بهترین کارتون دوران بگیتو بگو!!!!!

hamid_geo

عضو جدید
ميتي كومن اونم فقط زومبه لوكه خوش شانس
بل و سباستين
كوتلاس

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهترین کارتونی که تا حالا دیدی کدوم بوده؟!!!!!

:biggrin::biggrin:
:w35:
شما هنوز تو عالم بچگی هات هستی ؟
خوب برو تو سایت کودکان بزرگ.
اینجا تالار گفتگوی مهندسانه.
این مضخرفات فقط بار علمی و ارزشی تالار رو کم میکنه و بجر کشتن عمر ثمری نداره.
اگه شما برای ایجاد تاپیک آزاد هستی لااقل از این حقت بدرستی استفاده کن و یه موضوع به درد بخور بزن. آبروی هر چی تحصیل کرده است رو داری به بازی میگیری و خبر نداری. این مضخرفات به درد تالار مهندسان نمیخوره.
این فقط یک نظر بود که به موضوع دادم. زدی ضربتی ضربتی نوش کن. شما با تاپیکهای مضخرفت حال ما رو بگیر منم با نظریه های قشنگ. برو یکم جلو ائینه فک کن . ببین جایگاه علمی این تالار و ارتباط اون با این تاپیکهای آبکی چیه؟

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه کرتونارو دوست داشتم
گربه سگ
میتی کمون
بابا لنگ دراز
گوریل انگوری
تام و جری
خونه مادر بزرگه
السون ولسون
فوتبالیستا
.........

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز تهمت زدی ؟
باز نتونستی خودتو نگه داری . خوشم میاد اینقد حرص میخوری.

باز؟!!!!!!!
يادم نمياد تا حالا با اين يوزرت هم كلام شده باشم !!
:biggrin: خودت خودتو لو ميديا ! :w25:
ديدم با افتخار داري مردمو ضايع ميكني گفتم يه حالي بهت بدم ! فك نميكردي اينجوري بخوري نه؟! دفعه بعد كه خواستي در مورد "مهندسان" اظهار نظر كني با يه يوزر بيا كه رشته ش مهندسي باشه! ;)

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز؟!!!!!!!
يادم نمياد تا حالا با اين يوزرت هم كلام شده باشم !!
:biggrin: خودت خودتو لو ميديا ! :w25:
ديدم با افتخار داري مردمو ضايع ميكني گفتم يه حالي بهت بدم ! فك نميكردي اينجوري بخوري نه؟! دفعه بعد كه خواستي در مورد "مهندسان" اظهار نظر كني با يه يوزر بيا كه رشته ش مهندسي باشه! ;)

وقتی مهندسی نیست اونوقت کی رو باید ببینم.
واقعیتش اینه که من از شخصیت و مرام و منش تو خوشم میاد. اخلاق خوب و شخصیت برازنده ای داری. یه ارادت خاص هم بهت دارم بخاطر اینکه هنرمندی. پس با این حساب مطمئن باش که هیچوقت ازت ناراحت نشدم. ایکاش شرایط طوری بود که ما دوستان هم بودیم.
از صراحت کلامت هم خوشم میاد. مخالفت شخص شما با نظرات من از به به و چه چه گفتن بهترین دوستانم هم برام ارزشمنده. عاشق رک بودنت هم هستم. خلاصه هر جور حساب کنی من دوستت دارم. هر چی هم که بهم بگی عین طوطیا روی چشمم میذارم. چون صادق و مرد هستی. این اولش و اینم آخرش
همه رقم ارادتمندتم.

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی مهندسی نیست اونوقت کی رو باید ببینم.
واقعیتش اینه که من از شخصیت و مرام و منش تو خوشم میاد. اخلاق خوب و شخصیت برازنده ای داری. یه ارادت خاص هم بهت دارم بخاطر اینکه هنرمندی. پس با این حساب مطمئن باش که هیچوقت ازت ناراحت نشدم. ایکاش شرایط طوری بود که ما دوستان هم بودیم.
از صراحت کلامت هم خوشم میاد. مخالفت شخص شما با نظرات من از به به و چه چه گفتن بهترین دوستانم هم برام ارزشمنده. عاشق رک بودنت هم هستم. خلاصه هر جور حساب کنی من دوستت دارم. هر چی هم که بهم بگی عین طوطیا روی چشمم میذارم. چون صادق و مرد هستی. این اولش و اینم آخرش
همه رقم ارادتمندتم.

اووووووه اين همه هندونه زير بغلم جا نميشه !!! :D
همه اينا واس اينه كه بهت گير ندم؟! خب شخصيت بقيه رو تخريب نكن منم كاري بات ندارم همونطور كه تو بدت مياد كسي بهت گير بده بقيه هم بدشون مياد :w19:

به خاطر تعريفات (راستو دروغشم بماند) هم مرسي

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانواده ی دکتر ارنست
جودی ابت
آن شرلی
پرین
هایدی
بچه های کوه تاراک
............
من بازم می خوام