هم عجیب ... هم جالب از قرآن مجید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

فدايي رهبر

عضو جدید
افرین
موفق باشی پسر
تو به اوج قله های افتخار وموفقیت دست خواهی یافت
اما
ما افکارمون را خودمون میسازیم
با فکرکردن ودوباره فکر کردن:gol:
مواظب باشيد كه از بي بي سي وراديو امريكا واسرائيل وسلطنت طلب ها وبهائيت و.و.و افكارتان سرچشمه نگيريد

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار

میشه بگی من چه قوانینی رو رعایت نکردم؟؟؟ :)
شما هم به قوانین احترام بذار تو کار تالارهایی که مدیر داره دخالت نکن ... مثلا تالار عکس!!
:)
خودتون قوانین رو میدونید و تاپیکهایی که گذاشتید روهم میدونید..نیازی نیست اینجا بازگو کنم..میتونید برای مثال تاپیکهایی که در طول یک ساعت گذشته گذاشتید رو یه نگاهی بندازید..خودتون میتونید بفهمید..در مورد مسایل مدیریتی هم شما مجاز به دخالت نیستید:)

آذرتاش

عضو جدید

ببخشید شما؟؟

صدر اسلام هم همین وضع بوده ... کی میدونه؟؟؟ شاید هم بدتر

خس و خاشاک شماره 19
عمو من جای تو بودم یه نگاه به نام کاربری و امضای یه نفر مینداختم خودم رو نمیاوردم پایین
حالا خود دانی
من برم به کارای روزمره برسم ... دست ادمین درد نکنه

خس و خاشاک شماره 19

."

بچه ها دوره ای نیست که با از یه بلاگ متن تخیلی گذاشتن بشه حقیقت رو کتمان کرد
آیت الله بروجردی تاحالا اسم آینشتاین رو شنیده؟؟؟؟ !!!

خس و خاشاک شماره 19

آخرین ویرایش:

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از شما خواهش کردم برای تست معلوماتتان اون قسمت را که برایتان کپی کرده بودم معنی کنید حتی یک خطش را . شما بدون توجه به عرض من باز هم حکایت تعریف کردید. همه میدونن - فکر میکنم - که نشد حرف . شما برای وارد شدن به این معقولات باید به سطح علم و دانش و سوادتان بیفزائید. چون همش بی ربط حرف میزنید. این مقولات مباحث سنگینی هستند و باید برای ورود به ان سواد کافی در حوزه علم و دین و تاریخ داشته باشیم. شما فعلا براتون زوده عزیز. سطح سواد و دانش شما کفاف این مباحث را نمیدهد. بیشتر اصرار کنی بیشتر اشتباه خواهی کرد. شما قبل از اینکه بتونی تحقیق بکنی بی دین شدی و خود شیفته. بنابراین باید صبر کنیم تا ببینیم کی بزرگ میشی ( از نظر دانش و علم) در ضمن معنی این عقل را هم برام بگو ببینم تعریف عقل از نظر شما چیه.
مرسی .

دوست عزیز برای فروکش کردن عصبانیتت لازم نیست به من توهین کنی
من عرض کردم که اگه این دین شما اینقدر پیچیدس که هیشکی ازش سر در نمیاره به درد کسی نمیخوره
و میگم اگه اینطور بود اصلا نبودش بهتر بود
این همه مطالب پیچیده برای عرب وحشی و بیسواد 1500 پیش نازل شده؟؟!!!
در ضمن گفتم که من فیلسوف نیستم که بخوام مطالب فیلسوفانه شمارو معنی کنم
شما هم که خودت گفتی من و شما دهنمون بوی شیر میده پس خودتونم ادعا نداشته باشین و از چیزی که ازش سر در نمیارین حمایت نکنین

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خودتون قوانین رو میدونید و تاپیکهایی که گذاشتید روهم میدونید..نیازی نیست اینجا بازگو کنم..میتونید برای مثال تاپیکهایی که در طول یک ساعت گذشته گذاشتید رو یه نگاهی بندازید..خودتون میتونید بفهمید..در مورد مسایل مدیریتی هم شما مجاز به دخالت نیستید:)

فکر کنم بیشتر از هزاران بار به شما گوشزد شده ... اگه احتمالی به تغییر بود حتما صورت گرفته بود :) من هم مدتهاست قطع امید کردم :) مدیر سایت هم همینطور :)

لازم شد باز من این عکس رو بذارم! :

:)

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
صدر اسلام هم همین وضع بوده ... کی میدونه؟؟؟ شاید هم بدتر

خس و خاشاک شماره 19
عمو من جای تو بودم یه نگاه به نام کاربری و امضای یه نفر مینداختم خودم رو نمیاوردم پایین
حالا خود دانی
من برم به کارای روزمره برسم ... دست ادمین درد نکنه

خس و خاشاک شماره 19

تاريخ عضويت: 2010/3

خیلی مونده تا شما (جز جمع) حساب بشی!!

