دانشگاه صنعتی مالک اشتر

hadi.blue.chem

عضو جدید
با سلام تو کلاسمون از رتبه 3000 منطقه1 داریم تا 8000 یعنی بدترین رتبه ما 18000 کشوریه سرعت اینترنتش اگه شبا بری عالیه ولی روزها چندان تعریفی نداره و خوابگاهاش هم خیلی تمیزند و 4 نفری هستند
2009.04.19

دانشگاه مالک اشتر متاسفانه اصلا بورسیه نمیگیره بی برنامه حتی در رشته های خاص دانشجو میگیرن و آینده شغلی و کاری اصلا براشون مهم نیست،محیط اصلا جالب نیست و وزارت دفاع بیشتر جنبه سختی هاشو داره تا مزایاشو قول میدن شاید بگیریم اما اصلا عمل نمیکنن،و به نوعی واقعا بی برنامه مث بقیه دانشگاه ها دانشجو میگیرن با تفاوت بدی برای رشته های خاص که الکی خودشونو هم محصور رشته کردن هم از جو دانشجویی لذت نمیبرن اگر بورسیه بود و کارش به نوعی تضمین حرف نداشت ،خوابگاهها هم تو شاهین شهره بی برنامه عین گله گوسفند مثلن سوییتی 6 8 10 نفره واسه ارشدا واسه خاطر اینکه مثلن خوابگاه متاهلی میدن،اینترنتم تو خوابگاه ارشداشم نداره ،و بیشتر سعی دارن حال دانشجو بگیرن،لطفا اصلن با دید اینکه اینجا عین وزارت دفاع امریکاست نیایید برید تو حس درجه 3 (چون هم محدودید هم هیچ امکاناتب بیشتر ندارین)....
2011.01.20

با توجه به مطالب بالا، يعني رفته رفته اوضاع مالك اشتر بدتر ميشه؟!
يا اينكه مطلب اولي راجب دانشجويان كارشناسيه و دومي راجب ارشدا؟
از دانشجويان اين دانشگاه درخواست دارم كه راجب دانشگاه و خوابگاهاشون توضيحاتي بدن
ممنون ميشم:gol:

AmirAbbas3

عضو جدید
سلام
من رتبم 3300 منطقه 2 شد.....
به نظرتون خوبه هوا فضا ی مالک اشتر (تهران) بیام؟ بعد مکان دانشکدش کجاست؟ خوابگاه چی؟ کلاساش تک جنسیتیه؟:cry:
با این رتبه مکانیک یا برق همین مالک اشتر قبول میشم؟
ببخشید دیگه الآن زیاد سوال پرسیدم ولی خواهشاً جواب بدین
پیشاپیش دمتون گرم

alireza1941

عضو جدید
سلام دوست عزیز
نه خیر این خبر ها هم نیست...در تهران خوابگاهش واقعا خوبه...و اساتید هم چون خودشون استاد ندارن..از دانشگاه های دیگه مثل علم وصنعت و امیرکبیر میارن...کلاس های ارشدش که مختلط هست...کارشناسی رو نمی دونم..

rezashimi

عضو
دوستان اگه کسی اطلاعات کاملی از ارشد مالک اشتر اصفهان داره بگه . کمک کنید دوستان

rezashimi

عضو
اگر کسی دوستش ارشد اصفهان میخونه ازش بپرسه اطلاعاتشو بذاره تو سایت.

AmirAbbas3

عضو جدید
سلام دوست عزیز
نه خیر این خبر ها هم نیست...در تهران خوابگاهش واقعا خوبه...و اساتید هم چون خودشون استاد ندارن..از دانشگاه های دیگه مثل علم وصنعت و امیرکبیر میارن...کلاس های ارشدش که مختلط هست...کارشناسی رو نمی دونم..
به نظرتون می ارزه بیام؟
میتونم برق بابل قبول شم چون درصد ریاضیم خوبه میتونمم بزارم برا سال دیگه حتماً تهران؟لطفاً راهنمایی کنین
ممنون

RICKY77

عضو جدید
سلام

سلام

سلام.
واسه انتخاب رشته خانوادم گیر دادن که بزن مهندسی دریا دانشگاه مالک اشتر و میگن که بورسیه هست و راحت میری سر کار و اینا.
حالا میخواستم بدونم واقعا شرایطش خوبه؟
کارش تضمینه؟
خود دانشگاهش ، استاداش ، جوش چطوره؟

rezashimi

عضو
سلام.
واسه انتخاب رشته خانوادم گیر دادن که بزن مهندسی دریا دانشگاه مالک اشتر و میگن که بورسیه هست و راحت میری سر کار و اینا.
حالا میخواستم بدونم واقعا شرایطش خوبه؟
کارش تضمینه؟
خود دانشگاهش ، استاداش ، جوش چطوره؟
سلام. بهترین توصیه بنظر من اینه که اگه مهندسی دریا رشته خوبیه چه اشکال داره برو.اما بله استخدام نیست اما ناامید ناامید هم نباش ممکنه از آخر یه استخدامی باشه واسه زرنگا.حالا اگه آینده داره این رشته پس بروگرچه استخدام هم نباشه.اگر ساکن همون شهری اذیت هم نمیشی

