آشنایی با بچه های تالار برق

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام :smile:

لطف دارید ، امیر هستم ، فارغ التحصیل الکترونیک آزاد آراک ، علاقه مند به یاد گیری ، چیز خاصی بلد نیستم و تخصص خاصی هم ندارم :redface: ولی در حال حاضر جاهایی که میرم بهم میگن کارشناس ابزار دقیق ، اینده رو نمی دونم ...

از نظر تجربه هم تجربه زیادی ندارم ولی بانرم افزارها و تجهیزات زیر یه ور هایی رفتم :

1-نرم افزار Eplan P8
2-نرم افزار پروتل
3-نرم افزار WINCC
4- دی سی اس های یو کو گاوا و زیمنس ( زیمنس رو هم به صورت Standalone و هم Serverbase کارکردم )
5- انواع ترسمیترهای فشار و دما و... و نحوه تست و راه اندازی و کالیبراسون ترانسیمترها و ...
6- میکرو کنترلر رو هم که همه بلندند ( فقط با آرم اصلاً کار نکردم ! انشا ا.. فرصت بشه میرم سراغش )
7- با توربین های SGT400 و SGT600 هم ای یه اشنایی مختصری دارم
8- یه کمی هم شبکه صنعتی حد نیاز بلدم نه در حد مهندسی مایکروسافت :D
9- یه چندتایی هم مدار طراحی کردم که یه سری اون برای سرگرمی بوده و یه سری هم اجبار مدیرم بوده :D
10- با چندین مدل دستگاه تزریق پلاستیک هم کار کردم ( می دونم ربط زیادی به الکترونیک نداره :biggrin: )

باقیش هم گفتن نداره ، خوش حال میشم بتونم چیزی از دوستان یاد بگیرم

شاد باشید
شکسته نفسی می فرمایین :gol:
خوشحال می شیم که از وجودتون در تالار بهره مند بشیم
انشالله که حضورتون در تالار همیشگی باشه تا بتونیم از تجربیات ارزشمندتون مستفیض بشیم :gol:

hosseinassar

مدیر ارشد
پس چرا هیچ کس فعالیتی نمی کنه فقط معرفی کردن که به درد نمی خوره

maverick

عضو جدید
با سلام :smile:

بهتره نحوه فعالیت مشخص بشه ، من شخصاً با این سیستم که کسی سئوالی مطرح کنه و دیگران جواب بدن موافقم ، با این سیستمی که یگی مثل مدرسه میاد توضیج میده و دیگران هم کپی پیست میکنند اصلاً حال نمی کنم ، حال تا نظر بقیه دوستان چی باشه ؟

شاد باشید

نخبه برق

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزیزم .تو این انجمن خیلی بحث علمی نمی شه که شما رو راه بدن.
من بحث های برقی رو دوست دارم ولی متاسفانه انجمن برق سایت مثل بقیه انجمن ها فعال نیست
اگه این انجمنو بتونیم فعال کنیم خیلی خوب میشه

آره قبول دارم منم پايم;)

mosleh.bargh

عضو جدید
بچه ها بياين همه با هم تالار مهندسي برق رو فعال كنيم تعداد ما از همه كه بيشتر ديگه چي ميخاين هركي موافقه امتياز بده

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها بياين همه با هم تالار مهندسي برق رو فعال كنيم تعداد ما از همه كه بيشتر ديگه چي ميخاين هركي موافقه امتياز بده
سلام دوست عزیز
فکر کنم شما خیلی علاقه به امتیاز داری نه :D
خوب توی تالار فعالیت کنید مثلا به سوال های بی جواب پاسخ بدین به درخواست مقالات و کتاب هها و کمک ها پاسخ بدین تا ما هم از شما تشکر کنیم ;)

MaFia

عضو جدید
سلام مهندساي عزيز

سامان هستم ، ترم 5 الكترونيك . خوشحالم كه بين شما هستم .

ايشالا اگه گه گداري وجودمون مفيد باشه

HniArsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان گلم . سال نوی همگی مبارک باشه ان شاالله

سلام بر دوستان گلم . سال نوی همگی مبارک باشه ان شاالله

دوستان فولادوند هستم ترم 6 مهندسی برق - قدرت
بیشتر برای معرفی طرح بود که خدمت رسیدم اگه موافق هستید بیایین هم تالارمون رو از این وضع (همه میگن کمک کمممکککک) نجات بدیم و هم اینکه یه کاری هم برا خودمون بکنیم.
دوستان دقت کنند که با شرکت در این طرح قراره هر هفته یا شاید بکنیم هر روز قراره کلاس رفع اشکال در یک تاپیک مشخص با همکاری همه اعضا تالار برگزار بشه .
اگه موافقید منتظرتون هستم.
توجه : برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح به وبلاگ ما(که در پایین همین تاپیک مشخصه) یه سر بزنید .
منتظرتون هستما!!!!!!!!!!!

