نظر بدين ولي سياسي نه..............................................

jalal-e

عضو جدید
:gol:درود بر هم شما بازديد كنندگان:gol:

:mad: لطفاً سياسيش نكنيد فقط چيزي كه توقع داريد رو بگيد. :mad:

خواهش ميكنم مسخره نكنيد و بحث رو سياسي نكنيد جدي صحبت كنيد فقط توقع خودتون رو بنويسيد.

شما عزيزان همه ايراني هستيد با سابقه فرهنگي مثال زدني پس مانند يك ايراني جواب بدهيد

از رئيس جمهور منتخب دوره جديدتون چه توقعي داريد؟

آخرین ویرایش:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
شما اجازه زدن اینگونه تاپیک رو از مدیر کل سایت گرفتید؟

jalal-e

عضو جدید
تازواردم

تازواردم

درود بر شما :gol:

خوبيد جناب پيرجو

من متاسفانه نمي دونم چگونه بايد اجازه گرفت يا چه مسائلي اجازه مي خواهد.

قرض من فقط جواب دهي منطقي و ساخت يك فرهنگ بين جوانان امروز براي انتخاب از روي مطالعه و با فكر يك رئيس جمهور است فقط همين.

خواهشي كه از شما دارم هم اين است كه همكاري كنيد جواب دوستان رو بشنويد ودر اين راه كمك كنيد نه اينكه جلوي اون رو بگيريد.

:gol:كمك كنيد جو آروم و منطقي بر اين گونه سوالات حاكم بشود. :gol:

;) از بذل توجه شما سپاسگذارم. ;)

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
درود بر شما :gol:

خوبيد جناب پيرجو

من متاسفانه نمي دونم چگونه بايد اجازه گرفت يا چه مسائلي اجازه مي خواهد.

قرض من فقط جواب دهي منطقي و ساخت يك فرهنگ بين جوانان امروز براي انتخاب از روي مطالعه و با فكر يك رئيس جمهور است فقط همين.

خواهشي كه از شما دارم هم اين است كه همكاري كنيد جواب دوستان رو بشنويد ودر اين راه كمك كنيد نه اينكه جلوي اون رو بگيريد.

:gol:كمك كنيد جو آروم و منطقي بر اين گونه سوالات حاكم بشود. :gol:

;) از بذل توجه شما سپاسگذارم. ;)
شما می توانید یک پیغام شخصی به مدیر کل سایت ارسال کنید، و ضمن اینکه من و حتی شخص دیگری قادر به کنترل اینگونه تاپیک ها نمی باشد زیرا نظرها و عقاید متفاوت می باشد و در آخر منجر به فیـلتر شدن سایت می شود و پیرو این حرکت کاربران دیگر ممکن است اینگونه تاپیک ها را ایجاد کنند و فضا و نام سایت خودبخود تغییر می کند. بخصوص این موضوع که بحث های روز سیاسی و مجالس و نشست های خبری می باشد که شما ایجاد کرده اید.
موفق و سربلند باشید.

jalal-e

عضو جدید
لطف كرديد

لطف كرديد

:gol:درود بر شما :gol:

اگر خدايي ناكرده باعث ***** شدن مي شود پس هر طور صلاح است اقدام فرماييد.

ممنون از اطلاعاتي كه در اختيار من قرار داديد.

;)

dadvand

عضو جدید
سلام
من نمیدونم که آیا شما قصد تهیه یک لیست شعارهای تبلیغاتی مورد پسند قشر دانشجو رو برای کدوم یک از نامزدهای انتخاباتی آینده دارید ؟
ولی برای اینکه جوابتون رو داده باشم : تمامی توقعاتی که مردم دارند را دور پیش در مجموع از زبان تمام نامزدهای انتخاباتی شنیدیم به نظر من تحقق فقط 10 درصد اونها ، مردم باید کلاهشون رو بندارن هوا ، توقعاتی که بعد اضافه شد پیش کشمون .

بالا