سفرنامه سارا!

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
هفته اول رو زدیم به جاده رفتیم طرفای یزد و کاشون
اما ماجرایی که خودم دیدم و خب برام جالب بود رو می خوام برا شمام بگم و دلیل بخوام ازتون
تو نیاسر کاشون طرفای آبشارش با صحنه ای مواجه شدم که برام جالب بود یعنی نوع رفتار برام جالب بود
قضیه از این قرار بود پایین آبشار تو خیابون یه آخوندی به همراه یه پسر بچه داشت تو خیابون رژه میرفت یه چن تا زن چادری هم دورشو گرفته بودن و داشتن باهاش حرف میزدند:surprised:
تو همین حین دوتا خانوم مانتویی که داشتند از کنار حاج آغا رد میشدند یهویی بدون هیچ مقدمه ای شال شونو از سرشون برداشتن به اصطلاح کشف حجاب کردن البت اصلا تیپ زنا عوضی نبود یعنی نه آرایش داشتند و نه لباس ناجور پوشیده بودند خیلی خیلی معمولی اما با دیدن حاج آقا شال شونو از سرشون برداشتند و خیلی ریلکس و آروم از کنارش رد شدند حاج آقا هم فقط ایستاد و اینجوری:razz: بهشون نیگا کرد زنا بعدا چن قدم اون طرفتر دوباره شال شونو رو سرشون کردن

اتفاق بعدی هم درست نیم ساعت بعد این اتفاق افتاد بازم کنار همین حاج آقا
سه تا سواری که فکر کنم با هم دیگه فامیل و آشنا بودند با دیدن حاج آقا صدای ضبط ماشین رو بردن بالا و بعد داخل ماشین شروع به رقص و کف و سوت کردن
همه این اتفاقا دقیقا تو لحظه ای که داشت از تو مساجد اونجا صدای قرآن و نماز و اینا پخش میشد اتفاق افتاد

خب نظر شما چیه؟

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما ماجرایی که خودم دیدم و خب برام جالب بود رو می خوام برا شمام بگم و دلیل بخوام ازتون
تو نیاسر کاشون طرفای آبشارش با صحنه ای مواجه شدم که برام جالب بود یعنی نوع رفتار برام جالب بود
قضیه از این قرار بود پایین آبشار تو خیابون یه آخوندی به همراه یه پسر بچه داشت تو خیابون رژه میرفت یه چن تا زن چادری هم دورشو گرفته بودن و داشتن باهاش حرف میزدند:surprised:
تو همین حین دوتا خانوم مانتویی که داشتند از کنار حاج آغا رد میشدند یهویی بدون هیچ مقدمه ای شال شونو از سرشون برداشتن به اصطلاح کشف حجاب کردن البت اصلا تیپ زنا عوضی نبود یعنی نه آرایش داشتند و نه لباس ناجور پوشیده بودند خیلی خیلی معمولی اما با دیدن حاج آقا شال شونو از سرشون برداشتند و خیلی ریلکس و آروم از کنارش رد شدند حاج آقا هم فقط ایستاد و اینجوری:razz: بهشون نیگا کرد زنا بعدا چن قدم اون طرفتر دوباره شال شونو رو سرشون کردن

سه تا سواری که فکر کنم با هم دیگه فامیل و آشنا بودند با دیدن حاج آقا صدای ضبط ماشین رو بردن بالا و بعد داخل ماشین شروع به رقص و کف و سوت کردن
همه این اتفاقا دقیقا تو لحظه ای که داشت از تو مساجد اونجا صدای قرآن و نماز و اینا پخش میشد اتفاق افتاد

خب نظر شما چیه؟

آخوندنامه سارا.

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیف این همه تایپیدی نتیجه نگیریم .
نتیجه گیری : بی احترامی به ادم ها کار زشتی حتی اگه طرف اخوند باشه .

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب حتما از همین جماعت بی احترامی دیدن که اینجوری دارن تلافی می کنن
(خودم به شخصه هیچوقت این کار رو نمی کنم ولی خب کارشون برام جالب بود:))

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرش جان انگار خیلی داغی بیا اینو بزن بدن خنک شی
http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar186938_4.gif

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar166634_23.gif

گل گفتی ....
بزن قدششششش....داش سهیل .

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون بی توجه ای به حرف اشون کافیه...
اما خب اینجوری اونا نمی فهمن که فکر می کنن ملت عاشق و کشته مرده حرفای اینان
فکر می کنن ملت معطل اینان تا بیان راه و چاه بهشون نشون بدن
ندیدی چطوری داشت با زنا بحث می کرد حیف این ور خیابون بودم و کشیک:surprised:
والا می رفتم ببینم چیا داره واسه زنا بلغور می کنه

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعوام نکناااا:redface:اما باید میفهمدی اون خانما که دورشن باهاش چه نسبتی دارن ؟ شاید همه زنش بودن:surprised:

waffen

اخراجی موقت

خب نظر شما چیه؟
این از ایرانیا بعیده...:surprised:
یعنی ملت تا این حد بیدار شدن ؟؟؟ یعنی دارند دست به مقابله ی دینی/مدنی/اجتماعی میزنن؟ :eek:
من که باورم نمیشه. اینجا که من هستم هر کس به آخوندا نزدیک میشه 70 درجه خم میشه و بعد میگه "سلام علیکم حاج آقا, صبح شما بخیر , خانوم خوبن ؟" :cry:

waffen

اخراجی موقت
از نظر من این طرز تفکر درست نیست.
البته ببخشید ها.
بلاخره باید یه جوری جلوشون رو گرفت. باید یه طوری مقاومت کرد.
هر کاری که انجام بشه یه نفر یه برچسب بی احرترامی بهش میزنه. این که نمیشه. در ضمن این کار هیچ هم بی احترامی نبوده.

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
این از ایرانیا بعیده...:surprised:
یعنی ملت تا این حد بیدار شدن ؟؟؟ یعنی دارند دست به مقابله ی دینی/مدنی/اجتماعی میزنن؟ :eek:
من که باورم نمیشه. اینجا که من هستم هر کس به آخوندا نزدیک میشه 70 درجه خم میشه و بعد میگه "سلام علیکم حاج آقا, صبح شما بخیر , خانوم خوبن ؟" :cry:
می خوای عکسشو هم بزارم :surprised: البته یه گوشه از عمامه اش از تو تصویر معلومه
آره وافن عزیز ملت یه نمنه از خواب بیدار شدند البت فعلا تو خماری خوابن (خواب نوشین بامداد رحیل;))
اینکه چیزی نیس تو خود باغ فین آورده بودن یه دونه آخوند گذاشته بودن جلوی میزش نوشته بودن مشاوره خانواده باور می کنی حتی برا نمونه یه دونه هم مشتری نداشت هیچ بلکه هر کی از کنارش رد میشد با جمع فامیلیش یه متلکی هم می گفت و رد میشد حتی یه قسمتی بود برا نماز جماعت گذاشته بودن و هی بلندگو اعلام می کرد بیان برا نماز ....ولی بازم

کاری نداره اگه باور ندارین می تونید یه دور برین حال و هوای ایران امسال رو ببینید

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما خب اینجوری اونا نمی فهمن که فکر می کنن ملت عاشق و کشته مرده حرفای اینان
فکر می کنن ملت معطل اینان تا بیان راه و چاه بهشون نشون بدن
ندیدی چطوری داشت با زنا بحث می کرد حیف این ور خیابون بودم و کشیک:surprised:
والا می رفتم ببینم چیا داره واسه زنا بلغور می کنه

فراموش نکن طالقانی ،خاتمی، محسن کدیور و همین کروبی .. ... اخوند بودند و به ملت شون هم بی احترامی نکردند ...

پس توشون ادمم پیدا می شه.

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر من این طرز تفکر درست نیست.
البته ببخشید ها.
بلاخره باید یه جوری جلوشون رو گرفت. باید یه طوری مقاومت کرد.
هر کاری که انجام بشه یه نفر یه برچسب بی احرترامی بهش میزنه. این که نمیشه. در ضمن این کار هیچ هم بی احترامی نبوده.

این که صدای ضبط ماشین رو بالا ببری ...می تونه چه پیامی داشته باشه .
مثل اینه که یکی کلاه سر تو بذاره بعد تو. بیای باشکلک دراوردن و دلقک بازی بخوای مسخرهاش کنی بعد بگی خیلی خوب شد جلوش وایسادم .

waffen

اخراجی موقت
این که صدای ضبط ماشین رو بالا ببری ...می تونه چه پیامی داشته باشه .
مثل اینه که یکی کلاه سر تو بذاره بعد تو. بیای باشکلک دراوردن و دلقک بازی بخوای مسخرهاش کنی بعد بگی خیلی خوب شد جلوش وایسادم .

به این میگند نافرمانی مدنی. حالا چون ما در جامعه ای theocratic زندگی میکنیم این کارها در مقابل یک آخوند میشه مبارزه ی مدنی. بله تاثیر هم داره. نشون دهنده ی نفرت و مخالفت مردمه یک نوع دهن کجیه. یعنی من برای تفکر تو و امثال تو پشیزی ارزش قائل نیستم.

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
به این میگند نافرمانی مدنی. حالا چون ما در جامعه ای theocratic زندگی میکنیم این کارها در مقابل یک آخوند میشه مبارزه ی مدنی. بله تاثیر هم داره. نشون دهنده ی نفرت و مخالفت مردمه یک نوع دهن کجیه. یعنی من برای تفکر تو و امثال تو پشیزی ارزش قائل نیستم.

خودت حاضری همچین کاری انجام بدی ...؟( همن دهن کجی رو می گما)

waffen

اخراجی موقت
می خوای عکسشو هم بزارم :surprised: البته یه گوشه از عمامه اش از تو تصویر معلومه
آره وافن عزیز ملت یه نمنه از خواب بیدار شدند البت فعلا تو خماری خوابن (خواب نوشین بامداد رحیل;))
اینکه چیزی نیس تو خود باغ فین آورده بودن یه دونه آخوند گذاشته بودن جلوی میزش نوشته بودن مشاوره خانواده باور می کنی حتی برا نمونه یه دونه هم مشتری نداشت هیچ بلکه هر کی از کنارش رد میشد با جمع فامیلیش یه متلکی هم می گفت و رد میشد حتی یه قسمتی بود برا نماز جماعت گذاشته بودن و هی بلندگو اعلام می کرد بیان برا نماز ....ولی بازم

کاری نداره اگه باور ندارین می تونید یه دور برین حال و هوای ایران امسال رو ببینید
نه بابا سند و مدرک نمی خواد که مگه من قطرم. من همه جوره قبولت دارم آبجی.
خوب دیگه این خیلی امیدوار کننده هست.
فک میکنی اون آخونده در اون لحظه داشته چی فکر میکرده ؟؟؟ من خیلی دوست دارم تو سر این باشم وقتی اون متلک ها رو میشنیده.:smile:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودت حاضری همچین کاری انجام بدی ...؟( همن دهن کجی رو می گما)

به نظر منم به این میگن نافرمانی مدنی البته بیشتر دوس دارم اسمشو بزارم اعتراض خاموش تا مبارزه منفی وغیره
تو کشور ما همین از برداشتن روسری یه نوع اعتراض هست هرچند خودم به شخصه بشدت مخالف این نوع حرکتم خانمای ما راههای خیلی بهتری برا اثبات خودشون می تونن پیدا کنن
بد نیس به این موضوع هم اشاره کنم البته اینو عموی خدا بیامرزم تعریف می کرد جریانش بر می گرده به حدود 5 یا 6 سال پیش
تو یکی از پارکای تهرون عده ای دختر جوون در حالی که اسکیت پاشون بود و شلوارهای کوتاه پوشیده بودن درحالی که با تیغه قسمتی از پاهاشونو بریده بودن و خون در حال سرازیر شدن بود از محوطه پارک دسته جمعی عبور کرده بودن بدون هیچ صحبت و شعار و ....

عمویم میگه با دیدن این صحنه یه خانوم مسن چادری خواسته بودش به یکی از این خانوما حمله کنه و........ که یه آقای مسن جلوشو گرفته بود می گفت اون مرد مسن توضیح داد که این دخترا به نشانه اعتراض این کارو انجام میدن نه برا تبلیغ خودشون و فلان