akbarsh100

عضو جدید
بچه ها رتبه قبولی ارشد مالک اشتر چنده؟

mohammadtaghii

عضو جدید
سلام دوستان گل مالک اشتری
من میخواستم واسه ارشد بزنم مخابرات سیستم مالک اشتر
چون متاهلم بیشترین مشکلم خوابگاه
بچه ها کسی میدونه وضعیت خوابگاه های متعهلی مالک اشتر تهران واسه ارشدا چه طوره :que: به همه خوابگاه میدن:que: ادرس خوابگاه های متعهلیش کجاست
خواهش میکنم اگه کسی میدونه کمکم کنه خیلی دعاش میکنم ;) ;)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان،خواستم بدونم که اوضاع دانشگاه شما چطوریاست؟اگه کسی بخواد دانشگاه مالک اشتر -اصفهان بیاد باید خیلی مذهبی باشه؟برای یه آدم معمولی فضاش قابل تحمله؟اوضاع بورسیش چطوره؟بورسیه میکنن؟بعضی از دوستان میگن اوضاع بورسیش خیلی وقته از بین رفته،درسته؟اوضاع خوابگاه و امکانات دانشگاه مالک اشتر-اصفهان چطوره؟من رشتم مکانیک سیالات هست خواستم برای تبدیل انرژی(ارشد) بیام اونجا.گفتم مشورت کنم.

ezrbidoky

عضو جدید
از بچه های مالک اشتر یکی جواب بده حواهشا!!!!!!

منم رتبم 1380 تبدیله، مالک اشتر تا چه رتبه هایی می گیره؟ خوابگاهاش خوبن؟ کلا راضی هستید ازش؟!

ahmadpashaei

عضو جدید
یعنی واقعا بچه های اشتر اینترنت نمیان؟!!!!!!!!یکی درباره هخیات علمی و سطح نمرات و خوابگاه های ارشد بگه دیگه

pamaa

عضو جدید
یعنی واقعا بچه های اشتر اینترنت نمیان؟!!!!!!!!یکی درباره هخیات علمی و سطح نمرات و خوابگاه های ارشد بگه دیگه

سلام.
اونطور که من از دوستم که فارغ التحصیل این دانشگاست شنیدم، کادر علمی این دانشگاه اکثرا جوونن و این دانشگاه واسه مهندسی برق تو گرایش مخابرات خیلی قویه، از آزمایشگاه هاشم راضی بود و میگفت که در حال گسترش هم هست....
راجع به خوابگاهش میگفت که خوابگاه مجردیش، کنار دانشگاست که حالت سوئیت داره، هر سوئیت 3 تا اتاق داره + سرویس بهداشتی و آشپزخونه که تعداد افراد هر سوئیت از 2 تا 10 نفر! متغیرن....
خوابگاه متاهلیش هم تو کرجه، که اگه کسی یه روز از سرویس جا بمونه باید کلی تو راه معطل شه تا برسه دانشگاه، دوستم می گفت متاهل ها هم حتی ترجیح میدن خوابگاه مجردی بگیرن...

ahmadpashaei

عضو جدید
ماشالله مسئولین ما به قدری کاردان و زحمتکش هستن آدم شرمنده میشه که از منابع ملی ما بهترین استفاده رو می برن.آدم می مونه چی بگه!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام به دوستان عزیز،از آنجایی که اسامی داوطلبان چندبرابر ظرفیت دانشگاه صنعتی مالک اشتر در تاریخ 18/3/92 اعلام میشود و روز مصاحبه نزدیک است و خود مصاحبه تقریبا 60 درصد اهمیت دارد،سوال من اینه که روش مصاحبه به چه گونه ای میباشد و در روز مصاحبه بیشتر چه سوالاتی از داوطلبان میشود و آیا نیازی به تقویت مسایل سیاسی و دینی میباشد؟اگه نیاز میباشد مورثرین راه رو بگویید.از دوستانی که در این موضوع تجربه دارن و میدونن خواهشمندم راهنمایی کنین.یا علی

ahmadpashaei

عضو جدید
سلام به همه به خصوص به قبول شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه مالک اشتر برای ارشد 1392
اسامی چند برابر ظرفیت دیشب در سایت سنجش و اطلاعات کامل امروز صبح در سایت دانشگاه اعلام شد. من که برق کنترل تهران هستم روز 26 خرداد ساعت 8 تا 11 در سالن باقر العلوم دانشگاه در لویزان مصاحبه دارم و جالبه که کلی مدرکم لازم دارن + 5000 تومان پول!!
حالا سوالم اینه که چجوری برای آزمون آماده بشیم؟جسته و گریخته اطلاعاتی به دست آوردیم ولی من از دانشجوهای ارشدش هیچی تا حالا نخوندم و ندیدم! یعنی قبول شده ها رو ندیدیم:surprised: لطفا اطلاعاتتون رو در اختیار عموم قرار بدین.
با تشکر
امیدوارم همه موفق باشید;)

naghmeh.chem

عضو جدید
سلام دوستان
من امسال مصاحبه مالک اشتر رفتم و چند تا از سوالای عقیدتیشو نتونستم جواب بدم به نظرتون قبول میشم ؟
مصاحبشو خیلی سخت میگیرن؟ درست هست که دخترارو سخت گیری میکنن برا قبولی ؟
یا بشینم برای سال دیگه بخونم؟
خیلی ممنون

hastii69

عضو جدید
دوستان جوابا که نیومده پس چجوری قبول شدیدو رفتید مصاحبه؟من تو انتخاب رشتم این دانشگاهو زدم.یعنی الان دیگه نمیگیرن؟یکی من. از گمراهی دربیاره :(((