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام
من در زمینه مخابرات فعالیت می کنم اگر دوست دارید می توانم مطالبی به همدیگر ارائه دهیم

• Like
واکنش ها: sh85

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من در زمینه مخابرات فعالیت می کنم اگر دوست دارید می توانم مطالبی به همدیگر ارائه دهیم
سلام دوست عزیز
اگر مایل به همکاری باشین خوشحال می شیم اینجا حضور پیدا کنید و با توجه به موارد بیان شده چگونگی کمک کردتون را عنوان کنید
منتظریم با تشکر :gol:

wall_E

عضو جدید
:cool:
دوستان برقی من تازه واردم .خیلی خوشحال میشم که منو تو bahs ها و مطالب علمی تون شرکت بدید.اگه ممکنه با هم در ارتباط باشیم و از هم و چیزای جدیدی که یاد میگیریم با خبر باشیم ....به هم انگیزه بدیم.....باهم حرف بزنیم...من نمیدونم کی مایل هاست و اینکه کیا تو چه zaminehayi فعالیت دارن ....
سلام منم ترم 6 کنترل هستم .. و سال دیگه هم ارشد دارم ....خیلی دوست دارم که از اطلاعات شما دوستان استفاده کنم البته اگه قابل بدونید اطلاعاتی هم در مورد پی ال سی دارم

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام منم ترم 6 کنترل هستم .. و سال دیگه هم ارشد دارم ....خیلی دوست دارم که از اطلاعات شما دوستان استفاده کنم البته اگه قابل بدونید اطلاعاتی هم در مورد پی ال سی دارم
سلام دوست عزیز
انشالله که قبولی ارشد را خودمون براتون جشن می گیریم
ما هم خیلی خوشحال می شیم از حضور شما
اگر مایل به همکاری باشید
خوشحال می شیم اینجا اعلام کنید
با تشکر :gol:

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام , بابا این آموزش مطلبتون که خیلی ابتداییئه :razz:
ضمنا کتاب های که معرفی کردین خیلی زیاده , لطفا یک منبع ای که خودتون استفاده کردین رو اعلام کنین تا ما هم استفاده کنیم:confused:

سمندون

عضو جدید
اره منم کاملا موافقم ااگه بشه یه منبعی که بینشون بهتره معرفی کنید ممنون میشم

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام , بابا این آموزش مطلبتون که خیلی ابتداییئه :razz:
ضمنا کتاب های که معرفی کردین خیلی زیاده , لطفا یک منبع ای که خودتون استفاده کردین رو اعلام کنین تا ما هم استفاده کنیم:confused:

اسم تاپیک معلومه آموزش مقدماتی مطلب
اگه مشکل انگلیسی ندارید MATLAB_Demystifiedt کتاب خوبیه
http://uploading.com/files/3eb13b3c/MAT_dem.Apr.2007.rar/
آقا ایمان زحمتشو کشیدند

eskan

عضو جدید
سلام.منم حسین هستم.دانشجوی ترم 6 مهندسی برق قدرت.خیلی دوست دارم تا با تک تک شما دوستان گلم بیشتر آشنا بشم.و در هر زمینه ای که کاری از دستم بر بیاد در خدمتم.
راستی من اپراتور شرکت برق منطقه ای مازندران هستم.و در زمینه ی تجهیزات فشار قوی ، تجهیزات نیروگاهی ، رله ها و حفاظت و کنترل سیستم ها میتونم به دوستان کمک کنم.
پس روی کمک من هم حساب ویژه باز کنید.
امیدوارم دوستان قدرتی یه خورده بیشتر همت کنن تا وضعیت تالار برق هم سر و سامان پیدا کنه.

به امید آشنایی با دوستان جدید

امضا (حسین محمدنژاد)

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.منم حسین هستم.دانشجوی ترم 6 مهندسی برق قدرت.خیلی دوست دارم تا با تک تک شما دوستان گلم بیشتر آشنا بشم.و در هر زمینه ای که کاری از دستم بر بیاد در خدمتم.
راستی من اپراتور شرکت برق منطقه ای مازندران هستم.و در زمینه ی تجهیزات فشار قوی ، تجهیزات نیروگاهی ، رله ها و حفاظت و کنترل سیستم ها میتونم به دوستان کمک کنم.
پس روی کمک من هم حساب ویژه باز کنید.
امیدوارم دوستان قدرتی یه خورده بیشتر همت کنن تا وضعیت تالار برق هم سر و سامان پیدا کنه.

به امید آشنایی با دوستان جدید

امضا (حسین محمدنژاد)
خوش اومدی حسین اقا
اتفاقا بچه های قدرتی که اهله فن هم باشند خیییییلی لازم داریم
حاجی شروع کنید به کمک دیگه بسم لله
بازم معذرت تشکر ندارم

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دانشجوي ترم اخر مهندسي مخابرات هستم

مينا
به به خیلی خوش اومدین :gol:
مایل به همکاری هستین یا نه :D
در چه زمینه این تخصص دارین
چه نرم افزار هایی کار کردین
خلاصه یه بیوگرافی بدین در خدمتیم ;)

spow

اخراجی موقت
وقتی دکلهای برق بی برق باشند چه اتفاقی میفته؟

درمورد نیروگاهها(برای برقیاش ترانسها...ژنراتورهاوادوات مربوطه)سوالی داشتید تا حدامکان درخدمتیم
موفق باشید

mina.shik

عضو جدید
به به خیلی خوش اومدین :gol:
مایل به همکاری هستین یا نه :D
در چه زمینه این تخصص دارین
چه نرم افزار هایی کار کردین
خلاصه یه بیوگرافی بدین در خدمتیم ;)
در هر زمينه اي كه دلت بخواد جيگر باشگاه

نرم افزار هم

مطلب

لويو

پيس پايس

.
..
.
.
.
.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به به شمع و گل و پروانه جوع بودن بلبل هاش کم بودن که یکی یکی از راه رسیدن :D:gol:

وقتی دکلهای برق بی برق باشند چه اتفاقی میفته؟

درمورد نیروگاهها(برای برقیاش ترانسها...ژنراتورهاوادوات مربوطه)سوالی داشتید تا حدامکان درخدمتیم
موفق باشید

دمتون گرم آقا لطف دارین شما مزاحم می شیم
پس سوال های نیروگاهی را می فرستین خدمت خودتون :gol:
منم هستم مخابراتی یا همون ICT دارمتون دوستان

به به آقا منور کردین
قدم به این کلبه محقر گذاشتین :gol:
چقدر عالی پس در این زمینه هم دوستان را برای دست بوسی می فرستیم خدمتتون

در زمینه ارائه مقالات قدرت - ژئوترمال در خدمتم;)

دست شما هم درد نکنه شما نیز به همچنین :gol:
در هر زمينه اي كه دلت بخواد جيگر باشگاه

نرم افزار هم

مطلب

لويو

پيس پايس

.
..
.
.
.
.
دم شما گرم نفس باشگاه :D
گرایشتون چی بود جسارتا ؟
قسمت نرم افزار هم دست بوستون هست :gol:

eskan

عضو جدید
سلام
من حسین محمدنژاد ، 24 ساله ، دانشجوی ترم 6 مهندسی برق قدرت ، دانشگاه آزاد واحد ساری ، کارمند برق منطقه ای مازندران و اپراتور شرکت برق مازندران هستم.خیلی خوشحال میشم با تک تک شما دوستان عزیز آشنا بشم.
تخصص من در زمینه ی PLC S5 . PLC S7 و تجهیزات حفاظتی و رله ها است.خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر بیاد انجام بدم.راستی به امید خدا قراره کم کم یکی از مدیران تالار برق قدرت بشم.
اگه کسی از دوستان سوال خاصی در مورد حفاظت و رله ، تجهیزات فشار قوی و نیروگاهی و هر سوالی که در حیطه ی کاری من باشه ، داشته باشه ، آماده پاسخگویی هستم.لطفا برای مطرح کردن سوال خودتون به تاپیک سوالات قدرت مراجعه کنید.منتظر حضور گرمتان هستیم.

اینم ایمیل و وبسایت شخصی من :

E_Mail : pooya.206e@gmail.com
Website : www.bargh-ghodrat.ir

آخرین ویرایش: