تفاوت زیبایی و بی حجابی

شالتوس

اخراجی موقت
سلام دوستان عزیز به نظر من خانم ها بی حجابی را با زیبایی اشتباه میگیرن چون هر کدام که می خوان زیبا و خوش تیپ بشن میرن دنبال لباس های تنگ و مانتو های کوتاه که علاوه بر اینکه اصلا به زیبایی شون کمک نمیکنه فقط برای مرد های هرزه و چشم چران شهوت انگیز ترشون میکنه
امیدوارم مرز بین بی حجابی و زیبایی تباین بیشتری پیدا کنه
نظر شما دوستان چیه؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز به نظر من خانم ها بی حجابی را با زیبایی اشتباه میگیرن چون هر کدام که می خوان زیبا و خوش تیپ بشن میرن دنبال لباس های تنگ و مانتو های کوتاه که علاوه بر اینکه اصلا به زیبایی شون کمک نمیکنه فقط برای مرد های هرزه و چشم چران شهوت انگیز ترشون میکنه
نظر شما دوستان چیه؟

گاهی اوقات همینطوره ولی در موردش بحث نکنیم بهتره

aydin22

عضو جدید
انسان را خدا مختار آفرید تا هر جوری که دلش میخواد برا خودش تصمیم بگیره و زندگی کنه اما خوب هستش که در بعضی موارد رعایت حال دیگران را هم بکنه دختر و پسر هم فرقی نمیکنه بایستی هر دوتا شون در نو لباس پوشیدن حد و حدودی را واسه خودشون قائل بشن و از اون مرز تعدی نکنن خصوصا در جامعه ما دختر خانمها بایستی بیشتر رعایت کنن و به قول دوستمون زیبایی را با...اشتباه نگیرن

major7

عضو جدید
نظر شما دوستان چیه؟

البته بعضي ها هم ميخوان بزور بگن حجاب زيبايي داره. هم ظاهري هم معنوي

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
چقد تایپیک حجاب؟؟؟؟؟؟
بابا ول کنید دیگه...............

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد تایپیک حجاب؟؟؟؟؟؟<BR>بابا ول کنید دیگه...............
<BR><BR>
سلام دوست عزیز
من فکر می کنم یکی از دلایل زیاد بودن تاپیک های حجاب بدلیل عدم رسیدن به نتیجه درسته
هیچ کدوم از تاپیکای حجاب هنوز به نتیجه نرسیدن که تاپیک بعدی سر باز می کنه
این مسئله دلایل زیادی هم می تونه داشته باشه نظیر:
دخترانی با حجابی که حجاب رو دوست دارند ولی برای حفظ حجابشون خیلی تحت فشارند
ویا دخترانی که حجاب رو نمی پسندند ولی از طریق خانواده و یا جامعه مورد سرزنش قرار می گیرند
ویا اینکه خیلی از ماها(جسارت به دوستان همباشگاهی نشه کلی عرض می کنم)من جمله خودم یاد نگرفتیم که یه بحث و به چه صورتی پیش ببریم گاها وقتی با نظرات مخالف خودمون برخورد می کنیم با جبهه گیری یا زیر سوال بردن و به حاشیه کشوندن بحث ها از ماجرای اصلی منحرف می شیم در اکثر تاپیک های حجاب این مسئله به وضوح دیده می شه
من فکر می کنم اگر در اینگونه تاپیک ها یک بار بطور کاملا خلاصه و کوتاه در مورد نوع آفرینش خداوند و احساساتی که خداوند در درون هر یک از زن و مرد قرار داده بحث کنیم هر کسی می تونه به راحتی در مورد حجاب به بهترین نتیجه برسه
هر چند ممکنه این بحث کلیشه ای باشه وبا وجود اینکه مطمئن هستم همه ی دوستان به این بحث ها کاملا واقفند ولی حس می کنم برای یادآوری بعضی از مسائل بازگو کردنشون بد نباشه.
از استارتر محترم بخاطر بی ربط بودن پاسخم به تاپیکشون عذر خواهی می کنم
واما نظر حقیر در مورد زیبایی و حجاب:
متاسفانه در روزگار فعلی حجاب و فرد محجبه افرادی زشت و نا مرتب تلقی می شوند و دقیقا زیبایی در لوازم آرایشی و یکسری لباسهای خاص خلاصه می شوند
فقط می خوام بگم که ایکاش هممون به این بینش برسیم که هر آنچه را که خدا خلق نمودند زیبا ترینند نه آنچه را که خود خلق می کنیم

آخرین ویرایش:

erfan-2010

عضو جدید
نظر شما دوستان چیه؟

چیزی که شما بهش اشاره کردین یعنی پوشیدن مانتهای تنگ و کوتاه و مسلما همراه با روسری ، اسمش بی حجابی نیست . اسمش بد حجابی است .

و بنظر میاد بد حجابی ناشی از یا یکسری عقده های سرکوب شده دوران جوانی باشه و یا نوعی اعتراض به عدم ازادی در پوشش بانوان .

مفهوم واقعی بی حجابی رو میتونید بین سیل عظیم زنان اروپائی که هر صبح همراه مردان سرکار میروند ببینید .

natashkooh

عضو جدید
به نظر من اونايي كه به قولي بد حجابي ميكنن حجاب رو دوست ندارن و اين حق اوناست كه حجاب رو بخوان يا نه؟
وقتي ازادي پوشش نباشه همه چي با هم قاطي ميشه!!!
اگه همه ازاد بون و هر كي هر ميخواست ميپوشيد ديگه همه افراد به عنوان زنان مسلمان بد حجاب معرفي نميشدن!!!!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اونايي كه به قولي بد حجابي ميكنن حجاب رو دوست ندارن و اين حق اوناست كه حجاب رو بخوان يا نه؟
وقتي ازادي پوشش نباشه همه چي با هم قاطي ميشه!!!
اگه همه ازاد بون و هر كي هر ميخواست ميپوشيد ديگه همه افراد به عنوان زنان مسلمان بد حجاب معرفي نميشدن!!!!

اشتباه نکن اگه هر که هر که ازاد باشه هر جور دوست داره زندگی کنه خوب میشه قانون جنگل .هرج و مرج

شاید یکی دوست داشته باشه لخت مادرزاد بیاد تو خیابون لابد باز باید بگیم طرف ازاده هر جور دوست داره بیاد؟:surprised:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
<BR><BR>
سلام دوست عزیز
من فکر می کنم یکی از دلایل زیاد بودن تاپیک های حجاب بدلیل عدم رسیدن به نتیجه درسته
هیچ کدوم از تاپیکای حجاب هنوز به نتیجه نرسیدن که تاپیک بعدی سر باز می کنه
این مسئله دلایل زیادی هم می تونه داشته باشه نظیر:
دخترانی با حجابی که حجاب رو دوست دارند ولی برای حفظ حجابشون خیلی تحت فشارند
ویا دخترانی که حجاب رو نمی پسندند ولی از طریق خانواده و یا جامعه مورد سرزنش قرار می گیرند
ویا اینکه خیلی از ماها(جسارت به دوستان همباشگاهی نشه کلی عرض می کنم)من جمله خودم یاد نگرفتیم که یه بحث و به چه صورتی پیش ببریم گاها وقتی با نظرات مخالف خودمون برخورد می کنیم با جبهه گیری یا زیر سوال بردن و به حاشیه کشوندن بحث ها از ماجرای اصلی منحرف می شیم در اکثر تاپیک های حجاب این مسئله به وضوح دیده می شه
من فکر می کنم اگر در اینگونه تاپیک ها یک بار بطور کاملا خلاصه و کوتاه در مورد نوع آفرینش خداوند و احساساتی که خداوند در درون هر یک از زن و مرد قرار داده بحث کنیم هر کسی می تونه به راحتی در مورد حجاب به بهترین نتیجه برسه
هر چند ممکنه این بحث کلیشه ای باشه وبا وجود اینکه مطمئن هستم همه ی دوستان به این بحث ها کاملا واقفند ولی حس می کنم برای یادآوری بعضی از مسائل بازگو کردنشون بد نباشه.
از استارتر محترم بخاطر بی ربط بودن پاسخم به تاپیکشون عذر خواهی می کنم
واما نظر حقیر در مورد زیبایی و حجاب:
متاسفانه در روزگار فعلی حجاب و فرد محجبه افرادی زشت و نا مرتب تلقی می شوند و دقیقا زیبایی در لوازم آرایشی و یکسری لباسهای خاص خلاصه می شوند
فقط می خوام بگم که ایکاش هممون به این بینش برسیم که هر آنچه را که خدا خلق نمودند زیبا ترینند نه آنچه را که خود خلق می کنیم

سلام.
این بحثا هیچوقت به نتیجه نرسیده و احتمال 99 درصد هم نخواهد رسید...
هر کس یه دیدگاهی برای خودش داره و به سختی(اگه نگیم نشدنی) میشه عوضش کرد.
فکر میکنم کلیه پستا توی این تایپیکها همین حرفاست.یکی موافق یکی مخالف. نتیجه اش هم هیچی. این تکراره،نه؟

اما با این حرفتون موافقم:
اگر در اینگونه تاپیک ها یک بار بطور کاملا خلاصه و کوتاه در مورد نوع آفرینش خداوند و احساساتی که خداوند در درون هر یک از زن و مرد قرار داده بحث کنیم هر کسی می تونه به راحتی در مورد حجاب به بهترین نتیجه برسه

موفق باشید...

major7

عضو جدید

اشتباه نکن اگه هر که هر که ازاد باشه هر جور دوست داره زندگی کنه خوب میشه قانون جنگل .هرج و مرج

شاید یکی دوست داشته باشه لخت مادرزاد بیاد تو خیابون لابد باز باید بگیم طرف ازاده هر جور دوست داره بیاد؟:surprised:

آره والا تمام كشورها از عربستان و سوريه و تركيه و لبنان و افغانستان بگير برو به روسيه و چين دوباره برگرد برو(قاره) اروپا و بعدشم(قاره) آمريكا و(قاره) استراليا همه لخت مادر زاد ميرن تو خيابونا و قانون جنگل حكم فرماست. همه جا هرج و مرجه .

دوست من كسي كه مياد ميگه انسان آزاده منظورش اين نيست كه همه آزاد باشن لخت بيان نه خير جان برادر!!! منظورش قطعا اينه كه دوست داره قانون حجاب اجباري عوض بشه و مشكلش اين قانون هست....

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره والا تمام كشورها از عربستان و سوريه و تركيه و لبنان و افغانستان بگير برو به روسيه و چين دوباره برگرد برو(قاره) اروپا و بعدشم(قاره) آمريكا و(قاره) استراليا همه لخت مادر زاد ميرن تو خيابونا و قانون جنگل حكم فرماست. همه جا هرج و مرجه .

دوست من كسي كه مياد ميگه انسان آزاده منظورش اين نيست كه همه آزاد باشن لخت بيان نه خير جان برادر!!! منظورش قطعا اينه كه دوست داره قانون حجاب اجباري عوض بشه و مشكلش اين قانون هست....

اولا قبل از اینکه موضع بگیری درست متنو بخون.

یکسری دوستان گفته بودن کارای هر کس به خودش مربوطه و هر کس می تونه هر جور دوست داره زندگی کنه. من جواب اینو دادم نه حجاب تنها .

ثانیا حرفت خنده داره عربستان ازادی حجاب داره؟:biggrin: والا قصدم توهین نبود فقط خیلی واسم جالب بود چند بار عربستان رفتی که می گی ازادی وجود داره
مرد حسابی تو عربستان زن ها حتی حق رای و رانندگی و شاید اب خوردن بی اجازه هم ندارن بعد تو اومدی ازادیشو با ایران مقایسه می کنی؟
نمی گم ایران ازادی وجود داره ولی پیش عربستان از لحاظ ازادی ایران زمین تا اسمونه.

ثالثا جوابتو می تونی تو تاپیک موازی این که تو همین تالار در مورد حجاب هست بگیری.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعاً با این کار خانم فرهانی ثابت شد آزادی واسه بعضی ها که جنبه ندارن سمّه!!!

:w09::w09::w09:

تازه اون خیر سرش بازیگیر و سرشناس بوده یه جورایی تو چشم بوده الگوی یه سری بوده و هست که میان به به و چه چه می کنن واسش باید بیشتر مراقب رفتار و حرکاتش بوده اینطوری ازادی دیوونش کرده دیگه وای به حال من که ......................

واقعا واسه خانمهایی که به جای اینکه الگوشون فاطه زهرا باشه شده گلشیفته فراهانی متاسفم. خدایا داریم به کجا میریم.............

major7

عضو جدید

یکسری دوستان گفته بودن کارای هر کس به خودش مربوطه و هر کس می تونه هر جور دوست داره زندگی کنه. من جواب اینو دادم نه حجاب تنها .

ثانیا حرفت خنده داره عربستان ازادی حجاب داره؟:biggrin: والا قصدم توهین نبود فقط خیلی واسم جالب بود چند بار عربستان رفتی که می گی ازادی وجود داره
مرد حسابی تو عربستان زن ها حتی حق رای و رانندگی و شاید اب خوردن بی اجازه هم ندارن بعد تو اومدی ازادیشو با ایران مقایسه می کنی؟
نمی گم ایران ازادی وجود داره ولی پیش عربستان از لحاظ ازادی ایران زمین تا اسمونه.

ثالثا جوابتو می تونی تو تاپیک موازی این که تو همین تالار در مورد حجاب هست بگیری.

بخند كه خنده دواي درد بي درمونه ... من نرفتم اما شنيدم كه فقط مكه مدينه حجاب اجباريه ...

دوم اينكه بحث من آزادي حجاب بود نه آزادي هاي ديگه اجتماعي

سوم اينكه قبل اينكه شما ميخواي موضع بگيري راجع به پست من بهتره خوب ميخوندي پستمو منم گفتم منظور اون دوستان چي بوده قطعا منظورشون مخالفت با قانون حجاب اجباري بوده نه اينكه لخت بيان بيرون شما مغالطه كردي استاد

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخند كه خنده دواي درد بي درمونه ... من نرفتم اما شنيدم كه فقط مكه مدينه حجاب اجباريه ...

دوم اينكه بحث من آزادي حجاب بود نه آزادي هاي ديگه اجتماعي

سوم اينكه قبل اينكه شما ميخواي موضع بگيري راجع به پست من بهتره خوب ميخوندي پستمو منم گفتم منظور اون دوستان چي بوده قطعا منظورشون مخالفت با قانون حجاب اجباري بوده نه اينكه لخت بيان بيرون شما مغالطه كردي استاد

دوست خوبم اولا به شنیده ات تنها اعتماد نکن عربستان نه تنها ازادی حجاب نداره بلکه کوچکترین ازادی ها رو هم نداره

ثانیا همین کشورای غربی که مثال میزنی اخر ازادین چرا قانون منع حجاب تصویب می کنن .هاااااااااااااااااااااااا چرا نمی ذارن افراد با حجاب در مکان های عمومی ظاهر بشن این معنای ازادیه که شماها ازش دم می زنید؟
هر کشوری قانونی داره واسه خودش ایرانم درست مثه اون کشوراکه تشخیص دادن نبود حجاب و بی حجابی اجباری باشه تشخیص داده حجاب اجباری باشه . پس هر کس با توجه به قوانین کشوری که توش زندگی می کنه باید تبعیت کنه.

بعدش الانم همچین حجاب اجباری نیست رفیق نمی دونم کجا زندگی می کنی ولی همین الان حتی تو شهرای کوچک هم هر که تقریبا هر جور دلش می خواد می گرده انچنان گیری هم بهشون نمیدن .خودت که می دنی مقطعیه. بد حجابی های که الان میشه اطرافت دید از لخت بودن هم یه جورایی بدتره.

حرف از جنبه و ظرفیت هم نزن که همه مون ایرانی هستیم.

8331_vida

عضو جدید
مشكل اينجاست اگه ايران مثل بعضي جاها حجاب اختياري بود.مرداي ايران ظاهر زن واسشون عادي ميشد...انسان موجودي ازاده.و هر كس يه جور تعريفي از حجابو ....مهم خود ادمه كه چطور دوست داره راه بره.نفس بكشه.....

shadow_IR

کاربر بیش فعال
حتی من شنیدم اتوبوس های یکی از شهر های آلمان بین خانم ها و آقایون حفاظ شیشه ای نصب می کنن!!!:eek:
اون ها که دیگه جهان سوم نیستند!!!
به هر حال آزادی تعریفی داره و بی حجابی و بد حجابی هم همینطور!!
:w05::w05:

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشكل اينجاست اگه ايران مثل بعضي جاها حجاب اختياري بود.مرداي ايران ظاهر زن واسشون عادي ميشد...انسان موجودي ازاده.و هر كس يه جور تعريفي از حجابو ....مهم خود ادمه كه چطور دوست داره راه بره.نفس بكشه.....
کاملا مخالفم....آخه شما فکر میکنید که اونا عادت کردن ولی این عادت نیست.....
اونا دیگه زن رو به چشم زن نگا نمیکنن...به چشم ابزار نگا میکنن....
اصلا اونا روز به روز تشنگی فسادشون بیشتر و بیشتر شده!!!!!!!!
به نظرم این حجابه که آزادی رو اورده!!!!!!!!!

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
ینی شما میگی تو کشورایی که حجاب آزاده و حتی از اونم فراتره و بی بندوباری حاکمه چهره زنا برا مردا عادی شده؟

8331_vida

عضو جدید
کاملا مخالفم....آخه شما فکر میکنید که اونا عادت کردن ولی این عادت نیست.....
اونا دیگه زن رو به چشم زن نگا نمیکنن...به چشم ابزار نگا میکنن....
اصلا اونا روز به روز تشنگی فسادشون بیشتر و بیشتر شده!!!!!!!!
به نظرم این حجابه که آزادی رو اورده!!!!!!!!!

فكر كنم فساد ايران از همه جا بيشتره.......در ضمن اونايي كه به زن مثل يه ابزار نگاه ميكنن همه جا وجود دارن.اما تو كشوراي ديگه واسه اين جور افراد مكان گذاشتن..اما ت ايران نه.يه نفر جمله ي خوبي ميگفت :تو كشوراي كه دست شويي وجود داره...........اما تو ايران چون دست شويي نداره.همه جاش به كثافت كشيده شده

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز

آزادی حجاب در ریاض پایتخت عربستان آره هست ولی در مکه ومدینه و جده نه نیست واسه عربستانی ها نیست ولی برای زائرین آزادی هست و باید بگم متاسفانه کتاسفانه بعضی ایرانی ها اونجا هم بد حجابیشونو دارن ویا اونایی که از هند میان

major7

عضو جدید

دوست خوبم اولا به شنیده ات تنها اعتماد نکن عربستان نه تنها ازادی حجاب نداره بلکه کوچکترین ازادی ها رو هم نداره

ثانیا همین کشورای غربی که مثال میزنی اخر ازادین چرا قانون منع حجاب تصویب می کنن .هاااااااااااااااااااااااا چرا نمی ذارن افراد با حجاب در مکان های عمومی ظاهر بشن این معنای ازادیه که شماها ازش دم می زنید؟
هر کشوری قانونی داره واسه خودش ایرانم درست مثه اون کشوراکه تشخیص دادن نبود حجاب و بی حجابی اجباری باشه تشخیص داده حجاب اجباری باشه . پس هر کس با توجه به قوانین کشوری که توش زندگی می کنه باید تبعیت کنه.

بعدش الانم همچین حجاب اجباری نیست رفیق نمی دونم کجا زندگی می کنی ولی همین الان حتی تو شهرای کوچک هم هر که تقریبا هر جور دلش می خواد می گرده انچنان گیری هم بهشون نمیدن .خودت که می دنی مقطعیه. بد حجابی های که الان میشه اطرافت دید از لخت بودن هم یه جورایی بدتره.

حرف از جنبه و ظرفیت هم نزن که همه مون ایرانی هستیم.

اولا بله همين كار رو هم كردم اينم لينكاش:

http://www.pcparsi.com/افراط-و-تفريط-در-مسأله-حجاب-در-عربستان-عکس--42392.html

http://www.pardad.ir/N_تصاویری-از-بی-حجابی-علنی-دختران-عربستان-در-جده_2493.aspx

شما بهتر بر اساس حدثياتت حكم ندي

ثانيا من كشورايي رو كه مثال زدم نگفتم آخر آزادين ... به من ربطي نداره كه چرا اونا اين قانون رو تصويب ميكنن اما اگه اونجا بودم حتما احساساتم بر ضد اون قانون بود.... شما ميتوني سرچ كني و دلايلي رو كه براي تصويب اون قانون ذكر كردن بخوني... در كل من مسئول تصويب اون قانون نيستم و به من هم ربطي نداره و حتي من مخالف هستم با اون قانون و من هم نگفتم آخر آزادين..

ثالثا چه جالب شما با اين استدلالتون كه قانون بايد اجرا بشه و اينطور تشخيص داده شده پس درست تره اگه دوره رضاشاه بودين كه نداشتن حجاب رو اجباري كرد شما هم ازون قانون دفاع ميكردين؟
واما قانون ميشه توسط مردم و نمايندگانشون عوض بشه و اينها كه ميان ميگن حجاب اجباري رو دوست نداريم در بيان گفتن اين صحبت آزاد هستن ... قانون كه انتقاد و عوض شدن حجاب اجباري رو منع نكرده.....

رابعا من ايران زندگي ميكنم و دوباره و دوباره بايد بگم كه اينا كه ميان نظر ميدن مخالف قانون حجاب اجباري هستن و ميخوان قانون عوض بشه نه اينكه آزادي حجاب قانوني نباشه اما فقط يه وقتاي گير بدن.

آخرین ویرایش:

8331_vida

عضو جدید
حتی من شنیدم اتوبوس های یکی از شهر های آلمان بین خانم ها و آقایون حفاظ شیشه ای نصب می کنن!!!:eek:
اون ها که دیگه جهان سوم نیستند!!!
به هر حال آزادی تعریفی داره و بی حجابی و بد حجابی هم همینطور!!
:w05::w05:[/QUOT]

چيزي و كه مطمئني بگو.......نه براساس شنيده ها....

major7

عضو جدید
آزادی حجاب در ریاض پایتخت عربستان آره هست ولی در مکه ومدینه و جده نه نیست واسه عربستانی ها نیست ولی برای زائرین آزادی هست و باید بگم متاسفانه کتاسفانه بعضی ایرانی ها اونجا هم بد حجابیشونو دارن ویا اونایی که از هند میان

دوست من در جده هم حجاب آزاد هست ...ايرانيا كه وارد فرودگاه جده ميشن به داخل شهر جده نميرن و يكراست ميرن مكه يا مدينه ...