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جوابش اومد وهمه دعوت به مصاحبه شدن چواب نهایی مصاحبه هم با جواب اصلی کنکور میاد

mohsen.123

عضو جدید
سلام دوستان

کسی خلاصه مقالات ششمین همایش ملی و اولین همایش بین المللی پیشرانه و پیروتکنیک که تیرماه سال 90 در دانشگاه مالک اشتر برگزار شده رو داره؟
اگر کسی داره لطفا یه جا آپلود کنه تا من بتونم دانلودش کنم حیلی بهش احتیاج دارم
اگر هزینه ای هم داشته باشه حاضرم پرداخت کنم
ممنون

ashkan_10835

عضو جدید
اینجا هیچکه از چگونگی مصاحبه هاش خبر نداره بعضیا همینجوری قبول میشن بعضیام رد کسیم نمیدونه چی میشه

samin_m

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز

* میخواستم دررابطه با مقطع کارشناسی ارشد بپرسم،معمولا رتبه برقیاش چ حدودی هست؟

** از لحاظ آینده شغلی چطور هست؟یعنی همه جذب ارتش و امثالهم میشن یا اینکه گزینش یا... وجود داره؟ چ جوریاس؟

*** در رابطه با سربازی چطور؟ دوره معادل داره،یا باعث کسری یا... میشه؟؟

ممنونم از لطف و توجه همگی و عذر میخوام اگ سوالام پیش پا افتاده بود;)

samin_m

کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز

** از لحاظ آینده شغلی چطور هست؟یعنی همه جذب ارتش و امثالهم میشن یا اینکه گزینش یا... وجود داره؟ چ جوریاس؟

از بین دوستان کسی تجربه ای،نظری،اطلاعی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز

سلام
من حرفایی که میزنم براساس صحبتهایی هستش که اساتیدی که وبلاگ و یا سایت دارن به سوالات دانشجوها دادن و اگه بگردی سایتهاشونو و نظراتو حتما به اینایی که من میگم میرسی
تا 1300 انگار برمیداره ولی باز چون مصاحبه داره هیچی مشخص نمیشه شاید رتبه های بالاتر یا کمتر رو هم برداره
دانشگاه مالک اشتر گفته که دانشجوهایی که اینجا درس میخونن هیچ تضمینی از بابته آینده شغلی و اینکه جذب بشن نیستش.
در همین حد من توی سایتهای اساتید دیدم که اساتید جواب دادن

didar_2026

عضو جدید
کمکم کنید

کمکم کنید

لطفا زودتر کمکم کنید. سوالم در مورد دانشگاه شهید ستاری هست. میخواستم بدونم شبانش هم جزو شرایط خاص محسوب میشه ؟ اخه برا شبانش توو توضیحات فقط شرط مرد بودن نوشته شده. اگه جزو شرایط خاص محسوب میشه پس من با این حال 5 تا شرایط خاص انتخاب کردم. ایا مشکلی پیش میاد یا برم فوری اصلاحش کنم؟ لطفا زودتر پاسخ بدین

maryamdeypir

عضو جدید
سلام
برادر من امسال کنکور داده و رتبش شده 5568
می خواستم بپرسم می تونه هوا فضای دانشگاه مالک اشتر تهران قبول بشه؟؟؟
مصاحبه برای دوره کارشناسی هم داره یا فقط مال ارشده؟؟؟
اوضاع آموزشیش چجوریه؟؟؟
خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

yegane**

عضو جدید
سلام
وقت همگی بخیر

ورودی بهمن 93 ، ارشد mba الزهرا هستم (یعنی هنوز عملا دانشجو نیستم!)
مالک اشتر یک نفر تکمیل ظرفیت اعلام کرده، مرددم.
جوش چطوره؟
دانشگاه دختران و پسران ک جدا نیس؟
نکته ی عجیب اینه ک برای مهر 16 نفر "فقط مرد" گرفته و الان یک نفر روزانه و 7 نفر شبانه "مرد و زن" نوشته، ممکنه اشتباه شده باشه؟

امکانات خوابگاهیش چطوره؟ خوابگاه دختران کجاس؟
اگه قبول شم از بهمن حتمأ میرم سرکلاس یا ممکنه مهر سال بعد پذیرش شم؟ سنجش نوشته "بسته به اراده ی دانشگاه، بهمن یا مهر پذیرش میکنه!"

با تشکر.