مهم نیست کی هستی . . . .!

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان...خوبه که انقد واقع بین هستید!!:gol::gol:!البته در برابر همسرتون اگه مورچه باشید اصلا بد نیست.:D.چون اونا همیشه صلاحتون میخوان:D:D!!!به خدا!!!:D:D
قيز سندا آذري سن .........من سنه نوكرم بي دقيقه دايان من بو نازينين حالنه توتوم.......:D
آره زنا هميشه ميخوان آدم و به كشتن بدن...:biggrin::gol:

سمندون

عضو جدید
ولی باور کن هیچی فروردین نمیشه............
سرحال........قبراق........شاد...........ماه اول بهاره دیگهههههههههههههه:redface:

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
قيز سندا آذري سن .........من سنه نوكرم بي دقيقه دايان من بو نازينين حالنه توتوم.......:D
آره زنا هميشه ميخوان آدم و به كشتن بدن...:biggrin::gol:
میشه ترجمه لطفا!!!:cry::cry:
خانوما روح لطیفی دارن چطوری دلشون میاد موجودات ضعیف و به کشتن بدن آخه!!!!:D:gol::gol:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوما روح لطیفی دارن چطوری دلشون میاد موجودات ضعیف و به کشتن بدن آخه!!!!:D:gol::gol:
قدر موجودات به اصطلاح شما زنان ضعيف كه تنهاي از سوسك هم ميترسيد رو بدونيد ....چون اگه مردانباشن شما سفير وسرگردان خواهيد شد:D:gol:

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده تو رو با داش سهيل اشتباه گرفته بودم.....بس در اين صورت ترجمه نميخواد;)

من و چطوری با داش سهیل اشتب کردی آخه!!!
قدر موجودات به اصطلاح شما زنان ضعيف كه تنهاي از سوسك هم ميترسيد رو بدونيد ....چون اگه مردانباشن شما سفير وسرگردان خواهيد شد:D:gol:
ببین داش جاوید..اون برا قدیم ندیما بود که تار و مار نبود.:D.الان با تار و مار همه چی حل شده!!!
یه فیس میزنی یه عمر اسوده ای!!!!:D:Dبهتر از اقایونه که باید یه عمر به خاطر یه سوسک تحملشون میکردیم!!!:D:gol::gol:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
من و چطوری با داش سهیل اشتب کردی آخه!!!

ببین داش جاوید..اون برا قدیم ندیما بود که تار و مار نبود.:D.الان با تار و مار همه چی حل شده!!!
یه فیس میزنی یه عمر اسوده ای!!!!:D:Dبهتر از اقایونه که باید یه عمر به خاطر یه سوسک تحملشون میکردیم!!!:D:gol::gol:
خب ديگه چون يه لحظه حواسم رفت پيش سهيل و فك كردم با اون دارم حرف ميزنم..................خب تو به هيچ يك از آقايوني كه اومدن خواستگاريت نرو و برو با تارو مار ازدواج كن:surprised::D:biggrin::gol::gol::gol:

realist62

عضو جدید
خانما خواهشا جو گیر نشن اگه بخای حسابشو بکنی اون براش از همه ضعیف تره و اذیت و مدیریت و... اون براش ازهمه راحت تره ولی.........مراعات میکنه.
این منش و وقارشو بیشتر میکنه .

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ديگه چون يه لحظه حواسم رفت پيش سهيل و فك كردم با اون دارم حرف ميزنم..................خب تو به هيچ يك از آقايوني كه اومدن خواستگاريت نرو و برو با تارو مار ازدواج كن:surprised::D:biggrin::gol::gol::gol:
به خوای واقع بینانه :surprised:حساب بکنی میبینی به جز در موارد معدوددی.:cry:.تارو مار مفید تره!!!!:D:razz::D:razz:
باور کن!!!:D:D:gol::gol:

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانما خواهشا جو گیر نشن اگه بخای حسابشو بکنی اون براش از همه ضعیف تره و اذیت و مدیریت و... اون براش ازهمه راحت تره ولی.........مراعات میکنه.
این منش و وقارشو بیشتر میکنه .
کی برا کی ؟؟؟:D:D!دستش درد نکنه به هر حال!!!:D:D

*mobina*

عضو جدید
مبینا جون..متولدین آذر هم شیر نا!!!!نیستن؟!:cry::cry:
من آذریم آخه!!!!یکم حس شیر بودن دارم!!!:D:D

اشکال نداره جیگر , اگه واقعا حس شیربودن داری بیا تو گروه خودمون;););)
البته همه ی خانما شیــــــــــــــرن مگه نه؟:smile::gol:

*mobina*

عضو جدید

نه داداش, مثل اینکه اشتباهی پیش اومده
این خانومان که اگه نباشن معلوم نیست چی به سر شما بیاد.:biggrin: