شغل

mku

عضو جدید
سلام بچه ها من mku هست تازه وادم ولی دوست دارم از همتون کمک بگیرم راستش من دانشجوی فوق لیسانس جوشکاری هستم و می خوام یه کاری برای خودم راه بندازم حالا می خواستم ببنیمنم هر کدوم از شما چه پیشنهادی به من می دید
پیشنهاداتون را با هم بررسی می کنیم و به نتیجه دلخواه همه که راه اندازی کسب و کاره می رسیم.
من حدود 40 میلین پول دارم به نظرتون چه کاری با این پول میشه راه انداخت.
از همتون تشکر میکنم.:D

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من mku هست تازه وادم ولی دوست دارم از همتون کمک بگیرم راستش من دانشجوی فوق لیسانس جوشکاری هستم و می خوام یه کاری برای خودم راه بندازم حالا می خواستم ببنیمنم هر کدوم از شما چه پیشنهادی به من می دید
پیشنهاداتون را با هم بررسی می کنیم و به نتیجه دلخواه همه که راه اندازی کسب و کاره می رسیم.
من حدود 40 میلین پول دارم به نظرتون چه کاری با این پول میشه راه انداخت.
از همتون تشکر میکنم.:D
40 میلیون رو بزار بانک سودش رو یگیر;)

• Like
واکنش ها: mku

ho3in.s

عضو جدید
یه شرکت یا موسسه تاسیس کن... کلاسهای آموزشی بازرسی جوش و ... برگزار کن. اگه هم دوست داشتی کلاسای کنکور ارشد... با این مقدار پول این فقط به ذهنم میرسه

• Like

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز
رفیق با 40 تومن که فقط میتونی یه دفتر اجازه کنی :(
بیا با هم کار کنیم : ))

• Like

ELECTRODE

عضو جدید
سلام ، کدوم دانشگاه تشریف دارید ؟ من دانشجوی مرکز جوشم برای ارشد میخونم بی زحمت راهنمایی ام کن از چی شروع کنم .:confused::confused::confused: با تشکر electrode :cool:

• Like

mku

عضو جدید
سلام من دانشگاه اهواز درس مي خونم تنها راهنمايي كه ميتونم بهت بكنم اينكه اول هدفت را از درس خوندن و فوق گرفتن مشخص كن اگه بازم خواستي درس بخوني بهت ميگم چيكار كني البته اگه قابل باشم

mku

عضو جدید
من حاضرم با هم كار كنيم حالا تو بچه كجا هستي و چه فكر هايي تو سرته
اگه خواستي بيشتر با هم صحبت كنيم ميتوني بهم ميل بزني تا ارتباطمون بيشتر بشه

mku

عضو جدید
شغل2

شغل2

سلام
بچه ها نظر شما در مورد بازار يابي چيه
ايا ميشه به عنوان يه شغل دانشجويي روش حساب كرد

saeid223

عضو جدید
40 میلیون رو بزار بانک سودش رو یگیر;)

من اگه پول تو رو داشتم یکی از این دوحالتو انتخاب میکردم:
1- میذاشتم بانک سودشو میگرفتم
2- میذاشتم موسسات مالی به مقدارش وام با سود 4 درصد میگرفتم (یعنی 40 میلیونت نزد بانک امانت می مونه و شما یه 40 میلیون دیگه وام میگیری با سود 4 درصد)
که مورد دوم واسه راه اندازی کار بهتره

ضمنا من وام 100 میلیونیم به مرحله تصویب رسیده اما متاسفانه هنوز موفق به کسب جواز تاسیس نشدم چون همون یه ذره پول هم ندارم جواز تاسیس بگیرم برو خدا رو شکر کن 40 میلیون داری

abandoned

عضو جدید
منم جای شما بودم به قول دوستمون میرفتم تا پولم رو توسط وام بیشتر کنم;)

رستم دستان

عضو جدید
ببين تواين مملكت هيچي مثل پارتي نميشه مقداري ازاين پول رارشوه بده اگركار مي خواي وگرنه بيكارميموني
اين نظرمنه

بالا