آذرتاش

عضو جدید
دوست عزیز برای فروکش کردن عصبانیتت لازم نیست به من توهین کنی
من عرض کردم که اگه این دین شما اینقدر پیچیدس که هیشکی ازش سر در نمیاره به درد کسی نمیخوره
و میگم اگه اینطور بود اصلا نبودش بهتر بود
این همه مطالب پیچیده برای عرب وحشی و بیسواد 1500 پیش نازل شده؟؟!!!
در ضمن گفتم که من فیلسوف نیستم که بخوام مطالب فیلسوفانه شمارو معنی کنم
شما هم که خودت گفتی من و شما دهنمون بوی شیر میده پس خودتونم ادعا نداشته باشین و از چیزی که ازش سر در نمیارین حمایت نکنین
اتفاقآ این گفته شما در خود دین هم هست. میگه که دیوانه ها و بی شعور ها و نادانان معاف از دین هستند. شما هم که همینو میگی دیگه. پس معاف .

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
مواظب باشيد كه از بي بي سي وراديو امريكا واسرائيل وسلطنت طلب ها وبهائيت و.و.و افكارتان سرچشمه نگيريد
اولا بی بی سی فقط یه رسانه اطلاع رسانیه همین
در ضمن بهاییت رو نمیشناسید حرف نزنید اونا حتی حق ندارن مرده هاشونو دفن کنن تو ایران حق دانشگاه رفتن ندارن حتی حق ندارن بین خودشون جلسه داشته باشن
چه ربطی داره؟؟!؟!!!
بهایی های داخل ایران به فکر نجات جونشونن به حذب های سیاسی هم کاری ندارن
و هر انسانی هر چند آزادی بیان نداشته باشه آزادی کنترل افکارشو داره و اینکه کسی عقیده ای متفاوت از شما داشته باشه نشون نمیده که وابسته به گروه و حذب خاصیه یا حرفاش از یه جایی سرچشمه میگیره
هر کسی خودش مستقل میتونه فکر کنه و این قدرت رو داره مثل خود شما

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اتفاقآ این گفته شما در خود دین هم هست. میگه که دیوانه ها و بی شعور ها و نادانان معاف از دین هستند. شما هم که همینو میگی دیگه. پس معاف .

ساکنین سرزمینهایی که پیامبر براشون فرستاده نشده رو هم اضافه کن، بعدا روز قیامت مدیون نباشی :biggrin::biggrin::biggrin:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
فکر کنم بیشتر از هزاران بار به شما گوشزد شده ... اگه احتمالی به تغییر بود حتما صورت گرفته بود :) من هم مدتهاست قطع امید کردم :) مدیر سایت هم همینطور :)

لازم شد باز من این عکس رو بذارم! :
احوالات درونی شما به خود شما مربوطه که قطع امید کردید یا نه..بنده در چهارچوب قوانین باشگاه به شماهشدار دادم و نیازی به شنیدن حالات روحیتون ندارم....تصمیمات آتی باخود ادمینه :)

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
احوالات درونی شما به خود شما مربوطه که قطع امید کردید یا نه..بنده در چهارچوب قوانین باشگاه به شماهشدار دادم و نیازی به شنیدن حالات روحیتون ندارم....تصمیمات آتی باخود ادمینه :)

میتونم شرط ببندم خودت شخصا قوانین سایت رو نخوندی :)
عجب جای خوبی برای اسپم پیدا کردیما :) چی بود اون تالار تست، فقط خودمون بودیم :biggrin::biggrin:

• Like
واکنش ها: spow

آذرتاش

عضو جدید

تاريخ عضويت: 2010/3

خیلی مونده تا شما (جز جمع) حساب بشی!!
قطره دریاست اگر با دریاست
ورنه او قطره و دریا دریاست.
من اصلآ دوست ندارم جزء جمع شما به حساب اورده شوم. چه حالا و چه هیچوقت. اما شاید رفتار شما باعث بشه که روبرویتان وایستم.
این قطره هم که گفتم منظور اون شعر وابسته بودن و نبودن بوده. فکر نکنی من هم جزو قطره هام. آنها هم منو قبولم نمیکنند.
من مدام به دنبال یک گروه عاقل میگردم و میگردم و میگردم.

