باز هم جرأت دارید با به دختر ها توهین کنید!!!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختر 21ساله، گوش پسری را که به او گفته بود چاق با دندان کند!!
به گزارش ایران ناز پلیس ایالت «نبراسكا» در آمریكا از دستگیری یك زن جوان چاق به اتهام گاز گرفتن و كندن قسمتی از گوش یك مرد لاغر خبر داد.

«كتی فلاد» ـ سخنگوی پلیس ایالتی «نبراسكا» در آمریكا ـ در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی این كشور، یادآور شد: ماموران پلیس منطقه «لینكلن» یك زن جوان 21 ساله را به اتهام دعوا، گاز گرفتن و كندن بخشی از گوش یك مرد جوان دستگیر و روانه بازداشتگاه كردند.

این مقام مسوول پلیس خاطر‌نشان كرد: این زن جوان پس از دستگیری به ماموران گفت كه به دلیل این كه فرد مذكور به همراه دوستانش او را «چاق» خطاب كرده و او را به استهزا گرفته بود، با او دعوا كرده و سپس نیمی از گوش این مرد جوان را با دندان كنده است.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، زن جوان كه «آنا گادفری» نام دارد، به اتهام دعوا كردن، گاز گرفتن و كندن بخشی از گوش فرد مجروح به پرداخت جریمه نقدی 30 هزار دلاری و 13 ماه حبس در زندان ایالتی محكوم شد. همچنین براساس اعلام پلیس منطقه، تاكنون بخشی كنده شده گوش فرد مجروح یافت نشده است.

B@control

کاربر بیش فعال
طفلی نمیدونسته چه عکس العملی باید نشون بده
اقایونو باید چزووووند:D

آخرین ویرایش:

s.shab

عضو جدید
واه ادم باید با حقایق روبه رو شه خوب دیگه این وحشی بازیا رو نداره:biggrin:

B@control

کاربر بیش فعال
نه به هر قیمتی.باید کلی حالا خسارت بده.فکر کنم بهتره اول به جیب خودت نگاه کنی بعد:surprised:
خو منم دارم همینو میگم دیگه
منظورم این بود که نباید از کوره در میرفت باید خیلی منطقی طرفو میچزوند
نه این که وحشی بازی دراره
Ok?

omid_008

عضو جدید
خو منم دارم همینو میگم دیگه
منظورم این بود که نباید از کوره در میرفت باید خیلی منطقی طرفو میچزوند
نه این که وحشی بازی دراره
Ok?

یه لحظه فکر کردم شما هم چنین حرکتی رو تایید کردید:razz:

چزوندن خوب نیست.مردا هم موجودات دوست داشتی هستن :D

eng.shahin90

عضو جدید
یعنی متوجه شدین؟؟!!!

نه تا گوش کسی گنده نشه نمیتونه احساسه اون بدبختو متوجه بشه!:D
من که کلن باعثه ازار کسی نشدم به خاطر همسن تا حالا هیچ دختری هم بهم خدارو شکر بی احترامی نکرده چه برسه به همچین کاری:)