اگه من هنوز ازدواج نکردم ..................... طنز

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart:اگه من هنوز ازدواج نکردم ..................... طنز:heart:

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]اگر من هنوز ازدواج نکرده ام.. [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تقصیر ساعت کاری ام است که صبح خروس خون می روم و بوق سگ می آیم و شانس دیده شدن را از دست می دهم[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تقصیر بابا ست که انقدر پول ندارد که چشم مردم در بیاید[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تقصیر پسر عموست که نفهمید عقد دختر عمو پسر عمو را در آسمان ها بسته اند[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تقصیر استادمان است که جلوی همه به من ابراز علاقه کرد و باعث شد دیگر کسی جرات نکند از من خواستگاری کند[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تقصیر مادر شوهر عمه است می دانم بخت مرا بسته است[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تقصیر پسر همسایه دست راستی است که به خودش اجازه داد از من خواستگاری کند
[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تقصیر پسر همسایه دست چپی است که به خودش اجازه نداد از من خواستگاری کند[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تقصیر تلویزیون است که تو تمام سریال هایش همه جوان ها ازدواج می کند و اصلا به مشکلات ما جوان های ازدواج نکرده نمی پردازد[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تقصیر مطبوعات است که توی مطالبشان همه جوان ها از هم طلاق می گیرند و مردم را نسبت به ازدواج بدبین می سازند[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تقصیر مجلس است که به جای اجباری کردن سربازی پسر ها را وادار به ازدواج اجباری نمی کند[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تقصیر هلند است که همجنسبازی را رواج داد تا مردها دیگر نیازی به زن گرفتن نداشته باشند[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تقصیر انگلیس است این گفتن ندارد . همه می دادند همیشه و همه جا کار کار انگلیس است[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تقصیر سازمان ملل است که روی سر درش نوشته " بنی ادم اعضای یکدیگر اند" اما مشخص نکرده من جیگر چه کسی هستم!!! [/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تقصیر کره زمین است که جور[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]ی نچرخید که من و نیمه گم شده ام به هم برسیم[/FONT]

sepahrad

عضو جدید
من يادم مياد يكي از بچه ها بهتون پيشنهاد داده بود ولي حضرتعاي مغرور بودي قبول نكردي
اينم آخرو عاقبتش
ترشيدي

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیاد عجله نکن بخت تو هم به زودی باز میشه من میدونم :biggrin:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا کنه بابا مامان اینو نبینند. چون همش دنبال بهونه هستند تا منو خونه نشین کنند.

اارکیده

عضو جدید
نازی بیا خودم شوهلت می دم
شرط داره
چون من شوهلت دادم هرچی خرید باید نصف کنی قابل نصفم نباشه خودم برمی دارم
رفتید خرید منم باخودتون می برید اول من خریدامو می کنم بعدش اگه خسته نباشیم و پولی واسش مونده باشه باشه براتو می خریم شکلات می خوای :cool:
کنار سفره عقد یکی کنار داماد می شینه می دونی که کی هست ؟
خودم می شینم و برا چی باید صدای تورو بشنون گناه داره نامحرم صدای دخترو بشنوه خودم بجات بله رو می گم:twisted:
حالا کی می خواد داماد بشه اعلان وجود کنید تا سرشماری کنم:w02:

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه من هنوز ازدواج نکردم تقصیر این دختراست که دارند خودشون را از خوشبختی محروم می کنند:smile::):smile:

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم ميخوام!هر چي دارين بدين ميخوام!خمره!شوهر!خواستگار!هرچييييييييييييييييي