فدايي رهبر

عضو جدید
البته که اسلام را میخواهم. اما نه اسلام مورد قبول شما ها. اسلام محمد (ص) با این اسلامی که همه نوع فسق و فجور توش پیدا میشه فرق داره. شما قاتلان اسلام هستید نه مسلمان. بنام اسلام هر کار زشتی را مرتکب میشوید و حیا هم نمیکنید. شما از کافران هم بدترید.
عجب نطق آهكي فرموديد ،
بفرماييد اسلامي كه در آن فسق وفجور دارد براي ما نمونه اش نشان دهيد
آن اسلامي كه داراي كارهاي زشت مي باشد ذكر نمائيد ..........ما مستفيض شويم
افراطي گري بالاتر از اين :
شما از کافران هم بدترید.[/

تو مثل طالبان وعلماي وهابيت عربستان فتوا ميدهي :eek:

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قطره دریاست اگر با دریاست
ورنه او قطره و دریا دریاست.
من اصلآ دوست ندارم جزء جمع شما به حساب اورده شوم. چه حالا و چه هیچوقت. اما شاید رفتار شما باعث بشه که روبرویتان وایستم.
این قطره هم که گفتم منظور اون شعر وابسته بودن و نبودن بوده. فکر نکنی من هم جزو قطره هام. آنها هم منو قبولم نمیکنند.
من مدام به دنبال یک گروه عاقل میگردم و میگردم و میگردم.

من حوصله رویارویی با شما رو ندارم! تفکرات شما مربوط به 1400 سال پیش میشه ... شاید در اون دوران بتونید یک گروه همفکر خودتون (و در دایره لغت خودتون عاقل) پیدا کنید...

قضیه قطره چی بود این وسط؟؟؟؟ آهان!!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار

میتونم شرط ببندم خودت شخصا قوانین سایت رو نخوندی :)
عجب جای خوبی برای اسپم پیدا کردیما :) چی بود اون تالار تست، فقط خودمون بودیم :biggrin::biggrin:
شما همه ی حرفا هاتون رو با همین قطعیت میگید؟!؟:)

آذرتاش

عضو جدید
عجب نطق آهكي فرموديد ،
بفرماييد اسلامي كه در آن فسق وفجور دارد براي ما نمونه اش نشان دهيد
آن اسلامي كه داراي كارهاي زشت مي باشد ذكر نمائيد ..........ما مستفيض شويم
افراطي گري بالاتر از اين :
شما از کافران هم بدترید.[/

تو مثل طالبان وعلماي وهابيت عربستان فتوا ميدهي :eek:
اسلام توش فسق و فجور نیست . انها که دم از اسلام میزنند ولی ریاکارند فاسق هستند.
من هم که بقول شما شدم طالبان یا عالم وهابیت. شما اصولا در تهمت زدن به هر انسانی استاد هستید. نمونه اش را هم که همه میدانند و هر روز میبینیم. اگر شما راست میگویی برو در تمام سطح ایران بگرد ببینم میتونی یک روزنامه یا نشریه از اصلاح طلبان پیدا کنی؟ اگر منطق دارید چرا دیکتاتوری میکنید؟ هر کسی حرف میزنه هزار جور انگ نامسلمانی بهش می چسبانید. این چه اسلامی است که شما دارید؟ این باور ها و رفتار شما اسلامی نیست. ضد اسلام و بنام اسلام هست.
در ضمن از نظر من شما ها ارزش بحث کردن ندارید و من با شما دهن به دهن نخواهم شد.

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا در خود دین گفته تعقل کنید منم تعقل کردم
نادان و نفهم و بیشعور هم کسیه که خودش ادعای دین داره ولی به کسی که نظرش با اون مغایره این وصله هارو میچسبونه
من میخواستم یه بحث منطقی داشته باشیم ولی چون ظرفیت این رو در شما ندیدم و فورا شروع به جبهه گیری و ناسزا گفتن و نشون دادن ماهییتتون کردین دیگه چیزی نمیگم

ture

عضو جدید
جوابهای دندان شکنت شروع شد باز؟؟ :(:)
من میروم تماسی برقرار کنم :) به اندازه کافی امشب وقتم را تلف کرده ای :)

آقای Lord من جای شما بودم بحث نمی کردم ... فایده ای نداره . به قول خودت وقتت تلف می شه . من به جای شما اعصابم خورد میشه . آخرش هم ادمین میاد یه Warning می فرسته اعصابت بدتر خورد میشه ...

• Like
واکنش ها: spow

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
خب فکر کنم دیگه وقتشه تاپیکبسته بشه با اجازه ی تاپیک زننده ی محترم بحث ها به حاشیه رفت که بنده عذرخواهی میکنم به سهم خودم..
فکر کنم بحث بیشتر در مورد موضوع این تاپیک باعث تشنج و بی احترامی کاربران به هم بشه تا روند منطقی درباره ی موضوعش
قفل شد

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
آقای Lord من جای شما بودم بحث نمی کردم ... فایده ای نداره . به قول خودت وقتت تلف می شه . من به جای شما اعصابم خورد میشه . آخرش هم ادمین میاد یه Warning می فرسته اعصابت بدتر خورد میشه ...
پیشنهاد میکنم در مسایلی که کوچکترین اطلاعی در موردشون ندارید دخالتی نکنید دوست من تا اعصابتون!!!خردنشه!;):)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا