشنوه.

ویسا

عضو جدید
فکر کنم بیشتر کسانی که تو این نظرسنجی شرکت کردن عرب بودن... چون عربا خیلی از ظاهر دخترای ایرانی خوششون میاد. ما که بیست و اندی سال در این مملکت زندگی کردیم آنچنان چیزی در مورد ظاهر دخترای ایرانی ندیدیم.
آخرالزمان شده. آدم چیزای عجیب و غریب میشنوه.
اینو خوب اومدیااااا
نظر منم همینه
واقعا تو اینا چیزه خواصی دیدن که ما نمیبینیم؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
همونطور که قبلا هم گفتم زنان و مردان ایرانی جزو زیباترین انسانهای روی زمین هستند(حتی انسانهای فضا:دی)
ما قبلا که مسابقه زن شایسته داشتیم همیشه تو دنیا مطرح بودیم و الان هم ایرانیهای مهاجر نماینده های ما هستن.

اما در کل طبیعت زیبای ایران در کنار زنان و مردان زیبا واقعه دیدنیه